ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଛେଣ୍ଡିପଦାରୁ କୋଇଲା ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଚଢ଼ାଉ: ୩ ମିନିଟ୍ରକ୍‌ ଜବତ

ଛେଣ୍ଡିପଦାରୁ କୋଇଲା ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଚଢ଼ାଉ: ୩ ମିନିଟ୍ରକ୍‌ ଜବତ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ./ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ୩ଟି ଚୋରା କୋଇଲା ବୋଝେଇ ମିନିଟ୍ରକ୍‌ ଜବତ କରିଛି। ଏଥିସହ ଗାଡ଼ିର ୩ଜଣ ଚାଳକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି। ଜବତ କୋଇଲାର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୪ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏ ନେଇ ଛେଣ୍ଡିପଦା ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ସହ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

ତାଳଚେରରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ: ୧ ମୃତ

ତାଳଚେରରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ: ୧ ମୃତ

ତାଳଚେର,୨।୩(ନି.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ତାଳଚେର ସହର ମଧ୍ୟରେ ଶନିବାର ହାତୀ ଆତଙ୍କ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। 

ବିଲରେ  ଅସୁସ୍ଥ ଦନ୍ତା ହାତୀର ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ  ମୃତ୍ୟୁ

ବିଲରେ ଅସୁସ୍ଥ ଦନ୍ତା ହାତୀର ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ

ପରଜଙ୍ଗ,୨।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ଢେଙ୍କାନାଳ ବନଖଣ୍ଡ ମହାବିରୋଡ଼ ରେଞ୍ଜର ଫରେଷ୍ଟ ସେକ୍ସନ ଅଧୀନ ଝିଲ୍ଲୀ-ତୁରୁଡ଼ାନାଳୀ ଗ୍ରାମ  ମଧ୍ୟ ଭାଗର  ଏକ ବିଲରେ  ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡିରହିଥିବା ଦନ୍ତା ହାତୀର ଗୁରୁବାରଠାରୁ ଚିକିତ୍ସା  କରାଯାଉଥିଲା। ତେବେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଶନିବାର ଭୋର ସମୟରେ ହାତୀର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ରେଞ୍ଜର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

କାମରେ ଆସୁନି ପାନୀୟ ଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପ:ପାଣି ନ ମିଳିଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ

କାମରେ ଆସୁନି ପାନୀୟ ଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପ:ପାଣି ନ ମିଳିଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୨।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ବ୍ଲକ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଲାଗି ଶୁଦ୍ଧ ପାନୀୟ ଜଳ ସ୍ବପ୍ନ ପାଲଟିଛି। ୬୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ନିର୍ମିତ ପାନୀୟ ଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେଉ ନ ଥିବାରୁ  ପାଣି ମୁନ୍ଦାଏ ପାଇଁ ଡହଳବିକଳ ହେଉଛନ୍ତି ଲୋକେ। 

ଭାଜପା ନେତୃତ୍ୱ ଉପରେ ଖପ୍ପା ନିରାକାର:କହିଲେ ଦଳ ଛାଡ଼ିବାର କାରଣ

ଭାଜପା ନେତୃତ୍ୱ ଉପରେ ଖପ୍ପା ନିରାକାର:କହିଲେ ଦଳ ଛାଡ଼ିବାର କାରଣ

ପରଜଙ୍ଗ, ୨।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)ସରକାରଙ୍କ ଜନହିତକର ଯୋଜନା ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚାଇବାରେ ଭାଜପା ନେତୃବୃନ୍ଦ ସହଯୋଗ କଲେନାହିଁ। ଏଥିରେ ଖପ୍ପା ହୋଇ ଦଳ ଛାଡ଼ି କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ନିରାକାର ପ୍ରଧାନ। ଶୁକ୍ରବାର ପରଜଙ୍ଗସ୍ଥିତ ନିଜସ୍ବ ବାସଭବନରେ ଆୟୋଜିତ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ସେ ଭାଜପା ପ୍ରତି ମନରେ ଥିବା କ୍ଷୋଭବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ।

ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀ ହାତରେ ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା

ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀ ହାତରେ ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୨।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଛି। ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥା ହାତକୁ ସଫେଇ ଦାୟିତ୍ୱ ଟେକିଦେଇ ଏନ୍‌ଏସି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ନିଶ୍ଚିନ୍ତରେ ହୋଇଯାଇଥିବାବେଳେ ସହରବାସୀ ମଶା, ଡାଅଁାଶ, ପୋକ ସାଲୁବାଲୁ ନର୍ଦ୍ଦମା ପାଣିରେ ଘାଣ୍ଟି ହେଉଛନ୍ତି। ସାରା ସହର  ଆବର୍ଜନାମୟ ହୋଇପଡ଼ିଥିବାବେଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣରେ ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି।

ପଥର ମାଫିଆଙ୍କ ଆତଙ୍କରାଜ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୨।୩ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲାରେ ପଥର ମାଫିଆଙ୍କ ଆତଙ୍କରାଜ ଥମିବାର ନଁା ଧରୁନି। ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ହେଉ କି ଜବତ ଗାଡ଼ିକୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଛଡ଼ାଇନେବା ଭଳି ଘଟଣା ଘଟାଇ ସେମାନେ ପୋଲିସକୁ ଖୋଲା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଉଛନ୍ତି। ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏହାର ପୁନରାବୃତ୍ତି ହୋଇଛି। ଗଁଦିଆ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଜବତ କରି ରଖାଯାଇଥିବା ୨ ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଅଫିସ ଗେଟ୍‌ ଭାଙ୍ଗି ମାଫିଆମାନେ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ଘଟଣା ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ଥାନାକୁ ଅବଗତ କରାଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଖରାପ ୧୦୮କୁ ନେଇ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଉତ୍ତେଜନା

ଖରାପ ୧୦୮କୁ ନେଇ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଉତ୍ତେଜନା

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨।୩ ସୁସ୍ଥ ଓଡ଼ିଶା ସୁଖୀ ଓଡ଼ିଶା ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଉଥିବା ରାଜ୍ୟ ସରକାର ସମସ୍ତ ଅସୁସ୍ଥଙ୍କ ଉତ୍ତମ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବହୁଗୁଡ଼ିଏ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଛନ୍ତି। ଏପରି କି ବିନାଦେୟରେ ଜରୁରିକାଳୀନ ଦିବାରାତ୍ର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସେବା ୧୦୮ ଓ ୧୦୨କୁ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ଲାଗୁ କରିଛନ୍ତି। 

ସ୍ମେଲଟର ପ୍ଲାଣ୍ଟ ସମ୍ମୁଖରେ ନେସ୍‌ର ପ୍ରତିବାଦ ସଭା

ସ୍ମେଲଟର ପ୍ଲାଣ୍ଟ ସମ୍ମୁଖରେ ନେସ୍‌ର ପ୍ରତିବାଦ ସଭା

ବଅଁରପାଳ, ୨।୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)ନାଲ୍‌କୋ ଏମ୍ପ୍ଲୋଇଜ ସଂଘ(ନେସ୍‌) ପକ୍ଷରୁ ଷଷ୍ଠ ବେତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା ଶୁକ୍ରବାର ସ୍ମେଲଟର ପ୍ଲାଣ୍ଟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। 

୭ ଶ୍ରେଣୀକୁ ୨ ଗୃହ

୭ ଶ୍ରେଣୀକୁ ୨ ଗୃହ

ବଇଣ୍ଡା,୨।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)ଆବଶ୍ୟକ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ନ ଥିବା ଯୋଗୁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ବାରଣ୍ଡାରେ ଚାଲିଛି ପାଠପଢା। ଦିନେ କି ଦୁଇ ଦିନ ନୁହେଁ, ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିଛି। ଏ ନେଇ ବହୁବାର ଅଭିଯୋଗ କରାଗଲେ ମଧ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ଏଥିପ୍ରତି ଦୃଷ୍ଟି ଦେଉ ନ ଥିବା ଯୋଗୁ ସାଧାରଣରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏପରି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ସାନହୁଲା ପଞ୍ଚାୟତ ବଡ଼ବର ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବୁଧବାର ନୂତନ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ବଡ଼ବର ଗ୍ରାମବାସୀ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଏକ ପତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଅବଗତ କରାଇଛନ୍ତି।

୪ ଜଳସେଚନ ପଏଣ୍ଟ ଅଚଳ

୪ ଜଳସେଚନ ପଏଣ୍ଟ ଅଚଳ

ବଅଁରପାଳ, ୨।୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)ଚାଷୀଙ୍କ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସରକାର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହାତକୁ ନେଉଥିବା ଡିଣ୍ଡିମ ପିଟୁଥିବାବେଳେ ବାସ୍ତବରେ ଏହାର ଚିତ୍ର ଯେ ଭିନ୍ନ ତାହା ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପ୍ରାୟ ଶହେ ହେକ୍ଟର ଜମିରେ ଜଳସେଚନ ପାଇଁ ଲିଙ୍ଗରା ନାଳରେ ସ୍ଥାପନ ହୋଇଥିବା ୪ଟି ଉଠା ଜଳସେଚନ ପଏଣ୍ଟ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ଅଚଳ ହୋଇପଡିଥିଲେ ହେଁ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏ ଦିଗରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉ ନ ଥିବା ଚାଷୀ ମହଲରେ ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ଅନୁଗୋଳରେ ଆବାସ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨।୩ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ପକ୍କା ଘର ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଆବାସ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରତିବର୍ଷ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ କରାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ବିଭାଗୀୟ ବାବୁମାନଙ୍କ ଉଦାସୀନତା ଯୋଗୁ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ ଉଭୟ ସରକାରଙ୍କ ଏହି ଆବାସ ଯୋଜନାର ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରୁ ନାହିଁ। ଫଳରେ ପ୍ରତି ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ବହୁ ଗରିବ ହିତାଧିକାରୀ ଏଥିରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେଉଛନ୍ତି। 

ନିଶା ହଟାଇବାରେ ଜନପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ

ନିଶା ହଟାଇବାରେ ଜନପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧।୩-ନିଶା ଜାଲରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇପଡୁଛନ୍ତି ଯୁବପିଢ଼ି। ଏହାଦ୍ୱାରା କୈଶୋର ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଉଛି। ଅଧିକାଂଶ ସାମାଜିକ, ପାରିବାରିକ ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ମଦ୍ୟପାନ। ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ସମାଜ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ଫାଇନାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ୍‌

ଫାଇନାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ୍‌

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କାମାକ୍ଷାନଗର ଥାନା ବିଜାଡ଼ିହ ନିକଟରୁ ଶୁକ୍ରବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ସମର୍ଥା ମାଇକ୍ରୋ ଫାଇନାନ୍ସ  କର୍ମଚାରୀ ଅଭିଜିତ ସେଠୀଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିଦେଲା ଏନ୍‌ଜେନ: ସେସୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଧାରଣା

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିଦେଲା ଏନ୍‌ଜେନ: ସେସୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଧାରଣା

ବଇଣ୍ଡା,୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ)-କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ କରମଳକଟା ଗ୍ରାମର ଉପରସାହି ବସ୍ତି ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଗୁରୁବାର ଦିନଠାରୁ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରି ଦେଇଛି ଏନ୍‌ଜେନ। 

ଲୋକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାରେ ପୋଲିସ ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ

ଲୋକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାରେ ପୋଲିସ ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ

ବଇଣ୍ଡା,୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ)-ସାଧାରଣ  କଥାକୁ ନେଇ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଫଳରେ ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହେଉଛି। ଏଥିପ୍ରତି ସାଧାରଣ ଲୋକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାସହ ଲୋକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାରେ ପୋଲିସର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଟାପଢୋଲ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା ପକ୍ଷରୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଆମ ପୋଲିସ ସମିତି ବୈଠକରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଅତିଥିମାନେ ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

ଯୋଗଦେଲେ ନୂଆ ଏସ୍‌ଡିପିଓ

ଯୋଗଦେଲେ ନୂଆ ଏସ୍‌ଡିପିଓ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧।୩: ଅନୁଗୋଳର ନୂତନ ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଭାବେ ଅଶ୍ୱିନ କୁମାର ସାହୁ ଗୁରୁବାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅପରାହ୍ନରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। 

ଜିଲା ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘ ନିର୍ବାଚନ ୩ରେ

ଜିଲା ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘ ନିର୍ବାଚନ ୩ରେ

ବଅଁରପାଳ, ୧।୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘର ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ନିର୍ବାଚନ ଆସନ୍ତା ୩ ତାରିଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ସିକ୍ରେଟ୍‌ ବାଲଟ ପେପରରେ ମତଦାନ ହେବାକୁ ଥିବାରୁ ଅଞ୍ଚଳରେ ରାଜନୀତି ସରଗରମ ହୋଇପଡ଼ିଛି।

ଏସ୍‌ଏଚ୍‌ଜି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ମାମଲା: ସରପଞ୍ଚ, ସମିତି ସଭ୍ୟ ଗିରଫ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧ା୩- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡାପଡା ବ୍ଲକ ସିମିନଇ ପଞ୍ଚାୟତରେ କାଳିଆ ମହାସମାବେଶକୁ ନେଇ ସରପଞ୍ଚ, ସମିତି ସଭ୍ୟ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ସ୍ବୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀ(ଏସ୍‌ଏଚ୍‌ଜି)ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଘଟଣାରେ ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ସରପଞ୍ଚ ବିନୋଦିନୀ ନାୟକ ଓ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରମୋଦ ନାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିଲା

ଦନ୍ତା ଦୌରାତ୍ମ୍ୟରେ ଲୋକେ ଅତିଷ୍ଠ: ଘର ଭାଙ୍ଗି ଧାନ ବୋହିନେଲା

ଦନ୍ତା ଦୌରାତ୍ମ୍ୟରେ ଲୋକେ ଅତିଷ୍ଠ: ଘର ଭାଙ୍ଗି ଧାନ ବୋହିନେଲା

ପରଜଙ୍ଗ/ଓଡ଼ାପଡ଼ା ୧ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ବନଖଣ୍ଡ ମହାବିରୋଡ ରେଞ୍ଜ ଡିହଡୋଳ ଫରେଷ୍ଟ ସେକ୍ସନ ଅଧୀନ ଚାନ୍ଦପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ବତାସିଂହ ଗ୍ରାମରେ ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ୨ ଦନ୍ତା ହାତୀ ପଶି ଗ୍ରାମରେ  ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଘଟାଇଛନ୍ତି।

ବିଲରେ ଅସୁସ୍ଥ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା

ବିଲରେ ଅସୁସ୍ଥ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା

ପରଜଙ୍ଗ, ୧ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ବନଖଣ୍ଡ ମହାବିରୋଡ ରେଞ୍ଜ ମହାବିରୋଡ ଫରେଷ୍ଟ ସେକ୍ସନ ଅଧୀନ ଝିଲ୍ଲୀ-ତୁରୁଡ଼ାନାଳୀ ଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଗୁରୁବାର ଏକ ବିଲରେ ଅସୁସ୍ଥ ଦନ୍ତା ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି।

ମହିଳା ଝାଡୁଦାରଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦିଅରଙ୍କୁ ୪ ବର୍ଷ ଜେଲ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧ା୩- ଢେଙ୍କାନାଳ ସହରସ୍ଥିତ ଦକ୍ଷିଣକାଳୀ ରୋଡସ୍ଥିତ ସମବାୟ ବିଭାଗର ଏଆରସିଏ୍‌ସ ଅଫିସରେ ମହିଳା ଝାଡୁଦାର ମିନତୀ ନାଏକ(୩୫)ଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ମାମଲାର ରାୟ ଗୁରୁବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। 

ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦର ପ୍ରତିବାଦ: ଟିପ୍ପର ମାଲିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦର ପ୍ରତିବାଦ: ଟିପ୍ପର ମାଲିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧ା୩- ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କଳାପାଣି ଛକରୁ ସିମିଳିଆ ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ ଦେଇ ବାଜିଚୌକ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଗତ ୨୩ା୨ା୧୯ରୁ ୨୨ା୩ା୧୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ ନିଷେଧ କରାଯାଇଛି। 

ଅନୁଗୋଳରେ ଆବେଦନପତ୍ର ଗ୍ରହଣ କଲା କଂଗ୍ରେସ ସ୍କ୍ରିନିଂ କମିଟି: ଜିଲାର ୫ ଆସନରୁ ୨୦ ଆଶାୟୀ

ଅନୁଗୋଳରେ ଆବେଦନପତ୍ର ଗ୍ରହଣ କଲା କଂଗ୍ରେସ ସ୍କ୍ରିନିଂ କମିଟି: ଜିଲାର ୫ ଆସନରୁ ୨୦ ଆଶାୟୀ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ/ବଅଁରପାଳ, ୧।୩- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ ଥିବା ୫ଟି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ୨୦ ଆଶାୟୀଙ୍କ ଆବେଦନପତ୍ର ଗ୍ରହଣ କରିଛି ସର୍ବଭାରତୀୟ କଂଗ୍ରେସ କମିଟିର ଏକ ସ୍କ୍ରିନିଂ କମିଟି।