ମନୋରଞ୍ଜନ |

ସିଗାରେଟ ହିଁ ରାକେଶଙ୍କ ଗଳା କର୍କଟର କାରଣ: ଅମୋଦ ମେହେରା

ସିଗାରେଟ ହିଁ ରାକେଶଙ୍କ ଗଳା କର୍କଟର କାରଣ: ଅମୋଦ ମେହେରା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ରୋଶନ ଏବେ ଗଳା କର୍କଟରେ ପୀଡିତ ବୋଲି ୨ ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ରୋଶକଙ୍କ ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ସୋସିଆଲ ମିିଆରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ। ଏହାରି ଭିତରେ କିନ୍ତୁ ରାକୋଶଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅମୋଦ ମେହେରା ରାକେଶଙ୍କ କର୍କଟର କାରଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଚମକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅମୋଦ କହିଛନ୍ତି ରାକେଶ କିଛିଦିନ ହେବ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ସିଗାରେଟ ଟାଣୁଥିଲେ। ଏମିତିକି ବହୁଥର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସିଗାରେଟ ଛାଡିବାକୁ ରାକେଶଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଲୁଚିଛପି ସିଗାରେଟ୍‌ ପିଉଥିଲେ। ତେଣୁ ସିଗାରେଟ ହିଁ ତାଙ୍କ ଗଳା କର୍କଟର କାରଣ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅମୋଦ। ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ରାକେଶଙ୍କର ଗଳା କର୍କଟ ପ୍ରଥମ ଅବସ୍ଥାରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବୁଧବାର ଏହାର ସଫଳ ଅସ୍ତ୍ରେପଚାର ହୋଇଛି। 


All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ପରିବାରର ବିନା ଅନୁମତିରେ ବିବାହ କରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧା: ଶକ୍ତି କପୁର

ପରିବାରର ବିନା ଅନୁମତିରେ ବିବାହ କରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧା: ଶକ୍ତି କପୁର

ମୁମ୍ବାଇ,୨୩।୩: ଆଜିକାଲି ନିଜ ବିବାହ ଖବରକୁ ନେଇ ବି-ଟାଉନରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର। 

ଜୟାଲଳିଥାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ କଙ୍ଗନା

ଜୟାଲଳିଥାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ କଙ୍ଗନା

ମୁମ୍ବାଇ,୨୩।୩: ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏବେ ଚାଲିଛି ବାୟୋପିକ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ। ନିକଟରେ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌। ତେବେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଏହିକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ତାମିଲନାଡୁର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବର୍ଗତା ଜୟାଲଳିଥାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌। ଟ୍ରେଡ୍‌ ଆନାଲିସିଷ୍ଟ ତରୁଣ ଆଦର୍ଶ ଟୁଇଟ୍‌ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

 ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନ ଥିବାରୁ ଷ୍ଟେଶନରେ ଦିନ କାଟୁଥିଲେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ଅଭିନେତା

ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନ ଥିବାରୁ ଷ୍ଟେଶନରେ ଦିନ କାଟୁଥିଲେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ଅଭିନେତା

ଗ୍ଲାମର ଜଗତରେ ଷ୍ଟାର୍‌ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର୍‌ ବନିବା ଆଦୌ ସହଜ କଥା ନୁହେଁ। ଏଥିପାଇଁ ଅଭିନେତା/ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବହୁ ସଂଘର୍ଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡେ।

‘ଭାଭି’ ଡାକିବାରୁ ରାଗିଗଲେ ଦୀପିକା

‘ଭାଭି’ ଡାକିବାରୁ ରାଗିଗଲେ ଦୀପିକା

ମୁମ୍ବାଇ: ପଦ୍ମାବତ୍‌ ଫେମ୍‌ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌ ନିକଟରେ ଏକ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ସେରମନିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଆଉ ସାଙ୍ଗରେ ଥିଲେ ପତିଦେବ ରଣବୀର ସିଂ। ଦୁହେଁ ଏଥିରେ ସମ୍ମାନୀତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। 

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଯୋଗୁ ସୈଫ୍‌ ଲଳନା ସାରା-ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଯୋଗୁ ସୈଫ୍‌ ଲଳନା ସାରା-ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’ ଜରିଆରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ସୈଫ୍‌ଙ୍କ ଲଳନା ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌। ସେବେଠୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। କେହି କେହି ସୁଶାନ୍ତ ସାରାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ। ମାତ୍ର ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏମିତି କେୟାର ନିଅନ୍ତି ବିରାଟ

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏମିତି କେୟାର ନିଅନ୍ତି ବିରାଟ

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଫିଲ୍ମଠୁ ଏବେ ବିରତି ନେଇ କ୍ରିକେଟର ତଥା ସ୍ବାମୀ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ‘ଜିରୋ’ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଛୁଟିରେ ରହି ବିରାଟଙ୍କ ସହିତ କ୍ରିକେଟ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଏବେ ବି ଚମକୁଛନ୍ତି ଡିମ୍ପଲ

ଏବେ ବି ଚମକୁଛନ୍ତି ଡିମ୍ପଲ

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସୁନାହାନ୍ତି ବେଶୀ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଟ୍ବିଙ୍କିଲ୍‌ ଖାନାଙ୍କ ମାଆ ଡିମ୍ପଲ କ।ପାଡିଆ ତଥା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଶାଶୂମା। 

ପ୍ରେମ କଲେ ୩ ନାୟକଙ୍କୁ ବାହା ହେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ

ପ୍ରେମ କଲେ ୩ ନାୟକଙ୍କୁ ବାହା ହେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ କୁଇନ୍‌ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ୪୧ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୭୮ରେ ଜନ୍ମିତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ବୋଲ୍ଡ୍‌ ନାୟିକା ଭାବେ ବି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। 

ବଲିଉଡ୍‌ର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଗାୟକ

ବଲିଉଡ୍‌ର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଗାୟକ

ଗୀତ ଶୁଣିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଗୀତ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ମନର ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ସବୁ ଭୁଲି ହୋଇଯାଏ। ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ସଂଗୀତରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ବଲିଉଡ୍‌ର ସିଙ୍ଗରମାନେ ଗୀତ ଗାଇ ବେଶ୍‌ ପରିଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ଗୀତ ଗାଇ ସେମାନେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନେଉଛନ୍ତି। 

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ୫ ଷ୍ଟାରଙ୍କ କନ୍ୟା

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ୫ ଷ୍ଟାରଙ୍କ କନ୍ୟା

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ୯୦ ଦଶକର ବହୁ ଷ୍ଟାର ଧୀରେ ଧୀରେ ସିଲଭର ସ୍କ୍ରିନ୍‌ଠାରୁ ଦୂରେଇବା ଆମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଅପରପକ୍ଷରେ ବହୁ ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପାଇଁ ରେଡ୍ଡି ହୋଇଗଲେଣି।

ଏକାଠି ହେବେ ଶାହାରୁଖ୍‌-ସଲମାନ୍‌

ଏକାଠି ହେବେ ଶାହାରୁଖ୍‌-ସଲମାନ୍‌

ବଲିଉଡ୍‌ର ନିର୍ମାତା ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲି ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଏବଂ ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବିଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍‌ ଧରିଥିଲା। ହେଲେ ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଭଂସାଲି ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ ବରଂ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ସିନେମାରେ ଏହି ଯୋଡିକୁ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।  

ରଙ୍ଗ ଖେଳିବା ସହ ଭାଙ୍ଗ ବି ପିଉଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ରଙ୍ଗ ଖେଳିବା ସହ ଭାଙ୍ଗ ବି ପିଉଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଆଜି ଦେଶର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ହୋଲି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯାଉଥିବାବେଳେ ଆସନ୍ତାକାଲି ମଧ୍ୟ ଆଉ କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ଏହି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯିବ। ଗାଁଠୁ ସହର ଯାଏ ସବୁଠି ହୋଲିର ମାହୋଲ। ଏଥିରୁ ବି ବାଦ୍‌ ପଡ଼ିନି ବଲିଉଡ୍‌ ଜଗତ।


Model This Week

ଚନ୍ଦନ, ସରିତା, ସୁଶିଲ, ସଙ୍ଘମିତ୍ରା