ମନୋରଞ୍ଜନ |

‘ଗଲି ବୟ’ରୁ କଟା ହେଲା ରଣବୀର-ଆଲିଆଙ୍କ କିସିଂ ସିନ୍‌

‘ଗଲି ବୟ’ରୁ କଟା ହେଲା ରଣବୀର-ଆଲିଆଙ୍କ କିସିଂ ସିନ୍‌

ବମ୍ବେ: ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ରେଲର୍‌ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ କିଣି ସାରିଛି ରଣବୀର ସିଂହ-ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଅଭିନୀତ ‘ଗଲି ବୟ’। ଫେବୃୟାରୀ ୧୪ରେ ଏହା ପରଦାକୁ ଆସିବ। ତେବେ ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ସେନ୍‌ସର ବୋର୍ଡ ଏଥିରେ ଥିବା କିଛି ଦୃଶ୍ୟକୁ ବାଦ୍‌ ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। କାରଣ ୧୩ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଦୃଶ୍ୟରେ ରଣବୀର-ଆଲିଆଙ୍କ ବେଶ୍‌ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ଏଥିସହ ଫିଲ୍ମରେ ବ୍ୟବହୃତ କିଛି ଅଶ୍ଳିଳ ଶବ୍ଦ ପ୍ରୟୋଗକୁ ମଧ୍ୟ କାଟି ଦିଆଯାଇଛି। ଏହା ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିରାଶ କରିଛି। ସେମାନେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ କୋର୍ଟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ପ୍ରକାଶ ଥାଉ କି, ନିକଟରେ ‘ଗଲି ବୟ’କୁ ବର୍ଲିନ ଫିଲ୍ମ ଉତ୍ସବରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ଫିଲ୍ମ କାହାଣୀର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି। ଫିଲ୍ମରେ ରଣବିର ଜଣେ ର଼୍ୟାପ୍‌ର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। 

All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

୨୪ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିବା ଏହି ଯୋଡି ୨୪ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଏକାଠି ହେବେ

୨୪ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିବା ଏହି ଯୋଡି ୨୪ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଏକାଠି ହେବେ

ମୁମ୍ବାଇ: ବିଗତ ଦିନର ନାୟିକା ଜୟା ପ୍ରଦା ଓ ନାୟକ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଆଜିବି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅଭୁଲା ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି। ୮୦-୯୦ ଦଶକରେ ଏମାନେ ଏକାଠି ପାଖାପାଖି ୨୪ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ। 

‘ଉରି’ ଟିମ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ପୁଲଓ୍ବାମା ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦିଆଯିବ ଏକ କୋଟି

‘ଉରି’ ଟିମ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ପୁଲଓ୍ବାମା ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦିଆଯିବ ଏକ କୋଟି

ବମ୍ବେ,୧୭।୨: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ସାରା ଦେଶକୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦେଇଛି। ଏଥିରେ ମୃତାହତ ହୋଇଥିବା ଯବାନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ସମବେଦନାର ସୁଅ ଛୁଟୁଛି। ସମସ୍ତେ ଏକ ହୋଇ ସହାୟତାର ହାତ ବଢ଼ାଉଛନ୍ତି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟାଇକ୍‌ ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଉରି’ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେବା ଲାଗି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ଏକା ହୋଇଗଲେ କି ଅର୍ଜୁନ!

ଏକା ହୋଇଗଲେ କି ଅର୍ଜୁନ!

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟକ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ରିଲେସନଶିପକୁ ନେଇ ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। 

ବର୍ଷେ ବିଶ୍ରାମ କରିବେ ଇରଫାନ୍‌

ବର୍ଷେ ବିଶ୍ରାମ କରିବେ ଇରଫାନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ,୧୭।୨: ବଲିଉଡ୍‌ କଳାକାର ଇରଫାନ୍‌ ଖାଁ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଅଭିନୟ ଦୁନିଆକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଥିଲା। କାରଣ ନିକଟରେ ସେ ଲଣ୍ଡନରୁ କ୍ୟାନସରର ଚିକିତ୍ସା କରାଇ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଥିଲେ। 

ଲାସ୍ୟମୟୀ ମାମା

ଲାସ୍ୟମୟୀ ମାମା

ମଧୁସ୍ମିତା ରାଉତ କହିଲେ ହୁଏତ କେହି ଜାଣି ନ ପାରନ୍ତି। ମାତ୍ର ମାମା ବୋଲି କହିଲେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିଦେବେ। ଜଣେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ମାମା ‘ରୁକ୍ମିଣୀ ଗଣନାଟ୍ୟ’ରେ ଯୋଗଦେଇ ତାଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। 

‘ମୁଁ କୌଣସି କମ୍ପ୍ରମାଇଜ୍‌ରେ ନାହିଁ’

‘ମୁଁ କୌଣସି କମ୍ପ୍ରମାଇଜ୍‌ରେ ନାହିଁ’

‘ସଙ୍ଗୀତ ମୋର ବନ୍ଧୁ। ସଙ୍ଗୀତ ମୋର ପ୍ରାଣ। ସଙ୍ଗୀତକୁ ମୁଁ ପୂଜା କରେ। ସଙ୍ଗୀତକୁ ମୁଁ ପ୍ରାଣ ଦେଇ ଭଲପାଏ।’ ଏକଥା କହନ୍ତି ଯାତ୍ରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠୁ ବ୍ୟସ୍ତ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିକାଶ ଶୁକ୍ଳା। 

ମିଳିଗଲା ଟାଇଟଲ

ମିଳିଗଲା ଟାଇଟଲ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କର ଏବେ ବେଳ ଭଲ ପଡ଼ିଛି। ଦେଖୁନାହାନ୍ତି, ଚଳିତବର୍ଷ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସିନେମା ରିଲିଜ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛି। ପୁଣି ୩-୪ଟି ଅଫର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଚାଲିଛି।

ମାପିଚୁପି ଚାଲିବେ କିଆରା

ମାପିଚୁପି ଚାଲିବେ କିଆରା

କିଆରା ଆଡଓ୍ବାନୀ ଏଣିକି ମାପିଚୁପି ଚାଲିବେ। ଏଣୁତେଣୁ ରୋଲ୍‌ରେ ଅଭିନୟ ନ କରିବାକୁ ସେ କୁଆଡ଼େ ମାଇଣ୍ଡ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ କରିଛନ୍ତି।  ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ହାତରୁ ୩-୪ଟି ଅଫର ଖସିଯାଇଛି।

ଚାଲ ଟିକେ ପ୍ରେମ କରିବା

ଚାଲ ଟିକେ ପ୍ରେମ କରିବା

‘ତୋ ପ୍ରେମରେ ପଡିଲା ପରେ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଚିନ୍ମୟୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ-ଦେବରାଜ ଯୋଡିକୁ। 

ଅନୁମାନ ସତ ହେଲା

ଅନୁମାନ ସତ ହେଲା

ରଣବୀର ସିଂ ଯାହା ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଥିଲେ ତାହା ସତ ହୋଇଛି। 

ସରପ୍ରାଇଜ ଏଣ୍ଟ୍ରି

ସରପ୍ରାଇଜ ଏଣ୍ଟ୍ରି

ନିର୍ମାଣାଧୀନ ‘ଦବଙ୍ଗ-୩’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା। ଏଥିରେ ସଂଯୋଜିତ ଏକ ସ୍ପେଶାଲ ସଙ୍ଗ୍‌ ଏଭଳି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବାରେ ବେଶ୍‌ ଖୋରାକ ଯୋଗାଇଛି।

ଶହୀଦ ପରିବାରଙ୍କୁ ୫ ଲକ୍ଷ ଦେବେ ଅମିତାଭ୍‌

ଶହୀଦ ପରିବାରଙ୍କୁ ୫ ଲକ୍ଷ ଦେବେ ଅମିତାଭ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀର୍‌ର ପୁଲ୍‌ଓ୍ବାମାରେ ଶହୀଦ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତି ଯବାନ୍‌ଙ୍କ ପରିବାରକୁ ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲେଖାଏ ଦାନ କରିବାକୁ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ୍‌ ବଚ୍ଚନ୍‌ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।