ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଗୁରୁତର

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଗୁରୁତର

ବଅଁରପାଳ,୯।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ନାଲ୍‌କୋ ଥାନା ସିପିପି ରାସ୍ତାରେ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପରେଶ ଜେନା ନାମକ ଜଣେ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ ସେବା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ ସେବା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୯।୪: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ଶ୍ରମ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ତରଫରୁ ଜିଲା ପରିଷଦ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ସୋମବାର ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ ସେବା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସାରଙ୍ଗଧର ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଜୟନ୍ତୀ ସମାରୋହ

ସାରଙ୍ଗଧର ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଜୟନ୍ତୀ ସମାରୋହ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୮।୪- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲାର ଗୌରବ ମହାନ୍‌ ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ସାରଙ୍ଗଧର ଦାସ। ଏଭଳି ଜଣେ ବିପ୍ଲବୀଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇ ଏହି ମାଟି ଗର୍ବିତ। ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ପଥ ଅନୁସରଣ କରି ଦେଶପ୍ରେମରେ ଉଦ୍‌ବୁଦ୍ଧ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ଉତ୍ତମ ଚରିତ୍ର ଗଠନ କରି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ ଗଢ଼ିପାରିଲେ ତାହା ହିଁ ସଂଗ୍ରାମୀଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରକୃତ ସମ୍ମାନ ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଖଣି ଓ ଇସ୍ପାତ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ।

ନବବଧୂଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣା; ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ନବବଧୂଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣା; ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ପରଜଙ୍ଗ, ୮ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ଦଦରାଘାଟି ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ପାତୁଆପଲ୍ଲି ଗ୍ରାମରୁ ଶନିବାର ନବବଧୂ ସୌଭାଗିନୀ ନାଏକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା। ଘଟଣାର ୨୪ଘଣ୍ଟା ପରେ ରବିବାର ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ମୃତଦେହ ଖୋଲାଯାଇଥିଲା। ପାରିପାର୍ଶ୍ୱିକ ସ୍ଥିତି ଏବଂ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଏହା ଏକ ସୁପରିକଳ୍ପିତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବୋଲି ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି। ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ପହଞ୍ଚତ୍ ମୃତଦେହ ଝୁଲୁଥିବା କୋଠରିରୁ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରିଛି।

୧୦ରେ ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା: ମିଳିନି ଆଡ୍‌ମିଟ କାର୍ଡ, ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ

ବଇଣ୍ଡା, ୮।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପ୍ରତି ବ୍ଲକରେ ସିବିଏସ୍‌ଇ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ମାଗଣାରେ ପଢାଯିବା ଲକ୍ଷ୍ୟ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଅନେକ ବ୍ଲକରେ ପାଠପଢା ଆରମ୍ଭ ନ ହେଉଣୁ ବିଭ୍ରାଟ ସୃଷ୍ଟି ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି। ଓଡ଼ିଶା ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମୂହର ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷାରେ ଅନେକ ଘରୋଇ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରାଯାଉଥିବା ଓ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ ଦିଆଯାଉ ନ ଥିବା ନେଇ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ ଶନିବାର କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଠାକୁରଗଡ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଜଳିଗଲା ୫ ବଖରା

ଜଳିଗଲା ୫ ବଖରା

କଣିହାଁ, ୮ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଣିହାଁ ବ୍ଲକ ଗଦାଶିଳା ପଞ୍ଚାୟତ ଲାଙ୍ଗୁଆବେଡା ଗ୍ରାମକରେ ରବିବାର ସକାଳେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ମଙ୍ଗୁଳୁ ଚରଣ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ୫ ବଖରା ଜଳି ଯାଇଛି।

ଗାର୍ଡଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ, ୨ ଗିରଫ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୮।୪- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନିଶା ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଥାନା ପରଙ୍ଗ ରିଜର୍ଭ ଜଙ୍ଗଲର ଜଣେ ଗାର୍ଡଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେବା ଅଭିଯୋଗ ପୋଲିସ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ମୃତ, ଚାଳକ ଫେରାର

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ମୃତ, ଚାଳକ ଫେରାର

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୮।୪- ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ଡେରଜାଙ୍ଗ ଡ୍ୟାମ୍‌ ନିକଟରେ ରବିବାର ଏକ ଟାଟା ଏସିଇ (ନଂ. ଓଡି୧୯ଏଲ-୧୮୮୦) ଧକ୍କାରେ ୨ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ମୃତ

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ମୃତ

ବଅଁରପାଳ,୮।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ୧୪୯ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ବଅଁରପାଳ ଥାନା ଗୋତମରା ନିକଟରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ପଙ୍କଜ ନାୟକ(୪୪) ନାମକ ଠିକା ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଗଣଧାରଣା ସ୍ଥଗିତ

ତାଳଚେର,୮ା୪(ନି.ପ୍ର)- ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ୭ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ବିକାଶ ମଞ୍ଚ ପାଲଲହଡା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ଆହ୍ବାନ କ୍ରମେ ଗତ ୨ ତାରିଖରୁ ଶ୍ରମ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଗଣଧାରଣା ଜାରି ରହିଥିଲା।

ଏନ୍‌ଟିପିସି କଣିହାଁକୁ ୬ଷ୍ଠ ସ୍ଥାନ

ଏନ୍‌ଟିପିସି କଣିହାଁକୁ ୬ଷ୍ଠ ସ୍ଥାନ

ତାଳଚେର, ୮ା୪(ନି.ପ୍ର.)- କଣିହାଁସ୍ଥିତ ଏନ୍‌ଟିପିସି ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ଲାଣ୍ଟ ଲୋଡ ଫ୍ୟାକ୍ଟର (ପିଏଲ୍‌ଏଫ)ର ୮୭.୪୩ ପ୍ରତିଶତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଉତ୍ପାଦନ କରି ଏନ୍‌ଟିପିସିର ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଷ୍ଟେଶନ ମଧ୍ୟରେ ୬ଷ୍ଠ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛି। ୨୦୧୭-୧୮ରେ କଣିହାଁ ପ୍ରକଳ୍ପ ୨୨୯୭୭ ମିଲିୟନ ଓ ୧୪.୧୭୮ ମିଲିୟନ ୟୁନିଟ୍‌ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଉତ୍ପାଦନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିଛି।

ବିଜେଡିର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ

ବିଜେଡିର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ

ବଅଁରପାଳ,୮।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ବିଜୁ ଜନତା ଦଲର ଏକ ବୈଠକ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବ୍ଲକ ସଭାପତି ବିଜୟ ନାଥ ସଭପତିତ୍ୱ କରିଥିଲେ।

ପିକ୍‌ଅପ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟିପ୍ପର: ୨୦ ଗୁରୁତର

ପିକ୍‌ଅପ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟିପ୍ପର: ୨୦ ଗୁରୁତର

ବଅଁରପାଳ,୮।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବଅଁରପାଳ ଥାନା ୫୫ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ବନ୍ଦା ନିକଟରେ ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ୩୪ ମିନିଟ୍‌ ସମୟରେ ଏକ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଓ ଟିପ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। ଫଳରେ ପିକ୍‌ଅପରେ ଥିବା ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଦଣ୍ଡୁଆ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଦନ୍ତା ତାଣ୍ଡବ: ଘର ଭାଙ୍ଗି, ଭାତ ଖାଇ, ଚାଉଳ ବସ୍ତା ବୋହିନେଲା

ଦନ୍ତା ତାଣ୍ଡବ: ଘର ଭାଙ୍ଗି, ଭାତ ଖାଇ, ଚାଉଳ ବସ୍ତା ବୋହିନେଲା

ପରଜଙ୍ଗ,୮।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ବନଖଣ୍ଡ ମହାବିରୋଡ଼ ରେଞ୍ଜ ଡିହଡୋଳ ଫରେଷ୍ଟ ସେକ୍ସନ ଅଧୀନ ପାଳସାହି ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ରାତିରେ ଏକ ଦନ୍ତା ପଶି ତାଣ୍ଡବ ରଚିଛି। ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ଟୁନା ପ୍ରଧାନ ଓ ଜଗନ୍ନାଥ ସାହୁଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛି।ସୂଚନା ମୁତାବକ, ୨ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ରାତିରେ ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଏକ ଦନ୍ତା ହାତୀ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ପଶିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା।

ସରିଲା ହିଙ୍ଗୁଳା ଯାତ୍ରା

ସରିଲା ହିଙ୍ଗୁଳା ଯାତ୍ରା

ତାଳଚେର, ୭ା୪(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହିଙ୍ଗୁଳା ଯାତ୍ରା ଓ ୧୬ ତମ ଲୋକ ମହୋତ୍ସବ ଶନିବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ: ଏସ୍‌ବିଆଇରୁ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ ବିଫଳ

ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ: ଏସ୍‌ବିଆଇରୁ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ ବିଫଳ

ବନ୍ତଳା, ୭।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ସହରରେ ମାତିଛନ୍ତି ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟେରା। ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ସହରସ୍ଥିତ ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୧୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ସୁନାଗହଣା ଲୁଟ୍‌କୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ନ ପୂରୁଣୁ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୧୧ଟା ଭିତରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ବନ୍ତଳା ଥାନା ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଶାଖାରୁ ଡକାୟତି ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ବ୍ୟାଙ୍କର ସାଇରନ ବାଜିବାରୁ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଭିଏଁ ସଚେତନ ହୁଅନ୍ତୁ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଭିଏଁ ସଚେତନ ହୁଅନ୍ତୁ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୭।୪- ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଗୃହରେ ବିଶ୍ୱ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଛି। ଆୟୋଜିତ ସଭାରେ ଜିଲାପାଳ ଅନିଲ କୁମାର ସାମଲ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ସଭିଏଁ ନିଜ ନିଜ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଥିଲେ।

ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଡକାୟତି ଘଟଣା: ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ୫ ଟିମ୍‌ ଗଠନ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୭।୪- ଅନୁଗୋଳ ସହର ଶଙ୍କର ସିନେମା ରୋଡ଼ସ୍ଥିତ ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ହୋଇଥିବା ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ୫ଟି ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରାଯାଇଛି।

ଆଡିବନ୍ଧ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ଏମ୍‌ପି

ଆଡିବନ୍ଧ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ଏମ୍‌ପି

ତାଳଚେର,୭।୪(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ବ୍ରଜନାଥପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ଅରଖପାଳଠାରେ ଜଳ ସମ୍ପଦ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ମିତ ଅରଖପାଳ ଆଡ଼ିବନ୍ଧ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି

ଝଡ଼ତୋଫାନ: ଉଡ଼ିଗଲା ୩୦ ଛପର

ଝଡ଼ତୋଫାନ: ଉଡ଼ିଗଲା ୩୦ ଛପର

ବଇଣ୍ଡା, ୭।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଜାମ୍ବୁନାଳୀ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସାଙ୍ଗକୁ ଝଡ଼ତୋଫାନ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ନାଗାଝରଣ ଗ୍ରାମର ଉଗ୍ରସେନ ପ୍ରଧାନ, ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ବିନୋଦ ପ୍ରଧାନ, ଆନନ୍ଦ ପ୍ରଧାନ, ରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ, ଟିଟୁ ଦେହୁରୀ, ଧରଣୀ ପ୍ରଧାନ, ସନ୍ତୋଷ ଦେହୁରୀଙ୍କ ପ୍ରାୟ ୩୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଘରର ଛପର ଉଡି ଯାଇଥିବାବେଳେ ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ କୁକୁଡ଼ା ଫାର୍ମଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ବାଇଗଣ, ଫୁଲକୋବି, ଟମାଟୋ, ପୋଟଳ, ତରଭୁଜ ଆଦି ଫସଲ ନଷ୍ଟ ହେବା ସହ ୧୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କଦଳୀ ଗଛ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି।

ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ବଇଣ୍ଡା, ୭।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାରମ୍ବାର ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଯୁବ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଜାମୁନାଳି ଓ ଡେବେରାପାଲି ତେଲଟାଙ୍କି ପରିସରରେ ଶନିବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଉଛି।

ଉପ ଶ୍ରମ ସଂସ୍ଥାପକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

ଉପ ଶ୍ରମ ସଂସ୍ଥାପକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

ବଅଁରପାଳ,୭।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ସହରରେ ଥିବା ଉପ ଶ୍ରମ ସଂସ୍ଥାପକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରାୟ ରାତ୍ରି ୧ଟା ୩୦ ମିନିଟ୍‌ ସମୟରେ ଶର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି।

ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଧାରଣା

ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଧାରଣା

ଭୁବନ,୭।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାରମ୍ବାର ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଶନିବାର ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ବ୍ଲକ ଓ ଏନ୍‌ଏସି ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ଧାରଣା ଦିଆଯାଇଛି।

ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଯୁବ, ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଯୁବ, ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ବଅଁରପାଳ,୭।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ତଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ବଅଁରପାଳ ଓ ନାଲ୍‌କୋ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ଯୁବ, ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି।