ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

୨ ଟ୍ୟାଙ୍କର ମୁହାଁମୁହିଁ: ୨ ଜୀବନ ଗଲା

୨ ଟ୍ୟାଙ୍କର ମୁହାଁମୁହିଁ: ୨ ଜୀବନ ଗଲା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୮।୧: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ବଳଦିଆବନ୍ଧ ୫୫ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ମଙ୍ଗଳବାର ୨ଟି ଟ୍ୟାଙ୍କର ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ମୃତ ଦ୍ୱୟଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିପାରି ନାହିଁ। 

ଅନୁଗୋଳରେ ଧର୍ମଘଟ: ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ

ଅନୁଗୋଳରେ ଧର୍ମଘଟ: ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୮।୧: ୧୧ ଦଫା ଦାବିନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଟ୍ରେଡ୍‌ ୟୁନିୟନ ସଂଗଠନ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ୨ ଦିନିଆ ବଡ ଡାକରା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାର ପ୍ରଭାବ  ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। 

ଦୁଇଦିନିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା:  କୋଇଲା ଖଣିରୁ ପରିବହନ ଉତ୍ତୋଳନ ବନ୍ଦ

ଦୁଇଦିନିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା: କୋଇଲା ଖଣିରୁ ପରିବହନ ଉତ୍ତୋଳନ ବନ୍ଦ

ତାଳଚେର ,୮।୧(ନି.ପ୍ର.): କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଶ୍ରମିକ ବିରୋଧୀ ନୀତି ଓ ପୁଞ୍ଜିପତି ତୋଷଣ ନୀତି ବିରୋଧରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଶ୍ରମିକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇଦିନିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି। 



ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ମହାସଂଘ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସମାରୋହ:ସରକାରଙ୍କ ନିକଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପସ୍ଥାପନ କରାଯିବ

ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ମହାସଂଘ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସମାରୋହ:ସରକାରଙ୍କ ନିକଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପସ୍ଥାପନ କରାଯିବ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୮।୧ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ମହାସଂଘ କଟକର ୨୦୧୯-୨୧ ବର୍ଷ ପାଇଁ ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ନିର୍ବାଚନ ଖୁଣ୍ଟୁଣି ଠାରେ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ମହାସଂଘ ସଭାପତି ଭାବେ ଅନୁଗୋଳ  ଜିଲା ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘର ବିଭୂତି ପ୍ରସାଦ ଦାସ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ଭାବେ ବୀରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ମିଶ୍ର ଓ ମହାସଂଘ କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ଅନାମ ଚରଣ ପ୍ରଧାନ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଆଇଓସିଏଲ୍‌ ଜିଏମ୍‌ଙ୍କ ମହିମାପୀଠ ପରିଦର୍ଶନ

ଆଇଓସିଏଲ୍‌ ଜିଏମ୍‌ଙ୍କ ମହିମାପୀଠ ପରିଦର୍ଶନ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୮ା୧ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମାଘମେଳା ସମୟରେ ଆଇଓସିଏଲ ପକ୍ଷରୁ ସବୁବର୍ଷ ପରି ଚଳିତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବିଧା କରାଯିବ। ଏ ନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଆଇଓସିଏଲର ଜିଏମ୍‌ ଦେବୀ ପ୍ରସାଦ ଶତପଥୀ ସୋମବାର ମହିମାଗାଦି ଯୋରନ୍ଦା ପରିଦର୍ଶନ କରିିଥିଲେ। ଚଳିତବର୍ଷ ଅଧିକ ଉଚ୍ଚକୋଟୀର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯିବା ପାଇଁ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। 

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବିକ୍ରି ଘଟଣାର ଗୁମର ଖୋଲୁଛି:ବଡ଼ ଭଉଣୀକୁ ଘରେ ଖଟାଉଥିଲେ ଏସ୍‌ଆଇ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବିକ୍ରି ଘଟଣାର ଗୁମର ଖୋଲୁଛି:ବଡ଼ ଭଉଣୀକୁ ଘରେ ଖଟାଉଥିଲେ ଏସ୍‌ଆଇ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୮ା୧: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଗଁଦିଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଦଲାଲ ଜରିଆରେ ଗୋଆରେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରିଦେବା ଘଟଣାର ଧୀରେ ଧୀରେ ଗୁମର ଫିଟୁଛି। 

ସହାୟତାକୁ ଅନାଇଛନ୍ତି ରଜନୀ

ସହାୟତାକୁ ଅନାଇଛନ୍ତି ରଜନୀ

ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୮।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)‘ମଜୁରି ଲାଗିଲେ ଦୁଇ ପ୍ରାଣୀଙ୍କ ପେଟରେ ଦାନା ପଡେ। ଏମିତି ପରିସ୍ଥିତିରେ ୫ ବର୍ଷ ହେଲା ସ୍ତ୍ରୀ ମୋର ରୋଗରେ ଶଢୁଛି। ଔଷଧ ଆଣି କେଉଁଠୁ ଯୋଗାଇବି। ଜନ୍ମିତ ୨ ପୁଅ ପରିବାର ସହ ସେମାନଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ। 

ଇଭିଏମ୍‌, ଭିଭିପାଟ ସଚେତନତା ଅଭିଯାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ:ଅଭିଯାନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ୩୫ ଟିମ୍‌

ଇଭିଏମ୍‌, ଭିଭିପାଟ ସଚେତନତା ଅଭିଯାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ:ଅଭିଯାନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ୩୫ ଟିମ୍‌

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ/ ତାଳଚେର/ଆଠମଲ୍ଲିକ/ବଇଣ୍ଡା, ୮।୧:ମତଦାନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସ୍ବଚ୍ଛତା ବଜାୟ ରଖିବା ନିମନ୍ତେ ଭୋଟରମାନଙ୍କୁ ମକ୍‌ ପୋଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସଚେତନ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ସୋମବାର ଠାରୁ ଇଭିଏମ୍‌ ଓ ଭିଭିପାଟ ସଚେତନତା ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

ନିଶା ମୁକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳ ପାଇଁ ୬ ହଜାର କି.ମି ସାଇକେଲ ଯାତ୍ରା

ନିଶା ମୁକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳ ପାଇଁ ୬ ହଜାର କି.ମି ସାଇକେଲ ଯାତ୍ରା

ବଇଣ୍ଡା,୭।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଦେଶକୁ ନିଶାମୁକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳ ଗଠନ ପାଇଁ କଟକ ଅଞ୍ଚଳର ଶୟଦ ଫଇଯାନ ଅଲ୍ଲୀ(୬୨) ସାଇକେଲରେ ଯାତ୍ରା କରି ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି। ସୋମବାର ସମ୍ବଲପୁରଠାରୁ କଟକ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବାବେଳେ କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବଇଣ୍ଡା ଛକଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି। 

ଭୋଟରଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଇବ ଇଭିଏମ ରଥ

ଭୋଟରଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଇବ ଇଭିଏମ ରଥ

ବଇଣ୍ଡା,୭।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ବାସ କରୁଥିବା ଭୋଟରମାନେ କିଭଳି ସହଜରେ  ଇଭିଏମ ଦ୍ୱାରା ଭୋଟ ଦେଇ ପାରିବେ  ସେ ନେଇ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ  ଇଭିଏମ୍‌ ରଥକୁ  ସୋମବାର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରାଯାଇଛି।

ତାଲିମ ନେଲେ ୯୬ ଚାଷୀ

ତାଲିମ ନେଲେ ୯୬ ଚାଷୀ

ବଇଣ୍ଡା,୭।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ କଣ୍ଟେଇକୁଳିଆ ଗ୍ରାମରେ ସ୍କିଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଓ ସେଞ୍ଚୁରିଆନ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସହାୟତାରେ  ବିଶ୍ୱ ଯୁବକେନ୍ଦ୍ର ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ୧୦ ଦିନିଆ କୃଷକ ତାଲିମ ଶିବିର  ରବିବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ  ହୋଇଯାଇଛି। 

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଜେଲ୍‌ଭରୋ ଆନ୍ଦୋଳନ

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଜେଲ୍‌ଭରୋ ଆନ୍ଦୋଳନ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୭।୧-ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି ଲେଡିଜ ଓ୍ବାର୍କରସ ଆସୋସିଏଶନର ଦାବି ପୂରଣ କରିବା ଦିଗରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଟାଳଟୁଳ ନୀତି ଅବଲମ୍ବନ କରୁଥିବା ପ୍ରତିବାଦରେ ସୋମବାର ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମଚାରୀମାନେ ଜେଲଭରୋ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିଛନ୍ତି। 

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ବନ୍ଧୁକ ଚାଳନା ପ୍ରତିଯୋଗିତା:  ଭାଗନେଲେ ୩୫୦ ପ୍ରତିଯୋଗୀ

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ବନ୍ଧୁକ ଚାଳନା ପ୍ରତିଯୋଗିତା: ଭାଗନେଲେ ୩୫୦ ପ୍ରତିଯୋଗୀ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୭।୧-ଢେଙ୍କାନାଳ ରିଜର୍ଭ ପୋଲିସ ଲାଇନରେ ସୋମବାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ୫୨ ତମ ରାଜ୍ୟ ବନ୍ଧୁକ ଚାଳନା ପ୍ରତିଯୋଗିତା।

କାଳିଆ ଯୋଜନା ମୂଳରୁ ଦିଗହରା

କାଳିଆ ଯୋଜନା ମୂଳରୁ ଦିଗହରା

ମାଧପୁର, ୭।୧(ଡି.ଏନ.ଏ): ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମାଧପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ସମ୍ପ୍ରତି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ପ୍ରାୟୋଜିତ କୃଷକ କଲ୍ୟାଣ ସହାୟତା ଯୋଜନା ‘କାଳିଆ’ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭରୁ ଦିଗହରା ହୋଇଛି। 

ଇଭିଏମ ମେସିନ ବ୍ୟବହାର ସମ୍ପର୍କିତ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଇଭିଏମ ମେସିନ ବ୍ୟବହାର ସମ୍ପର୍କିତ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ପରଜଙ୍ଗ, ୭।୧(ଡି.ଏନ.ଏ): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ସୋମବାର ଇଭିଏମ ମେସିନ ବ୍ୟବହାର ସମ୍ପକିତ ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ଗାଡିକୁ ପତାକା ଦେଖାଇ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି ବିଡିିଓ। 

ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌-ଟ୍ରକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୮ ଗୁରୁତର, ୩୦ ଆହତ

ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌-ଟ୍ରକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୮ ଗୁରୁତର, ୩୦ ଆହତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୭।୧: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ୫୫ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଜରପଡା ଥାନା ତୁକୁଡା ନିକଟରେ ସୋମବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୧୧ଟା ୧୫ରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ୮ ଜଣ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇ

ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲରେ ବାପା:ଝିଅକୁ ଗୋଆରେ ବିକିଦେଲେ ଦଲାଲ

ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲରେ ବାପା:ଝିଅକୁ ଗୋଆରେ ବିକିଦେଲେ ଦଲାଲ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୭ା୧: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଗଁଦିଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ୧୦ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗୋଆରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ବାପା ହାଜତରେ ଥିବା ବେଳେ ଦଲାଲମାନେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହାୟତାରେ କୌଶଳକ୍ରମେ ଝିଅକୁ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଛନ୍ତି। 

ଜେଲ୍‌ ଗଲେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଝସକେତନ

ଜେଲ୍‌ ଗଲେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଝସକେତନ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୭।୧ : ଅନୁଗୋଳ କୋର୍ଟ ହାଜତ ଶୌଚାଳୟ ଆଜବେଷ୍ଟସ ଛାତ ଭାଙ୍ଗି ଫେରାର ହେବାର ୭ ମାସ ପରେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ କୁଶକିଳା ଡବଲ ମର୍ଡର ଓ କୁକୁରପେଟା ମାଉସୀ-ପୁତୁରା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝସକେତନ ରାଉତ। ଦେବଗଡ଼ ଜିଲା ଟାଉନ୍‌ ଥାନା ସାମନ୍ତରାପାଲି ଗ୍ରାମରୁ ଅନୁଗୋଳ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ ତାଙ୍କୁ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା।

ନୟାନ୍ତ କଲାଣି ପ୍ରଦୂଷଣ, ପରିମଳ ସମସ୍ୟା : ୨୭ରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ନୟାନ୍ତ କଲାଣି ପ୍ରଦୂଷଣ, ପରିମଳ ସମସ୍ୟା : ୨୭ରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ଭୁବନ, ୭।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସି ଅଧୀନ ୨ନ. ଏବଂ ୩ନଂ. ଓ୍ବାର୍ଡରେ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସାଙ୍ଗକୁ ମାତ୍ରାଧିକ ପ୍ରଦୂଷଣ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଇଛି। ପୂତିଗନ୍ଧମୟ ପରିବେଶ ସାଙ୍ଗକୁ ଦୈନିକ ଶତାଧିକ ଟ୍ରକ୍‌ରେ ବୁହାଯାଉଥିବା ବାଲି ଉଡ଼ି ଅବସ୍ଥା ସଙ୍ଗିନ ହେଲାଣି। 

୮୨୩ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଶୀତବସ୍ତ୍ର ପ୍ରଦାନ

୮୨୩ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଶୀତବସ୍ତ୍ର ପ୍ରଦାନ

କଣିହାଁ, ୭ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଦୀର୍ଘ ୪୫ ବର୍ଷର ଅନୁଷ୍ଠାନ ଉତ୍କଳମଣି ଗୋପବନ୍ଧୁ ଦୃଷ୍ଟିହୀନ କଲ୍ୟାଣ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ସବୁ ବର୍ଷ ପରି ଜାନୁୟାରୀ ପ୍ରଥମ ରବିବାରରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଶୀତବସ୍ତ୍ର ବଣ୍ଟନ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ସପ୍ତମ ଜିଲା ମହୋତ୍ସବ ପାଇଁ ମଶାଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା :ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବିପୁଳ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ସପ୍ତମ ଜିଲା ମହୋତ୍ସବ ପାଇଁ ମଶାଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା :ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବିପୁଳ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ/ ତାଳଚେର/ଆଠମଲ୍ଲିକ/ବଇଣ୍ଡା/ ଛେଣ୍ଡିପଦା/ପାଲଲହଡ଼ା, ୭।୧: ଜିଲା ସଂସ୍କୃତି ପରିଷଦର ସପ୍ତମ ଜିଲା ମହୋତ୍ସବ ଆସନ୍ତା ୧୪, ୧୫ ଓ ୧୬ ତାରିଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ରବିବାରଠାରୁ ଜିଲାର ପ୍ରମୁଖ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀ କୁହାଯାଉଥିବା ଅନୁଗୋଳର ଟିକରପଡ଼ା, ଆଠମଲ୍ଲିକର ଦେଉଳଝରି ଓ ପାଲଲହଡ଼ାର ଖୁଲୁଡ଼ି ଶିବ ମନ୍ଦିରରୁ ଏକ ସମୟରେ ମଶାଲ ବାହାରିଥିଲା।

ରେଳ ଧାରଣା ପାର ହେଲେ ସ୍କୁଲ: ଜୀବନ ଲାଗୁଛି ବାଜି

ରେଳ ଧାରଣା ପାର ହେଲେ ସ୍କୁଲ: ଜୀବନ ଲାଗୁଛି ବାଜି

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୭।୧: ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ଅଟକିଛି ଟ୍ରେନ୍‌। ଧାରଣା ଆଉ ଟ୍ରେନ୍‌ ଚକ  ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଫାଙ୍କା ସ୍ଥାନରେ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇ ଏପାଖରୁ ସେପାଖକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ପିଲାଏ। ଏସବୁ କେବଳ ପାଠପଢ଼ା ପାଇଁ। ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ତେନ୍ତୁଳିଆପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଏହା ନିତିଦିନିଆ କଥା।

ଟଙ୍କା ଉଠାଣରେ ସାହାଯ୍ୟ ଆଳରେ ଠକେଇ: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, ଅଟୋ ଜବତ

ଟଙ୍କା ଉଠାଣରେ ସାହାଯ୍ୟ ଆଳରେ ଠକେଇ: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, ଅଟୋ ଜବତ

ପାଲଲହଡ଼ା, ୭ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବ୍ୟାଙ୍କ ଏଟିଏମ୍‌ରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବାରେ ସାହଯ୍ୟ କରିବା ଆଳରେ ଏକାଧିକ ଲୋକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଲୁଟ୍‌ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପାଲଲହଡ଼ା ପୋଲିସ ରବିବାର ସମଲ ଥାନା କୁଲେଇ ଗ୍ରାମର ହର୍ଷ ବେହେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

୪ମାସ ମଧ୍ୟରେ ବଦଳିବ ଅନୁଗୋଳ ଟ୍ରାଫିକ ରୂପରେଖ: ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଧରିବ ସିସିଟିଭି

୪ମାସ ମଧ୍ୟରେ ବଦଳିବ ଅନୁଗୋଳ ଟ୍ରାଫିକ ରୂପରେଖ: ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଧରିବ ସିସିଟିଭି

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୭।୧: ବଦଳିବ ଅନୁଗୋଳ ଟ୍ରାଫିକ ରୂପରେଖ। ନବକଳେବର ହେବ ପୂରା ବ୍ୟବସ୍ଥାର। ଏଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଥିବା ଅନୁଗୋଳ ଏସ୍‌ପି ମିତ୍ରଭାନୁ ମହାପାତ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନୁଗୋଳ ସମେତ ବଅଁରପାଳ, ନାଲ୍‌କୋ ଓ ତାଳଚେରର ୧୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ସିସିଟିଭି ଲାଗିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇଛି।