ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ନବବଧୂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ହତ୍ୟା ମାମଲା, ସ୍ବାମୀ ଅଟକ

ନବବଧୂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ହତ୍ୟା ମାମଲା, ସ୍ବାମୀ ଅଟକ

ବଅଁରପାଳ, ୪ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବଅଁରପାଳ ଥାନା ଗୋତମରା  ଗ୍ରାମର ନବବଧୂ ଗୁଡୁଲି ରାଉତ ଓରଫ ଲାଲିଙ୍କୁ ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ବୁଧବାର ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଏ ନେଇ ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ଜାମ୍ବୁନାଳୀରେ ବିଜେଡିର ପଦଯାତ୍ରା: ‘ଲୋକଙ୍କୁ ଲୁଟୁଛି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର’

ଜାମ୍ବୁନାଳୀରେ ବିଜେଡିର ପଦଯାତ୍ରା: ‘ଲୋକଙ୍କୁ ଲୁଟୁଛି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର’

ବଇଣ୍ଡା, ୪ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କେନ୍ଦ୍ରର ଭାଜପା ସରକାର ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖାଇଥିଲା। ହେଲେ ଏହି ଦଳ ସରକାରଙ୍କୁ ଆସିବା ପରେ ପ୍ରତି ଜିନିଷର ଦରଦାମ ବଢାଇ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଲୁଟୁଛି। 

୭୫୭୯ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ରାଶନକାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ

୭୫୭୯ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ରାଶନକାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ

ପରଜଙ୍ଗ, ୪।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଗୁରୁବାର ରାଶନକାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି।

ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ:  ସ୍ତ୍ରୀ, ପ୍ରେମିକ ମିଶି କରିଥିଲେ ହତ୍ୟା

ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ସ୍ତ୍ରୀ, ପ୍ରେମିକ ମିଶି କରିଥିଲେ ହତ୍ୟା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୪।୧୦-ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀ ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ର (୪୫) ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି।

ଏସ୍‌ଆଇଏସ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା

ଏସ୍‌ଆଇଏସ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା

ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୪।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ସଭାଗୃହରେ ଗୁରୁବାର ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଅଗ୍ରଣୀ ସିକ୍ୟୁରିଟି ସଂସ୍ଥା ଏସ୍‌ଆଇଏସ୍‌, ଜିଲା ନିଯୁକ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ଓଡ଼ିଶା ଜୀବିକା ମିଶନର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଏହି ମେଳାର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଟ୍ରକ୍‌ ସହ ୯୦୦୦ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଲେ ଦୁବୃର୍ତ୍ତ

ଟ୍ରକ୍‌ ସହ ୯୦୦୦ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଲେ ଦୁବୃର୍ତ୍ତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୪।୧୦: ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଅନୁଗୋଳ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୫୫ରେ ଟ୍ରକ ଲୁଟ୍‌।

୬୪ତମ ଜିଲା ସ୍ତରୀୟ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

୬୪ତମ ଜିଲା ସ୍ତରୀୟ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୪।୧୦: ଅନୁଗୋଳ ବନରାଜିକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଥିବା ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବଅଁରପାଳ କଲେଜରେ ୩ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀ ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ

ବଅଁରପାଳ କଲେଜରେ ୩ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀ ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ

ବଅଁରପାଳ, ୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଆସନ୍ତା ୧୧ରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଥିବାବେଳେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପତ୍ର ଦାଖଲ ସରିଛି।

ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ

ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ

ମାଧପୁର, ୪।୧୦: ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କନ୍ଧପଡା ପଞ୍ଚାୟତର ବେଲାଦୁଲାଠାରେ ଗ୍ରାମର ମା’ ମାଉଳୀ ଯୁବକ ସଂଘ ତରଫରୁ ଏକ ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

 ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ଦୌଡ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ଦୌଡ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ମାଧପୁର, ୪।୧୦ : ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମାଧପୁର ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ଦୌ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ବୁଧବାର  ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଦେବରାଜ ନାୟକ  ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିଲେ। 

ପଥରଖମ୍ବ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମରୁଡ଼ି ଘୋଷଣା ଦାବି: ୫୩ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥକୁ ଅବରୋଧ କଲେ ଶତାଧିକ ଚାଷୀ

ପଥରଖମ୍ବ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମରୁଡ଼ି ଘୋଷଣା ଦାବି: ୫୩ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥକୁ ଅବରୋଧ କଲେ ଶତାଧିକ ଚାଷୀ

କାମାକ୍ଷାନଗର,୪।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ପଥରଖମ୍ବ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମରୁଡ଼ି ଘୋଷଣା ଦାବିରେ ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଶତାଧିକ ଚାଷୀ ୫୩ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥକୁ ଅବରୋଧ କରିଛନ୍ତି। 

ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌: ୨୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ

ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌: ୨୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ

ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ-ସମ୍ବଲପୁର ୫୫ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ  ଦୁର୍ଘଟଣା। ଜରପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଆନ୍ତରାପୁର ଗ୍ରାମ ସ୍କୁଲ ଛକଠାରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଘରୋଇ ନାଇଟ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବସ ନମ୍ବର ଓଡି ୧୫ଡି୪୫୫୫ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା କଡରେ ଓଲଟିପଡିଥିଲା।

ରୋବୋ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ଇସ୍ରୋରେ ପହଞ୍ଚାଇଛି

ରୋବୋ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ଇସ୍ରୋରେ ପହଞ୍ଚାଇଛି

ନୁଗୋଳ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗର ୪ର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀ କର୍ମଚାରୀ ନାରାୟଣ ଦେହୁରୀଙ୍କ ପୁଅ ହେଉଛନ୍ତି ନରେନ୍ଦ୍ର। ଘରେ ମା’ ନନ୍ଦିନୀ ଓ ସାନ ଭାଇଙ୍କ ସହ ରହୁଥିବା ନରେନ୍ଦ୍ର ପିଲାବେଳୁ ମେଧାବୀ ଥିଲେ। ଦିଲ୍ଲୀ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଂସ୍କୃତ ଜ୍ଞାନ ପ୍ରଶ୍ନ ମଞ୍ଚରେ ସେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରି ପୁରସ୍କୃତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

ସନ୍ତୋଷ ନୂଆ ଚିଫ୍‌ ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର

ସନ୍ତୋଷ ନୂଆ ଚିଫ୍‌ ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର

ତାଳଚେର,୪ା୧୦(ନି.ପ୍ର.)- କଣିହାଁସ୍ଥିତ ଏନ୍‌ଟିପିସି ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ସନ୍ତୋଷ ଜେମସ ନୂତନ ଚିଫ୍‌ ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ ଯୋଗଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଦରାଇପାଲିରେ ଚିଫ୍‌ ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ। 

ଜୋର୍‌ ଧରିଲା ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି , ସ୍କୁଲରେ ତାଲା ଠୁଙ୍କିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଜୋର୍‌ ଧରିଲା ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି , ସ୍କୁଲରେ ତାଲା ଠୁଙ୍କିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୪ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.) ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ମୋଟଙ୍ଗା ନୋଡାଲ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବିରେ ତାଲା ପକାଇ ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି ପରିଚାଳନା କମିଟି କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀ।

ଲାନ୍‌କୋ ଉପରେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ନଜର

ଲାନ୍‌କୋ ଉପରେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ନଜର

ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୪ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.) ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ କୁରୁଣ୍ଟି ଅଞ୍ଚଳରେ ଅର୍ଦ୍ଧନିର୍ମିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଦେବାଳିଆ ଲାନ୍‌କୋ-ବାବନ୍ଧ ପାୱାର ଲିମିଟେଡ୍‌ କମ୍ପାନୀରୁ ଲୁଟ୍‌ ହେଉଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଧାତବ। କମ୍ପାନୀ ପରିସରରେ ପଡ଼ିରହିଥିବା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ନିର୍ମାଣ ସାମଗ୍ରୀକୁ ବୋହି ଚାଲିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା। 

୬ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ

୬ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ

ବଇଣ୍ଡା, ୩ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବଇଣ୍ଡା ଜନତା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବୁଧବାର ୬ ଜଣ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। 

ମହିଳାଙ୍କୁ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ମହିଳାଙ୍କୁ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା, ୩ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଖୋଲାରେଗେଡା ଗ୍ରାମରେ ଗତ ୨୫ ତାରିଖ ଲିଲି ପ୍ରଧାନ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ନାଳରେ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। 

ଗ୍ରାମ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଗ୍ରାମ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବଇଣ୍ଡା, ୩ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଲୁହାମୁଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତ କ୍ଷେତ୍ରପାଳ ଡାଙ୍ଗିନାଳୀସାହିଠାରେ ଇଗ୍ନୋ ଭୁବନେଶ୍ୱରଓ ବିଶ୍ୱ ଯୁବକେନ୍ଦ୍ର ବଣିନାଳୀ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଗ୍ରାମ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବୃକ୍ଷରୋପଣ

ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବୃକ୍ଷରୋପଣ

ବଇଣ୍ଡା, ୩ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ହାଇସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବୃକ୍ଷରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଅଳିଆ ମୁକ୍ତ ପରିବେଶ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ

ଅଳିଆ ମୁକ୍ତ ପରିବେଶ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ

ବଇଣ୍ଡା, ୩ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଲୁହାମୁଣ୍ଡା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଗାନ୍ଧୀଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ ଅବସରରେ ବିଶ୍ୱ ଯୁବକେନ୍ଦ୍ର ଓ ଫାନ୍‌ସା ପକ୍ଷରୁ ଏକ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବିଶ୍ୱ ଯୁବକେନ୍ଦ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମନୋଜ କୁମାର ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଯୋଗ ଦେଇ ପରିବେଶକୁ ଅଳିଆ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଉପସ୍ଥିତ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।

ତହସିଲ ଅଫିସ ସାମ୍ନାରେ ମହିଳାଙ୍କ ଧାରଣା

ତହସିଲ ଅଫିସ ସାମ୍ନାରେ ମହିଳାଙ୍କ ଧାରଣା

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୩।୧୦ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୋଡ଼ାପଡ଼ା ଗ୍ରାମର ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖେଳପଡିଆକୁ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ଜନୈକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜବରଦଖଲ କରିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ସେ ଘରତିଆରି କରିବା ସହିତ ଚାଷ ଜମି ଭାବେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବାନେଇ ଗ୍ରାମର ମହିଳାମାନେ ତହସିଲଦାରଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। 

ମୋଟଙ୍ଗା ନୋଡାଲ ଉପ୍ରା ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ମୋଟଙ୍ଗା ନୋଡାଲ ଉପ୍ରା ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ଓଡ଼ାପଡ଼ା,୩।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୋଟଙ୍ଗା ନୋଡାଲ ଉପ୍ରା ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଶିକ୍ଷକ, ପାଚେରୀ, ପାନୀୟ ଜଳ, ବିଦ୍ୟୁତିକରଣ ଓ ଶୌଚାଳୟ ଦାବିରେ ଅଭିଭାବକ, ଶିକ୍ଷା ପରିଚାଳନା କମିଟି, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ତାଲା ପକାଇଛନ୍ତି

ବଅଁରପାଳ କଲେଜରେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ

ବଅଁରପାଳ କଲେଜରେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ

ବଅଁରପାଳ,୩।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଅଁରପାଳ ପିଏସ୍‌ଏସ୍‌ କଲେଜରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ବୁଧବାର ସକାଳ ୯ରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୧୨ଟାରେ ଶେଷ ହୋଇଛି।