ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସି ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବାୟତ୍ତ ଶାସନ ଦିବସ ପାଳିତ

ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସି ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବାୟତ୍ତ ଶାସନ ଦିବସ ପାଳିତ

ଭୁବନ, ୩୧।୮ (ଡି,ଏନ,ଏ) ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଭୁବନ ଏ ନ ଏସି ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ସାୟତଶାସନ ଦିବସ ପାଳନ ହୋଇଯାଇଛି।  ସକାଳ ସମୟରେ କତୃପକ୍ଷ ତରଫରୁ ପ୍ରଭାତ ଫେରି ଓ ପରେପରେ  ଅଧକ୍ଷାଙ୍କ ଦାରା ଜାତୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରାଯାଇଥିଲା। 

ଢେଙ୍କାନାଳରେ ସ୍ବାୟତ ଶାସନ ଦିବସ ପାଳିତ: ଏକ ଉନ୍ନତ ସହର ଗଢ଼ିବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗ ଜରୁରୀ

ଢେଙ୍କାନାଳରେ ସ୍ବାୟତ ଶାସନ ଦିବସ ପାଳିତ: ଏକ ଉନ୍ନତ ସହର ଗଢ଼ିବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗ ଜରୁରୀ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୩୧ା୮: ଢେଙ୍କାନାଳ ପୌରପରିଷଦରେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳ ସାଢେ ୭ଟାରେ ୬୬ତମ ଶ୍ୱାୟତ ଶାସନ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୭ ପରିବାରଙ୍କ ୧୪ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୭ ପରିବାରଙ୍କ ୧୪ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଭୁବନ, ୩୧।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ବ୍ଲକ ଭୁଷଳ ପଞ୍ଚାୟତର ଅସୁର ବନ୍ଦ ବ୍ରାହ୍ମଣ ସାହିରେ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୭ ପରିବାରଙ୍କ ୧୪ ବଖରା ଘର ଜଳିଯାଇଛି।

କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖପାତ୍ର: ରାଜକୋଷକୁ ୩ ଗୁଣା କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ ରାଫେଲ ଚୁକ୍ତି

କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖପାତ୍ର: ରାଜକୋଷକୁ ୩ ଗୁଣା କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ ରାଫେଲ ଚୁକ୍ତି

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୩୧ା୮:  କେନ୍ଦ୍ରର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସରକାର ଫ୍ରାନ୍ସ ସହ କରିଥିବା ରାଫେଲ ଚୁକ୍ତି ରାଜକୋଷକୁ ୩ ଗୁଣା କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ। କଂଗ୍ରେସ କ୍ଷମତାରେ ଥିବାବେଳେ ପ୍ରତି ଯୁଦ୍ଧ ଜାହାଜ ପାଇଁ ୫୨୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା।

ପାଇଥିବା ପର୍ସ ଫେରାଇଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ

ପାଇଥିବା ପର୍ସ ଫେରାଇଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ

ବଇଣ୍ଡା,୩୧।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବାମୁର ସ୍ଥିତ ମା’ ମାହେଶ୍ୱରୀ ଅଟୋ ଆସୋସିଏଶନ ସଂଘ ସଦସ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମନି ପର୍ସ ପାଇ ଫେରାଇଛନ୍ତି।

ବଡ଼ମୂଳ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶାସନର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି: ହେବ ବିକାଶ, ମିଳିବ ମୌଳିକ ସୁବିଧା

ବଡ଼ମୂଳ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶାସନର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି: ହେବ ବିକାଶ, ମିଳିବ ମୌଳିକ ସୁବିଧା

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୩୧ା୮: ଜଙ୍ଗଲ ଜମିରୁ ରାଜସ୍ବ ଗ୍ରାମକୁ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଥିବା ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ବଡ଼ମୂଳର ହେବ ବିକାଶ। ସମ୍ପୃକ୍ତ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ମୌଳିକ ସୁବିଧା। 

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ରୁ ଭୋଟର ତାଲିକା ସଂଶୋଧନ: ସାମିଲ ପାଇଁ ଯୁବ ଭୋଟରଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଯିବ

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ରୁ ଭୋଟର ତାଲିକା ସଂଶୋଧନ: ସାମିଲ ପାଇଁ ଯୁବ ଭୋଟରଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଯିବ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୩୧ା୮:  ଭାରତର ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ରୁ ଜିଲାରେ ଭୋଟର ତାଲିକା ସଂଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ କରାଯିବ। 

ଏମ୍‌ଜିଏନ୍‌ଆର୍‌ଇଜିଏସ୍‌ ସମୀକ୍ଷା: ୩୫୮ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦୦ ଦିନ କାମ

ଏମ୍‌ଜିଏନ୍‌ଆର୍‌ଇଜିଏସ୍‌ ସମୀକ୍ଷା: ୩୫୮ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦୦ ଦିନ କାମ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୩୧ା୮: ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ୩୦ ପଞ୍ଚାୟତରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଉଥିବା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ଜାତୀୟ ଗ୍ରାମୀଣ ନିଶ୍ଚିତ କର୍ମନିଯୁକ୍ତି ଯୋଜନା (ଏମ୍‌ଜିଏନ୍‌ଆର୍‌ଇଜିଏସ୍‌)ର ଅର୍ଦ୍ଧବାର୍ଷିକ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଓଟିପିସିଏଲ୍‌ ଆର୍‌ପିଡିଏସି ବୈଠକ: କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତଙ୍କୁ ଥଇଥାନ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଓଟିପିସିଏଲ୍‌ ଆର୍‌ପିଡିଏସି ବୈଠକ: କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତଙ୍କୁ ଥଇଥାନ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୩୧ା୮: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ବ୍ଲକରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେବ ଓଡ଼ିଶା ଥର୍ମାଲ ପାୱାର କର୍ପୋରେଶନ ଲିମିଟେଡ୍‌ (ଓଟିପିସିଏଲ୍‌) ପ୍ରକଳ୍ପ। 

ଗୁଳି ମାଡ଼ରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର

ଗୁଳି ମାଡ଼ରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର

ବଇଣ୍ଡା,୩୦।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଯୋଗିପଥର ଗ୍ରାମରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଗୁଳି ମାଡ଼ରେ କୁଣ୍ଡାଳି ଗ୍ରାମର ତପନ ନାଥ(୧୭) ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।

‘ଶୃଙ୍ଖଳିତ ହୁଅ, ସୁନ୍ଦର ଭବିଷ୍ୟତ ଗଢ଼’

‘ଶୃଙ୍ଖଳିତ ହୁଅ, ସୁନ୍ଦର ଭବିଷ୍ୟତ ଗଢ଼’

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୩୦ା୮-ଢେଙ୍କାନାଳ ସ୍ବୟଂଶାସିତ କଲେଜ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ନବାଗତ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବୁଧବାର ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି।

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଶିଶୁପୁତ୍ର ମୃତ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଶିଶୁପୁତ୍ର ମୃତ

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୩୦ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ଥାନା ଖଦେଇବେରେଣୀ ଗ୍ରାମରେ ବୁଧବାର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଭରତ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କ ଦୁଇବର୍ଷର ପୁଅ ରଜତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ଘରେ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ସେ ଅସାବଧାନତାରୁ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଯାଇଥିଲେ।

କ୍ରୀଡ଼ାର ବିକାଶ ପାଇଁ ସବୁସ୍ତରରେ ଉଦ୍ୟମ ଜରୁରୀ

କ୍ରୀଡ଼ାର ବିକାଶ ପାଇଁ ସବୁସ୍ତରରେ ଉଦ୍ୟମ ଜରୁରୀ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ୍‌,  ୩୦ା୮-ଢେଙ୍କାନାଳର ବିଭିନ୍ନ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଜାତୀୟ କ୍ରୀଡ଼ା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଆମେଚର ଟାଏକୋଣ୍ଡୋ ଆସୋସିଏଶନ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ନଗରପାଳ ସୁଧାଂଶୁ ଦଳେଇ, ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଜିଲା କ୍ରୀଡ଼ାଧିକାରୀ ପ୍ରଦୀପ୍ତ ମହାନ୍ତି, ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ସଂଯୋଜକ ପ୍ରକାଶ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇ କ୍ରୀଡ଼ାର ବିକାଶ ପାଇଁ ସବୁସ୍ତରରେ ଉଦ୍ୟମ ହେବା ଜରୁରୀ ବୋଲି ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ। 

ଟିକରପଡ଼ାର ୩ ଗ୍ରାମବାସୀ ଜଳବନ୍ଦୀ

ଟିକରପଡ଼ାର ୩ ଗ୍ରାମବାସୀ ଜଳବନ୍ଦୀ

ବନ୍ତଳା,୩୦ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ମହାନଦୀରେ ବନ୍ୟା ଯୋଗୁ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ସାତକୋଶିଆ ଅଭୟାରଣ୍ୟସ୍ଥିତ ଟିକରପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଛି। ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାସୁଦ୍ଧା ବନ୍ୟାଜଳ ଯୋଗୁ ଗଇଁଦି, ବେହେରା ସାହି ଓ ମଝିପଡ଼ା ଗ୍ରାମବାସୀ ଜଳବନ୍ଦୀ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି। 

ନବାଗତ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ

ନବାଗତ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୩୦ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ./ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ସ୍ଥାନୀୟ ସଭାଗୃହଠାରେ ନୂତନ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରାଯାଇଛି। 

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବତୀ ଗୁରୁତର

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବତୀ ଗୁରୁତର

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୩୦।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ଥାନା କୁକୁରପେଟା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। 

୫୩ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ମରଣଯନ୍ତା : ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ବିଜେଡି

୫୩ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ମରଣଯନ୍ତା : ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ବିଜେଡି

ଭୁବନ,୩୦ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୫୩ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଅନନ୍ତପୁର ଛକଠାରୁ ଯମୁନାକୋଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୫ କିମି ରାସ୍ତା ଖାଲଖମାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇ ମରଣଯନ୍ତା ପାଲଟିଛି। ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପ୍ରାଧିକରଣ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏହାର ମରାମତି ଦିଗରେ ସାମାନ୍ୟତମ ଧ୍ୟାନ ଦେଉନାହାନ୍ତି।

୪ନଂ. ଓ୍ବାର୍ଡକୁ ଖୋଲା ଶୌଚମୁକ୍ତ ମାନ୍ୟତା

୪ନଂ. ଓ୍ବାର୍ଡକୁ ଖୋଲା ଶୌଚମୁକ୍ତ ମାନ୍ୟତା

ଭୁବନ, ୩୦ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସି ଓ୍ବାର୍ଡ ୪ ନମ୍ବର ଓ୍ବାର୍ଡକୁ ବୁଧବାର ଖୋଲା ଶୌଚମୁକ୍ତ ମାନ୍ୟତା ମିଳିଛି। ଏହି ଅବସରରେ ଶାସନ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସ୍ବଚ୍ଛଭାରତ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। 

ନାଲ୍‌କୋ  ସଙ୍କୁଳ ସ୍ତରୀୟ  କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ନାଲ୍‌କୋ ସଙ୍କୁଳ ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ବଅଁରପାଳ,୩୦।୧୮: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନାଲ୍‌କୋ ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିରରେ ଗୁରୁବାର ସଙ୍କୁଳ ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ନାଲ୍‌କୋ ବିଶକର୍ମା ପୂଜା  :ତୋରଣ, ମୂର୍ତ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତି

ନାଲ୍‌କୋ ବିଶକର୍ମା ପୂଜା :ତୋରଣ, ମୂର୍ତ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତି

ବଅଁରପାଳ,୩୦।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନାଲ୍‌କୋ ସହରରେ ବିଶ୍ୱକର୍ମା ପୁଜା ବହୁ ଆଡମ୍ବର ସହକାରେ ପାଳନ ହୋଇଆସିଛି।

ତାଳଚେର ବ୍ଲକରେ ‘ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ: ୧୩୬ ପ୍ରକଳ୍ପ ନିମନ୍ତେ ୫ କୋଟି ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର

ତାଳଚେର ବ୍ଲକରେ ‘ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ: ୧୩୬ ପ୍ରକଳ୍ପ ନିମନ୍ତେ ୫ କୋଟି ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର

ତାଳଚେର,୩୦।୮(ନି.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ବଲଣ୍ଡାସ୍ଥିତ ଦୁର୍ଗା ମଣ୍ଡପ  ପଡିଆରେ ଗୁରୁବାର ‘ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ’ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଜରିଆରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରି ପ୍ରକଳ୍ପ ଗୁଡିକର ଅନୁମୋଦନ କରିିଥିଲେ। 

 ୩ବର୍ଷ ହେଲା ବସିନି ଆର୍‌ପିଡିଏସି ବୈଠକ , କମ୍ପାନୀ ସାଜିଛି ଭଗାରି (ଦୀନେଶ ଦାସ)

୩ବର୍ଷ ହେଲା ବସିନି ଆର୍‌ପିଡିଏସି ବୈଠକ , କମ୍ପାନୀ ସାଜିଛି ଭଗାରି (ଦୀନେଶ ଦାସ)

ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୩୦ା୮ ଶିଳ୍ପ ସମୃଦ୍ଧ ଢେଙ୍କାନାଳ। ଖଣି ଅଛି, ପାଣି ବି ଅଛି। ଆଉ ଶିଳ୍ପାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଭିଟାମାଟି ହରାଇଥିବା ହଜାର ହଜାର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ବି ଅଛନ୍ତି। ଶିଳ୍ପ ପାଇଁ ହାତରୁ ଯାଇଛି ଜମି। ପ୍ରତିବଦଳରେ ମିଳିଛି କେବଳ ବିକାଶର ମିଠା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି। ଭିଟାମାଟି ହାତେଇ ନେବାପରେ କମ୍ପାନୀ ବି ସାଜିଛି ଭଗାରି। 

ମିଳିଲେ ନିଖୋଜ ଶିଶୁ ବିକାଶ

ମିଳିଲେ ନିଖୋଜ ଶିଶୁ ବିକାଶ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୩୦ା୮ ନିଖୋଜର ୧୦ଦିନ ପରେ ରହସ୍ୟଜନକ ଭାବେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ ବିକାଶ ପଧାନ। ମୁଣ୍ଡନ ହୋଇଛନ୍ତି। କପାଳରେ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଚନ୍ଦନ ଟିପା। ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ନୂଆ ସାର୍ଟପ୍ୟାଣ୍ଟ। ଖନେଇ ଖନେଇ କଥା କହୁଛନ୍ତି। 

ଛାୟା ନାଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲା : ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା, ପୁଅଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

ଛାୟା ନାଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲା : ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା, ପୁଅଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୩୦।୮ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ରାସୋଳ ଥାନା କପିସାହି ଦଳିତ ବସ୍ତିର ଛାୟା ନାଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ରାୟ ବୁଧବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ଜେନା ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରାଣବନ୍ଧୁ ନାଏକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରଶାନ୍ତ ନାଏକଙ୍କୁ ଦୋଷୀ