ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଟପ୍ପରଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ଭୁବନ,୧୪।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସି ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ସର୍ବାଧିକ ନମ୍ବର ରଖି ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିବା ଭୁବନ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ର ସୁଦିପ ସୁଦର୍ଶନ ରଣାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଛି।

କପିଳାସ ଚିଡ଼ିଆଖାନାରେ ନୂଆ ହାତୀଛୁଆ

କପିଳାସ ଚିଡ଼ିଆଖାନାରେ ନୂଆ ହାତୀଛୁଆ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୪।୫- ଢେଙ୍କାନାଳ କପିଳାସ ଚିଡ଼ିଆଖାନାରେ ସୋମବାର ଏକ ହାତୀଛୁଆ ନୂଆ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଛି

ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଅଦିନିଆ ବର୍ଷା

ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଅଦିନିଆ ବର୍ଷା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୪।୫- ଢେଙ୍କାନାଳରେ ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ପ୍ରବଳ ଝଡ଼ ବର୍ଷା ହୋଇଛି। ଫଳରେ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଛି।

ନାଲ୍‌କୋ ପ୍ଲାନିଂ ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

ନାଲ୍‌କୋ ପ୍ଲାନିଂ ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

ବଅଁରପାଳ,୧୪।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ନାଲ୍‌କୋ ସିପିସି ପ୍ରାଶାସନିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି।

ଏମ୍‌ପିଙ୍କ ପାଣ୍ଠିରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ମଡେଲ ଶୌଚାଳୟ

ଏମ୍‌ପିଙ୍କ ପାଣ୍ଠିରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ମଡେଲ ଶୌଚାଳୟ

ବନ୍ତଳା,୧୪ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବନ୍ତଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଦୀର୍ଘଦିନର ସମସ୍ୟା ଏବେ ଦୂର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କଲେଜର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଡେଲ ଶୌଚାଳୟ ନିର୍ମାଣ ନିମନ୍ତେ ଢେଙ୍କାନାଳ-ଅନୁଗୋଳ ଏମ୍‌ପି ତଥାଗତ ସତପଥୀଙ୍କ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳ ବିକାଶ ପାଣ୍ଠି (ଏମ୍‌ପିଲାଡ୍‌)ରୁ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅନୁଦାନ ମିଳିଛି। ରବିବାର ଏମ୍‌ପିଙ୍କ ଜିଲା ପ୍ରତିନିଧି ଭକ୍ତିପ୍ରସାଦ ଦାସ ଉକ୍ତ ଶୌଚାଳୟର ଭୂମିପୂଜନ ସମ୍ପାଦନ କରିଛନ୍ତି।

ଓଭରହେଡ୍‌ ଟାଙ୍କି ନିର୍ମାଣ ଦାବି

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୪।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଜେରେଙ୍ଗ ଦେହୁରୀ ସାହି ପଞ୍ଚାୟତରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ପାନୀୟ ଜଳାଭାବ ଲାଗି ରହିଛି। ବିଶୁଦ୍ଧ ପାଣି ପାଇଁ ଲୋକେ ଡହଳବିକଳ ହେଉଛନ୍ତି। ଭୂତଳ ଜଳସ୍ତର କମିଯାଉଥିବା ଯୋଗୁ ଅଧିକାଂଶ ଖୋଲାକୂଅ ଶୁଖିଲା ହୋଇପଡ଼ିଛି। ଏଥିସହ ନଳକୂପରୁ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ପାଣି ବାହାରୁ ନାହିଁ। ଫଳରେ ଲୋକେ ନାହିଁ ନ ଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି।

ଜିଲା କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ପଦ ପାଇଁ ବଢ଼ୁଛି ଲବି: ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ନେତାଙ୍କ ଡେରା

ବଅଁରପାଳ,୧୪।୫ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବର୍ଷେ ହେଲା ଖାଲି ପଡ଼ିଥିବା ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ପଦ ପାଇଁ ଲମ୍ବୁଛି ଆଶାୟୀଙ୍କ ତାଲିକା। ବିଶେଷକରି ପିସିସି ସଭାପତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପରେ ଆଶାୟୀମାନେ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଦଳରେ ଚାଲିଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ପର୍ବ କାଳେ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଦେବ ସେହି ଆଶାରେ ଅନେକ ସ୍ଥାନୀୟ ନେତା ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଡେରା ପକାଇ ଲବି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିବା ଜିଲାରେ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

୧୩୯୮ ଜଣ ଦେଲେ ଓଜେଇଇ

୧୩୯୮ ଜଣ ଦେଲେ ଓଜେଇଇ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୪।୫- ଓଡ଼ିଶା ଯୁଗ୍ମ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା(ଓଜେଇଇ) ରବିବାର ଅନୁଗୋଳ ସହରର ୩ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବାଇକ୍‌ ଡିକି ଭାଙ୍ଗି ୯ ହଜାର ଲୁଟ୍‌

ବାଇକ୍‌ ଡିକି ଭାଙ୍ଗି ୯ ହଜାର ଲୁଟ୍‌

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ୍‌, ୧୪ା୫- ଅନୁଗୋଳସ୍ଥିତ ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଶାଖା ସମ୍ମୁଖରୁ ହୁଲୁରିସଂହା ଅଞ୍ଚଳର ଅଭୟ କୁମାର ବାରିକଙ୍କ ବାଇକ୍‌ ଡିକି ଭାଙ୍ଗି ରବିବାର କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ୯ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ କରିଛି। ଏ ନେଇ ସେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲେ ୫୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଯୁବକ

ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲେ ୫୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଯୁବକ

କଣିହାଁ, ୧୪ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଣିହାଁ ବ୍ଲକ ପଥରମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମର ଅନେକ ଯୁବକ ଭାଜପା ଓ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ଶନିବାର ବିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଆଣ୍ଠୁଏ ପାଣିରେ ମଣିଷ, ପଶୁ ଏକାକାର

ଆଣ୍ଠୁଏ ପାଣିରେ ମଣିଷ, ପଶୁ ଏକାକାର

ଭାପୁର, ୧୪ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଶୁଖିଲା ପଡ଼ିଛି କୂଅ। ଡହଡହ ତାତିରେ ନଳକୂପ ନିକଟରେ ଲାଗୁଛି ଲମ୍ବାଧାଡ଼ି। ଘଣ୍ଟାଏରେ ବାହାରୁଛି ମାଠିଆଏ ପାଣି। ପୋଖରୀରେ ଥିବା ଆଣ୍ଠୁଏ ପାଣିରେ ଏକାକାର ମଣିଷ ଓ ଗୃହପାଳିତ ପ୍ରାଣୀ। ଜଳ ସମସ୍ୟାର ଏପରି ଉତ୍କଟ ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ସଦର ବ୍ଲକ କାକୁଡ଼ିଭାଗ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ବରଷୁପାଳ ଗ୍ରାମରେ। ଖରାଦିନେ ପାଣି ପାଇଁ ହାହାକାର ସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଥିବାବେଳେ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉନାହିଁ, ଯାହା ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୁଞ୍ଜୀଭୂତ ଅସନ୍ତୋଷକୁ ତୀବ୍ର କରିଛି।

ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍‌, ୨ ମୃତ

ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍‌, ୨ ମୃତ

ପାଲଲହଡ଼ା, ୧୪ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପାଲଲହଡ଼ା ବ୍ଲକ ଖମାର ଥାନା ଶଙ୍ଖମୂର ଗ୍ରାମ ପାଖରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଏକ ବାଇକ୍‌ ରବିବାର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି।

ପୁଅ ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ବାପା ଗୁରୁତର

ପୁଅ ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ବାପା ଗୁରୁତର

ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୧୪ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଜରପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜରଡା ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପୁଅ ନିରଞ୍ଜନ ସାହୁ(୩୨)ଙ୍କ ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ବାପା କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବଡ ପୁଅ କାଳିଆ ସାହୁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ପୋଲିସ ନିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଖଣି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୪.୯୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଗାଏବ

ତାଳଚେର,୧୪ା୫ (ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ସ୍ଥିତ ଅନନ୍ତ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା କାଶୀନାଥ ଦେବତା ନାମକ ଜଣେ ଖଣି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୪ ଲକ୍ଷ ୯୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ସେ ରବିବାର କଲିୟାରୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ବଜ୍ରପାତରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ବଜ୍ରପାତରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ପରଜଙ୍ଗ, ୧୪ା୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଗାଧୋଇବାକୁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ହଠାତ୍‌ ବଜ୍ରପାତ ସବୁ କିଛି ଓଲଟପାଲଟ କରିଦେଲା। ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଟଳିପଡ଼ିଲେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ। ଅନ୍ୟଜଣେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ପରଜଙ୍ଗ ତହସିଲ ଅଧୀନ ଆମ୍ବପଳାସ ଗ୍ରାମରେ।

ହାଇସ୍କୁଲ ପରୀକ୍ଷାର କୃତୀ ଛାତ୍ର ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ଭୁବନ,୧୪।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସି ପକ୍ଷରୁ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ସର୍ବାଧିକ ନମ୍ବର ରଖି ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିବା ଭୁବନ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ର ସୁଦୀପ ସୁଦର୍ଶନ ରଣାଙ୍କୁ ସୋମବାର ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଛି।

ଅଦିନିଆ ବର୍ଷା: ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

ଅଦିନିଆ ବର୍ଷା: ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

କାମାକ୍ଷାନଗର,୧୪।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ସୋମବାର ଅଦିନିଆ ବର୍ଷ ସାଧାରଣ ଜୀବନଯାତ୍ରାକୁ ବ୍ୟାହତ କରିଛି। ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ବର୍ଷା ହେବା ଫଳରେ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଛି।

ଲୁଟ୍‌ ସ୍ଲିପ୍‌ଓ୍ବେଲ୍‌ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଲୁଟ୍‌ ସ୍ଲିପ୍‌ଓ୍ବେଲ୍‌ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୪।୫ : ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ସଦର ଥାନା ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଫାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗତ ୧୮ ତାରିଖ ରାତିରେ ସ୍ଲିପ୍‌ଓ୍ବେଲ ଗଦି ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ସୋମବାର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସେ ହେଲେ ରତିକାନ୍ତ ବେହେରା।

ଢେଙ୍କାନାଳ ନୂତନ  ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ରୋଗୀସେବା ଆରମ୍ଭ

ଢେଙ୍କାନାଳ ନୂତନ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ରୋଗୀସେବା ଆରମ୍ଭ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୪।୫ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର ଦକ୍ଷିଣକାଳୀ ରୋଡ଼ରେ ୪୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମିତ ନୂତନ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ସୋମବାରଠାରୁ ରୋଗୀସେବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଜିଲାମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ ଡ. ବାସୁଦେବ ବେହେରା ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

୬ଷ୍ଠ ଦିନରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଖଣି ବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ

ତାଳଚେର,୧୪।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ଗୋପାଳପ୍ରସାଦ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଖଣି ବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ ସେମାବାର ୬ଷ୍ଠ ଦିନରେ ଓ ମଲ୍ଲିବନ୍ଧ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ୪ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଛି।

ଖଣି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୪.୯୬ ଲକ୍ଷ ଗାଏବ

ତାଳଚେର,୧୩।୫ (ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ସ୍ଥିତ ଅନନ୍ତ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା କାଶୀନାଥ ଦେବତା ନାମକ ଜଣେ ଖଣି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୪ ଲକ୍ଷ ୯୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ସେ ରବିବାର କଲିୟାରୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

୫ ଦିନ ହେଲା ଖଣିବନ୍ଦ: ପ୍ରଶାସନ, ଖଣି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ନୀରବଦ୍ରଷ୍ଟା

୫ ଦିନ ହେଲା ଖଣିବନ୍ଦ: ପ୍ରଶାସନ, ଖଣି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ନୀରବଦ୍ରଷ୍ଟା

ତାଳଚେର,୧୩।୫ (ନି.ପ୍ର.)- ଖଣି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରିବାରେ ବିଫଳହେବା ପ୍ରତିବାଦରେ ଓ ନିଯୁକ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ପ୍ରଦାନ ଦାବିରେ ତାଳଚେରବ୍ଲକ ଗୋପାଳପ୍ରସାଦ ଗ୍ରାମବାସୀ ଏବଂ ମଲ୍ଳୀବନ୍ଧ ଗ୍ରାମବାସୀ ଖଣିବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ ଚଳାଇଛନ୍ତି।

ଅଂଶୁଘାତରେ କେନ୍ଦୁପତ୍ର:  ତୋଳାଳିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ

ଅଂଶୁଘାତରେ କେନ୍ଦୁପତ୍ର: ତୋଳାଳିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ

ବଇଣ୍ଡା,୧୩।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଝରାବେରେଣୀ ପଞ୍ଚାୟତ ଖଉଦର ଗ୍ରାମର ସଞ୍ଜୀବ ମୁଣ୍ଡା (୩୦) ଜଣେ କେନ୍ଦୁପତ୍ର ତୋଳାଳିଙ୍କ ରବିବାର ଅଂଶୁଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

 ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୧୩।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ହଣ୍ଡପା ଥାନା ନାକିଚିଠାରେ ହୋଇଥିବା ଗଣ ବଳାତ୍କାର ମାମଲାରେ ଫେରାର ଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛେଣ୍ଡିପଦା ଥାନା ଟାଙ୍ଗିରି ଗ୍ରାମର ଦିବ୍ୟରଞ୍ଜନ ବାରିକ(୨୯)ଙ୍କୁ ଶନିବାର ରାତିରେ ହଣ୍ଡପା ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।