ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ସ୍କୁଲ ଯାଉଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର

ସ୍କୁଲ ଯାଉଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୮।୨- ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ବାଳିକା ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଉଥିବା ନାବାଳିକା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବୁଧବାର ରାସ୍ତାରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ସୁମିତ ସ୍ବାଇଁ (୨୩) ଓରଫ ସାଗର ଆଠଗଡ଼ ଜଙ୍ଗଲରେ ବଳାତ୍କାର କରିବା ଜିଲାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।

୫୦ରୁ ଊଦ୍ଧର୍‌ବ କାଉ ମଡ଼କ

୫୦ରୁ ଊଦ୍ଧର୍‌ବ କାଉ ମଡ଼କ

ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୮।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ଦିନ ହେବ କାଉ ମଡ଼କ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଛେଣ୍ଡିପଦା ଥାନା ପରିସର, ମେଡିକାଲ ଛକ, ବିନବିଭାଗ ବିଟ ହାଉସ, ବ୍ଲକ ଛକ ସମେତ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ଦିନ ହେଲା କାଉ ମଡ଼କ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବ୍ଲେଡ୍‌ ମାରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର

ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବ୍ଲେଡ୍‌ ମାରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୮।୨: ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଜନୈକା ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ହାତକୁ ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବ୍ଲେଡ୍‌ରେ କାଟି ଦେଇଥିବା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇ ନ ଥିଲେ ବି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଉଥିବା ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। 

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ରାସୋଳ, ୭।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବିବାହ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ରାସୋଳ ଥାନା ପୋଲିସ ଗୁଆଗରିଆ ଗ୍ରାମର ରାକ୍ଷୀ ବେହେରାଙ୍କୁ ବୁଧବାର ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ୨ବର୍ଷ ହେଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ  ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା। 

 ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଯୋଗୁ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷତି ହେଉଛି

ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଯୋଗୁ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷତି ହେଉଛି

ବଇଣ୍ଡା,୭।୨(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଶିଳ୍ପ କଳକାରଖାନା ସହ ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଅନେକ ଜଙ୍ଗଲ ଧ୍ୱସଂ ପାଇଛି। ଫଳରେ ବନବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଜଙ୍ଗଲ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ବୃକ୍ଷରୋପଣ କରାଯାଉଛି। ତେବେ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ସ୍ବାର୍ଥ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଉଛନ୍ତି। ଫଳରେ ଅନେକ ବୃକ୍ଷ ଜଳିଯିବା ସହ କୀଟ ପଟଙ୍ଗ ମରିଯାଉଛନ୍ତି। ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଯୋଗୁ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷତି ହେଉଛି। 

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ରକ୍ଷା ଲାଗି କ୍ରୀଡ଼ା ଅପରିହାର୍ଯ୍ୟ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୭।୨-ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର କାଲଟାକ୍ସ କାଳୀପଡ଼ିଆରେ ଗୁରୁବାର ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ମ୍ୟୁନିସପାଲ ହାଇସ୍କୁଲର ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍‌ ତଥା ପୂର୍ବତନ ଶିକ୍ଷକ ଅୟଭ ଚରଣ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏହାକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ:  ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଅଟକ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ: ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଅଟକ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୭।୨- ଅନୁଗୋଳ କୁମଣ୍ଡ  ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ବନବିଭାଗ ସଚିବଙ୍କ ଅଚାନକ ସାତକୋଶିଆ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ ଗସ୍ତ

ବନବିଭାଗ ସଚିବଙ୍କ ଅଚାନକ ସାତକୋଶିଆ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ ଗସ୍ତ

ବନ୍ତଳାଁ,୭।୨(ଡି.ଏନ.ଏ)- ରାଜ୍ୟ ବନବିଭାଗ ସଚିବ ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ର ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଅଚାନକ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ସାତକୋଶିଆ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

ଶ୍ରମିକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କ ସମେତ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଶ୍ରମିକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କ ସମେତ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୭।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର)-ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଜରପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଶକିଳା ଦଳିତ ସାହି ଗ୍ରାମର ବୁଧ ନାଏକ(୪୬)ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀ ଇଟାଭାଟିର ମାଲିକଙ୍କ ସମେତ ୫ ଜଣଙ୍କୁ କୋଠଘର ଭିତରେ ତାଲା ପକାଇ ଅଟକ ରଖିଛନ୍ତି।

୨ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ସହ ୨୪ ଗୋରୁ ଜବତ

୨ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ସହ ୨୪ ଗୋରୁ ଜବତ

ବଅଁରପାଳ, ୭।୨(ଡି.ଏନ.ଏ): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଅଁରପାଳ ଥାନା ମହିଧରପୁର ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ୨ଟି ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ସହ ୨୪ ଗୋରୁଙ୍କୁ ଜବତ କରିଛନ୍ତି।

କଳାବ୍ୟାଜ୍‌ ପରିଧାନ କଲେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ

କଳାବ୍ୟାଜ୍‌ ପରିଧାନ କଲେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ

ବଅଁରପାଳ, ୭।୨(ଡି.ଏନ.ଏ): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଅଁରପାଳ ଥାନାର ହାବିଲଦାର ଓ କନଷ୍ଟେବଳମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ କଳାବ୍ୟାଜ ପରିଧାନ କରିଛନ୍ତି।

୩ କନ୍ୟାରତ୍ନଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

୩ କନ୍ୟାରତ୍ନଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୭।୨: ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଜିଲାରେ ପାଇଲଟ ପ୍ରକଳ୍ପ ଭାବେ ଚାଲୁଥିବା ବିଜୁ କନ୍ୟାରତ୍ନ ଯୋଜନାର ୨୬ତମ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଟାସ୍କଫୋର୍ସ କମିଟି ବୈଠକ ବୁଧବାର ଜିଲାପାଳ ଅନିଲ କୁମାର ସାମଲଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୭।୨: ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ଟୁସର ପଞ୍ଚାୟତବାସୀ ବୁଧବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ, ପଞ୍ଚାୟତରେ ଥିବା ବାଜପୁର, ଗୁଆପଦା, ଭେଜିଡିହ, ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଗ୍ରାମର ଲୋକେ ମୌଳିକ ସୁବିଧା ପାଇବାରୁ ବଞ୍ଚତ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି। 

ଓଡ଼ିଶାରେ ହେବ ୫ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜଳମାର୍ଗ

ଓଡ଼ିଶାରେ ହେବ ୫ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜଳମାର୍ଗ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ/କାମାକ୍ଷାନଗର(ଡି.ଏନ.ଏ.) ୭ା୨: ଓଡ଼ିଶାରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ୫ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜଳମାର୍ଗ ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ। କେନ୍ଦ୍ର ସଡ଼କ ପରିବହନ ଏବଂ ରାଜମାର୍ଗ, ଜାହାଜ ଚଳାଚଳ ଓ ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିନ ଗଡ଼କରୀ ବୁଧବାର ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗରସ୍ଥିତ ସାରଙ୍ଗଧର ଷ୍ଟାଡିୟମଠାରେ ୩ଟି ପୁରାତନ ରାଜପଥର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଏବଂ ଉନ୍ନତୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ ଅବସରରେ ଏହା କହିଛନ୍ତି। 

ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ନ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ

ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ନ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୬।୦୨(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବନବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ସତ୍‌ସଙ୍ଗ ଯୋଗ କେନ୍ଦ୍ରଠାରେ ଜଙ୍ଗଲ ନିଆଁ ନିରାକରଣ ସଚେତନତା ଶିବିର ବୁଧବାର  ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

 ଅବକାରୀ ଚଢାଉ, ୮ ଗିରଫ

ଅବକାରୀ ଚଢାଉ, ୮ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୬।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଠମଲ୍ଲିକ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀମାନେ  ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା ପାଇକସାହି ନିକଟସ୍ଥ ପୋଡ଼ାସାହି ଗ୍ରାମରେ ବୁଧବାର ଚଢାଉ କରି ୭୫ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରିବାସହ  ୮ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଆଠମଲ୍ଲିକ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛନ୍ତି।

ଟ୍ରେନରେ ଧକ୍କାରେ ଯୁବକ ମୃତ

ଟ୍ରେନରେ ଧକ୍କାରେ ଯୁବକ ମୃତ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୬।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା  ଜରପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭାଗିରଥିପୁର ଠାରେ ଥିବା ରେଲୱେ ଫାଟକଠାରୁ ଶହେ ମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ରେଳ ଧାରଣାରୁ  ବୁଧବାର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜରପଡା ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଦେବଗଡ ଅଞ୍ଚଳର ମଙ୍ଗୁଳୁ ନାଏକ (୪୦)। 

ବଅଁରପାଳରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

ବଅଁରପାଳରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

ବଅଁରପାଳ,୬।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-  ୫୫ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ବଅଁରପାଳଠାରେ ବୁଧବାର  ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ ହୋଇଛି।  ଅନୁଗୋଳ ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ ଓ ପୋଲିସର ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ  ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।  

ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୫୩ର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୫୩ର ଶିଳାନ୍ୟାସ

କାମାକ୍ଷାନଗର,୬।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ସାରଙ୍ଗଧର ଷ୍ଟାଡିୟମ ପରିସରରେ ବୁଧବାର ୫୩ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଶିଳାନ୍ୟାସ  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ

ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୬।୨: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକର ବାଜପୁର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବୁଧବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି।

ବିଲ ହୁଡ଼ାରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ବିଲ ହୁଡ଼ାରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୬।୨ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଜରପଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଶକିଳା ଗ୍ରାମର କେନ୍ଦୁଢ଼ିପ ବିଲମାଲ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଏକ ହୁଡା ଉପରୁ ବୁଧବାର ସକାଳେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଛି। ସେ ହେଲେ କୁଶକିଳା ଗ୍ରାମର ବୁଧୁ ନାଏକ(୪୩) । 

ତଳମୂଳ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର: ୨ ବର୍ଷ ହେଲା ପ୍ରସବ ଗୃହରେ ତାଲା

ତଳମୂଳ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର: ୨ ବର୍ଷ ହେଲା ପ୍ରସବ ଗୃହରେ ତାଲା

ବଅଁରପାଳ, ୬।୨ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସୁବିଧାରେ ଉତ୍ତମ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ଯୋଗାଇବାକୁ ସରକାର ସର୍ବାଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉଥିବା ଡିଣ୍ଡିମ ପିଟୁଛନ୍ତି। ହେଲେ ରାଜ୍ୟର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଅପହଞ୍ଚ ଥିବାବେଳେ ଅନେକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରଗୁଡିକୁ ବି ବିଭାଗ ଠିକ୍‌ ଭାବେ ଚଳାଇପାରୁନାହିଁ

ମନ୍ଦାରସାହି ଗୋଷ୍ଠୀକେନ୍ଦ୍ରର ଭୂମିପୂଜା

ମନ୍ଦାରସାହି ଗୋଷ୍ଠୀକେନ୍ଦ୍ରର ଭୂମିପୂଜା

ବଅଁରପାଳ,୬।୨ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ) - ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ ଯୋଜନାରେ ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ କୁଲାଡ଼ ମନ୍ଦାରସାହିଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ରର ଭୂମିପୂଜା କରାଯାଇଛି। 

ଦୋକାନ ଭଡ଼ା ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଦାବି

ଦୋକାନ ଭଡ଼ା ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଦାବି

ତାଳଚେର,୬ା୨(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ପୌରପରିଷଦ ଅଧୀନରେ ନିର୍ମିତ ସମସ୍ତ ଦୋକାନ ଘର ଭଡ଼ା ଅହେତୁକ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାକୁ ନେଇ  ଉଦ୍‌ବେଗ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି|