ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଏପ୍ରିଲ ୩ରେ ନାମାଙ୍କନ କରିବେ ସସ୍ମିତା

ଏପ୍ରିଲ ୩ରେ ନାମାଙ୍କନ କରିବେ ସସ୍ମିତା

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୬।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ କଂଗ୍ରେସ  ପକ୍ଷରୁ ଆଗାମୀ ଏପ୍ରିଲରେ ୨୩ରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ନିମନ୍ତେ ମଙ୍ଗଳବାର କିସିଣ୍ଡା ଠାରେ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା  ଅଞ୍ଚଳରେ ଚୋରା ମଦ କାରବାର ବୃଦ୍ଧି

ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚୋରା ମଦ କାରବାର ବୃଦ୍ଧି

ବଇଣ୍ଡା,୨୬।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା ଠାକୁରଗଡ଼, ଆମ୍ବଶରମୁଣ୍ଡା, ମଇମୁରା, ପାଇକସାହି, କୁର୍ତ୍ତିବାସପୁର, ସାନହୁଲା, ପେଡ଼ିପଥର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚୋରା ମଦ କାରବାର ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। 

ନଗେଶ ରାଉତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭିଣୋଇ ଗିରଫ

ନଗେଶ ରାଉତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭିଣୋଇ ଗିରଫ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୨୬।୩- ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବେଶାଳିଆ ନିକଟ ବିଦ୍ୟାବନ୍ଧ ଗ୍ରାମରେ ନଗେଶ ରାଉତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭିଣୋଇ ରୁଦ୍ର ନାରାୟଣ ନାୟକ(୪୨)ଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। 

ହାତୀ ଦେଖି ଦୌଡ଼ିବାବେଳେ ବିଲହୁଡ଼ାରେ ଖସି ଜଣେ ମୃତ

ହାତୀ ଦେଖି ଦୌଡ଼ିବାବେଳେ ବିଲହୁଡ଼ାରେ ଖସି ଜଣେ ମୃତ

ପରଜଙ୍ଗ,୨୬ା୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ଢେଙ୍କାନାଳ ବନଖଣ୍ଡ ମହାବିରୋଡ଼ ରେଞ୍ଜ ଖାଲପାଳ ପୁରୁଣାସାହିର ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ବର୍ମା (୪୫) ଙ୍କର ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । 

ଛଟେଇ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ନ ମିଳିଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ ଚେତାବନୀ

ଛଟେଇ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ନ ମିଳିଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ ଚେତାବନୀ

ବଅଁରପାଳ, ୨୬।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ନାଲ୍‌କୋ ସିପିପିର ବାଓ୍ବେଲ ମିଲ୍‌  ସାଇଟରେ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ଭାବେ କାଯର୍‌ୟ କରୁଥିବା୨୫ ଜଣଙ୍କୁ ୨ ମାସ ହେଲା କାମରୁ ଛଟେଇ କରିଦିଆଯାଇଛି। 

  ଭାରସାମ୍ୟ  ହରାଇ  ପୋଲ  ତଳକୁ  ଖସିଲା   ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ:  ଅଳ୍ପକେ   ବର୍ତ୍ତିଲେ   ୩  କର୍ମଚାରୀ

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ: ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୩ କର୍ମଚାରୀ

ବନ୍ତଳା,୨୬।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବନ୍ତଳା ଥାନା ବଡକେରା ପଞ୍ଚାୟତ ତୁମୁଣି ରଗୁଡ଼ିଆପଡା ମତେଳିଆ ପୋଲଠାରେ ସୋମବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରରେ ଏକ ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। 

ଦନ୍ତା ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ସ୍ତ୍ରୀ, ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଜୀବନଗଲା

ଦନ୍ତା ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ସ୍ତ୍ରୀ, ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଜୀବନଗଲା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୨୬।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ସଦର ଥାନା ଡୁଡୁକାଟେଣୀ କେନାଲ ଉପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦନ୍ତା ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ଜଗନ୍ନାଥ ମହୋତ୍ସବ ଓ ପାଞ୍ଚରାତ୍ର ଉତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ଗଜପତି

ଜଗନ୍ନାଥ ମହୋତ୍ସବ ଓ ପାଞ୍ଚରାତ୍ର ଉତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ଗଜପତି

ବଅଁରପାଳ, ୨୬।୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)ଅନୁଗୋଳ ନାଲ୍‌କୋ ସ୍ଥିତ ମୀନାବଜାର ପଡ଼ିଆରେ ସୋମବାର ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ମହେତ୍ସବ ଓ ପାଞ୍ଚରାତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଛନ୍ତି ପୁରୀ ଗଜପତି ମହାରାଜ ଦିବ୍ୟସିଂହ ଦେବ। ଏହି ଅବସରରେ ଗଜପତି କହିଥିଲେ ଯେ, ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ରହିଲେ ଜଣେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଆଗକୁ ବଢିବ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବନାର ଅଭାବ ପରିଲକ୍ଷିତ ହେଉଛି।

ଅଚିହ୍ନା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ:ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ହତ୍ୟା

ଅଚିହ୍ନା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ:ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ହତ୍ୟା

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୨୬ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କଙ୍କଡାହାଡ ଥାନା କରୋଗଳା ପଞ୍ଚାୟତ ଡଙ୍ଗାପାଳ ଗ୍ରାମର ଆମ୍ବତଇଲାଠାରୁ ଗତ ୪ ତାରିଖରେ ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ। ମୃତା ତେଲକୋଇ ଥାନା ଗଳଦା ଗ୍ରାମର ବୁଦୁନି ଟୁଡୁ ଓରଫ ମହାରଣା ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିବାବେଳେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସୋମବାର ଆୟୋଜିତ ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ କାମାକ୍ଷାନଗର ଏସ୍‌ଡିପିଓ ସୁପ୍ରସନ୍ନ ମଲ୍ଲିକ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାନପୁରା ଗ୍ରାମର ବିପ୍ର ଓରଫ ବିପ୍ରବର ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

୪ ମାସ ହେବ ଭଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ବିଶ୍ରାମାଗାର

୪ ମାସ ହେବ ଭଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ବିଶ୍ରାମାଗାର

ବଅଁରପାଳ, ୨୬।୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)ନବରତ୍ନପ୍ରାପ୍ତ ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ଉଦ୍ୟୋଗ ନାଲ୍‌କୋ କାରଖାନାର ଅତି ନିକଟରେ ଥିବା ନାଲ୍‌କୋ ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ମିଳୁନି ସର୍ବନିମ୍ନ ସୁବିଧା। ଏଠାରେ ପାନୀୟ ଜଳ, ପରିସ୍ରାଗାର କି ବିଶ୍ରାମାଗାର ନ ଥିବାରୁ ଲୋକେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। 

ଜିଲା ଯୁବ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଯଶୋବନ୍ତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ବର୍ଷେ ପୂରିଲା : ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ଆଉ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୨୬ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗରର ବାସିନ୍ଦା ତଥା ବିଜେଡିର ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ଯଶୋବନ୍ତ ପରିଡାଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ବର୍ଷେ ପୁରିଛି। ଘଟଣାର ୧୦ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପୋଲିସ ୮ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ ହେଁ ଏ ଯାଏ ଆହୁରି  ୨ ଜଣ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି। 

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକ ସଭା, ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ର:ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣାରେ ବିଳମ୍ବ ବଢ଼ାଉଛି ଉତ୍କଣ୍ଠା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକ ସଭା, ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ର:ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣାରେ ବିଳମ୍ବ ବଢ଼ାଉଛି ଉତ୍କଣ୍ଠା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୨୬ା୩ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ଯେତିକି ପାଖଉଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲାର ରାଜନୈତିକ ବାତାବରଣ ସେତିକି ସରଗରମ ହେଉଛି। ଇତିମଧ୍ୟରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଜିଲାର ଲୋକ ସଭା ଓ ୪ ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା ସରିଛି। କିନ୍ତୁ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ ଏ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଛରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଦଳ ଏଠାରୁ କାହାକୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିବ ସେ ନେଇ ଏଯାଏ ସ୍ଥିତି ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁ ନ ଥିବାରୁ ସାଧାରଣରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଉତ୍କଣ୍ଠା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ସେହିପରି ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଧୈର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପଡୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। 

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ମାମଲା:  ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋର୍ଟଚାଲାଣ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋର୍ଟଚାଲାଣ

ଭୁବନ,୨୫ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଓ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଯମୁନାକୋଟ ଗ୍ରାମର କାର୍ତ୍ତିକ ନାୟକ (୧୯)କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ସୋମବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। 

୨ୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ

୨ୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ

ପରଜଙ୍ଗ,୨୫ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ୨ୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରବିବାର ରାତିରେ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଜଳିଗଲା ୪ ବଖରା

ଜଳିଗଲା ୪ ବଖରା

ମାଧପୁର, ୨୫ା୩- ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ କିଆକଟା ପଞ୍ଚାୟତର ବାଙ୍କପାଲ ଗ୍ରାମରେ ସୋମବାର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି।

ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

କଣିହାଁ,୨୫।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କଣିହାଁ ବ୍ଲକ ରେଙ୍ଗାଳୀ ଥାନା ବଜ୍ରକୋଟ ଗ୍ରାମ ହାଟ ଛକରେ ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ  ଏକ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ସେହି ଗ୍ରାମର ଶଙ୍କର ନାୟକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ସରିଲାଣି ଭାଜପା, କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା: ବିଜେଡିରେ ଛିଣ୍ଡୁନି ଅଙ୍କ

ସରିଲାଣି ଭାଜପା, କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା: ବିଜେଡିରେ ଛିଣ୍ଡୁନି ଅଙ୍କ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୫ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)/(ସ୍ବ.ପ୍ର.) ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ ଥିବା ୫ଟି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ମଧ୍ୟରୁ ଆଠମଲ୍ଲିକ ଓ ଛେଣ୍ଡିପଦା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ସମ୍ବଲପୁର ଲୋକ ସଭା କ୍ଷେତ୍ର ଅଧୀନରେ ରହିଛି।

ଥାନା ଘେରିଲେ ନାକିଚି ଗ୍ରାମବାସୀ

ଥାନା ଘେରିଲେ ନାକିଚି ଗ୍ରାମବାସୀ

ବଇଣ୍ଡା,୨୫।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.) ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ହଣ୍ଡପା ଥାନା ନାକିଚି ଗ୍ରାମରେ ଦୋଳ ଶୋଭାଯାତ୍ରାବେଳେ ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ୧୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୧୨ ଗିରଫ

ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୧୨ ଗିରଫ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୫।୩: ହୋଲି ଦିନ ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିଥିବା ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ମୋଟ ୧୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ରବିବାର ଆୟୋଜିତ ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅନୁଗୋଳ ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଅଶ୍ୱିନୀ କୁମାର ସାହୁ ବିସ୍ତୃତ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ରେଲଓ୍ବେ ସାଇଡ୍‌ରୁ ଚ୍ୟାନେଲ ଚୋରି: କବାଡ଼ିଆଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ

ରେଲଓ୍ବେ ସାଇଡ୍‌ରୁ ଚ୍ୟାନେଲ ଚୋରି: କବାଡ଼ିଆଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ

ପରଜଙ୍ଗ, ୨୫।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ବାରିହାପୁର ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ରେଳପଥର ବେକେନ୍‌ ଇମ୍ଫା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ୍‌ କ୍ୟାମ୍ପ ସାଇଡ୍‌ରୁ ୭ଟି ଲୁହା ଚ୍ୟାନେଲ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ କବାଡ଼ିଆ ବିନୟ ସାହୁଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରବେଶିକା, ୮୬ ସିଟ୍‌ ପାଇଁ ୬୩୫ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରବେଶିକା, ୮୬ ସିଟ୍‌ ପାଇଁ ୬୩୫ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

କାମାକ୍ଷାନଗର,୨୪ା୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-କାମାକ୍ଷାନଗର ବ୍ଲକ ଜନ୍ତାରିବୋଲସ୍ଥିତ ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନାମଲେଖା ପାଇଁ ରବିବାର ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ସ୍କୁଲର ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀରେ ୮୦ ଏବଂ ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ୬ ସିଟ୍‌ ଲାଗି ପରୀକ୍ଷା ହୋଇଥିଲା।

କୋରିଆଁ ଛକରେ ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ, ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

କୋରିଆଁ ଛକରେ ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ, ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୨୪ା୩-ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର ଉପକଣ୍ଠ ୫୫ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର କୋରିଆଁ ଛକରେ ରବିବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୬ଟାରେ ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ହେଲେ ଭରତ ବେହେରା(୬୫)। 

ଭଗବାନଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କଲେ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ

ଭଗବାନଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କଲେ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ

ବଇଣ୍ଡା,୨୪।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁଗରେ ମଣିଷ ସମାଜ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଉଛି। ଫଳରେ ସମାଜରେ ଅଶାନ୍ତ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ସମସ୍ତେ ସମୟ ବାହାର କରି ଭଗବାନଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ସ୍ମରଣ କଲେ ଗ୍ରାମ ଶାନ୍ତି ରହିବ ବୋଲି ଶନିବାର  କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଆମ୍ବପାଳ ପଞ୍ଚାୟତ ଖଇରମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରଜାପିତା ବ୍ରହ୍ମା କୁମାରୀ ଈଶ୍ୱରୀୟ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ(ବଇଣ୍ଡା ଶାଖା) ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଶାନ୍ତି ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଓ ପ୍ରବଚନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅତିଥିମାନେ ଏହା କହିଛନ୍ତି। 

ଶୋଭାଯାତ୍ରାବେଳେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ୧୪ ଗିରଫ: ପ୍ରତିବାଦରେ ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଘେରାଉ

ଶୋଭାଯାତ୍ରାବେଳେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ୧୪ ଗିରଫ: ପ୍ରତିବାଦରେ ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଘେରାଉ

 ବଇଣ୍ଡା,୨୪।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ହଣ୍ଡପା ଥାନା ନାକିଚି ଗ୍ରାମରେ ଦୋଳଯାତ୍ରା ଶୋଭାଯାତ୍ରାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ୧୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।