ମନୋରଞ୍ଜନ |

ରିଲିଜ ଅପେକ୍ଷାରେ:ବାପା ତମେ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ

ରିଲିଜ ଅପେକ୍ଷାରେ:ବାପା ତମେ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ

ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାରେ ବାରମ୍ବାର ଫେଲ୍‌ ହୋଇ ଶେଷରେ ଏଥିରେ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୁଏ ନାଲୁ। କଲେଜ ଯିବା ପରେ ସେ ସାଙ୍ଗ ପିଲାଙ୍କ ସହ ମିଶି ଆରମ୍ଭ କରେ ଦୁଷ୍ଟାମି। ହେଲେ ଏହାକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ତାଙ୍କର ପିତା। ସମୟକ୍ରମେ ବାପା-ପୁଅ ଭିତରେ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହୁଏ। ପ୍ରାଚୀନ ପରମ୍ପରାକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଥିବା ନାଲୁର ପିତା ହଠାତ ଆଧୁନିକ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଆପଣେଇ ନିଅନ୍ତି। ଆଉ ତା’ପରେ ସେ କ’ଣ ନିଜ ପୁଅର ସ୍ବଭାବରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରନ୍ତି। ନିଜର ଦୁଷ୍ଟାମି ଭିତରେ ସ୍ବପ୍ନା ପ୍ରେମରେ ଫସିଯାଇଥିବା ନାଲୁ କ’ଣ ସେଥିରେ ସଫଳ ହୁଏ ? ବାସ୍‌, ଏସବୁର ଉତ୍ତର ରହିଛି ଚଳିତ ମାସ ୧୧ରେ ରିଲିଜ ହେଉଥିବା ‘ବାପା ତମେ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ। ପୂର୍ବରୁ ଧାରାବାହିକ ‘ମାନିନୀ’ର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଏବଂ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ଲୋକାଲ ଟୋକା ଲଭ୍‌ ଚୋଖା’ରେ ନେଗେଟିଭ ଚରିତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ଜୟଜିତ ଦାସ ଓରଫ ଜୟ ଏହାର ନାୟକ (ନାଲୁ) ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ବପ୍ନା ଚରିତ୍ରରେ ଆସୁଛନ୍ତି ସମିତା। ଏଥିରେ ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ଲେଙ୍କାଙ୍କୁ ବାପା ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ‘ଏଥିରେ ମୋତେ ଯେଉଁ ଭୂମିକା ମିଳିଛି ସେଥିପାଇଁ ବେଶ୍‌ ପରିଶ୍ରମ କରିଛି। ଫିଲ୍ମଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ସବୁ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମନୋରଞ୍ଜନର ଖୋରାକ ଯୋଗାଇବ’ ବୋଲି କହନ୍ତି ଜୟ। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ବ୍ୟାନରରେ ଏହି ଚିତ୍ରର ପ୍ରଯୋଜନା ଦାୟିତ୍ୱ ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ତୁଲାଇ ଥିବା ବେଳେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଟି. ଗଣେଶ।

All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଜାଣନ୍ତି କାହାକୁ ଭାଇ ସମ୍ବୋଧନ କରି କ୍ୟାପସନ୍‌ ଲେଖିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

ଜାଣନ୍ତି କାହାକୁ ଭାଇ ସମ୍ବୋଧନ କରି କ୍ୟାପସନ୍‌ ଲେଖିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ‘ଭାରତ’କୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି। ଏହି ଫିଲ୍ମର  ଶୁଟିଂ ବି ସରିଛି। ଚଳିତବର୍ଷ ଇଦ୍‌ ଉପଲକ୍ଷେ ଏହା ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ‘ଭାରତ’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ସଲମାନ୍‌ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି

ଆଖି କ’ଣ ନ ଦେଖିଲା

ଆଖି କ’ଣ ନ ଦେଖିଲା

ଏକ ସୁନ୍ଦର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବଲିଉଡ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ମାନଙ୍କ ଗ୍ଲାମର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସୁଯୋଗ ଜି ସିନେ ଆଓ୍ବାର୍ଡସ ୨୦୧୯ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ରେଡ୍‌ କାର୍ପେଟ ଉପରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌, କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ମଲାଇକା ଆରୋରା, ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିବାବେଳେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ନିଜର ଲୁକ୍‌, ଷ୍ଟାଇଲ ଏବଂ ଚେହେରାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ କିଣି ନେଇଥିଲେ।

ଅଣ୍ଡରଓ୍ବାଲର୍‌ଡ ଡନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ, କ୍ୟାରିୟରକୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇଥିଲେ ଏମାନେ

ଅଣ୍ଡରଓ୍ବାଲର୍‌ଡ ଡନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ, କ୍ୟାରିୟରକୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇଥିଲେ ଏମାନେ

ବଲିଉଡ୍‌-ଅଣ୍ଡରଓ୍ବାଲର୍‌ଡ ସମ୍ପର୍କ ବହୁ ପୁରୁଣା। ତାହା କୌଣସି କଳାକାରଙ୍କୁ ଧମକ ଦେବା ଅବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ। ତେବେ ଏମିତି ବହୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅଣ୍ଡରଓ୍ବାଲର୍‌ଡ ଡନ୍‌ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ନିଜ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟକୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୁଣି ଥରେ ବିବାହ କଲେ ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ପୁଣି ଥରେ ବିବାହ କଲେ ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର ସିଂହ ୨୦୧୮ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ଇଟାଲିରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଅଳ୍ପ କେତେ ହାତଗଣତି ଅତିଥି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ସ୍ବାଡ୍ରନ ଲିଡର ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ

ସ୍ବାଡ୍ରନ ଲିଡର ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡରେ ଏବେ ଦେଶଭକ୍ତି ମୁଭି ନିର୍ମାଣର ସମୟ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କର ଅପ୍‌ କମିଂ ଫିଲ୍ମ‘ଭୁଜ, ଦ ପ୍ରାଇଡ୍‌ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ’ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ପରଦାକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି।

ବିବାହ ପରର ପ୍ରଥମ ହୋଲି ପାଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଟେଲି କଳାକାର, ସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇ ଲଗାଇବେ ହର୍ବାଲ ରଙ୍ଗ

ବିବାହ ପରର ପ୍ରଥମ ହୋଲି ପାଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଟେଲି କଳାକାର, ସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇ ଲଗାଇବେ ହର୍ବାଲ ରଙ୍ଗ

ଶୁକ୍ରବାର ହୋଲି। ରଙ୍ଗର ଏହି ପର୍ବକୁ ପାଳନ କରିବା ଲାଗି ବଲିଉଡ ତଥା ଟେଲି କଳାକାରମାନେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ଗତବର୍ଷ ହାତକୁ ଦୁଇ ହାତ ହୋଇଥିବା ଯୋଡ଼ି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ବିବାହ ପରର ପ୍ରଥମ ହୋଲି। ତେବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିବା ଟେଲିଭିଜନ କଳାକାରମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ରହିଛନ୍ତି କପିଲ-ଗିନ୍ନି, ଲବଲିନ୍‌-କୌଶିକ୍‌, ଜୟସିଂହ-ଭାରତୀ କୁମାର, ପାରୁଲ ଚୌହାନ-ଚିରାଗ ଠକ୍କର, ରୁବିନା ଦିଲାଇକ୍‌-ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଳା ପ୍ରମୁଖ ଯୋଡ଼ିି।

ଟୁଇଟରରେ ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ କୋଳରେ ବେବି ଆଲିୟା

ଟୁଇଟରରେ ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ କୋଳରେ ବେବି ଆଲିୟା

ମୁମ୍ବାଇ,୨୦।୩: ଟୁଇଟରରେ ଏବେ ଦବଙ୍ଗ ଭାଇଜାନ୍‌ ସଲମାନ୍‌ ଖାଁ ଏବଂ ଚୁଲ୍‌ବୁଲୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜାରି ରହିଛି। ଫଟୋରେ ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ କୋଳରେ ବେବି ଆଲିୟାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। 

ରାଜନୀତି କରିବେ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌

ରାଜନୀତି କରିବେ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ,୨୦।୩: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌ ରାଜନୀତି କରିବେ। ମାନେ ରିୟଲ ଲାଇଫ୍‌ରେ ନୁହେଁ। ସେ ଏକ ତାମିଲ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ରାଜନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିବେ।

ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଶୋ’ରେ ଲଭ୍‌ବାର୍ଡ ରଣବିର-ଆଲିଆଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା, ହାତରେ ହାତ ଛନ୍ଦି ବୁଲିଲେ

ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଶୋ’ରେ ଲଭ୍‌ବାର୍ଡ ରଣବିର-ଆଲିଆଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା, ହାତରେ ହାତ ଛନ୍ଦି ବୁଲିଲେ

ବମ୍ବେ: ସତକୁ ବେଶି ଦିନ ଲୁଚାଇ ହୁଏନା। ଏହି ଉକ୍ତିଟି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ-ଅଭିନେତାଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ। କହିବାର ଅର୍ଥ, ବଲିଉଡରେ ନିତି ନୂଆ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠେ। ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ହୁଏ। ହେଲେ ଏହାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ସ୍ବୀକାର କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏଭଳି ଜଣେ ଲଭ୍‌ବାର୍ଡ ହେଉଛନ୍ତି ରଣବିର-ଆଲିଆ। 

ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମହିଳା ତାଲିକାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମହିଳା ତାଲିକାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ଲସ୍‌ ଏଞ୍ଜେଲସ୍‌: ବିଶ୍ୱ ଆଇକନ୍‌ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଜୋନାସ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ୟୁଏସ୍‌ଏ ଟୁଡେଜ୍‌ ଲିଷ୍ଟ୍‌ର ୫୦ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଓପ୍‌ରା ଓ୍ବିନ୍‌ଫ୍ରେ ଏବଂ ମେରିଲ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଅନ୍ୟତମ।

୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ତନୁଶ୍ରୀ

୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ତନୁଶ୍ରୀ

୨୦୦୫ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଶିକ୍‌ ବନାୟା ଅପ୍‌ନେ’ ଯୋଗେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିବା ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିଣି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ‘ଚକୋଲେଟ୍‌’, ‘ରକିବ୍‌’ ‘ଢ଼ୋଲ’ ପରି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ହଠାତ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଅଲବିଦା କହି ପରଦାରୁ ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ୧୯୮୪ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯ ତାରିଖରେ ଜାମସେଦପୁରରେ ଜନ୍ମିତ ତନୁଶ୍ରୀ ମିସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୟୁନିଭର୍ସ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ୨୦୧୮ରେ ତନୁଶ୍ରୀ ଭାରତରେ ‘ମି-ଠୁ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ସକ୍ରିୟ କରିଥିଲେ। 

ରାଜ କପୁରଙ୍କ ହୋଲି ଉତ୍ସବରେ କେବେବି ଯୋଗ ଦେଇ ନ ଥିଲେ ଦେବ ଆନନ୍ଦ

ରାଜ କପୁରଙ୍କ ହୋଲି ଉତ୍ସବରେ କେବେବି ଯୋଗ ଦେଇ ନ ଥିଲେ ଦେବ ଆନନ୍ଦ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ଶୋ ମ୍ୟାନ ଭାବେ ପରିଚିତ ରାଜ କପୁର ପ୍ରଥମେ ଆର୍‌କେ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ପାଳନ କରୁଥିଲେ ହୋଲି। ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା ରଖିଥାଆନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟି।


Model This Week

ଚନ୍ଦନ, ସରିତା, ସୁଶିଲ, ସଙ୍ଘମିତ୍ରା