ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀଙ୍କୁ ଗଣବଳାତ୍କାର, ଟ୍ରାକିଂ କରି ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀଙ୍କୁ ଗଣବଳାତ୍କାର, ଟ୍ରାକିଂ କରି ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୧।୯: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଗଁନ୍ଦିଆ ଥାନା ଯୋରନ୍ଦା ଫାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳରେ ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଜଣେ ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀଙ୍କୁ ଗଣବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ମଙ୍ଗଳବାର ଗଁନ୍ଦିଆ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା(ନଂ-୧୩୩/୧୮) ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଟ୍ରାକିଂ କରି ପୋଲିସ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡମାରିବା ଘଟଣା : ମୁଖ୍ୟ  ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ  ଗିରଫ  ଦାବିରେ ଧାରଣା ଦେଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡମାରିବା ଘଟଣା : ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ଧାରଣା ଦେଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୧।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର): ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ବାହାଳସାହି ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ମୁଣ୍ଡାମାଳ ଗାଁର ଯୁବକ ଲିଲିପକୁ ଅମାନବୀୟ ଭାବେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିଥିବା ଘରୋଇ ନର୍ସିଂହୋମ ମାଲିକ କଳାକର ସାହୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ଦାବିରେ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ଛେଣ୍ଡିପଦା ଥାନା ସମ୍ମୁୁଖରେ ଧାରଣାରେ  ବସିଛନ୍ତି।

ମହିମାଗାଦୀ ଯୋରନ୍ଦାରେ ନବାହ୍ନ: ୮ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ସାମିଲ

ମହିମାଗାଦୀ ଯୋରନ୍ଦାରେ ନବାହ୍ନ: ୮ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ସାମିଲ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୧।୯: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମହିମାଗାଦୀ ଯୋରନ୍ଦାରେ ନବାହ୍ନ ଉତ୍ସବ ମଙ୍ଗଳବାର ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ବନ୍ତଳା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର : ସନ୍ଧ୍ୟାହେଲେ ବହିର୍ବିଭାଗରେ ତାଲା

ବନ୍ତଳା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର : ସନ୍ଧ୍ୟାହେଲେ ବହିର୍ବିଭାଗରେ ତାଲା

ବନ୍ତଳା, ୧୧।୯ (ଡ଼ି.ଏନ.ଏ)ଅନୁଗୋଳ ବ୍ଲକ ବନ୍ତଳା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ରହୁନାହାନ୍ତି ଆଟେଣ୍ଡାଣ୍ଟ। ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲା ମାତ୍ରେ ମେଡିକାଲରେ ସେମାନଙ୍କ ଦେଖା ଦର୍ଶନ ମିଳୁନି। ଡାକ୍ତରଖାନା ବହିର୍ବିଭାଗ ଗୃହରେ ତାଲା ପକାଇ ମନଇଚ୍ଛା ଘରକୁ ପଳାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଗଣପର୍ବ ପାଇଁ ସଜେଇ ହେଉଛି ସହର : ଗୌରବ ବଜାୟ ରଖିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଗଣପର୍ବ ପାଇଁ ସଜେଇ ହେଉଛି ସହର : ଗୌରବ ବଜାୟ ରଖିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ତାଳଚେର,୧୧ା୯(ନି.ପ୍ର.)ଆଉ ୨ଦିନ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ତାଳଚେରର ଗଣପର୍ବ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗଣେଶ ପୂଜା। ଏଥିପାଇଁ ସହର ସଜେଇ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ବିଭିନ୍ନ ପୂଜାମଣ୍ଡପ ଗୁଡିକରେ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପର୍ବ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିଛି। 

ରକ୍ତଭଣ୍ଡାରରେ ରକ୍ତ ସଙ୍କଟ : ପଜିଟିଭରେ ଆଶା, ନେଗେଟିଭ ନାହିଁ

ରକ୍ତଭଣ୍ଡାରରେ ରକ୍ତ ସଙ୍କଟ : ପଜିଟିଭରେ ଆଶା, ନେଗେଟିଭ ନାହିଁ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୧ା୯ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାରରେ ରକ୍ତ ସଙ୍କଟ ସର୍ବଦା ଲାଗି ରହିୁଛି। ବିଶେଷକରି ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରୁପ୍‌ର ନେଗେଟିଭ ବ୍ଲଡ ଏଠାରେ ମିଳୁ ନ ଥିବାରୁ ରୋଗୀ ଓ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଡହଳ ବିକଳ ହେଉଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।  

ହାଣ୍ଡିଗୋଡ଼ା-ହରିଡାଗୋଡ଼ ରାସ୍ତା ମରଣଯନ୍ତା

ହାଣ୍ଡିଗୋଡ଼ା-ହରିଡାଗୋଡ଼ ରାସ୍ତା ମରଣଯନ୍ତା


ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୦।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ହାଣ୍ଡିଗୋଡାଠାରୁ ହରିଡାଗୋଡ ପ୍ରାୟ ୪ କି.ମି ଗ୍ରାମ ରାସ୍ତା ଆବଶ୍ୟକୀୟ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଅଭାବରୁ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଛି।  

ହିନ୍ଦୋଳ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ପିଓଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣା: ପିଓଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କଲମ ଛାଡ଼ ଆନ୍ଦୋଳନ

ହିନ୍ଦୋଳ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ପିଓଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣା: ପିଓଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କଲମ ଛାଡ଼ ଆନ୍ଦୋଳନ


ଭୁବନ,୧୦।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ହିନ୍ଦୋଳ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପିଇଓ ବସନ୍ତ ବେହେରାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣାରେ ଭୁବନ ବ୍ଲକ ପିଇଓମାନେ ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ କଲମ ଛାଡ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିଛନ୍ତି।

ରେଙ୍ଗାଳି ଡ୍ୟାମ୍‌ରୁ ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବନ୍ୟା ଜଳ ନିଷ୍କାସିତ

ରେଙ୍ଗାଳି ଡ୍ୟାମ୍‌ରୁ ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବନ୍ୟା ଜଳ ନିଷ୍କାସିତ

କଣିହାଁ,୧୦।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଣିହାଁ ବ୍ଲକ ସ୍ଥିତ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀର ରେଙ୍ଗାଳି ଡ୍ୟାମ୍‌ରୁ ସୋମବାର ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବନ୍ୟା ଜଳ ନିଷ୍କାସିତ ହୋଇଛି। 

ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୦ା୯- ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଭାରତ ବନ୍ଦ ପ୍ରଭାବ ସୋମବାର ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୦ା୯- ଢେଙ୍କାନାଳ ସହରସ୍ଥିତ କାଲଟାକ୍ସ ଫାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ୭ବର୍ଷର ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କାଳିଆ ଦେହୁରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରକୁ ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। 

କଂସରା ପଞ୍ଚାୟତରେ କିଡ୍‌ନୀ ରୋଗ ଆତଙ୍କ: ୫ ବର୍ଷରେ ମଲେଣି ୩୦

କଂସରା ପଞ୍ଚାୟତରେ କିଡ୍‌ନୀ ରୋଗ ଆତଙ୍କ: ୫ ବର୍ଷରେ ମଲେଣି ୩୦

ହିନ୍ଦୋଳ, ୧୦।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ହିନ୍ଦୋଳ ବ୍ଲକ କଂସରା ପଞ୍ଚାୟତରେ ଦିନକୁ ଦିନ କାୟାବିସ୍ତାର କରୁଛି କିଡ୍‌ନୀ ରୋଗ। ଏହି ମାରାତ୍ମକ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ୫ବର୍ଷରେ ୩୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ରୋଗୀ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେଣି। ଏବେ ବି ୧୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛି ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଦିନକୁ ଦିନ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରକୁ ଯାଉଛି। ବିଶେଷ କରି ଯୁବକମାନେ ଅତି ସ୍ବଳ୍ପ ବୟସରୁ କିଡ୍‌ନୀ ରୋଗରେ ପଡ଼ିବା ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଇଛି।  ଗ୍ରାମର ଦୂଷିତ ନଳକୂପ ପାଣି ରୋଗର ବାହକ ସାଜିଥିବା ଅଞ୍ଚଳବାସୀ କହିଛନ୍ତି। 

ଘର ଭାଙ୍ଗୁଛି ଦନ୍ତା, ଚିନ୍ତାରେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ

ଘର ଭାଙ୍ଗୁଛି ଦନ୍ତା, ଚିନ୍ତାରେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ


ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୧୦ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ବିଡୋ ଗ୍ରାମରେ ଦନ୍ତାହାତୀ ଉପଦ୍ରବ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ସାଜିଛି। ଶନିବାର ରାତିରେ ଉପର ସାହିରେ ଦନ୍ତା ପଶି ୨ବଖରା ଭାଙ୍ଗିଦେଇଛି। ହାତୀପଲ ହଳଦିଆବାହାଳ ପାହାଡ଼ରେ ରହୁଥିବାବେଳେ ସଞ୍ଜ ହେଲେ ଜମିରେ ପଶୁଛନ୍ତି। 

ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସୁନାଗହଣା, ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌

ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସୁନାଗହଣା, ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌

କଣିହାଁ, ୧୦ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଣିହାଁ ଥାନା ମଶୁଣିହତା ଗ୍ରାମର ମିଟୁ ସାହୁଙ୍କ ଘରୁ ଶନିବାର ରାତିରେ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ମିଟୁଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନଗହଣା, ନଗଦ ଅର୍ଥ ଲୁଟ୍‌ କରିଥିବା ରବିବାର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ବ୍ରାହ୍ମଣୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ବ୍ରାହ୍ମଣୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୦।୯: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ଦଦରାଘାଟି ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀର ବସୁଲେଇ ଘାଟରୁ ସୋମବାର ସକାଳେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

କ୍ରୀଡ଼ା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ତାଲାପକାଇ ପିଅନ ଫେରାର

କ୍ରୀଡ଼ା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ତାଲାପକାଇ ପିଅନ ଫେରାର

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୦।୯: ଭାରତ ବନ୍ଦ ଅବସରରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ତୃତୀୟ ମହଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ ଜିଲା କ୍ରୀଡ଼ା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ମହାନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ। ଦିବା ୧ଟାରେ ଅଫିସରେ କେହି ନ ଥିବା ଭାବି ପିଅନ ତାଲା ପକାଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। 

ଭୁବନ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ଭୁବନ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ଭୁବନ,୧୦।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଅଞ୍ଚଳର ସମସ୍ତ ଦୋକାନ ବଜାର, ସରକାରୀ, ବେସରକାରୀ, ଅନୁଷ୍ଠାନଗୁଡିକ ବନ୍ଦ ରହିଛି। 

ଛେଣ୍ଡିପଦାରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ

ଛେଣ୍ଡିପଦାରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୦।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଛେଣ୍ଡିପଦା ସଦର ମହକୁମାଠାରେ କ୍ରମାଗତ ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ କେନ୍ଦ୍ର ଏନ୍‌ଡିଏ ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି।

ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦ: କାମାକ୍ଷାନଗର କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ସଫଳ

ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦ: କାମାକ୍ଷାନଗର କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ସଫଳ

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୧୦।୯ (ଡି.ଏନ.ଏ.):  ଆଜି ସାରା ଭାରତରେ କଂଗ୍ରେସ ତରଫରୁ ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି। ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗର କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ପାଳନ କରାଯାଇଛି। 

ଅନୁଗୁଳରେ କଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ଅନୁଗୁଳରେ କଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ଅନୁଗୁଳ ଅଫିସ, ୧୦।୯: ଅନଗୁଳ ଜିଲା ବନ୍ତଳା ଛକରେ ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ସତ୍ୟାନନ୍ଦ ସାହୁଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ମୋହନ ସାହୁ, ବଂଶୀଧର ପ୍ରଧାନ, ଆରସିଏମସି ସଭାପତି ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ନାଏକ, ସୁରେଶ ପ୍ରଧାନ, ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ଦଳୀୟ କର୍ମୀମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଦୁର୍ନୀତି, ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ହଟାଅ ସମାବେଶ

ଦୁର୍ନୀତି, ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ହଟାଅ ସମାବେଶ

ଚିକିଟି,୧୦ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଚିକିଟି ବ୍ଲକ୍‌ ବାରାହୀ ପୀଠରେ ରବିବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଭାଜପା ସମର୍ଥିତ ମନୁସେନା ପକ୍ଷରୁ ଦୁର୍ନୀତି ଓ ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ହଟାଅ ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଚିକିଟି ଓ ପାତ୍ରପୁର ବ୍ଲକ୍‌ର ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ ହୋଇଥିବା ମନୁସେନାର ସଂଯୋଜକ ସରୋଜ କୁମାର

ଯୁବପିଢ଼ି ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ମନୋଭବ ରଖନ୍ତୁ

ଯୁବପିଢ଼ି ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ମନୋଭବ ରଖନ୍ତୁ

ଆଠମଲ୍ଲିକ, ୧୦ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.) ୨୦୧୪ ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ରୁ ଆଠମଲ୍ଲିକ ଉପଜିଲାପାଳ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ରାୟ। ଘର ପୁରୀ ଜିଲା ନିମାପଡା ବ୍ଲକ ଭାଟବନ୍ଧ ଗାଁରେ। ୧୯୯୭ରେ ଓଏଏସ୍‌ ପାଇବା ପରେ ପ୍ରଥମ କରି କନ୍ଧମାଳରେ ଚାକିରି ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। 

ବଢ଼ୁଛି ଅପରାଧ, ଧରାପଡ଼ୁନାହାନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ , ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସର ‘ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର’ କେବେ

ବଢ଼ୁଛି ଅପରାଧ, ଧରାପଡ଼ୁନାହାନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ , ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସର ‘ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର’ କେବେ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୦ା୯ ଅନୁଗୋଳ ସହର ଓ ଏହାର ପାରିପାର୍ଶ୍ୱିକ ଅଞ୍ଚଳରେ ବଢ଼ୁଛି ଅପରାଧ। ବିଶେଷକରି ଲୁଟ୍‌ ଓ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ ଏଠାକାର ଏକ ନିତିଦିନିଆ ଘଟଣା ହୋଇଗଲାଣି। ଛକ ଛକରେ ପୋଲିସ ପଇଁତରା, ହାଇଓ୍ବେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ସତ୍ତ୍ୱେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହନ୍ତି ସହରବାସୀ। 

ନାଲ୍‌କୋ ବିଶ୍ୱକର୍ମା ପୂଜା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସାମଗ୍ରୀରେ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ

ନାଲ୍‌କୋ ବିଶ୍ୱକର୍ମା ପୂଜା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସାମଗ୍ରୀରେ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ

ବଅଁରପାଳ, ୧୦ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.) ପ୍ରଭୁ ବିଶ୍ୱକର୍ମାଙ୍କୁ ଆବାହନ କରିବେ ନାଲ୍‌କୋବାସୀ। ଏ ନେଇ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ହୋଇ ଉଠିଛି ନାଲ୍‌କୋ କଲୋନୀ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏଠାରେ ୨୩ଟି ପୂଜା ମଣ୍ଡପ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି। ମଣ୍ଡପ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ କମିଟିର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଓ ମୂର୍ତ୍ତି କାରିଗରମାନେ ଜୋରଦାର ଉଦ୍ୟମ ଚଲାଇଛନ୍ତି।