ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ବସଲାରେ ପଦଯାତ୍ରା, ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ବସଲାରେ ପଦଯାତ୍ରା, ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧ା୧୧: ଅନୁଗୋଳ ବ୍ଲକ ବସଲା ପଞ୍ଚାୟତରେ ବୁଧବାର ବସଲାର ସମିତି ସଭ୍ୟା ତଥା ଅନୁଗୋଳ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ମମତା ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବୁଧବାର ଏକ ଜନ  ସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

୪ରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ଭସାଣି : ପୂର୍ବାହ୍ନ ୮ଟା ସୁଦ୍ଧା ଆସ୍ଥାନ ଛାଡ଼ିବେ ମା’

୪ରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ଭସାଣି : ପୂର୍ବାହ୍ନ ୮ଟା ସୁଦ୍ଧା ଆସ୍ଥାନ ଛାଡ଼ିବେ ମା’

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୩୧।୧୦ : ଢେଙ୍କାନାଳର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା  ଭସାଣି ଉତ୍ସବ ନଭେମ୍ବର ୪ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏହାକୁ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାର ସହ ଆୟୋଜନ କରିବା ପାଇଁ ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ସଦର ବ୍ଲକ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଦୁର୍ଦ୍ଦଶାରୁ ମୁକୁଳିବେ ୩ ସାହିବାସୀ

ଦୁର୍ଦ୍ଦଶାରୁ ମୁକୁଳିବେ ୩ ସାହିବାସୀ

ପରଜଙ୍ଗ, ୧ା୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) - ରାସ୍ତା ଦୁର୍ଦ୍ଦଶାରୁ ମୁକୁଳିବେ ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ଆଖୁଆପାଳ ପଞ୍ଚାୟତ ମୋହନପଶି ଗ୍ରାମର କେନ୍ଦୁମୁଣ୍ଡା, ମୁଣ୍ଡାସାହି, ଦଳିତବସ୍ତିର ୧୫ଶହ ବାସିନ୍ଦା। ଏଥିଲାଗି ବିଧିବଦ୍ଧ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ପଲ୍ଲିଶ୍ରୀ ମେଳା ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ସମାରୋହ : ‘ମା’ ଠାରୁ କେହି ବଡ଼ ନୁହେଁ’

ପଲ୍ଲିଶ୍ରୀ ମେଳା ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ସମାରୋହ : ‘ମା’ ଠାରୁ କେହି ବଡ଼ ନୁହେଁ’

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧ା୧୧ : ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ଅବସରରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ମହିଷାପାଟ ପଡ଼ିଆରେ ଚାଲିଥିବା ପଲ୍ଲିଶ୍ରୀ ମେଳାର ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ସମାରୋହ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶେଷହୋଇଛି।

ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ କଳା ପ୍ରତିଯୋଗିତା: ‘ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସୃଜନଶୀଳତାର ବିକାଶ ହେଉ’

ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ କଳା ପ୍ରତିଯୋଗିତା: ‘ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସୃଜନଶୀଳତାର ବିକାଶ ହେଉ’

ବଇଣ୍ଡା, ୩୧ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଶିକ୍ଷକ ତଥା ଅଭିଭାବକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଓ ପ୍ରେରଣା ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଭିତରେ ଥିବା ପ୍ରତିଭାକୁ ଜାଗ୍ରତ କରିଥାଏ। 

ଘରୁ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ

ଘରୁ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ

ବଇଣ୍ଡା, ୩୧ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଶିକ୍ଷକପଡା ଗ୍ରାମର ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କ ଘରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ବଇଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡିରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଢାବା ମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲୁହା ରଡ୍‌ରେ ପିଟି ହତ୍ୟା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଢାବା ମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲୁହା ରଡ୍‌ରେ ପିଟି ହତ୍ୟା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା, ୩୧ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଲୁହାମୁଣ୍ଡାଠାରେ ଥିବା ଏକ ଢାବାର ମିସ୍ତ୍ରୀ ନୁନୁକାପଶି ଗ୍ରାମର କୃଷ୍ଣ ଭୋଇ (୭୦)ଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଲୁହା ରଡ୍‌ରେ ପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଚଢ଼ାଉ: ଜଣେ ଗିରଫ, ମଦ ଜବତ

ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଚଢ଼ାଉ: ଜଣେ ଗିରଫ, ମଦ ଜବତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୩୧।୧୦: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା  ଜରାସିଂହାରୁ ନାଲ୍‌କୋ କେନାଲ ବନ୍ଧକୁ ଦେଶୀ ମଦ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ସମୟରେ ହେମସୁରପଡାରୁ ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ମୋବାଇଲ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ ବୁଧବାର ଚଢାଉକରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି। 

ଲିଙ୍ଗରାଜ କୋଇଲା ଖଣି ପରିସରରେ ଅଘଟଣ: ମରାମତି ବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଜଣେ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଲିଙ୍ଗରାଜ କୋଇଲା ଖଣି ପରିସରରେ ଅଘଟଣ: ମରାମତି ବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଜଣେ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ତାଳଚେର,୩୧।୧୦(ନି.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଲିଙ୍ଗରାଜ କୋଇଲା ଖଣି ପରିସରରେ ବୁଧବାର ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଜଣେ ଠିକା ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ମୃତକ ହେଲେ ଭୁବନ ଦାସ। ଗୁରୁତର କର୍ମଚାରୀ ନରୋତ୍ତମ ନାହକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ହସ୍‌ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ

ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ

ଛେଣ୍ଡିପଦା ,୩୧।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ./ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ହାଟପଡିଆଠାରେ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ଶ୍ରମ ବିଭାଗ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ବୁଧବାର ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୩୧।୧୦: ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ  ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଆଇନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିରୋଧରେ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଆଇନଜୀବୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅନୁଗୋଳ କୋର୍ଟ ସମ୍ମୁଖରେ ବୁଧବାର  ପ୍ରତିବାଦ ସଭା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି।

ସର୍ପ ଦଂଶନରେ ଜୀବନ ଗଲା

ସର୍ପ ଦଂଶନରେ ଜୀବନ ଗଲା

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୩୧।୧୦: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପୁରୁଣାକୋର୍ଟ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କରଡାଗାଡିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ବୁଧବାର ସର୍ପ ଦଂଶନରେ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଛି। ସେ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ ନାୟକ(୩୮)। 

ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଓଲଟିଲା ପେଟ୍ରୋଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ତେଲ ନେବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼

ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଓଲଟିଲା ପେଟ୍ରୋଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ତେଲ ନେବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୩୧।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଜରପଡ଼ା ଥାନା କତଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଫିସ ନିକଟରେ ବୁଧବାର ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟି ପଡିଛି। ଏଥିରେ କେହି ଆହତ ହୋଇ ନ ଥିବା ବେଳେ ଗାଡ଼ିରୁ ବୋହି ଯାଉଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ ନେବା ପାଇଁ ପ୍ରବଳ ଭିଡ଼ ଜମିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ଖୁଣ୍ଟ ବଦଳରେ ଗଛରେ ୧୧ କେଭି ତାର ଭିଡ଼ା: ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଭାଗ କାର୍ଯ୍ୟ ନେଇ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ

ଖୁଣ୍ଟ ବଦଳରେ ଗଛରେ ୧୧ କେଭି ତାର ଭିଡ଼ା: ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଭାଗ କାର୍ଯ୍ୟ ନେଇ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୩୧ା୧୦- ଖୁଣ୍ଟ ବଦଳରେ ବରଗଛରେ ଶଙ୍ଖ ଲଗାଯାଇ ଟଣାଯାଇଛି ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ତାର। ଏହା ପୁଣି ଏଲ୍‌ଟି ଲାଇନ ନୁହେଁ, ୧୧ କେଭି ପରି ହାଇଭୋଲଟେଜ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ତାର ଭିଡ଼ାଯାଇଛି। ଅନୁଗୋଳ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଭାଗ ଜୋନ୍‌ ୨ର ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି। ବିଭାଗୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏପରି ବେଆଇନ ତଥା ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କିପରି ଅନୁମତି ଦେଲେ ତାହାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ପ୍ରେମିକା ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ,୨ ଫେରାର

ବଇଣ୍ଡା,୩୧।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ଥାନା  ବଂଶୀମୁଣ୍ଡା ନିକଟରେ ରହୁଥିବା କଦଳୀମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଅନିରୁଦ୍ଧ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ କିଶୋରନଗର ଥାନା ଜାମ୍ବୁନାଳୀ ଗ୍ରାମର  ମଞ୍ଜିତ ସାହୁ(୩୦) ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଖମାର ଗ୍ରାମର ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନିନୀ ନାୟକ(୨୫)ଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଗିରଫ କରିଛି। 

ସର୍କିଟ ହାଉସରେ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟର ସମୀକ୍ଷା

ସର୍କିଟ ହାଉସରେ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟର ସମୀକ୍ଷା

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୩୧ା୧୦- ଅନୁଗୋଳ ଗସ୍ତରେ ଆସିଥିବା ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶୀ ଲାଲ ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସର୍କିଟ ହାଉସ ଠାରେ ପହଞ୍ଚତ୍ବା ପରେ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ବିଭିନ୍ନ ଅନୁଷ୍ଠାନ ତରଫରୁ ତାଙ୍କୁ ଭବ୍ୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ସର୍କିଟ ହାଉସ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଆୟୋଜିତ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକରେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ବାଜି ରାଉତ ଛାତ୍ରାବାସ ବୁଲିଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ

ବାଜି ରାଉତ ଛାତ୍ରାବାସ ବୁଲିଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୩୧ା୧୦- ଏଠାରେ କିଛି କହିବାର ନାହିଁ ବରଂ ଏଠାରୁ ଜ୍ଞାନ ଆହରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ଅନୁଗୋଳ ବାଜି ରାଉତ ଛାତ୍ରାବାସ ପରିଦର୍ଶନ ବେଳେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶୀ ଲାଲ ଏପରି ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

ମିନାବଜାର ପ୍ଲାଟିନମ୍‌ ଜୟନ୍ତୀ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ମିନାବଜାର ପ୍ଲାଟିନମ୍‌ ଜୟନ୍ତୀ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୩୧ା୧୦- ଢେଙ୍କାନାଳ ମିନାବଜାରସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀ ମଉଡ଼ମଣି ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପୂଜା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ପାଳିତ ହେଉଥିବା ପ୍ଲାଟିନମ୍‌ ଜୁବିଲି ସମାରୋହ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଢେଙ୍କାନାଳ-ଅନୁଗୋଳ ଏମ୍‌ପି ତଥାଗତ ସତପଥୀ କହିଲେ, ଢେଙ୍କାନାଳ ଏକ ଅଦ୍ୱିତୀୟ ଜାଗା। ଏଠାକାର ଶାନ୍ତି, ସ୍ନେହ, ପ୍ରେମ ଅନ୍ୟତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେନାହିଁ। ଢେଙ୍କାନାଳର ମାତୃପୂଜା ଏବଂ ଢେଙ୍କାନାଳବାସୀ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାରେ ବଞ୍ଚତ୍ତ୍ବା ଶିଖାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସ୍ନେହ, ଶ୍ରଦ୍ଧା ବଜାୟ ରହୁ। ସହରର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼ାନ୍ତୁ। ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ଏମ୍‌ପି ବକ୍ତବ୍ୟ ରଖିଥିଲେ।

ଫସଲ ନଷ୍ଟ, ଋଣଭାର ଅସହ୍ୟ: ଚାଷୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ଫସଲ ନଷ୍ଟ, ଋଣଭାର ଅସହ୍ୟ: ଚାଷୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୩୦ା୧୦-ଫସଲ ନଷ୍ଟ, ଋଣ ଭାର ସହି ନ ପାରି ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ବ୍ଲକ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଫାଣ୍ଡି ତାଳବରକୋଟ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଚାଷୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମୃତକ ହେଲେ କୈଳାସ ନାୟକ (୫୫)।

୩ ପଞ୍ଚାୟତରେ ବିଜେଡିର ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା: ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବୁଝିଲେ ଏମ୍‌ପି

୩ ପଞ୍ଚାୟତରେ ବିଜେଡିର ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା: ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବୁଝିଲେ ଏମ୍‌ପି

ସାତମାଇଲ, ୩୦।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ହିନ୍ଦୋଳ ବ୍ଲକର ୩ ପଞ୍ଚାୟତରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଜେଡିର ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବିଧାୟିକା ସୀମାରାଣୀ ନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଢେଙ୍କାନାଳ-ଅନୁଗୋଳ ଏମ୍‌ପି ତଥାଗତ ସତପଥୀ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। 

ବାଇକ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ: ଜଣେ ଗିରଫ

ବାଇକ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ: ଜଣେ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୩୦।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ଥାନା ଖଣ୍ଡହତା ଗ୍ରାମର ନୁର ହାସନଙ୍କ ବାଇକ(ନଂ.ଓଆର୦୯ପି୬୩୦୫)ଚୋରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ  ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଇଚ୍ଛାପୁର ଗ୍ରାମର ବିଗନ ନାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସ କହିଛି, ନୁର ତାଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରେ ବାଇକ ରଖିଥିଲେ। 

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌  ତାର ବିଛାଇ ୨ ଭାଲୁ ଶିକାର, ୨ ଗିରଫ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ତାର ବିଛାଇ ୨ ଭାଲୁ ଶିକାର, ୨ ଗିରଫ


ବଇଣ୍ଡା,୩୦।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଅଁଳାବେରେଣୀ ଗ୍ରାମ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌  ତାର ବିଛାଇ ୨ ଭାଲୁକୁ ଶିକାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ  ସୋମବାର ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ଅଁଳାବେରେଣୀ ଗ୍ରାମର କାପୁ ଦେହୁରୀ, ବୈକୁଣ୍ଠ ଦେହୁରୀ।

ଭାଜପା ତରଫରୁ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ

ଭାଜପା ତରଫରୁ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ

ପରଜଙ୍ଗ,୩୦।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି।

୧୫ ଦଫା ଦାବିରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ

୧୫ ଦଫା ଦାବିରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ

ଭୁବନ,୩୦।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭୁବନ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୧୫ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି।