ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

୧୬ ରେ ବିଧାନସଭା ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ତାଳଚେର, ୧୪ା୪(ନି.ପ୍ର.)- ୬ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ତାଳଚେର ଖଣିଖାଦାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ପ୍ରଜା ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଆସନ୍ତା ୧୬ ତାରିଖରେ ବିଧାନସଭା ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ପ୍ର

 କୋଶଳା, ଚାକୁଣ୍ଡାପାଳ ଜଙ୍ଗଲରେ ୨ ହାତୀ

କୋଶଳା, ଚାକୁଣ୍ଡାପାଳ ଜଙ୍ଗଲରେ ୨ ହାତୀ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୪।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବନାଞ୍ଚଳ କୋଶଳା ଓ ଚାକୁଣ୍ଡାପାଳ ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲ ଇଲାକାରେ ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ଗୋଟିଏ ଦନ୍ତା ଏବଂ ଏକ ମାଈ ହାତୀ ଆଶ୍ରୟ ନେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ଆମ୍ବେଦକର ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ

ଆମ୍ବେଦକର ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ

ବଇଣ୍ଡା,୧୪।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ସାନ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଓ ଉରୁକୁଳା ଗ୍ରାମରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଭାରତ ରତ୍ନ ଡଃ ଭୀମରାଓ ରାମଜୀ ଆମ୍ବେଦକରଙ୍କର ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ

ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୪।୪: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନା ଗଉଡ଼କାଟେଣୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ କେନାଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଜଣେ ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କ ଶନିବାର ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ସେ ହେଲେ ଗୋବିନ୍ଦ ଦେବତା। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଜିଲାରେ ୫ ଦିନରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

୧୭ ସିଆର୍‌ସିସିଙ୍କ ସମୂହ ଇସ୍ତଫା

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୩।୪- ଅନୁଗୋଳ ବ୍ଲକର ସମସ୍ତ ଆଞ୍ଚଳିକ ସାଧନ କେନ୍ଦ୍ର ସଂଯୋଜକ (ସିଆର୍‌ସିସି) ଶୁକ୍ରବାର ସେମାନଙ୍କ ପଦରୁ ସମୂହ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ସର୍ବଶିକ୍ଷା ଅଭିଯାନ ଜିଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂଯୋଜକ (ଡିପିସି)ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ସେମାନେ ଏହି ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ପରଜଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜାଲ୍‌ ନୋଟ କାରବାର

ପରଜଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜାଲ୍‌ ନୋଟ କାରବାର

ପରଜଙ୍ଗ, ୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ବଜାରରେ କିଛିଦିନ ହେବ ୨୦୦ ଏବଂ ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ଜାଲ୍‌ ନୋଟ ଘୂରି ବୁଲୁଛି। କେତେଜଣ ଅଣ ଓଡ଼ିଆ ଯୁବକ ଦୋକାନକୁ ଆସି ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ପରେ ନକଲି ନୋଟ ଦେଇ ଛୁ ମାରୁଛନ୍ତି।

ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବନ୍ତଳା,୧୩।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବନ୍ତଳା ଥାନା ଶଙ୍ଖପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଖାଲଗଁା ଗ୍ରାମରେ ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଛବୀନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ(୫୨)ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିବା ନନ୍ଦକିଶୋର ସାହୁ(୪୦)ଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ଜିଏମ୍‌ଆର କମ୍ପାନୀ ସମ୍ମୁଖରେ ଆତଙ୍କରାଜ

ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୧୩।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କଣ୍ଟାବଣିଆ ଥାନା ଜିଏମ୍‌ଆର କମଳାଙ୍ଗ ଏନର୍ଜି କମ୍ପାନୀ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଆତଙ୍କରାଜ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଶୁକ୍ରବାର ୩ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ କ୍ଷୀରୋଦ ଦେଓ (୩୮) ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ରାମ ମହାନ୍ତି (୪୭) ଓ ସମୀର ମଲ୍ଲ (୨୫)।

ଆଇଏଫ୍‌ଏସ୍‌ ପ୍ରୋବେଶନରଙ୍କୁ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେଲେ ବିରଞ୍ଚତ୍ନାରାୟଣ

ଆଇଏଫ୍‌ଏସ୍‌ ପ୍ରୋବେଶନରଙ୍କୁ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେଲେ ବିରଞ୍ଚତ୍ନାରାୟଣ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୩।୪- ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ଡେରାଡୁନରେ ଅବସ୍ଥିତ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ ନ୍ୟାଶନାଲ ଫରେଷ୍ଟ ଏକାଡେମୀରେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରିଛନ୍ତି ଢେଙ୍କାନାଳର ଯୁବ ଶିକ୍ଷାବିତ୍‌ ବିରଞ୍ଚତ୍ ନାରାୟଣ ସେଠ୍‌। ୨୦୧୬ରୁ ୨୦୧୮ ବ୍ୟାଚ୍‌ର ଆଇଏଫ୍‌ଏସ୍‌ ପ୍ରୋବେଶନରଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ ବିରଞ୍ଚତ୍ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ବିଷୟ ରହିଥିଲା ମିଡିଆ ବେସିକ୍ସ ଓ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ।

କୋଇଲେଖା କଣ୍ଟାରେ ଗଡ଼ିଲେ ଭକ୍ତ

କୋଇଲେଖା କଣ୍ଟାରେ ଗଡ଼ିଲେ ଭକ୍ତ

ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୧୩।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଇନ୍ଦିପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶୁକ୍ରବାର ପବିତ୍ର ମେରୁଯାତ୍ରା ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି। ଚୈତ୍ରମାସରେ କୃଚ୍ଛ ସାଧନାର ଅନନ୍ୟ ନିଦର୍ଶନ ଧୂଳିଦଣ୍ଡ, ପାଣିଦଣ୍ଡ ଓ ଅଗ୍ନିଦଣ୍ଡ ଆଦି ଯଥାବିଧି ପାଳନ କରିିଥିଲେ ଦଣ୍ଡୁଆ। ପାଟ ଦଣ୍ଡୁଆଙ୍କ ସହିତ ଶତାଧିକ ମାନସିକଧାରୀ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।

ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ନିଲମ୍ବନକୁ ନିନ୍ଦା

ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ନିଲମ୍ବନକୁ ନିନ୍ଦା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୩।୪- ଖାତାଦେଖାରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇ ମୂଲ୍ୟାୟନ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଆସୁ ନ ଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ସିମିନଇସ୍ଥିତ ଆଞ୍ଚଳିକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟାପକ ମାୟାଧର ସାହୁଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛି। ଏହାକୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରିଛି ମିଳିତ ଶିକ୍ଷକ ମଞ୍ଚ।

ହିଙ୍ଗୁଳାଙ୍କ ହୁଣ୍ଡିରୁ ମିଳିଲା ୪.୭୭ ଲକ୍ଷ

ହିଙ୍ଗୁଳାଙ୍କ ହୁଣ୍ଡିରୁ ମିଳିଲା ୪.୭୭ ଲକ୍ଷ

ତାଳଚେର,୧୩ା୪(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେରର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମା’ ହିଙ୍ଗୁଳାଙ୍କ ଗୋପାଳପ୍ରସାଦ ସ୍ଥିତ ପୀଠରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ହୁଣ୍ଡି ଓ ଉଭାସ୍ଥଳୀ ପାଖରେ ଥିବା ହୁଣ୍ଡିଗୁଡିକୁ ଗୁରୁବାର ଖୋଲାଯାଇଥିଲା। ଟ୍ରଷ୍ଟ ବୋର୍ଡ ସଦସ୍ୟ ଗଗନ ବିହାରୀ ସାହୁ, ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ମୁରଲୀଧର ସାହୁ ଓ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାର ସାଫଲ୍ୟ ମଣ୍ଡିତ ପ୍ରଧାନ, ଡଅଁରା ରାଜସ୍ବ ନିରୀକ୍ଷକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ହୁଣ୍ଡି ଖୋଲାଯାଇ ଟଙ୍କା ଗଣତି କରାଯାଇ ଥିଲା।

ନାକଚିରେ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ କୃଷକ ଦିବସ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୩।୪- ଆସନ୍ତା ୧୮ ତାରିଖ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଅବସରରେ କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ନାକଚି ଠାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ କୃଷକ ଦିବସ ଓ ଅଖି ମୁଠି ଅନୁକୂଳ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଯୋଗଦେବାରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଗସ୍ତକୁ ନେଇ ବ୍ୟାପକ ଆୟୋଜନ ଓ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସମ୍ପର୍କରେ ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜିଲାପାଳ ଅନିଲ କୁମାର ସାମଲଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ତାଙ୍କ ଆବାସିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ଏକ ବୈଠକ ବସିଥିଲା

ଯୁବ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଯଶୋବନ୍ତ ପରିଡା ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଅନ୍ୟତମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଯୁବ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଯଶୋବନ୍ତ ପରିଡା ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଅନ୍ୟତମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଯୁବ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଯଶୋବନ୍ତ ପରିଡାଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟତମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁବାସ ଖୁଣ୍ଟିଆଙ୍କୁ ଆଳତୁମା କଇଁବିଲି ନିକଟରୁ କାମାକ୍ଷାନଗର ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଗିରଫ କରିଛି। ତାଙ୍କଠାରୁ ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ମେରୁ ପର୍ବ ଆରମ୍ଭ

ମେରୁ ପର୍ବ ଆରମ୍ଭ

ବଅଁରପାଳ,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମରେ ଶୁକ୍ରବାର ମେରୁ ପର୍ବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ଦଣ୍ଡୁଆ ମାନେ ସକାଳେ ନିଜ ଗ୍ରାମର କାମନା ଘରକୁ ଫେରି ମା’ କାଳୀଙ୍କୁ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଧରି ଗ୍ରାମ ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲେ। ଅପରାହ୍ନରେ ଧୂଳିଦଣ୍ଡ ସହ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରାଯିବ।

ପାଣି ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି: ନାଲ୍‌କୋକୁ ଟ୍ରେନ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ପାଣି ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି: ନାଲ୍‌କୋକୁ ଟ୍ରେନ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ବଅଁରପାଳ,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଅଁରପାଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପିଙ୍ଗୁଆ ଗ୍ରାମର ମହିଳାମାନେ ୩ ଦିନ ଧରି ପାଣି ପାଇଁ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।

ବଳାତ୍କାର ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୭ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୧୨ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-କାମାକ୍ଷାନଗର ସହକାରୀ ଦୌରାଜଜ୍‌ଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଗୁରୁବାର ଛାତ୍ରୀ ବଳାତ୍କାର ମାମଲାର ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ସବ୍‌ଜଜ୍‌ ବିବଶ୍ୱତ୍ୱ ଗୌତମ ଅଭିଯୁକ୍ତ କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ଥାନା ତଣ୍ଡିମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମର ଗୁରୁ ବେହେରାଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ସହ ୭ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି।

ନଗରପାଳ ଆଶ୍ୱସ୍ତ: ଅନାସ୍ଥା ଆବେଦନ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୨ା୪-ଢେଙ୍କାନାଳ ପୌରସଂସ୍ଥା ନଗରପାଳ ସୁଧାଂଶୁ କୁମାର ଦଳେଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଗତ ଅନାସ୍ଥା ନିବେଦନକୁ ଜିଲାପାଳ ଗୁରୁବାର ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ଶତାଧିକ ଶାଳଗଛ କାଟିଦେଲେ

ରାସୋଳ,୧୨ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ହିନ୍ଦୋଳ ରେଞ୍ଜ୍‌ ଖଲିବୋରେଇ ସେକ୍ସନ ଅଧୀନ କଦଳୀପାଳ ଗ୍ରାମ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲରେ ଥିବା ବହୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ଶାଳଗଛ କଟାଯାଇଥିବା ନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ବନ ବିଭାଗ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଜଙ୍ଗଲରେ ହଜାର ହଜାର ଶାଳଗଛ ରହିଛି। କଦଳୀପାଳ ଗ୍ରାମବାସୀ ଜଙ୍ଗଲକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇ ଆସୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ପୋଖରୀ ଖନନ ପାଇଁ ଶାଳଗଛ କାଟୁଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହ ବନ ବିଭାଗକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ଗ୍ରାମରକ୍ଷୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୨।୪-ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ଗ୍ରାମ ନିକଟ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଗ୍ରାମରକ୍ଷୀ ମୁରଲୀ ନାଏକ (୮୫)ଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ନାତୁଣୀକୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ, ଅଜା ଗିରଫ

ପାଲଲହଡ଼ା, ୧୨ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପାଲଲହଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ୮ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଅଜା ଭୁବନ ନାୟକ(୬୦)ଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

୧୬ରେ ଖଣିବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ

ତାଳଚେର,୧୨ା୪(ନି.ପ୍ର.)- କୋଇଲା ଖଣିଗୁଡିକୁ କମର୍ସିଆଲ ମାଇନିଙ୍ଗ କରାଯିବା ନିଷ୍ପତି ବିରୋଧରେ ଆସନ୍ତା ୧୬ ତାରିଖରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଖଣିବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଯିବ।

ରୀନା ବେହେରା ହିନ୍ଦୋଳ ଏନ୍‌ଏସି  ଅଧ୍ୟକ୍ଷା

ରୀନା ବେହେରା ହିନ୍ଦୋଳ ଏନ୍‌ଏସି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା

ହିନ୍ଦୋଳ, ୧୨ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ହିନ୍ଦୋଳ ଏନ୍‌ଏସି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଭାବେ ୫ନଂ. ୱାର୍ଡ ଧୂନ୍ଦିନାଳିର ବିଜୟୀ ବିଜେଡି କାଉନସିଲର ରୀନା ବେହେରା ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ

ବଇଣ୍ଡା,୧୨ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଠମଲ୍ଲିକ ବିଧାନସଭା ଓ ବୀରମହାରାଜପୁର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ(୮୮)ଙ୍କ ଗୁରୁବାର ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ପରଲୋକ ଘଟିଛି।