ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

କେପି ସିଂଦେଓ ଅସୁସ୍ଥ

କେପି ସିଂଦେଓ ଅସୁସ୍ଥ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୪।୪-ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକ ସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଥିବା ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା  କାମାକ୍ଷା ପ୍ରସାଦ ସିଂଦେଓ (କେପି) ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି। 

ଅଗ୍ନି ନିର୍ବାପନ ସେବା ସପ୍ତାହ

ଅଗ୍ନି ନିର୍ବାପନ ସେବା ସପ୍ତାହ

ବଅଁରପାଳ,୧୪ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ନାଲ୍‌କୋ ସିଆଇଏସ୍‌ଏଫ ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ଅଗ୍ନି ନିର୍ବାପନ ସେବା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନାଲ୍‌କୋ ଇଡି ମନସା ମିଶ୍ର ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। 

୧୫୨ ବର୍ଷର ଇନ୍ଦିପୁର ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରା : କଣ୍ଟାରେ ଗଡ଼ିଲେ ମାନସିକଧାରୀ

୧୫୨ ବର୍ଷର ଇନ୍ଦିପୁର ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରା : କଣ୍ଟାରେ ଗଡ଼ିଲେ ମାନସିକଧାରୀ

ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୧୪ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଇନ୍ଦିପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ପବିତ୍ର ମେରୁଯାତ୍ରା ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି। ଚୈତ୍ରମାସରେ କଠୋର ସାଧନାର ଅନନ୍ୟ ନିଦର୍ଶନ ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରା ଅବସରରେ ଦଣ୍ଡୁଆମାନେ ଧୂଳିଦଣ୍ଡ, ପାଣିଦଣ୍ଡ, ଅଗ୍ନିଦଣ୍ଡ ଯଥାବିଧି ପାଳିଥିଲେ। 

ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଛାତିରେ ଛନକା:  ଖେଳ ବିଗାଡ଼ିବେ ଗୃହଶତ୍ରୁ

ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଛାତିରେ ଛନକା: ଖେଳ ବିଗାଡ଼ିବେ ଗୃହଶତ୍ରୁ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୪।୪- ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଢେଙ୍କାନାଳ ରାଜନୀତି ଚଳଚଞ୍ଚଳ ହୋଇଉଠିଛି। ପ୍ରଚାର ମଇଦାନରେ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀ  ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ନିର୍ବାଚନ ବୈତରଣୀ ପାର ହେବାକୁ ଯଥାସାଧ୍ୟ ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇଛନ୍ତି। 

୩ ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ତାଲିକା: ୧୫ରୁ ୮ କୋଟିପତି

୩ ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ତାଲିକା: ୧୫ରୁ ୮ କୋଟିପତି

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୪।୪- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାର ୫ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରୁ ମୋଟ୍‌ ୪୨ଜଣ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ୩ ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ବିଜେଡି, ଭାଜପା ଓ କଂଗ୍ରେସର ୧୫ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୮ଜଣ କୋଟିପତି। 

ଆଠମଲ୍ଲିକ  ଚାମ୍ପିୟନ

ଆଠମଲ୍ଲିକ ଚାମ୍ପିୟନ

ବଇଣ୍ଡା,୧୩।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ  ହଣ୍ଡପା ହାଇସ୍କୁଲ ଖେଳ ପଡ଼ିଆରେ  ଚାଲିଥିବା ମା’ ଓ୍ବାରିୟସ ନାଇଟ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ୍‌ କପ ଶୁକ୍ରବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଛି। 

ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ପାଳିତ

ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ପାଳିତ

ଭୁବନ/କାମାକ୍ଷାନଗର/ଭାପୁର, ୧୩।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମର୍ଯ୍ୟାଦା ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀରାମଙ୍କ ଜନ୍ମଉତ୍ସବକୁ ନେଇ  ସବୁଠି ଦେଖାଦେଇଛି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବାତାବରଣ। ମଠମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ପାଳନକୁ ନେଇ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିପୁଳ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା, ହୋମଯଜ୍ଞ, ରାମ ସହସ୍ରନାମ ସ୍ତୋତ୍ର, ନାମକୀର୍ତ୍ତନ ପରିବେଶକୁ ଭକ୍ତିମୟ କରିଦେଇଥିଲା।

୧୫୨ ବର୍ଷର ଇନ୍ଦିପୁର ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରା:  କଣ୍ଟାରେ ଗଡ଼ିଲେ ମାନସିକଧାରୀ

୧୫୨ ବର୍ଷର ଇନ୍ଦିପୁର ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରା: କଣ୍ଟାରେ ଗଡ଼ିଲେ ମାନସିକଧାରୀ

ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୧୩ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଇନ୍ଦିପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ପବିତ୍ର ମେରୁଯାତ୍ରା ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି। ଚୈତ୍ରମାସରେ କଠୋର ସାଧନାର ଅନନ୍ୟ ନିଦର୍ଶନ ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରା ଅବସରରେ ଦଣ୍ଡୁଆମାନେ ଧୂଳିଦଣ୍ଡ, ପାଣିଦଣ୍ଡ, ଅଗ୍ନିଦଣ୍ଡ ଯଥାବିଧି ପାଳିଥିଲେ। 

ସାଇରାମ ଧ୍ୱନିରେ କମ୍ପିଲା ସହର

ସାଇରାମ ଧ୍ୱନିରେ କମ୍ପିଲା ସହର

କାମାକ୍ଷାନଗର,୧୩ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା  କାମାକ୍ଷାନଗର  ନୂଆ ଆଳତୁମାସ୍ଥିତ ସାଇମନ୍ଦିରର ଷଷ୍ଠ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଶନିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର: ସହାୟତା ଦେଲାନାହିଁ ବନ ବିଭାଗ, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପଡ଼ି ରହିଲେ ବୃଦ୍ଧ

ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର: ସହାୟତା ଦେଲାନାହିଁ ବନ ବିଭାଗ, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପଡ଼ି ରହିଲେ ବୃଦ୍ଧ

ପରଜଙ୍ଗ,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ଢେଙ୍କାନାଳ ବନଖଣ୍ଡ ମହାବିରୋଡ଼ ରେଞ୍ଜ ଡିହଡୋଳ ଫରେଷ୍ଟ ସେକ୍ସନ ଅଧୀନ ସାଆନ୍ଦା ପଞ୍ଚାୟତ ବାଇଗିଣିଆ ମୁଣ୍ଡା ସାହିରେ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧ ସୂର୍ଯ୍ୟା ଭୋଇ (୬୦) ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର: ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର: ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ବଇଣ୍ଡା, ୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାନହୁଲାରୁ ବରପାଲୀ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଶନିବାର ସକାଳେ ଏକ ନମ୍ବର ବିହୀନ କୋଇଲା ବୋଝଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପୋଲ ତଳକୁ ଓଲଟି ପଡ଼ିଛି।

ଟ୍ରାକ୍ଟରରୁ ଖସିପଡ଼ି ଗଲା ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଜୀବନ

ଟ୍ରାକ୍ଟରରୁ ଖସିପଡ଼ି ଗଲା ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଜୀବନ

ଭାପୁର,୧୩।୪(ଡି.ଏନ.ଏ): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ସଦର ଥାନା ଭାପୁର ଫାଣ୍ଡି ଅଧିନ ବେଗୁନିଆପାଳ ଗଁ। ନିକଟରେ ଶନିବାର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। 

ଅନୁଗୋଳ ବିଜେଡିରେ କମ୍ପନ: ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ଜିଲା ଉପସଭାପତି

ଅନୁଗୋଳ ବିଜେଡିରେ କମ୍ପନ: ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ଜିଲା ଉପସଭାପତି

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ/ବଅଁରପାଳ, ୧୩।୪ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବିଜେଡିକୁ ଶୁକ୍ରବାର ଲାଗିଛି ବଡ଼ ଝଟ୍‌କା। ଦଳର ଜିଲା ଉପସଭାପତି ତଥା ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଛବି ମୋହନ ସାହୁ ଶଙ୍ଖ ଛାଡ଼ି ପଦ୍ମ ଧରିଛନ୍ତି।

ଜହ୍ନ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍‌

ଜହ୍ନ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍‌

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୩।୪- ରାସୋଳ ଥାନା ବୁହାଳିପାଳ ଗ୍ରାମରେ ୨୦୧୪ରେ ସଙ୍ଗଠିତ ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଜହ୍ନ ନାୟକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାର ରାୟ ଶୁକ୍ରବାର ଢେଙ୍କାନାଳ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। 

ଜବତ ଟଙ୍କା ଓ ବନ୍ଧୁକ ନକଲି, ୩ ଗିରଫ

ଜବତ ଟଙ୍କା ଓ ବନ୍ଧୁକ ନକଲି, ୩ ଗିରଫ

ତାଳଚେର,୧୩ା୪(ନି.ପ୍ର.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ତାଳଚେର ଥାନା ସନ୍ଥପଡା ଗ୍ରାମ ନିକଟସ୍ଥ ୫୩ ନମ୍ବର ରାଜପଥରେ ଗତ ୯ ତାରିଖରେ ଏକ କାର୍‌ ଅଟକାଇ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଓ ମାଉଜର ଜବତ କରାଯିବା ଘଟଣା ଉପରୁ ଶୁକ୍ରବାର ପରଦା ହଟାଇଛି ପୋଲିସ। 

ଅନୁଗୋଳ ତାପମାତ୍ରା ୪୨ ଡେଇଁଲାଣି: ସହରରେ ଖୋଲାଯାଇନି ଜଳଛତ୍ର: ସହରରେ ଖୋଲାଯାଇନି ଜଳଛତ୍ର

ଅନୁଗୋଳ ତାପମାତ୍ରା ୪୨ ଡେଇଁଲାଣି: ସହରରେ ଖୋଲାଯାଇନି ଜଳଛତ୍ର: ସହରରେ ଖୋଲାଯାଇନି ଜଳଛତ୍ର

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୩।୪- ତତଲା କଡେଇରେ ପରିଣତ ହେଲାଣି ଅନୁଗୋଳ।  ଶୁକ୍ରବାର ସହରର ତାପମାତ୍ରା ୪୨.୧ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁଛି। ମୁଣ୍ଡଫଟା ଖରା ଯୋଗୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଟାରୁ ସହର ଖଁ। ଖଁ। ହୋଇଯାଉଛି। 

ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଅସହ୍ୟ ତାତି: ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଟପିଲା ପାରଦ

ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଅସହ୍ୟ ତାତି: ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଟପିଲା ପାରଦ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୩।୪: ଅସହ୍ୟ ଝାଞ୍ଜି ସାଙ୍ଗକୁ ପ୍ରବଳ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ ଢେଙ୍କାନାଳ ସହରବାସୀଙ୍କୁ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ କରିପକାଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ପାରଦ ୪୧ ଡିଗ୍ରୀରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଛି। ଗୋଟିଏପଟେ ତାପମାତ୍ରା ବୃଦ୍ଧିରେ ଲୋକେ ସନ୍ତୁଳି ହେଉଥିବାବେଳେ ଜଳକଷ୍ଟ ସେଥିରେ ବୋଝ ଉପରେ ନଳିତା ବିଡ଼ା ସଦୃଶ ହୋଇଛି, ଯାହା ଜନଅସନ୍ତୋଷ ବଢ଼ାଇଛି। 

୩ ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଲିସର ମାଡ଼ ଅଭିଯୋଗ: ଗ୍ରାମବାସୀ ପ୍ରଶାସନର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

୩ ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଲିସର ମାଡ଼ ଅଭିଯୋଗ: ଗ୍ରାମବାସୀ ପ୍ରଶାସନର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୩।୪: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଗଁଦିଆ ଥାନା କାବେରା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ଡାହିସାହି ଗ୍ରାମ ଜଙ୍ଗଲରେ ଗୁରୁବାର ନିଆଁ ଲିଭାଉଥିବା ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଜମୁଛି ପ୍ରଚାର, ରାଜନୀତି ସରଗରମ

ଜମୁଛି ପ୍ରଚାର, ରାଜନୀତି ସରଗରମ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୩।୪- ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିର ପ୍ରମୁଖ ଦଳ କଂଗ୍ରେସ, ଭାଜପା, ବିଜେଡି ପାଇଁ ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକ ସଭା ଆସନ ଆତ୍ମସମ୍ମାନର ପ୍ରଶ୍ନ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ  ହାତେଇବାକୁ ସବୁ ଦଳ ଆପ୍ରାଣ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି। 

ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତାକ୍ତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲା ପରିବାର

ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତାକ୍ତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲା ପରିବାର

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୧୨।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ଥାନା ମହୁଲପାଳ-ଜିରାଳ ରାସ୍ତାର ସାରୁଆଳି ଘୁମୁରା ନାଳ ନିକଟରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତାକ୍ତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। 

ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀକୁ ଛତୁଚାଷ ତାଲିମ

ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀକୁ ଛତୁଚାଷ ତାଲିମ

ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୧୨।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀକୁୁ ସଶକ୍ତୀକରଣ କରାଇବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ  ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କଣ୍ଟାବଣିଆସ୍ଥିତ ଟାଟା ଷ୍ଟିଲ ବିଏସ୍‌ଏଲ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଛତୁଚାଷ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦିଆଯାଉଛି। 

ଜହ୍ନ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍‌

ଜହ୍ନ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍‌

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୨।୪-ରାସୋଳ ଥାନା ବୁହାଳିପାଳ ଗ୍ରାମରେ ୨୦୧୪ରେ ସଙ୍ଗଠିତ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଜହ୍ନ ନାୟକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାର ରାୟ ଶୁକ୍ରବାର ଢେଙ୍କାନାଳ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

 ଗ୍ୟାସ ଟାଙ୍କି ଫାଟି ଜଳିଗଲା ୧୧୯ ବଖରା

ଗ୍ୟାସ ଟାଙ୍କି ଫାଟି ଜଳିଗଲା ୧୧୯ ବଖରା

ବଇଣ୍ଡା,୧୨।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ଆମ୍ବସର ମୁଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତ ଭୋଗରା ଗ୍ରାମର କିଶାନସାହି ଗ୍ରାମରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଭୟାଭୟ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। 

ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

କାମାକ୍ଷାନଗର,୧୨।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ଥାନା ମହୁଲପାଳ ଜିରାଳ ରାସ୍ତାର ସାରୁଆଳି ଘୁମୁରା ନାଳ ନିକଟରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଜନୈକ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି।