ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟଶିବିରରେ ମ୍ୟାଲେରିଆ ନିରାକରଣ ସଚେତନତା

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟଶିବିରରେ ମ୍ୟାଲେରିଆ ନିରାକରଣ ସଚେତନତା

ଛେଣ୍ତିପଦା,୧।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ କତଡା ପଞ୍ଚାୟତର ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଘଣ୍ଟିତେଣ୍ଟୁଲି ଗ୍ରାମଠାରେ କୋଶଳା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟଶିବିର ଓ ମ୍ୟାଲେରିଆ ନିରାକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବୁଧବାର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସବର୍ଣ୍ଣ-ଅସବର୍ଣ୍ଣ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ

ସବର୍ଣ୍ଣ-ଅସବର୍ଣ୍ଣ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ୍‌, ୧ା୮- ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁମଣ୍ଡ ଗ୍ରାମରେ ବୁଧବାର ସବର୍ଣ୍ଣ-ଅସବର୍ଣ୍ଣ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି।

ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବୃକ୍ଷରୋପଣ

ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବୃକ୍ଷରୋପଣ

ଭୁବନ,୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବୁଧବାର ଏନ୍‌ସିସି ପକ୍ଷରୁ ବୃକ୍ଷରୋପଣ କରାଯାଇଛି। ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦୀଲ୍ଲିପ ଦାସ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ବୃକ୍ଷରୋପଣ କରିଥିଲେ।

ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ସଚେତନତା ଶିବିର

ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ସଚେତନତା ଶିବିର

କାମାକ୍ଷାନଗର,୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗରସ୍ଥିତ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପରେ ବୁଧବାର ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀର ସଚେତନତା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ ସହାୟତା ବଣ୍ଟନ ଶିବିର

ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ ସହାୟତା ବଣ୍ଟନ ଶିବିର

କାମାକ୍ଷାନଗର,୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗରସ୍ଥିତ ଶ୍ରମିକ ଭବନଠାରେ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ଶ୍ରମ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ ସହାୟତା ବଣ୍ଟନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

କାମାକ୍ଷାନଗର,୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ଥାନା ଗୁଣ୍ଡିଚାନାଳି ଗ୍ରାମ ହାଇସ୍କୁଲ ବାରଣ୍ଡାରୁ ବୁଧବାର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ପ୍ରଶାନ୍ତ ସାହୁ(୪୦)।

ପାଓ୍ବାର ପ୍ଲାଣ୍ଟରେ ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କିତ କର୍ମଶାଳା: ଯୋଗଦେଲେ ଶ୍ରମମନ୍ତ୍ରୀ

ପାଓ୍ବାର ପ୍ଲାଣ୍ଟରେ ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କିତ କର୍ମଶାଳା: ଯୋଗଦେଲେ ଶ୍ରମମନ୍ତ୍ରୀ

ବଅଁରପାଳ,୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନାଲ୍‌କୋସ୍ଥିତ ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଦ୍ୱାରା ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ କର୍ମଶାଳା ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ରାଜ୍ୟ ଶ୍ରମମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ।

ସତ୍ୟସାଇ ସେବା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ସତ୍ୟସାଇ ସେବା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ଭୁବନ,୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ସତ୍ୟସାଇ ସେବା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଏକ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବିଡିଓ ବସନ୍ତ କୁମାର ମାଝୀ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଏହି ଶିବିରକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ଶ୍ରମମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କଳା ପତାକା ଦେଖାଇ ଭାଜପା ନେତ୍ରୀ ଗିରଫ

ଶ୍ରମମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କଳା ପତାକା ଦେଖାଇ ଭାଜପା ନେତ୍ରୀ ଗିରଫ

ବଅଁରପାଳ,୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଶ୍ରମମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ବୁଧବାର ନାଲ୍‌କୋ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଭାଜପା ନେତ୍ରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ନାଲ୍‌କୋ ଛକଠାରେ କଳାପତାକା ଦେଖାଇଥିଲେ। ଫଳରେ ୩ ଭାଜପା ନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନାଲ୍‌କୋ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ଗାଢ଼ରଖାଇ ଗ୍ରାମକୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ଥଇଥାନ ଦାବି: ରେଳ ଧାରଣାରେ ଆନ୍ଦୋଳନ

ଗାଢ଼ରଖାଇ ଗ୍ରାମକୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ଥଇଥାନ ଦାବି: ରେଳ ଧାରଣାରେ ଆନ୍ଦୋଳନ

ବଅଁରପାଳ,୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନାଲ୍‌କୋ ସ୍ମେଲଟର ପ୍ଲାଣ୍ଟର ନିକଟରେ ଥିବା ଗାଢରଖାଇ ଗ୍ରାମକୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ଥଇଥାନ ଦାବିରେ ବୁଧବାର ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଯାଇଛି। ଗ୍ରାମବାସୀ ନାଲ୍‌କୋ ଟ୍ରେନ ଧାରଣାରେ ବସିରହି ଆନ୍ଦୋଳନ ଚଳାଇଛନ୍ତି। ଫଳରେ ନାଲ୍‌କୋକୁ ଟ୍ରେନ୍‌ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି।

ଭାଇବୋହୂଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା: ହତ୍ୟାକାରୀ ଦେଢ଼ଶୁରଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

ଭାଇବୋହୂଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା: ହତ୍ୟାକାରୀ ଦେଢ଼ଶୁରଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

ବନ୍ତଳା/ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧ା୮: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବନ୍ତଳା ଥାନା ତୁମୁଣି ତେଲି ତଇଳା ଦେହୁରୀ ସାହିରେ ଘଟିଥିବା ଭାଇବୋହୂ ମିଲ ଜେନା(୨୮) ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ରାୟ ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ତାଙ୍କୁ ଚୋରା ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକରେ ଦେଢ଼ଶୁର ମହର୍ଗା ଜେନା (୫୦) ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପ୍ରମାଣିତ ହେବା ପରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଓ ଦୌରାଜଜ୍‌ ସୌଭାଗିନୀ ମଲ୍ଲିକ୍‌ ୩୦୨ ଦଫାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ସହ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

 ସଞ୍ଚାର କରିଛି ଲଘୁଚାପ: ୬୦,୯୩୨ ହେକ୍ଟରରେ ହେଲାଣି ଚାଷ

ସଞ୍ଚାର କରିଛି ଲଘୁଚାପ: ୬୦,୯୩୨ ହେକ୍ଟରରେ ହେଲାଣି ଚାଷ

ବନ୍ତଳା, ୧ା୮ (ଦିନେଶ ଦେହୁରୀ): ଶିଳ୍ପବହୁଳ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ ଚାଷ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବେ ଦ୍ରୁତଗତି ଧରିଛି। ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଘନ ଘନ ଲଘୁଚାପ ଜନିତ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ପରେ ଚାଷୀମାନେ ଫୁଲ୍‌ ଦମ୍‌ରେ ବେଉଷଣ ଚଳାଇଛନ୍ତି। ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ଯଦି ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ଷା ହୁଏ ତା’ହେଲେ ଚଳିତବର୍ଷ ଜିଲାରେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତଥାପି ଜୁଲାଇ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ୬୦ ହଜାର ୯୩୨ ହେକ୍ଟରେ ଚାଷ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ମାନଯୋର ଡ୍ୟାମ୍‌ ନିକଟରେ ମଦ୍ୟପଙ୍କ ଆଡ୍ଡା: କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଦାବି

ମାନଯୋର ଡ୍ୟାମ୍‌ ନିକଟରେ ମଦ୍ୟପଙ୍କ ଆଡ୍ଡା: କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଦାବି

ମାଧପୁର,୩୧।୭- ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ମାଧପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ମାନଯୋର ଡ୍ୟାମ୍‌ ନିକଟରେ କେତେଜଣ ଅସାମାଜିକ ଯୁବକ ଏବଂ ମଦପ୍ୟଙ୍କ ଆଡ୍ଡା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ପ୍ରତିଦିନ ଏଠାରେ ସେମାନେ ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ସହ ଡ୍ୟାମ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ଆସୁଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି। ଏ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି।

 ଆଠମଲ୍ଲିକ ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଚଢାଉ, ୬ ଗିରଫ

ଆଠମଲ୍ଲିକ ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଚଢାଉ, ୬ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୩୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଠମଲ୍ଲିକ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ହଣ୍ଡପା ଓ ଠାକୁରଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ୪୨ ଲିଟର ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଭିଯୋଗରେ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଶିକ୍ଷକ, କର୍ମଚାରୀ ଅଭାବ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ: ଅଗଷ୍ଟ ୪ରୁ ସ୍କୁଲରେ ପକାଯିବ ତାଲା

ଶିକ୍ଷକ, କର୍ମଚାରୀ ଅଭାବ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ: ଅଗଷ୍ଟ ୪ରୁ ସ୍କୁଲରେ ପକାଯିବ ତାଲା

ତାଳଚେର,୩୧ା୭ (ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ଲାଙ୍ଗିଯୋଡା ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶିକ୍ଷକ, କର୍ମଚାରୀ ଅଭାବ ନେଇ ଅଭିଭାବକ ଓ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି। ଆଗାମୀ ୪ ତାରିଖରେ ସ୍କୁଲ ପରିଚାଳନା ସଦସ୍ୟ ଓ ଅଭିଭାବକମାନେ ସ୍କୁଲରେ ତାଲା ପକାଇବେ ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସେମାନେ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାପାଳ, ତାଳଚେର ଉପଜିଲାପାଳ, ଜିଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଭାବେ ଅବଗତ କରାଇଛନ୍ତି।

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବସ୍‌ କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଅସଦାଚରଣ

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବସ୍‌ କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଅସଦାଚରଣ

କଣିହାଁ,୩୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଣିହାଁ ବ୍ଲକ ଏନ୍‌ଟିପିସି ଥାନା ବାଇପାସ ଛକରେ ଜୈନେକା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏକ ବସ୍‌ର କଣ୍ଡକ୍ଟର ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି।

ସେତୁ ମରାମତି କଲା ଜିନିୟସ୍‌ କ୍ଲବ

ସେତୁ ମରାମତି କଲା ଜିନିୟସ୍‌ କ୍ଲବ

ଭୁବନ,୩୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସିରେ ଥିବା ଜିନିୟସ କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଭୁବନରୁ ଢେଙ୍କାନାଳକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ସେତୁକୁ ମରାମତି କରାଯାଇଛି। ଏହି ସେତୁଟି ଦୁଇବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲର ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ କିଛି ଅଂଶ ଭାଙ୍ଗିଯାଇ ରଡ୍‌ ବାହାରି ପଡିଥିଲା।

ବୋରାପଦାରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ

ବୋରାପଦାରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୩୧।୭- ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର ଉପକଣ୍ଠ ତଥା ସଦର ବ୍ଲକ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ବୋରାପଦା ଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଦିନ ହେବ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢାଇଛି।

ଡେଙ୍ଗୁ ନିରାକରଣ ପାଇଁଁ ବୈଠକ: ରୋକିପାରିବ ସଚେତନତା

ଡେଙ୍ଗୁ ନିରାକରଣ ପାଇଁଁ ବୈଠକ: ରୋକିପାରିବ ସଚେତନତା

ବନ୍ତଳା,୩୧ା୭ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବନ୍ତଳା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ବୈଠକ ଗୃହରେ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀ ଡା. ଘନଶ୍ୟାମ ବେହେରାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଡେଙ୍ଗୁ ନିରାକରଣ ମାସ ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଏହି ବୈଠକରେ ନିମନ୍ତ୍ରିତ ଅତିଥି ଭାବେ ଧନରାଜ ଏଚ୍‌ ଧମଧିର (ଆଇଏଫ୍‌ଏସ୍‌), ବନ୍ତଳା ଫରେଷ୍ଟ ରେଞ୍ଜ ଏବଂ ରାଇଗୁଡ଼ା ରେଞ୍ଜ ଅଫିସର ଶରତ ମହାପାତ୍ର, ସିଆର୍‌ସିସି ଦିଲୀପ କୁମାର ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇ ଥିଲେ।

ଚୋରି ହେଉଛି ଗୋରଡା

ଚୋରି ହେଉଛି ଗୋରଡା

ମାଧପୁର, ୩୧।୭- ପରିବେଶକୁ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ରଖିବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚାରାରୋପଣ କରାଯାଉଛି। ସେହିପରି ମାଧପୁର-ଆଠମଲ୍ଲିକ ରାସ୍ତାରେ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ବୃକ୍ଷରୋପଣ ହୋଇଛି। ଏହି ଗଛକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ଗୋରଡ଼ା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି।

ଟ୍ରେନ୍‌ ଧକ୍କାରେ  ବାଳକ ମୃତ

ଟ୍ରେନ୍‌ ଧକ୍କାରେ ବାଳକ ମୃତ

ବଅଁରପାଳ,୩୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବଅଁରପାଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୁଢ଼ାପଙ୍କ ନାଲ୍‌କୋ ରେଳ ଧାରଣାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ବାଳକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି।

କଣ୍ଟେନର- ଟ୍ୟାଙ୍କର ଧକ୍କା: ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ତେଲ ଓ ସାମଗ୍ରୀ ବୋହି ନେଲେ  ଲୋକେ

କଣ୍ଟେନର- ଟ୍ୟାଙ୍କର ଧକ୍କା: ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ତେଲ ଓ ସାମଗ୍ରୀ ବୋହି ନେଲେ ଲୋକେ

ବଇଣ୍ଡା,୩୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଟକ-ସମ୍ବଲପୁର ୫୫ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର କିଶୋରନଗର ଥାନା ଡାଳପକ୍କାଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଏକ କଣ୍ଟେନର ସହ ଡିଜେଲ ବୋଝେଇ ଟ୍ୟାଙ୍କର ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଦୁଇଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଉଦ୍ଧାର କରି କିଶୋରନଗର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ପରିଚୟ ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ।

ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଚାଉଳ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ: ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଚାଉଳ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ: ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ଭୁବନ,୩୧।୭ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ବ୍ଲକ ବାଲିବୋ ପଞ୍ଚାୟତର ଗରୁଡବନ୍ଦୀ ପ୍ରକଳ୍ପ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ସନ୍ଧ୍ୟାରାଣୀ ଦତ୍ତ କିଛିଦିନ ତଳେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ମଧ୍ୟାହ୍ନଭୋଜନ ଚାଉଳ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା।

ଭୁବନ ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ

ଭୁବନ ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ

ଭୁବନ,୩୧।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ରାମମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଧର୍ମାନନ୍ଦ ବରାଳ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ।