ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌, ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ : ୭ ଗିରଫ

ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌, ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ : ୭ ଗିରଫ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୫ା୭: ଅନୁଗୋଳ-ଛେଣ୍ଡିପଦା ୬୩ ନମ୍ବର ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥର ନିଶା ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଙ୍କରେଇ ଗାଁ ଛକଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଏକ ଲୁହାପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌ (ନଂ. ଓଡି ୦୪ କେ ୦୯୧୩) ସହ ଏକ ବାଇକ୍‌ (ନଂ.ଓଡି ୧୯ କେ ୫୯୩୫) ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। ଏଥିରେ କଙ୍କରେଇ ଗ୍ରାମର ଡିଲେଶ୍ୱର ସାହୁ(୩୫) ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।

ଜଳଲାଗି ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ବୁଦ୍ଧେଶ୍ୱର ପୀଠ

ଜଳଲାଗି ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ବୁଦ୍ଧେଶ୍ୱର ପୀଠ

ଭୁବନ, ୨୫।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଶ୍ରାବଣ ଜଳଲାଗି ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ହୋଇଉଠିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ବ୍ଲକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବୁଦ୍ଧେଶ୍ୱର ଶୈବପୀଠ। ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ଠାକୁରଙ୍କ ନୀତିକାନ୍ତି ସାରିବା, ଭକ୍ତଙ୍କ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଦର୍ଶନ, କାଉଡ଼ିଆଙ୍କ ଜଳଲାଗି, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଭିଡ଼ ପରିଚାଳନା ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରକାର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ସୁଚାରୁରୂପେ ସମ୍ପାଦନ କରିବାକୁ ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରତାରଣା ଅଭିଯୋଗ:ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମାଗିଲେ ପୀଡ଼ିତା

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରତାରଣା ଅଭିଯୋଗ:ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମାଗିଲେ ପୀଡ଼ିତା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୨୫।୭: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ବାଲିମୀ ଥାନା ଠୋକର ଗ୍ରାମର ଆରତୀ ସାମଲ(୩୫)ଙ୍କୁ ଶାଶୁଘରେ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣାର ଶିକାର ହେବା ପରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପୀଡ଼ିତା ମଙ୍ଗଳବାର ମା’ ସୁଭଦ୍ରା ସାମଲଙ୍କ ସହିତ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଭେଟି ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି।

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା କମିଟି ବୈଠକ:ଦୁର୍ଘଟଣା ରୋକିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା କମିଟି ବୈଠକ:ଦୁର୍ଘଟଣା ରୋକିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୫ା୭: ଅନୁଗୋଳରେ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନିମନ୍ତେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଜିଲାପାଳ ଅନିଲ କୁମାର ସାମଲଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା କମିଟି ବୈଠକ ବସିଥିଲା। ଦୁର୍ଘଟଣା ସଂଖ୍ୟାକୁ ନଜରରେ ରଖି ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ତ୍ୱରାନ୍ବିତ କରିବାକୁ ଜିଲାପାଳ ବିଭାଗୀୟ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।

ତାଳଚେରର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର

ତାଳଚେରର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର

ତାଳଚେର, ୨୪ା୭(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେରର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ପ୍ରଗତି ଅନୁଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଗୋଳ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଏକ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ, ତାଳଚେରରେ ଅସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଫ୍‌ସିଆଇ-ବଲଣ୍ଡା ରାସ୍ତାରେ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରାଯାଉଛି। ସାଉଥବଲଣ୍ଡା ଓ ଭରତପୁର କୋଇଲା ଖଣି କଲୋନୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ବାରମ୍ବାର ଡକାୟତ ହେଉଛି।

ମାଉଜର ଦେଖାଇ ଲୁଟ୍‌

ମାଉଜର ଦେଖାଇ ଲୁଟ୍‌

ତାଳଚେର, ୨୪ା୭(ନି.ପ୍ର.)- ବହ୍ଲର ଛକ ନିକଟରେ ଥିବା ତାରିଣୀ ଫାର୍ମାରୁ ସୋମବାର ରାତିରେ ୩ଜଣ ମୁଖା ପିନ୍ଧା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଭୁଜାଲି, ମାଉଜର ଦେଖାଇ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିବା ତାଳଚେର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଫାର୍ମା ମାଲିକ ଦିଲୀପ ବେହେରାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ରାତି ସାଢେ ୮ଟା ବେଳେ ୩ଜଣ ମୁଖା ପିନ୍ଧା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଦୋକାନ ଭିତରକୁ ପଶି ଯାଇଥିଲେ।

ଦଳକୁ ମଜଭୂତ କରିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ତାଳଚେର,୨୪ା୭(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ୨୧ ନଂ. ଜୋନ କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ଏକ କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଥର୍ମାଲ ଶିବ ମନ୍ଦିରଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି। ବ୍ଲକ ସଭାପତି ହାଡିବନ୍ଧୁ ବିଶ୍ୱାଳ ଏଥିରେ ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିଲେ।

ଭୁସୁଡ଼ିଲା ଶ୍ରେଣୀଗୃହ

ଭୁସୁଡ଼ିଲା ଶ୍ରେଣୀଗୃହ

ବଅଁରପାଳ, ୨୪ା୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଲାଡ଼ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଭୁସୁଡ଼ିପଡିଛି। ତେବେ ଉକ୍ତ ଶ୍ରେଣୀଗୃହରେ କୌଣସି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ନ ଥିବାରୁ କେହି ଆହତ ହୋଇନାହାନ୍ତି। ସକାଳେ ହଠାତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ନିକଟରେ ଥିବା କାନ୍ଥଟି ଗଳିପଡିଥିଲା। ଏଥିଯୋଗୁ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମରଟି ଅଚଳ ହୋଇପଡିଛି। ଫଳରେ ଗ୍ରାମର ୪ଟି ସାହିବାସୀ ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଛନ୍ତି।

ଅନଶନ ପରେ ମିଳିଲା ଦରମା

ଅନଶନ ପରେ ମିଳିଲା ଦରମା

ତାଳଚେର,୨୪ା୭(ନି.ପ୍ର.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ପ୍ରାଥମିକ ସହକାରୀ ପଞ୍ଚମବର୍ଗ (ଏକ୍ସକ୍ୟାଡର) ଶିକ୍ଷକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ବକେୟା ଦରମା ପ୍ରଦାନ ଓ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଚିତ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଅନଶନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଫୋନ୍‌ ନମ୍ବର ନ ଦେବାରୁ ଅସଦାଚରଣ, ଅଟୋରୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଲେ ଯୁବତୀ

ଫୋନ୍‌ ନମ୍ବର ନ ଦେବାରୁ ଅସଦାଚରଣ, ଅଟୋରୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଲେ ଯୁବତୀ

ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୨୪।୭ (ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଇଜ୍ଜତ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଚଳନ୍ତା ଅଟୋରୁ ଡେଇଁ ପଡି ଜଣେ ଯୁବତୀ ସୋମବାର ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଜରପଡା ଥାନା ଦୁର୍ଗାପୁର ଘାଟି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିବାବେଳେ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଟୋ ଚାଳକଙ୍କୁ ଧରି ଲୋକେ ନିର୍ଧୂମ ଛେଚିଛନ୍ତି।

ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ଚାଷୀ ମୃତ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୪ା୭(ଡି.ଏନ.ଏ)- ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ସୀମାନ୍ତ କୁଣ୍ଢେଇଗୋଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପରା ଗ୍ରାମର ଚାଷୀ ପ୍ରସନ୍ନ ଭୋଇ (୩୦)ଙ୍କ ମଙ୍ଗଳବାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ଟ୍ରକ୍‌-ବାଇକ ଧକ୍କା, ବାଇକ ଚାଳକ ଗୁରୁତର

ଟ୍ରକ୍‌-ବାଇକ ଧକ୍କା, ବାଇକ ଚାଳକ ଗୁରୁତର

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୪ା୭- ଅନୁଗୋଳ-ଛେଣ୍ଡିପଦା ୬୩ ନମ୍ବର ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥର ନିଶା ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଙ୍କରେଇ ଗାଁ ଛକଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଏକ ଲୁହାପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ (ନଂ. ଓଡି ୦୪ କେ ୦୯୧୩) ସହ ଏକ ବାଇକ (ନଂ.ଓଡି ୧୯ କେ ୫୯୩୫) ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଛି।

ତେଲ ଟାଙ୍କି ଟ୍ରକ୍‌ରୁ ଲୁଟ୍‌

ତେଲ ଟାଙ୍କି ଟ୍ରକ୍‌ରୁ ଲୁଟ୍‌

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ୍‌, ୨୪ା୭- ଅନୁଗୋଳ ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୫୫ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଆରଟିଓ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ତେଲ ଟାଙ୍କି ଟ୍ରକରୁ କିଛି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି।

ବିଜୁ ଯୁବବାହିନୀ ବୈଠକ

ବିଜୁ ଯୁବବାହିନୀ ବୈଠକ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୪।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ବୈଠକ ମଙ୍ଗଳବାର ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ଲକ ଅଫିସ ସଭାଗୃହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବକେୟା ଦରମା ପ୍ରଦାନ ଦାବିରେ ଅନଶନ

ବକେୟା ଦରମା ପ୍ରଦାନ ଦାବିରେ ଅନଶନ

ତାଳଚେର,୨୪।୭(ନି.ପ୍ର.): ୪ ମାସର ବକେୟା ଦରମା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉ ନ ଥିବା ପ୍ରତିବାଦରେ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ତାଳଚେର ବ୍ଲକର ପ୍ରାଥମିକ ସହକାରୀ ପଞ୍ଚମବର୍ଗ ଶିକ୍ଷକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନଶନ କରାଯାଇଛି। ଶିକ୍ଷକମାନେ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ(ବିଇଓ)ଙ୍କ ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ ଅନଶନରେ ବସିଛନ୍ତି।

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ,ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ,ଜଣେ ଗୁରୁତର

ପରଜଙ୍ଗ,୨୪।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ଦଦରାଘାଟି ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ୧୪୯ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଦଦରାଘାଟି ଡ୍ୟାମ ନିକଟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଭୋର ଏକ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ପରେ ହତ୍ୟା ଧମକ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ପରେ ହତ୍ୟା ଧମକ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୪ା୭ ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ସୋମବାର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାରାୟଣ ସାହୁ(୧୯) ସ୍କୁଲ ଶୌଚାଳୟ ମଧ୍ୟରେ ବଳାତ୍କାର କରିବା ପରେ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ଦେଇଥିବା ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି।

ବିବାହ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ:ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ବା ଯୁବତୀ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

ବିବାହ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ:ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ବା ଯୁବତୀ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

ଓଡାପଡା,୨୪।୭(ଡି.ଏନ.ଏ) ବିବାହ ପ୍ରଲୋଭନରେ ବଳାତ୍କାରର ଶିକାର ହୋଇ ଅନ୍ତସତ୍ତ୍ୱା ହୋଇଥିବା ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କଣ୍ଟାବଣିଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀ ସୋମବାର ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ର ହେବ ଖୋଳତାଡ଼

ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ର ହେବ ଖୋଳତାଡ଼

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୪ା୭ଅନୁଗୋଳସ୍ଥିତ ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ଇଣ୍ଡିଆନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟିଥିବା ଡକାୟତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବିହାରର ଗୟାରୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୁଣି ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ।

 ସାମଗ୍ରୀ ଲୁଟିଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ

ସାମଗ୍ରୀ ଲୁଟିଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ

କାମାକ୍ଷାନଗର,୨୪।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)ଗତ ଜୁନ ୨୧ରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ତୁମୁସିଙ୍ଗା ଥାନା ପଣ୍ଡୁଆ ଫାଣ୍ଡି ନିକଟରେ ହ୍ବିର୍ଲପୁଲ କମ୍ପାନୀର ସାମଗ୍ରୀ ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ଟ୍ରକ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ।

ନୂତନ ଚିକିତ୍ସାଳୟରୁ ଫ୍ୟାନ ଖସିପଡ଼ିଲା

ନୂତନ ଚିକିତ୍ସାଳୟରୁ ଫ୍ୟାନ ଖସିପଡ଼ିଲା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୨୪।୭ ଢେଙ୍କାନାଳ ନୂତନ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ୪ର୍ଥ ମହଲା ମହିଳା ଭେଷଜ ବିଭାଗର ୧୪୨ ନଂ. ବେଡ ଉପରେ ଥିବା ଫ୍ୟାନଟି ସୋମବାର ରାତି ୧୦ଟାରେ ଖସିପଡ଼ି ବନିତା ଜେନାଙ୍କ ପାଖରେ ପଡ଼ିଥିଲା।

ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢ଼ିଲେ ପିଲା

ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢ଼ିଲେ ପିଲା

ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୨୪ା୭ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଦୁବନାଳୀ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସୋମବାର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି। ସ୍କୁଲ ଚାବିକାଠି ନେଇ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ନ ଆସିବାରୁ ସେମାନେ ବାରଣ୍ଡାରେ ବସି ପାଠ ପଢିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କାହାକୁ କିଛି ନ ଜଣାଇ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଛୁଟିରେ ରହିଯିବା ନେଇ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିଚାଳନା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ବିଟ୍‌ ପୋଲିସ ନିଷ୍କ୍ରିୟ, ବଢ଼ୁଛି ଅପରାଧ

ବିଟ୍‌ ପୋଲିସ ନିଷ୍କ୍ରିୟ, ବଢ଼ୁଛି ଅପରାଧ

ବଅଁରପାଳ,୨୪।୭ (ଡି.ଏନ.ଏ.)ଜନ ସାଧାରଣ ଓ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ସୁସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ଶହ ଅପରାଧ ହ୍ରାସ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ୨୦୧୩ ଠାରୁ ଆମ ପୋଲିସ ସମିତି ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଭୟରେ ଘର ଛାଡ଼ୁଛନ୍ତି ଟିକରପଡ଼ାବାସୀ

ଭୟରେ ଘର ଛାଡ଼ୁଛନ୍ତି ଟିକରପଡ଼ାବାସୀ

ବନ୍ତଳା, ୨୪।୭ (ଡି.ଏନ.ଏ.) ଲଘୁଚାପ ଜନିତ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ପରେ ମହାନଦୀରେ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ବନ୍ୟା ପାଣି ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି। ଏଯାଏ ହୀରାକୁଦର କୌଣସି ଗେଟ୍‌ ଖୋଲାଯାଇ ନ ଥିଲେ ବି ଉପର ଓ ତଳମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା କାରଣରୁ ମହାନଦୀ ହଠାତ୍‌ ଫୁଲି ଉଠିଛି।