ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଜମି ଜମାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗଣ୍ଡଗୋଳ: ୩ ଅଟକ

ଜମି ଜମାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗଣ୍ଡଗୋଳ: ୩ ଅଟକ

ବଅଁରପାଳ,୧୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବଅଁରପାଳ ଥାନା ନରେନ୍ଦ୍ରପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ସାରେ ଜମି ଜମାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଛି। ଗ୍ରାମର ନେହେରୁ ସେଠୀଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ପୁତୁରା ପ୍ରମୋଦ ସେଠୀ ଓ ପ୍ରମୋଦଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ରଶ୍ମିତା ସେଠୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ହେଲମେଟ ଚେକିଂବେଳେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ମାଡ଼

ହେଲମେଟ ଚେକିଂବେଳେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ମାଡ଼

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୨।୮- ହେଲମେଟ ଚେକିଂବେଳେ ପୋଲିସ ଲାଠି ମାଡ଼ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଡାକ୍ତର। ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ରବିବାର ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ଛକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ଇଏନଟି ଡାକ୍ତର କମଳାକାନ୍ତ ଜେନା।

ଘରୋଇ କଳହରୁ  ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଘରୋଇ କଳହରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୨।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ଜରପଡା ଥାନା କୋରଡା ଗ୍ରାମରେ ପାରିବାରିକ କଳହକୁ ନେଇ ଦିଲୀପ ସାହୁ(୩୨) ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଝୁଲୁଛି ମୃତ୍ୟୁ

ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଝୁଲୁଛି ମୃତ୍ୟୁ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୨।୮- କଳାହାଣ୍ଡିଆ ମେଘ ଢାଙ୍କିଲେ ପଶୁଛି ଛନକା। ସାମାନ୍ୟ ବର୍ଷା କି ପବନ ହେଲେ ଧଡ଼ଧଡ଼ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଭାଗ ଛାତି। ଆସନ୍ନ ବିପଦ ଆଶଙ୍କାରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି କାଟି ଦିଆଯାଉଛି ବିଜୁଳି। ସମସ୍ୟା ଜାଣି ନୀରବଦ୍ରଷ୍ଟା ସାଜିଛି ବିଭାଗ।

ଚକୋଲେଟ ଦେଖାଇ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ: ଦୋକାନୀ ଗିରଫ

ଚକୋଲେଟ ଦେଖାଇ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ: ଦୋକାନୀ ଗିରଫ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୨।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ଚକୋଲେଟ ଦେବା ବାହାନାରେ ଜଣେ ୭ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗରେ ଶନିବାର ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ଅଞ୍ଚଳର ପାଣ୍ଡବ ଦେହୁରୀ (୫୫)ଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ଧୂଳିଆପୂଜା ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଧୂଳିଆପୂଜା ଅନୁଷ୍ଠିତ

ବଅଁରପାଳ,୧୨।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନୂଆହତାଠାରେ ଥିବା ମା’ ବାଉତିଙ୍କ ପବିତ୍ର ଧୂଳିଆ ପୂଜା ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

 ଶୁଟିଂ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମ   ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଶୁଟିଂ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ତାଳଚେର,୧୨।୮(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ରାଇଫଲ କ୍ଲବ ପରିସରରେ ଢେଙ୍କାନାଳ-ଅନୁଗୋଳ ଏମ୍‌ପିଙ୍କ ହାତ ପାଣ୍ଠିରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମିତ ୫୦ ମିଟର ଶୁଟିଂ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମ ରବିବାର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ତାଳଚେର ରାଜା ସାହେବ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଚନ୍ଦ୍ର ଦେବ ଏହାକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ବିଶ୍ୱ ହସ୍ତୀ ଦିବସ: ବିରୋଧ ସତ୍ତ୍ୱେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପାଳିଲେ ଉତ୍ସବ

ବିଶ୍ୱ ହସ୍ତୀ ଦିବସ: ବିରୋଧ ସତ୍ତ୍ୱେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପାଳିଲେ ଉତ୍ସବ

ବନ୍ତଳା,୧୨।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ସାତକୋଶିଆ ଅଭୟାରଣ୍ୟ ଟାଇଁସି ଜନକଲ୍ୟାଣ ହାଇସ୍କୁଲରେ ରବିବାର ସକାଳେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନେଇ ବିଶ୍ବ ହସ୍ତୀ ଦିବସ ପାଳନ ହୋଇଯାଇଛି। ମାତ୍ର ଏହାକୁ ସାତକୋଶିଆ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ପ୍ରଜା ସୁରକ୍ଷା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇଛି।

ଜରଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ମା’ କାଲୁଣୀଙ୍କ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତ୍ସୋବ, ମହିଳାଙ୍କ କଳସ ଯାତ୍ରା

ଜରଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ମା’ କାଲୁଣୀଙ୍କ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତ୍ସୋବ, ମହିଳାଙ୍କ କଳସ ଯାତ୍ରା

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୨।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଜରପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜରଡା ଗ୍ରାମର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମା’ କାଲୁଣୀ ଠାକୁରାଣୀଙ୍କ ନବନିର୍ମିତ ମନ୍ଦିରର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମହୋତ୍ସବ ରବିବାର ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ତାଳଚେର ସ୍ବାଭିମାନ ମଞ୍ଚର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ତାଳଚେର ସ୍ବାଭିମାନ ମଞ୍ଚର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ତାଳଚେର,୧୨।୮(ନି.ପ୍ର.): ସ୍ଥାନୀୟ ବାଇପାସ ଛକ ନିକଟରେ ରବିବାର ତାଳଚେର ସ୍ବାଭିମାନ ମଞ୍ଚର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଢେଙ୍କାନାଳ-ଅନୁଗୋଳ ଏମ୍‌ପି ତଥାଗତ ସତପଥୀ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଏହାକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ମେଡ଼ିକାଲ କଲେଜ କାମ ବିଳମ୍ବ ନେଇ ଉଦ୍‌ବେଗ

ମେଡ଼ିକାଲ କଲେଜ କାମ ବିଳମ୍ବ ନେଇ ଉଦ୍‌ବେଗ

ତାଳଚେର, ୧୨।୮(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ମେଡ଼ିକାଲ କଲେଜ ନିର୍ମାଣରେ ବିଳମ୍ବ ନେଇ ତାଳଚେର ସ୍ବାଭିମାନ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ଉଦ୍‌ବେଗ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଶନିବାର ବାଇପାସ୍‌ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ମଞ୍ଚର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରି ମଞ୍ଚ ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ କଲେଜ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ୱରାନ୍ବିତ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ନାଲ୍‌କୋ ସିପିପିରେ କୋଇଲା ସଙ୍କଟ: କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଟୁଇଟ କଲେ ପ୍ରଡକ୍ସନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ନାଲ୍‌କୋ ସିପିପିରେ କୋଇଲା ସଙ୍କଟ: କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଟୁଇଟ କଲେ ପ୍ରଡକ୍ସନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ବଅଁରପାଳ,୧୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ନାଲ୍‌କୋ ସିପିପିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋଇଲା ଅଭାବ ସମସ୍ୟା ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଛି। ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ତୁରନ୍ତ କୋଇଲା ଯୋଗାଣ ପାଇଁ ନାଲ୍‌କୋ ପ୍ରଡକ୍ସନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭି. ବାଲ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ଶୁକ୍ରବାର କେନ୍ଦ୍ର ଖଣି ଓ ରେଳ ବିଭାଗକୁ ଟୁଇଟ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏମ୍‌ସିଏଲରୁ ଆବଶ୍ୟକ ପରିମାଣର କୋଇଲା ନାଲ୍‌କୋକୁ ଯୋଗାଣ ହୋଇପାରୁ ନ ଥିବାରୁ ଏପରି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

୪୨ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ମିଳିବ ଖୋଲା ମଳମୁକ୍ତ ମାନ୍ୟତା

୪୨ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ମିଳିବ ଖୋଲା ମଳମୁକ୍ତ ମାନ୍ୟତା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୧।୮-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଦଭାବନା ଗୃହରେ ଶନିବାର ସ୍ବଚ୍ଛଭାରତ ଗ୍ରାମୀଣ ମିଶନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି। ଜିଲାପାଳ ନିଖିଲ ପଓ୍ବନ କଲ୍ୟାଣ ବୈଠକରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ।

ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧମୟ ଚାଉଳ ପ୍ରଦାନ ଘଟଣା: ମିଲରଙ୍କୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ତଣ୍ଡ

ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧମୟ ଚାଉଳ ପ୍ରଦାନ ଘଟଣା: ମିଲରଙ୍କୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ତଣ୍ଡ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୧।୮-ଢେଙ୍କାନାଳ ପୌରାଞ୍ଚଳରେ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧଯୁକ୍ତ ପୋକରା ଚାଉଳ ବଣ୍ଟନ ଘଟଣାରେ ପ୍ରଶାସନିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଜିଲାପାଳ ନିଖିଲ ପଓ୍ବନ କଲ୍ୟାଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମିଲର ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ଆଗ୍ରୋ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଲିମିଟେଡ୍‌କୁ ୧୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଟ୍ରକ୍‌ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ଟ୍ରକ୍‌ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ତାଳଚେର,୧୧ା୮(ନି.ପ୍ର.)- ଅବ୍ୟବହୃତ ଗାଡ଼ିର ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟ ଲଗାଇ କୋଇଲା ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ତାଳଚେର ପୋଲିସ ଶନିବାର ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।

ତାଳଚେର ଗଣେଶ ପୂଜା ପ୍ରସ୍ତୁତି

ତାଳଚେର ଗଣେଶ ପୂଜା ପ୍ରସ୍ତୁତି

ତାଳଚେର, ୧୧ା୮(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗଣପର୍ବ ଗଣେଶ ପୂଜା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସଭାଘରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ତାଳଚେର ଉପଜିଲାପାଳ ପରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ ଏଥିରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ପୂଜା ୧୩ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ୨୫ରେ ଭସାଣି ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

ଢାବାରେ ଚଢ଼ାଉ,  ୩ ଗିରଫ

ଢାବାରେ ଚଢ଼ାଉ, ୩ ଗିରଫ

ତାଳଚେର,୧୧ା୮(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଗୋଡିବନ୍ଧର ମାନସ ଢାବା, ସୁଭଦ୍ରା ଢାବା, ବାଇପାସର ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ସ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ସେଠାରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମଦ ଜବତ କରିଛି।

ନୂତନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ନୂତନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୧।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଜରପଡା କୁମୁରସିଙ୍ଗ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ନୂତନ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଜ୍ୟୋତ୍ସ୍ନାରାଣୀ ସାହୁଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ପରିଚାଳନା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ଆୟୋଜିତ ସଭାରେ କମିଟି ସଭାପତି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ବେହେରା, ଚିତରଞ୍ଜନ ଦାସ, ନେମାଳ ସାହୁ, ବବିତା ବେହେରା, ଜୟପ୍ରଦା ସିଂ, ସଶ୍ମିତା ସାହୁ, ମୁନି ଗୋଚ୍ଛାୟତ, ଟୁନି ନାଏକ, ସବିତା ମହାପାତ୍ର, ଚନ୍ଦ୍ରିକା ମହାନ୍ତ, ଧିରେନ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ମୃତ

ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ମୃତ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୧ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଜରପଡା ଥାନା କଞ୍ଜରା ଗ୍ରାମରେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ବିପିନ ସେଠୀ(୫୫)ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଆକ୍ରମଣ

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଆକ୍ରମଣ

ବଇଣ୍ଡା,୧୧।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା ବ୍ରାହ୍ମଣୀଦେଇ ଗ୍ରାମର ଯଶୋବନ୍ତ ବାଘଙ୍କୁ ପଥରଗୁମ୍ଫା ଗ୍ରାମର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଓ ତାଙ୍କ ବାପା ଚନ୍ଦା ପ୍ରଧାନ ଠେଙ୍ଗାରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଶନିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

୫୭ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରଦର୍ଶିତ

୫୭ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରଦର୍ଶିତ

ବଇଣ୍ଡା, ୧୧।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବଇଣ୍ଡା ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଶନିବାର ବିଦ୍ୟାଳୟସ୍ତରୀୟ ଜ୍ଞାନ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ମେଳାକୁ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡାକ୍ତର ଦୀନବନ୍ଧୁ ଜେନା ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ଅବସରକାଳୀନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଅବସରକାଳୀନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ବଇଣ୍ଡା,୧୧।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ଗାଁବଇଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତ ବଡ଼ହୁଲା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ନରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ବେହେରା ଅବସର ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିଚାଳନା କମିଟି ତଥା ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅବସରକାଳୀନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି।

କାମ କରିବାକୁ ଯାଇ ସ୍ବାମୀ ନିଖୋଜ

କାମ କରିବାକୁ ଯାଇ ସ୍ବାମୀ ନିଖୋଜ

ବଅଁରପାଳ,୧୧।୮ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନାଲକୋ ଥାନା ବଳରାମ ପ୍ରସାଦ ଗ୍ରାମର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଗୋଛାୟତ (୩୦) ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶକୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଡଲି ଶୁକ୍ରବାର ନାଲକୋ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଗ୍ରାମ୍ୟ ରାସ୍ତା ଶୋଚନୀୟ

ଗ୍ରାମ୍ୟ ରାସ୍ତା ଶୋଚନୀୟ

ପରଜଙ୍ଗ, ୧୧ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ସରାଙ୍ଗ ପଞ୍ଚାୟତ ଦଳିତ ସାହି, ଶବର ସାହି ଓ କେଉଟ ସାହିକୁ ଯାଇଥିବା ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କଂକ୍ରିଟ୍‌ ହୋଇନାହିଁ। ୧୪୯ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ଉକ୍ତ ରାସ୍ତାର ପ୍ରାୟ ୨୦୦ ମିଟର ଅତ୍ୟାବଧି କଚ୍ଚା ମାଟି ରାସ୍ତା। ବର୍ଷା ହେଲେ ଏହା କାଦୁଅରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଯାଉଛି।