ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଭାଜପା ତରଫରୁ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ

ଭାଜପା ତରଫରୁ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ

ପରଜଙ୍ଗ,୩୦।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି।

୧୫ ଦଫା ଦାବିରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ

୧୫ ଦଫା ଦାବିରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ

ଭୁବନ,୩୦।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭୁବନ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୧୫ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି।

ଏବିଭିପି ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ମିଶନ ସାହସୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଏବିଭିପି ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ମିଶନ ସାହସୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଭୁବନ,୩୦।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଏବିଭିପି ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ମିଶନ ସାହସୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଏବିଭିପି ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ଦିଲୀପ ଦାସ ଯୋଗଦେଇ ଏହାକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ। 

ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ବାଣ୍ଟୁଛି  ବିଶ୍ୱଭ୍ରାତୃତ୍ୱର ବାର୍ତ୍ତା

ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ବାଣ୍ଟୁଛି ବିଶ୍ୱଭ୍ରାତୃତ୍ୱର ବାର୍ତ୍ତା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୩୦ା୧୦- ପରମ୍ପରା ଓ ଭାଇଚାରର ଅପୂର୍ବ ସମନ୍ବୟ ଢେଙ୍କାନାଳ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା। ପୂଜା ଆସିଲେ ଏକାକାର ହୋଇଯାଏ ସମଗ୍ର ସହର।

ଅଫିସ, ମେଡିକାଲ ପରିସର ପାଲଟିଛି ସାଇକେଲ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ: ବେଆଇନ ପାର୍କିଂ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ

ଅଫିସ, ମେଡିକାଲ ପରିସର ପାଲଟିଛି ସାଇକେଲ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ: ବେଆଇନ ପାର୍କିଂ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୩୦ା୧୦- ଅନୁଗୋଳରେ ପୂଜା ମାହୋଲ ସରଗରମ୍‌ ହୋଇଉଠିଛି। ଦୂରଦୂରାନ୍ତରୁ ଲୋକେ ସହର ମୁହଁା ହୋଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସହରରେ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ କି ସାଇକେଲ ରଖିବାକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଜାଗା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଅନୁଗୋଳ ହାଇସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ଥିବା ବ୍ଲକ ରିସର୍ଚ୍ଚ ସେଣ୍ଟର(ବିଆରସି) ପରିସରରେ ସାଇକେଲ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ କରାଯାଇଥିବା ସାଧାରଣରେ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି। 

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ନାଲକୋ ପରିଦର୍ଶନ

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ନାଲକୋ ପରିଦର୍ଶନ

ବଅଁରପାଳ, ୩୦।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.): ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶି ଲାଲ ମଙ୍ଗଳବାର  ନାଲକୋ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। 

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୩୦।୧୦- ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶି ଲାଲ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଗୋଳ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। 

ନିଜ ସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ରୋଜଗାରକ୍ଷମ କରାଇଛି

ନିଜ ସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ରୋଜଗାରକ୍ଷମ କରାଇଛି

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୩୦ା୧୦- ଗଁ।ରେ ରୋଜଗାରର କିଛି ପନ୍ଥା ନ ଥିଲା। ତେଣୁ ଚାଷକୁ ଆଦରି ନେଇଥିଲି। ହେଲେ ୧୯୯୬ରେ ଖବରକାଗଜ ବିକ୍ରେତା ଭାବେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ଯେ ବୃତ୍ତି କରିହେବ ତାହା ଜାଣିପାରିଲି। ତେଣୁ ୨୦୦୫ରୁ ଚାଷ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡ଼ି ଖବରକାଗଜ ବିକ୍ରିରେ ପୂରା ସମୟ ଦେଲି।

ଉପଡାକଘର : ଜଣେ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିଛି କାର୍ଯ୍ୟ

ଉପଡାକଘର : ଜଣେ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିଛି କାର୍ଯ୍ୟ

ବଇଣ୍ଡା, ୩୦ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକଠାରେ ଥିବା ରାଜକିଶୋରନଗର ଉପଡାକଘର ଏବେ ସମସ୍ୟା ଭିତରେ ଗତି କରୁଛି। ଆବଶ୍ୟକ କର୍ମଚାରୀ ନ ଥିବାରୁ ଲୋକେ ଏଠାରେ ସେବା ପାଇପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ମାତ୍ର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀରେ ଡାକଘର ଚାଲୁ ଥିବାରୁ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି।

ବଇଣ୍ଡା-ଆଠମଲ୍ଲିକ ରାସ୍ତାର ପ୍ରଶସ୍ତିକରଣ ପାଇଁ ଭୂମିପୂଜା

ବଇଣ୍ଡା-ଆଠମଲ୍ଲିକ ରାସ୍ତାର ପ୍ରଶସ୍ତିକରଣ ପାଇଁ ଭୂମିପୂଜା

ବଇଣ୍ଡା,୨୯।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଇଣ୍ଡା ଆଠମଲ୍ଲିକ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ରାସ୍ତାର ପ୍ରଶସ୍ତିକରଣ ପାଇଁ ସୋମବାର କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବଇଣ୍ଡାଠାରେ ଭୂମିପୂଜା କରାଯାଇଛି।

 ‘ଦୁର୍ନୀତି, ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାରକୁ ପ୍ରଶୟ ଦିଆଯିବନି’

‘ଦୁର୍ନୀତି, ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାରକୁ ପ୍ରଶୟ ଦିଆଯିବନି’

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୨୯।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ିଚାଲିଥିବା ଦୁର୍ନୀତି, ପିସି କାରବାର, ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ଏବଂ ପ୍ରିୟାପ୍ରୀତିତୋଷଣ ନୀତି ବିରୋଧରେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ଭାଜପା।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଫସଲ ବୀମା ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି: କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଚାଷୀଙ୍କ ଅନଶନ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଫସଲ ବୀମା ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି: କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଚାଷୀଙ୍କ ଅନଶନ

ପରଜଙ୍ଗ, ୨୯।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଫସଲ ବୀମା ସହାୟତାରୁ ବଞ୍ଚତ୍ତ ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳର ଶତାଧିକ ଚାଷୀ ସୋମବାରଠାରୁ ବ୍ଲକ କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଆମରଣ ଅନଶନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। 

ଡିଏଫଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲା ଢେଙ୍କାନାଳ ମିଳିତ ପୂଜା କମିଟି

ଡିଏଫଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲା ଢେଙ୍କାନାଳ ମିଳିତ ପୂଜା କମିଟି

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୨୯।୧୦-କମଳାଙ୍ଗ ହାତୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ପ୍ରତିବାଦରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ମିଳିତ ପୂଜା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଡିଏଫଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି। 

ହାତୀମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଜନବସତିରେ ବଢୁଛି ଭୟ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ୍‌, ୨୯ା୧୦- ବନାଞ୍ଚଳଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜନବସତି ଯାଏ ସବୁଠି  ଜଳଜଳ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଅବ୍ୟବସ୍ଥାର ଦୟନୀୟ ଚିତ୍ର। କେଉଁଠି ଓହଳି ରହିଛି ତାର ତ ଆଉ କେଉଁଠି ଖୁଣ୍ଟ ଉପୁଡ଼ି ପଡ଼ିବା ଅବସ୍ଥାରେ। ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ବିପଦକୁ ନେଇ ଯାତାୟାତ କରୁଛନ୍ତି ଉଭୟ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ଓ ମଣିଷ। 

ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଉଦ୍ଧାର

ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଉଦ୍ଧାର

ବନ୍ତଳା,୨୯।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବନ୍ତଳା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜୀବନ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ମାଟି ତଳୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଶିଶୁକନ୍ୟା ରବିବାର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୨୯।୧୦-ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଭାଜପା ସଭାପତି ଭାଗିରଥି ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଗିରଫ ପ୍ରତିବାଦରେ ସୋମବାର ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି। ଏଥିସହ ବ୍ଲକରେ ହେଉଥିବା ଅନିୟମିତତା ନେଇ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ୧୬ ଦଫା ଦାବିପତ୍ର ଗୋଷ୍ଠୀ ଉନ୍ନୟନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। 

ହାଇକୋର୍ଟ କ୍ୟାମ୍ପକୋର୍ଟକୁ ବିରୋଧ କରି ବିକ୍ଷୋଭ

ହାଇକୋର୍ଟ କ୍ୟାମ୍ପକୋର୍ଟକୁ ବିରୋଧ କରି ବିକ୍ଷୋଭ

ତାଳଚେର,୨୯।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.): ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ କ୍ୟାମ୍ପକୋର୍ଟକୁ ବିରୋଧ କରି ତାଳଚେର ଓକିଲ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ  ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି।

ତାଳଚେରରେ ଲୁଟେରା ରାଜ: ବାଇକ ଡିକି ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ତାଳଚେରରେ ଲୁଟେରା ରାଜ: ବାଇକ ଡିକି ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ତାଳଚେର,୨୯।୧୦(ନି.ପ୍ର)- ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ହାଟତୋଟା ପୋଷ୍ଟଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରୁ ସୋମବାର ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଲିଙ୍ଗରାଜ କୋଇଲା  ଖଣିରେ ସିନିୟର ଷ୍ଟୋର କିପର ଭାବେ କାମ କରୁଥିବା ତଲାବେ ଗ୍ରାମର ରାଜେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଶତପଥୀଙ୍କ ବାଇକ ଡିକି ଭାଙ୍ଗି କେତେକ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଯାଇଛନ୍ତି। 

ଦିନିକିଆ  ଢେଙ୍କାନାଳ ଗସ୍ତରେ ରାଜ୍ୟପାଳ

ଦିନିକିଆ ଢେଙ୍କାନାଳ ଗସ୍ତରେ ରାଜ୍ୟପାଳ

 ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୨୯।୧୦- ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶି ଲାଲ୍‌ ସୋମବାର ଦିନିକିଆ ଢେଙ୍କାନାଳ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ଜିଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥା ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଆୟୋଜିତ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକରେ  ଯୋଗଦେଇ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। 

ମହିଳା ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଅଫିସ ସମ୍ମୁୁଖରେ ଧାରଣା

ମହିଳା ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଅଫିସ ସମ୍ମୁୁଖରେ ଧାରଣା

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୯।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଟାଙ୍ଗିରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ପୁରୁଣାଗଡ ଗ୍ରାମର ୩ ଶହ ପରିବାର ମଧ୍ୟରୁ ୮୦ ପରିବାରକୁ ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ଯୋଜନାରେ ସାମିଲ କରାଯାଇ ପାଇଖାନା ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି। ଅବଶିଷ୍ଟ ୨ ଶହ ପରିବାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ବାଦ୍‌ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ସୋମବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ବ୍ଲକ ଅଫିସ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦିଆଯାଇଛି। 

ନୂଆମୌଜାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଭୂମିପୂଜା

ନୂଆମୌଜାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଭୂମିପୂଜା

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ୨୯ା୧୦: ଢେଙ୍କାନାଳ-ଅନୁଗୋଳ ଏମ୍‌ପି ତଥାଗତ ସତପଥୀଙ୍କ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପ୍ରତିନିଧି ଭକ୍ତି ପ୍ରସାଦ ଦାସ ରବିବାର ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ ଯୋଜନାରେ ଅନୁଗୋଳ ବ୍ଲକ ନୂଆମୌଜା ପଞ୍ଚାୟତ ଟିପିରିସିଂହା ଓ ଲିଙ୍ଗରାଯୋଡି ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପର ଭୂମିପୂଜା କରିଛନ୍ତି।

ଘଣ୍ଟପଡାରେ ଧନଦାତ୍ରୀଙ୍କ ପୂଜା  ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି, ମଣ୍ଡପ ଦେଖିବାକୁ ଭିଡ଼

ଘଣ୍ଟପଡାରେ ଧନଦାତ୍ରୀଙ୍କ ପୂଜା ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି, ମଣ୍ଡପ ଦେଖିବାକୁ ଭିଡ଼

ତାଳଚେର, ୨୯ା୧୦(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ଘଣ୍ଟପଡା ଗ୍ରାମରେ ମା’ ଗଜଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପୂଜା ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ ହେଉଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ୨୧ଟି ପୂଜା ମଣ୍ଡପରେ ମା’ ଧନଦାତ୍ରୀ ପୂଜା ପାଉଛନ୍ତି। 

ଶିଳ୍ପ ସଚେତନତା ଶିବିରରେ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ଶିଳ୍ପ ସଚେତନତା ଶିବିରରେ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ତାଳଚେର,୨୯ା୧୦(ନି.ପ୍ର.): ତାଳଚେର ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ରବିବାର ଏକ ଶିଳ୍ପ ସଚେତନତା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି| 

ସାପକାମୁଡ଼ାରେ ଝିଅ ମୃତ୍ୟୁକୁ ବର୍ଷେ ପୂରିଲା: ଅନୁକମ୍ପା ରାଶିରୁ ବଞ୍ଚିତ ପରିବାର

ସାପକାମୁଡ଼ାରେ ଝିଅ ମୃତ୍ୟୁକୁ ବର୍ଷେ ପୂରିଲା: ଅନୁକମ୍ପା ରାଶିରୁ ବଞ୍ଚିତ ପରିବାର

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୯ା୧୦: ବର୍ଷେ ପୂର୍ବରୁ ସାପକାମୁଡ଼ାରେ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ଅନୁଗୋଳ ବ୍ଲକ କୁଇଓ ଗ୍ରାମର ଦିବାକର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଝିଅ ଭଗବତୀ ପ୍ରଧାନ(୧୫)। ଘଟଣାକୁ ବର୍ଷେରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପୂରିଲାଣି। ହେଲେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ରାଜସ୍ବ  ଓ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପ୍ରଶମନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିପାରିଲାନି ଅନୁକମ୍ପା ରାଶି। ବାରମ୍ବାର ବ୍ଲକ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ଗୁହାରି ଶୁଣି ନ ଥିବା ଭଗବତୀଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି।