ମନୋରଞ୍ଜନ |

ବିବାହର ଦୁଇ ମାସ ପରେ ଭାଇରାଲ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ହଳଦୀ ଉତ୍ସବର ଫଟୋ: ଫାଟିଛି ନିକ୍‌ଙ୍କ କୁର୍ତ୍ତା, ଘଷି ଘଷି ଲଗାଇଥିଲେ ଲିଲି

ବିବାହର ଦୁଇ ମାସ ପରେ ଭାଇରାଲ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ହଳଦୀ ଉତ୍ସବର ଫଟୋ: ଫାଟିଛି ନିକ୍‌ଙ୍କ କୁର୍ତ୍ତା, ଘଷି ଘଷି ଲଗାଇଥିଲେ ଲିଲି

ବମ୍ବେ: ୨୦୧୮ ମସିହାର ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହ ଥିଲା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ ଜୋନାସଙ୍କ ବିବାହ। ବଲିଉଡର ନବବିବାହିତ ଅନ୍ୟ କଳାକାରଙ୍କ ପରି ପ୍ରିୟଙ୍କା କରି ନ ଥିଲେ ବିବାହ। ସେ ଦେଶ ବାହାରକୁ ଯିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଜୋଧପୁରରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ଏହା ପଛର କାରଣ ଥିଲା ନିକ୍‌ଙ୍କ ଆଗ୍ରହ। ନିକ୍‌ ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବିବାହ କରି ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଏହାକୁ ପିସି ପସନ୍ଦ କରିବା ପରେ ଉଭୟ ହିନ୍ଦୁ ଓ ଖ୍ରିଷ୍ଟିୟାନ ପରମ୍ପରାନୁଯାୟୀ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ବିବାହକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଗୋପନୀୟ ରଖାଯାଇଥିବା ବେଳେ ପରେ ପିସି ଏହାର କିଛି ଫଟୋ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଧିରେ ଧିରେ ବିବାହକୁ ନେଇ ଅନେକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ବେଶ କିଛି ମାସ ବିତିଯାଇଥିଲେ ହେଁ ଏବେ ବି ବିବାହ ସମୟରେ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଉତ୍ସବର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। 

ନିକଟରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ ସେଲିବ୍ରିଟି ଲିଲି ସିଂହ ନିଜର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଉଭୟଙ୍କ ହଳଦୀ ସମୟର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଲିଲି ନିକ୍‌ଙ୍କୁ ଘଷି ଘଷି ହଳଦୀ ଲଗାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଫଳରେ ନିକ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିବା କୁର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଫାଟିଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲିଲି ଲେଖିଛନ୍ତି,‘ଯଦି ମୁଁ କୌଣସି କାମ କରେ ତେବେ ତାହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠିକ୍‌ ଭାବେ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଏ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୋତେ ନିକ୍‌ଙ୍କୁ ଭଲଭାବେ ହଳଦୀ ଲଗାଇବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯାହାକି ମୁଁ କରିଛି।’ ମାତ୍ର ୧୦ ଘଣ୍ଟାରେ ଏହି ଫଟୋକୁ ୬ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପ୍ରଶଂସକ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି। କେହି କେହି ଏହାକୁ ହଳଦୀ ଲଗାଇବାର ପ୍ରକୃତ ଉପାୟ ବୋଲି କହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। 

All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ନାଁ କମାଇଥିବା ପାକିସ୍ତାନୀ

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ନାଁ କମାଇଥିବା ପାକିସ୍ତାନୀ

ପୁଲ୍‌ଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଅଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ସିନେ ଓ୍ବାର୍କର୍ସ ଆସୋସିଏଶନ ପକ୍ଷରୁ ପାକିସ୍ତାନ କଳାକାରଙ୍କୁ ଭାରତରେ ବ୍ୟାନ୍‌ କରାଯାଇଛି। କୌଣସି ସଂସ୍ଥା ପାକିସ୍ତାନ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ କାମ କଲେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଛି। ତେବେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ କାମ କରି ନଁା କମାଇଥିବା କେତେକ ପାକିସ୍ତାନୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ...

ଆଉ ନାହାନ୍ତି ‘ମୈନେ ପ୍ୟାର କିୟା’ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ ରାଜ୍‌ କୁମାର ବଡଜାତ୍ୟା

ଆଉ ନାହାନ୍ତି ‘ମୈନେ ପ୍ୟାର କିୟା’ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ ରାଜ୍‌ କୁମାର ବଡଜାତ୍ୟା

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୧।୨: ବଲିଉଡର ବିଶିଷ୍ଟ ପ୍ରଯୋଜକ ରାଜକୁମାର ବଡଜାତ୍ୟାଙ୍କ ପରଲୋକ ଘଟିଛି। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୭୫ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ଗୁରୁବାର ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ସେ ଶେଷନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। 

ହାତକୁ ଦି’ ହାତ ହେବେ ସମ୍ବିତ

ହାତକୁ ଦି’ ହାତ ହେବେ ସମ୍ବିତ

ଏଥର ସେ ମିଛିମିଛିକା ନୁହେଁ ସତସତିକା ବର ସାଜିବେ। ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଧୁମଧାମରେ ରୋଶଣି କରି ପହଞ୍ଚତ୍ବେ ବିବାହ ସ୍ଥାନରେ। ଆଉ ଦୀର୍ଘଦିନର ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ରୂପରେ ଗ୍ରହଣ କରି ଫେରିବେ ନିଜ ଘରକୁ। 

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ : ଦ ମେମୋରେବ୍‌ଲ ଡେ

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ : ଦ ମେମୋରେବ୍‌ଲ ଡେ

ପିଲାଟିର ଜନ୍ମ ନୋଳିଆ ବସ୍ତିରେ। ସରଳ ହୃଦୟ। ମନରେ ଟିକେ ହେଲେ ଛନ୍ଦ, କପଟ ନାହିଁ। ପରିବାର କହିଲେ ସେ ଆଉ ତାଙ୍କ ରୋଗଣା ମା’। ପରିସ୍ଥିତି ତାକୁ ବାଧ୍ୟ କରେ ଗଁା ଛାଡି ସହରକୁ ଆସିବାକୁ। ସହର ଆସିବା ପରେ ସେ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଏ। ଆଉ ତା’ପରେ ? 

ଅପେରା ହାଲଚାଲ:ଆଶାରେ ମାମା

ଅପେରା ହାଲଚାଲ:ଆଶାରେ ମାମା

ପ୍ରଥମେ ରେକର୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଆଉ ତା’ପରେ ଆକ୍ଟିଂର ଲମ୍ବା କ୍ୟାରିୟର। ମାତ୍ର ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ ଜଲିଉଡ୍‌ରେ। ଯାତ୍ରା ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦମରେ ତାଙ୍କୁ ମିିଳିଥିଲା ଏକ ଛୋଟ ଭୂମିକା। ବାସ୍‌, ତା’ପରେ ସେ ଅଭିନୟ ମାୟାରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ। 

ସେଲ୍‌ଫି ପାଇଁ

ସେଲ୍‌ଫି ପାଇଁ

ତାଙ୍କର ମନ ସିନା ହଲିଉଡ୍‌ରେ ହେଲେ ସେ ବଲିଉଡ୍‌ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଭୁଲି ପାରୁନାହାନ୍ତି। 

କିସିଂ ସିନ୍‌ ନ ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିଲେ ସଲମାନ୍‌

କିସିଂ ସିନ୍‌ ନ ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିଲେ ସଲମାନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ,୨୧।୨: ଫିଲ୍ମରେ ରୋମାନ୍ସ ଓ କିସ୍‌ ସିନ୍‌ ନ ରହିଲେ ତାହା ହିଟ୍‌ ହୋଇ ନ ଥାଏ। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଫିଲ୍ମରେ କିସିଂ ସିନ୍‌କୁ ଦେଇଥାନ୍ତି ଗୁରୁତ୍ୱ। 

ପୁଣି ଏକାଠି ହେବେ କପିଲ-ସୁନୀଲ

ପୁଣି ଏକାଠି ହେବେ କପିଲ-ସୁନୀଲ

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୦।୨: ହାସ୍ୟଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମା ଓ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର ପୁଣି ଥରେ ଏକାଠି ହେବେ।  

 ପୁଲଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣ: ଜାଣନ୍ତୁ ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ କେଉଁ ସେଲିବ୍ରିଟି କେତେ ସହାୟତା ଦେଲେ

ପୁଲଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣ: ଜାଣନ୍ତୁ ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ କେଉଁ ସେଲିବ୍ରିଟି କେତେ ସହାୟତା ଦେଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦।୨: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ହୋଇଥିବା ଆତ୍ମାଘାତୀ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସହାୟତା ଦିଆଯିବା ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ-ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି।

ପାକିସ୍ତାନକୁ ଶାହରୁଖ୍‌  ୪୫ କୋଟି ସହାୟତା ଦେଇଥିବା ଖବର ମିଛ

ପାକିସ୍ତାନକୁ ଶାହରୁଖ୍‌ ୪୫ କୋଟି ସହାୟତା ଦେଇଥିବା ଖବର ମିଛ

ବମ୍ବେ: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା ପରେ ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବଲିଉଡ୍‌ର ବହୁ କଳାକାର ସହାୟତାର ହାତ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ବଲିଉଡ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ ଟଙ୍କାଟିଏ ବି ଦେଲେ ନାହିଁ। 

ରିଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ରେ କିସିଂ ସିନ୍‌ ନ ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିଲେ ସଲମାନ୍‌

ରିଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ରେ କିସିଂ ସିନ୍‌ ନ ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିଲେ ସଲମାନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ,୨୦।୨: ଫିଲ୍ମରେ ରୋମାନ୍ସ ଓ କିସ୍‌ ସିନ୍‌ ନ ରହିଲେ ତାହା ହିଟ୍‌ ହୋଇ ନ ଥାଏ। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଫିଲ୍ମରେ କିସିଂ ସିନ୍‌କୁ ଦେଇଥାନ୍ତି ଗୁରୁତ୍ୱ। ତେଣୁ ଅଧିକାଂଶ ଅଭିନେତା ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ କାହାଣୀର ଡିମାଣ୍ଡ ଅନୁଯାୟୀ କିସ୍‌ ସିନ୍‌ କରିଥାନ୍ତି। 

୧୬ ବର୍ଷରେ ୭୯୩ ଫିଲ୍ମକୁ ମିିଳିନି ରିଲିଜ୍‌ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌: ସିବିଏଫ୍‌ସି

୧୬ ବର୍ଷରେ ୭୯୩ ଫିଲ୍ମକୁ ମିିଳିନି ରିଲିଜ୍‌ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌: ସିବିଏଫ୍‌ସି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୦।୨: ଗତ ୧୬ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ୭୯୩ ଫିଲ୍ମକୁ ଭାରତୀୟ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍‌ ଫିଲ୍ମ ସାର୍ଟିଫିକେଶନ(ସିବିଏଫ୍‌ସି) ପକ୍ଷରୁ ରିଲିଜ୍‌ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନାହିଁ।