ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଢେଙ୍କାନାଳ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଆମ୍ବ ଉତ୍ପାଦନକାରୀ ଜିଲା

ଢେଙ୍କାନାଳ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଆମ୍ବ ଉତ୍ପାଦନକାରୀ ଜିଲା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୬।୬- ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଉଦ୍ୟାନ କୃଷି ଗବେଷଣା କେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ଦୁଇଦିନ ଧରି ଅନୁଷ୍ଠିତ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଆମ୍ବ ଉତ୍ସବ-୨୦୧୮ରେ ଢେଙ୍କାନାଳକୁ ମଳିଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଆମ୍ବ ଉତ୍ପାଦନକାରୀ ଜିଲାର ମାନ୍ୟତା। ଏଥିରେ ଭାଗ ନେଇଥିବା ୩୦ ଜିଲା ମଧ୍ୟରୁ ଢେଙ୍କାନାଳ ସର୍ବାଧିକ ୧୬ଟି ବିଭାଗରେ ପୁରସ୍କାର ହାତେଇଥିଲା।

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ୨ ମୃତ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ୨ ମୃତ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୬।୬- ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଓ ନିହଲପ୍ରସାଦ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥକ୍‌୍‌ ସ୍ଥାନରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ୨ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଲୋଚାପଲି ଗ୍ରାମର ଶ୍ରମିକ ମହେଶ୍ୱର ବେହେରା (୪୮) ଏବଂ ପିଙ୍ଗୁଆ ଇଚ୍ଛାପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚାଳକ ଅଚ୍ୟୁତ ପ୍ରଧାନ (୩୫)।

୮ରୁ ଛେଣ୍ଡିପଦାରେ ଖୋଲିବ ମଣ୍ଡି

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୬।୬- ୨୦୧୭-୧୮ ବର୍ଷରେ ହୋଇଥିବା ରବି ଧାନ ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲାପାଳ ତପନ କୁମାର ଶତପଥୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ରବି ଧାନ ସଂଗ୍ରହ କମିଟି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ବୃଦ୍ଧା ଉଦ୍ଧାର

କଣିହାଁ,୬।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଣିହଁା ବ୍ଲକ ରେଙ୍ଗାଳି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାମ ନିକଟସ୍ଥ ପାହାଡ଼ିଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ପରିବାର ଲୋକେ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। କଣିହଁା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ବୃଦ୍ଧା ଜଣକ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।

ଛେଣ୍ଡିପଦାରେ ପିଲା ଚୋର ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକ ଅଟକ

ଛେଣ୍ଡିପଦାରେ ପିଲା ଚୋର ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକ ଅଟକ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୬।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମାଛକୁଟା ଗ୍ରାମବାସୀ ବୁଧବାର ପିଲାଚୋର ସନ୍ଦେହରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛନ୍ତି। ଅଟକ ଯୁବକ ଜଣକ ରିଆମାଳ ବ୍ଲକ ଗମ୍ଭାରୀ ଦଶଘରିଆ ଗ୍ରାମର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ବନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଜନ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ

ବନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଜନ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ

ବନ୍ତ,୬।୬(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବୁଧବାର ବନ୍ତ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ଜନ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି। ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ ଏବଂ ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭାଗର ଅପାରଗତା ବିରୋଧରେ ଏହି ବିକ୍ଷୋଭ କରାଯାଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ଗୋ-ଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗରେ ୧୦ ଗିରଫ

ଗୋ-ଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗରେ ୧୦ ଗିରଫ

ବଅଁରପାଳ,୬।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଥର୍ମାଲ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗରେ ବୁଧବାର ବଅଁରପାଳ ପୋଲିସ ୧୦ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏଥିସହ ଏକ ପିକ୍‌ଅପ୍‌କୁ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି।

ବଳାତ୍କାରୀଙ୍କୁ ୭ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ

ବଳାତ୍କାରୀଙ୍କୁ ୭ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୬।୬: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବାରମଞ୍ଚା ଗ୍ରାମର ଉମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ବୁଧବାର ଜିଲା ଓ ଦୌରାଜଜ୍‌ ୭ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ସହ ୧୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରିଛନ୍ତି।

ବଳରାମ କୋଇଲା ଖଣି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ମନମୁଖି କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିବାଦରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ବଳରାମ କୋଇଲା ଖଣି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ମନମୁଖି କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିବାଦରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୬।୬: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ତାଳଚେର ବଳରାମ କୋଇଲା ଖଣି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଖାମଖିଆଲ କାର୍ଯ୍ୟ ବିରୋଧରେ ବୁଧବାର ଡଅଂରା ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ବଳରାମ ଟ୍ରକ ମାଲିକ ସଙ୍ଘ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି। ଖଣି ଆଗରେ ଟ୍ରକ ରଖି ୪ ଦିନ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିବା ପରେ ସେମାନେ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ବାହାରି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିଛନ୍ତି। ଖଣିରେ ଶହ ଶହ ଟନ୍‌ କୋଇଲା ଜଳିି ଯାଉଥିବା ବେଳେ କୋଇଲା ପରିବହନ କରିବାକୁ ଦିଆଯାଉ ନ ଥିବା ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହ ଟ୍ରକ ମାଲିକ ସଂଘ ଏହାର ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ କରୁ ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜରପଡା ଆର୍‌ଆଇ

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜରପଡା ଆର୍‌ଆଇ

ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୬।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜରପଡା ରାଜସ୍ବ ନିରୀକ୍ଷକ (ଆର୍‌ଆଇ) ଗୋକୁଳାନନ୍ଦ ପ୍ରଧାନ ବୁଧବାର ସକାଳେ ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି। ଜରପଡା ଥାନା ଦୁର୍ଗାପୁର ଟାଙ୍ଗିରିସାହି ଗ୍ରାମର ରାମଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅଜାଙ୍କ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ସକାଶେ ମୃତ୍ୟୁ ବାବଦ ଅନୁସନ୍ଧାନ ରିପୋର୍ଟ ଦେବା ପାଇଁ ୧୫ ଶହ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆର୍‌ଆଇଙ୍କୁ ଧରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ଭୁବନରେ ବୁଲିଲା ‘ପରୀ ରଥ’

ଭୁବନରେ ବୁଲିଲା ‘ପରୀ ରଥ’

ଭୁବନ,୬।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଶିଶୁ ନିର୍ଯାତନା ଓ ନାବାଳିକା ବଳାତ୍କାର ସଚେତନତା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ପରିକ୍ରମା କରୁଥିବା ପରୀ ରଥ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର କାଳୀବଜାରଠାରୁ ଏହା ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲା।

୭ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ନେସ୍‌ର ପ୍ରତୀକ ଧର୍ମଘଟ

୭ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ନେସ୍‌ର ପ୍ରତୀକ ଧର୍ମଘଟ

ବଅଁରପାଳ,୬।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନାଲ୍‌କୋ ପ୍ରଶାସନିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବୁଧବାର ନାଲ୍‌କୋ ଏମ୍ପ୍ଲୋଇଜ୍‌ ସଂଘ(ନେସ୍‌) ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତୀକ ଧର୍ମଘଟ କରାଯାଉଛି।

କ୍ଷେତ୍ର ପରିଚାଳନା ଗୃହ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

କ୍ଷେତ୍ର ପରିଚାଳନା ଗୃହ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ବଇଣ୍ଡା,୫।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.): କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବାମୁର ରେଞ୍ଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ନୂତନ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା କ୍ଷେତ୍ର ପରିଚାଳନା ଗୃହ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଛି।

ବିହନ ନ ପାଇ ସୋସାଇଟିରେ ଚାଷୀଙ୍କ ହୋହାଲ୍ଲା

ପାଲଲହଡା,୫ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପାଲଲହଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ଖରିଫ ଚାଷ ପାଇଁ ଧାନଖେତ ସହ ଚାଷୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବାବେଳେ ବିହନ ସଙ୍କଟ ଚାଷୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ସରକାରୀସ୍ତରରେ ସୋସାଇଟି ମାଧ୍ୟମରେ ଯାହା ବିହନ ମିଳୁଛି ତାହା ସମୁଦ୍ରକୁ ଶଙ୍ଖେ ସଦୃଶ ହୋଇଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଜିଗଡ଼ ସୋସାଇଟିରେ। ମ

୧୪ ଦଫା ଦାବିରେ ଧାରଣା, ବିକ୍ଷୋଭ

୧୪ ଦଫା ଦାବିରେ ଧାରଣା, ବିକ୍ଷୋଭ

ପାଲଲହଡା,୫ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଓଡ଼ିଶା କୃଷକ ସଭା, ସିପିଆଇ(ଏମ) ପକ୍ଷରୁ ୧୪ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ପାଲଲହଡା ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଧାରଣା ସହ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଅବକାରୀ ଚଢ଼ାଉ, ୨ ଗିରଫ

ଅବକାରୀ ଚଢ଼ାଉ, ୨ ଗିରଫ

ପାଲଲହଡା,୫ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପାଲଲହଡା ଏବଂ ତାଳଚେର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ପାଲଲହଡାର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମହୁଲି ମଦ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ତାଳଚେର,୫ା୬(ନି.ପ୍ର.)- ଆସନ୍ତା ୮ ତାରିଖରେ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ଏହି ଗସ୍ତକୁ ସଫଳ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ତାଳଚେର ପ୍ରେସ୍‌ କ୍ଲବଠାରେ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

ତାଳଚେରରେ ବ୍ୟାପୁଛି ଜଣ୍ଡିସ:  ୪ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନାମରେ ଏତଲା

ତାଳଚେରରେ ବ୍ୟାପୁଛି ଜଣ୍ଡିସ: ୪ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନାମରେ ଏତଲା

ତାଳଚେର,୫ା୬(ନି.ପ୍ର)- ତାଳଚେର ସହରରେ ଜଣ୍ଡିସ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏସ୍‌ଡିଓ, ଜେଇ ଓ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଛି ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ। ମଙ୍ଗଳବାର ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଏ ନେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ନାମରେ ତାଳଚେର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଛି।

ମାର୍କେଟ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ସଫେଇ

ମାର୍କେଟ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ସଫେଇ

ବନ୍ତଳା,୫ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବିଶ୍ୱ ପର୍ଯ୍ୟାବରଣ ଦିବସ ଅବସରରେ ପୁରୁଣାକୋଟସ୍ଥିତ ସିଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ୧୨ ବାଟାଲିୟନ ପକ୍ଷରୁ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇଥିଲା।

ଆମ ସ୍କୁଲ ଅଭିଯାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବଇଣ୍ଡା,୫।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଅଙ୍ଗପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ତୁରୁଡ଼ା ଉ.ପ୍ରା. ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସୋମବାର ଆମ ସ୍କୁଲ ଅଭିଯାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଖରିଫ ଚାଷ ପାଇଁ ଜମି ପ୍ରସ୍ତୁତ ବିହନ ଆସିନି, ବଢ଼ୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୫।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକରେ ଖରିଫ ଚାଷ ପାଇଁ କୃଷି ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଧାନ, ରବି ଜାତୀୟ ଏବଂ ତୈଳ ଜାତୀୟ ଫସଲ ନିମନ୍ତେ ଲକ୍ଷ୍ୟଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ଅଖିମୁଠି ଅନୁକୁଳ ପରଠାରୁ ଧାନ ଚାଷ ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଫସଲ ପାଇଁ ଚାଷୀମାନେ ଜମି ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିସାରିଛନ୍ତି। ଇତିମଧ୍ୟରେ ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ଆଗମନର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ମିଳିଲାଣି। ହେଲେ ଅଦ୍ୟାବଧି ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳକୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିହନ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। କେବେ ଧାନ ବିହନ ପହଞ୍ଚିବ ଚାଷୀମାନେ ତାହାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ବାଳକ ମୃତ

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ବାଳକ ମୃତ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୫।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ଥାନା ମାଛକୁଟା ପଞ୍ଚାୟତ ଗୋବିନ୍ଦପୁରସାହି ଗ୍ରାମର ଭଜମନ ନାୟକଙ୍କ ପୁଅ ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ନାୟକ(୧୨) ମଙ୍ଗଳବାର ସର୍ପାଘାତରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି।

ନାଇଟ୍‌ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ବଇଣ୍ଡା,୫।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବଇଣ୍ଡା ରାମଦେଓ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖେଳପଡ଼ିଆଠାରେ ସୋମବାର ରାତିରେ ବଇଣ୍ଡା ନେହେରୁ ନାଇଟ୍‌ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁନୀଲ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ଯୋଗଦେଇ ଏହାକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ଗାଡ଼ିମୋଟର ଯାଞ୍ଚ, ୨୩ ମାମଲା ରୁଜୁ

ବଇଣ୍ଡା,୫।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଟକ-ସମ୍ବଲପୁର ୫୫ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହଣ୍ଡପା ଛକଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ହଣ୍ଡପା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଗାଡ଼ିମୋଟର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି।