ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

 ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସମସ୍ୟା ନେଇ  ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଗ୍ରିଡ଼ ଅଫିସ ଘେରାଉ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଗ୍ରିଡ଼ ଅଫିସ ଘେରାଉ

ଭାପୁର,୧୯।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା ଭାପୁର ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ଗୁହାଳଡିହି ଗ୍ରାମବାସୀ ସୋମବାର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସମସ୍ୟା ନେଇ ସୋମବାର ଗ୍ରିଡ଼ ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବାସହ ଭାପୁର-ଢେଙ୍କାନାଳ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ।

ଅଜଣା ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ବାଇକ ଆରୋହୀ ମୃତ

ଅଜଣା ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ବାଇକ ଆରୋହୀ ମୃତ

ତାଳଚେର, ୧୯।୧୧(ନି.ପ୍ର)- ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ବହଲ ଛକ ନିକଟ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ସୋମବାର ଏକ ଅଜଣା ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଣେ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଏଲ୍‌.ମାଣିକପ୍ରଭା ରାଜ୍ୟ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସମ୍ପାଦିକା

ଏଲ୍‌.ମାଣିକପ୍ରଭା ରାଜ୍ୟ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସମ୍ପାଦିକା

ତାଳଚେର,୧୯ା୧୧(ନି.ପ୍ର.)- ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ କମିଟି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ତଥା ଅଖିଳ ଭାରତ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ସୁଶ୍ରୀ ସୁସ୍ମିତା ଦେବଙ୍କ ଅନୁମୋଦନକ୍ରମେ ଓଡ଼ିଶା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରଭାରୀ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାୱାଲେଖା ରାଜ୍ୟ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପୁନର୍ଗଠନ କରିଛନ୍ତି। 

ଖୋଲା କୂଅରୁ ହାତୀ ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର

ଖୋଲା କୂଅରୁ ହାତୀ ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର

ଭାପୁର,୧୯।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ସଦର ରେଞ୍ଜ ଘଟିପିରି ନିକଟ କଳିକାପ୍ରସାଦ ଗ୍ରାମ ପତୁରିଆ ଜଙ୍ଗଲରେ ଥିବା ପରିତ୍ୟକ୍ତ କୂଅରୁ ସୋମବାର ଏକ ହାତୀ ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। 

ଅଳିଆଗଦାରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଉଦ୍ଧାର

ଅଳିଆଗଦାରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଉଦ୍ଧାର

ବଅଁରପାଳ,୧୯।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନାଲ୍‌କୋ ଥାନା କାଣ୍ଡସର ମହୁଲବୁରି ସାହିର ଏକ ଅଳିଆଗଦାରୁ ସୋମବାର ସକାଳେ ଏକ ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। 

ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଏସିଡ୍‌ ମାଡ଼ରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଏସିଡ୍‌ ମାଡ଼ରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୯।୧୧: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା  ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା ବରମ ଗାଁ ନିକଟରେ ସୋମବାର  ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏସିଡ୍‌ ମାଡ଼ କରିଛନ୍ତି। 

ଦମନକୁ ଦମନ

ଦମନକୁ ଦମନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ବ୍ୟୁରୋ/ଓଡ଼ାପଡ଼ା (ଡି.ଏନ.ଏ.),୧୯ା୧୧ :ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ବଳରାମପୁର ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରସ୍ତାବିତ ବିୟର ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି ଲାଗି ହେଉଥିବା ଗଛକଟା ଉପରେ ଲାଗିଛି ରୋକ୍‌। ତୁରନ୍ତ ଗଛକଟା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ରବିବାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। 

ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ର ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ବିଲୁ ଆହତ, ୨ ଫେରାର

ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ର ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ବିଲୁ ଆହତ, ୨ ଫେରାର

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ୍‌, ୧୯ା୧୧- ଅନୁଗୋଳରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଲୁଟ ସହ ବିଭିନ୍ନ ରାହାଜାନିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଲୁ ଖାଁଙ୍କୁ ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାଡ ରବିବାର ରାତିରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଛି। 

ପିଲା କଳିରୁ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ମା’ଙ୍କ ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ: ନିଜ ସହ ୨ ପୁଅଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ

ପିଲା କଳିରୁ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ମା’ଙ୍କ ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ: ନିଜ ସହ ୨ ପୁଅଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ୍‌, ୧୯ା୧୧- ଅନୁଗୋଳ ସ୍ଥିତ ଶାବଳଭଙ୍ଗା  କୁମ୍ଭାରସାହିରେ ରବିବାର ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପିଲା କଳିକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ମା’ ନିଜ ସହ ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ ଦେହରେ କିରୋସିନି ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଛନ୍ତି। 

ବଇଣ୍ଡା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର: ୫ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ଜଣେ ଆୟୁଷ ଡାକ୍ତର

ବଇଣ୍ଡା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର: ୫ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ଜଣେ ଆୟୁଷ ଡାକ୍ତର

ବଇଣ୍ଡା, ୧୯ା୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବଇଣ୍ଡା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ଡାକ୍ତର ଅଭାବ ସମସ୍ୟା ଲାଗିରହିଛି। ଫଳରେ ଏଠାରୁ ସେବା ପାଇ ନ ପାରି ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ହନ୍ତସନ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି।

ବାର୍ଷିକମେଳାରେ ମୁଖରିତ ଆଦିପୀଠ ତପୋବନ: ଶୂନ୍ୟପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ସୁମରିଲେ

ବାର୍ଷିକମେଳାରେ ମୁଖରିତ ଆଦିପୀଠ ତପୋବନ: ଶୂନ୍ୟପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ସୁମରିଲେ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୯ା୧୧: ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ବ୍ଲକ କପିଳାସ ତପୋବନ ପୀଠରେ ରବିବାର ପାଳିତ ହୋଇଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତପୋବନ ମେଳା। ବିଶ୍ୱକଲ୍ୟାଣ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ହଜାର ହଜାର ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ଶୂନ୍ୟପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରି ଆଶୀର୍ବାଦ କାମନା କରିଥିଲେ। 

୨୭ରେ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ମ୍ୟାଚ: ଅମ୍ଲାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ସାଜିଛି ବାଧକ

୨୭ରେ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ମ୍ୟାଚ: ଅମ୍ଲାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ସାଜିଛି ବାଧକ

(ଦିନେଶ ଦେହୁରୀ) ବନ୍ତଳା, ୧୯।୧୧: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଭାର ଅଭାବ ନାହିଁ। ବିଶେଷକରି ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନରେ ଜଣକ ପରେ ଜଣେ ଜୁନିୟର ଖେଳାଳି ଚମତ୍କାର ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ଚୟନକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଆସିଛନ୍ତି। 

ଅପରାଧ ରୋକିବ ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ:  ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ କରିବ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର

ଅପରାଧ ରୋକିବ ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ କରିବ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୯ା୧୧ : ଅନୁଗୋଳ ସହର ସମେତ ଜିଲାରେ ଅପରାଧ ବଢ଼ି ବଢ଼ି ଚାଲିଛି। ବିଶେଷକରି ଲୁଟ୍‌ ରୋକିବା ବା ଲୁଟେରାଙ୍କୁ କାବୁ କରିବା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ବିଗତ ଦିନରେ ଦୁଇ ଦୁଇଥର ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ ସହ ସହର ମଧ୍ୟରୁ ବ୍ୟବସାୟୀ, ମହିଳା, ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ବାରମ୍ବାର ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। 

ସଚେତନ ହେଲେ କମିବ ଦୁର୍ଘଟଣା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୯ା୧୧: ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ବ୍ଲକ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଜିଲା ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତକଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅକାଳରେ ଜୀବନ ହରାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନାପୂର୍ବକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରାଯାଇଥିଲା।

ସେବା ଯୋଗାଉଛି, ସମସ୍ୟା ବୁଝୁଛି

ସେବା ଯୋଗାଉଛି, ସମସ୍ୟା ବୁଝୁଛି

ବଅଁରପାଳ, ୧୯ା୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଅଧିକ ରୋଜଗାର ହେଉ ନ ଥିବାରୁ କୌଳିକ ବୃତ୍ତିଠାରୁ ଅନେକେ ମୁହଁମୋଡ଼ି ନେଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ କୁରୁଡୋଲ ଗ୍ରାମର ନାଲଟୁ ସେଠୀ (୩୭) ଏହାକୁ ଆପଣାଇ ବେଶ୍‌ ଭଲରେ ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରୁଛନ୍ତି। 

ଜଳିଗଲା ୩ ବଖରା: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ଜଳିଗଲା ୩ ବଖରା: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ବଇଣ୍ଡା,୧୮।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଆମ୍ବପାଳ ପଞ୍ଚାୟତ ଖଇରାମୁଣ୍ଡା ନିକଟସ୍ଥ ଭାଲୁମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ଅମିତାଭ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ୩ ବଖରା ଜଳିଯାଇଛି।

ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ  କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ: ବିଲେଇନାଳୀ ଚାମ୍ପିୟନ

ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ: ବିଲେଇନାଳୀ ଚାମ୍ପିୟନ

ବଇଣ୍ଡା,୧୮।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବିଲେଇନାଳୀ ପଞ୍ଚାୟତ ଖେଳ ପଡ଼ିଆଠାରେ  ଶନିବାର ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ  କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ୪ଟି ଟିମ୍‌ ଅଶଂଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌  ଆଘାତରେ ଶିଶୁ ମୃତ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଶିଶୁ ମୃତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୮।୧୧- ଅନୁଗୋଳ ଥାନା କୁମଣ୍ଡ ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର କୁନା ସାହୁଙ୍କ ପୁଅ ଦେବାଶିଷ ସାହୁ (୧୧ମାସ) ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି।  

ଛେଣ୍ଡିପଦା ବିଧାୟକଙ୍କ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ: ‘ଦଳରେ ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ ନାହିଁ’

ଛେଣ୍ଡିପଦା ବିଧାୟକଙ୍କ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ: ‘ଦଳରେ ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ ନାହିଁ’

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୮ା୧୧- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବିଧାୟକ ସୁଶାନ୍ତ ବେହେରା ଶନିବାର ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ନେଇ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ଡେରଜାଙ୍ଗ ପ୍ରକଳ୍ପଠାରେ ୧୮ ପଞ୍ଚାୟତର କର୍ମୀଙ୍କୁ ନେଇ ସେ ଏକ ବୈଠକ କରିବା ସହ ଦଳରେ ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ ଉପୁଜିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ସେ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି। ଦଳ ତୃଣମୂଳ ସ୍ତରରୁ ସଙ୍ଗଠିତ ହୋଇ ରହିଛି ବୋଲି ବିଧାୟକ କହିଛନ୍ତି।

କମଳାଙ୍ଗ ହାତୀମୃତ୍ୟୁକୁ ବିତିଲା ୩ ସପ୍ତାହ: ଖସିଗଲେ ବଡ଼ବଡ଼ିଆ, ଛନ୍ଦିହେଲେ ତଳିଆ

କମଳାଙ୍ଗ ହାତୀମୃତ୍ୟୁକୁ ବିତିଲା ୩ ସପ୍ତାହ: ଖସିଗଲେ ବଡ଼ବଡ଼ିଆ, ଛନ୍ଦିହେଲେ ତଳିଆ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୮ା୧୧- ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ କମଳାଙ୍ଗ ହାତୀମୃତ୍ୟୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ ତାତି କମିଲାଣି। ଧୀରେ ଧୀରେ ଶୀଥିଳ ପଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ଏହି ସ୍ପର୍ଶକାତର ଘଟଣା। ତଳିଆ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ବୋଳା ହୋଇଛି ଅଠା। ଖସିଯାଇଛନ୍ତି ବଡ଼ବଡ଼ିଆ। ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା, ତଦନ୍ତରେ ଆଖିଦୃଶିଆ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇନି। ଦୁର୍ଘଟଣାର ୩ ସପ୍ତାହ ପରେ ବି ହାତ ବାନ୍ଧି ବସିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ।

ସାତକୋଶିଆ ମହାବଳ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଫେରିଲେ ଏନ୍‌ଟିସିଏ, ଡବ୍ଲ୍ୟୁଆଇଆଇ ବିଶେଷଜ୍ଞ

ସାତକୋଶିଆ ମହାବଳ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଫେରିଲେ ଏନ୍‌ଟିସିଏ, ଡବ୍ଲ୍ୟୁଆଇଆଇ ବିଶେଷଜ୍ଞ

ବନ୍ତଳା, ୧୮।୧୧ (ଡି.ଏନ.ଏ)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ସାତକୋଶିଆ ଅଭୟାରଣ୍ୟରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ କାହ୍ନାରୁ ଆସିଥିବା ମହାବଳ ମହାବୀର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି ଏନ୍‌ଟିସିଏ (ଜାତୀୟ ବ୍ୟାଘ୍ର ସଂରକ୍ଷଣ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ) ଓ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଆଇଆଇ (ୱାଇଲ୍ଡ ଲାଇଫ ଇନିଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ) କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ। ତଦନ୍ତ ସାରି ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ସେମାନେ ଫେରିଯାଇଛନ୍ତି। 

ମେଡିକାଲ ଛାତରୁ ପଡି ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ମେଡିକାଲ ଛାତରୁ ପଡି ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ୍‌, ୧୮।୧୧: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ରବିବାର ସକାଳେ ମେଡିକାଲ ଛାତରୁ ପଡି ଜଣେ ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। 

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଭଣଜା ମୃତ, ମାମୁ ଗୁରୁତର

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଭଣଜା ମୃତ, ମାମୁ ଗୁରୁତର

ପାଲଲହଡ଼ା,୧୭।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୁଳ ଜିଲା ପାଲଲହଡା ବ୍ଲକ ୧୪୯ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ବାରକୋଟିଆ ନିକଟରେ ଶନିବାର ଏକ ସ୍କୁଟି ଭାରମାମ୍ୟ ହରାଇ ଖୁଣ୍ଟିରେ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଭଣଜା ଜମ୍ବୁଆ ଗ୍ରାମର କିରଣ କିଷାନ(୪) ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବାବେଳେ ମାମୁ କୁମ୍ଭୀବହଲ ଗ୍ରାମର ପପୁ କିଷାନ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ପାଲଲହଡା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। 

ବିପଦସଙ୍କୁଳ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି ୧୧ କେଭି ବିଦ୍ୟୁତ୍‌  ଖୁଣ୍ଟ:   ସ୍ଥାନାନ୍ତର ନ କରି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଠିକାଦାର

ବିପଦସଙ୍କୁଳ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି ୧୧ କେଭି ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟ: ସ୍ଥାନାନ୍ତର ନ କରି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଠିକାଦାର

ବଇଣ୍ଡା,୧୭।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଗାଁ ବଇଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ୧୧ କେଭି ବିଦ୍ୟୁତ୍‌  ଖୁଣ୍ଟ ଗୁଡ଼ିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିପଦସଙ୍କୁଳ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି। ଏଥିଯୋଗୁ  ସାଧାରଣ ଲୋକ ଓ ବାଟୋଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କ ଦେଖାଦେଇଛି। ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ, ବଇଣ୍ଡାଠାରୁ ଆଠମଲ୍ଲିକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ରାସ୍ତାକୁ ପ୍ରଶସ୍ତିକରଣ କରାଯାଉଛି। ରାସ୍ତାର ଦୁଇପାର୍ଶ୍ୱ ୨ ମିଟର ନୂତନ ରାସ୍ତା  ନିର୍ମାଣ କରାଯାଉଥିବାବେଳେ ଠିକାଦାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି।