ଅପରାଧ | ରାୟଗଡା

୭୦ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ, ମ୍ୟାକ୍ସ ଜବତ

୭୦ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ, ମ୍ୟାକ୍ସ ଜବତ
ଜୟପୁର,୧୧ା୧୦(ନି.ପ୍ର./ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଜୟପୁର ସଦର ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ୭୦ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଓ ଚାଲାଣରେ ବ୍ୟବହୃତ ଗାଡ଼ି ଜବତ କରିଛି ା ଏସ୍‌ଆଇ ନାରାୟଣ ପଟ୍ଟନାୟକ ଉମୁରି ହାଇଟେକ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କଲେଜ ନିକଟରେ ଏକ ମହିନ୍ଦ୍ରା ମ୍ୟାକ୍ସ (ଓଆର-୨୪ ୧୨୫୭) ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ଦେଖିଥିଲେ। ସନ୍ଦେହରେ ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଗାଡିର ମାଲିକ ସେଠାରେ ନଥିବା ବେଳେ ୩ଟି ଧଳା ଜରିବ୍ୟାଗରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ମିଳିଥିଲା। ଗାଡ଼ିଟି ଗତ ମଙ୍ଗଳବାରରୁ ସେଠାରେ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା। ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଭାବେ ସହକାରୀ ଜିଲାପାଳ ସ୍ନିଗ୍ଧାରାଣୀ ପଲାଇଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଓଜନ କରାଯିବା ବେଳେ ୭୦ କେଜି ୧୪୦ ଗ୍ରାମ ଗଞ୍ଜେଇ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା। ବାହାର ରାଜ୍ୟକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ଗାଡ଼ି ଅଚଳ ହେବା ପରେ ସମ୍ଭବତଃ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଏହାକୁ ଛାଡ଼ି ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିବା ପୋଲିସ ଅନୁମାନ କରୁଛି ବୋଲି ଥାନା ଅଧିକାରୀ କୈଳାସ ସେଠୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ କେସ୍‌ ନଂ ୧୬୯/୧୮ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇ ଗାଡ଼ିର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।
All Right Reserved By

ଅପରାଧ | ରାୟଗଡା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଚଢାଉ: ୯ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୭୦ ଲିଟର ଚୋରା ମଦ ଜବତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଚଢାଉ: ୯ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୭୦ ଲିଟର ଚୋରା ମଦ ଜବତ

ରୂପ୍‌ସା/ଜଳେଶ୍ୱର, ୧୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାର ପୃଥକ ସ୍ଥାନରେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ୯ଜଣ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସଦର ବ୍ଲକ ଓ ରୂପ୍‌ସା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୨ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୪ ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସେମାନଙ୍କଠାରୁ  ୭୦ ଲିଟର ଚୋରା ଦେଶୀ ରନ୍ଧା ମଦ ଜବତ ହୋଇଛି।

ବେଆଇନ୍‌ ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଚଢ଼ାଉ: ବିସ୍ଫୋରକ ଓ ବାଣ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

ବେଆଇନ୍‌ ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଚଢ଼ାଉ: ବିସ୍ଫୋରକ ଓ ବାଣ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

କଟକ ଅଫିସ,୧୪।୧୦: ସହର ଉପକଣ୍ଠରେ ଥିବା ବେଆଇନ ବାଣ ଗୋଦାମରେ ରବିବାର କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି। ଜଗତପୁର ପାଗା ଅଞ୍ଚଳର ମହାଜନପୁରରେ ଥିବା ଏହି ଗୋଦାମରେ ଜଗତ୍‌ପୁର ପୋଲିସ ସକାଳେ ଚଢ଼ାଉ କରି ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିସ୍ଫୋରକ ଓ ବାଣ ଜବତ କରିଛି। 

କଣ୍ଟେନର ଚୋରି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ୩ ଗିରଫ, ୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ

କଣ୍ଟେନର ଚୋରି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ୩ ଗିରଫ, ୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୪।୧୦-ଅନୁଗୋଳରୁ ଗତ ୩ରେ ଜାତୀୟ ରଜପଥରୁ କଣ୍ଟେନର ଚୋରି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଭିଯୋଗରେ ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ କଟକ ଟାଙ୍ଗିରୁ ୩ ଜଣଙ୍କୁ  ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।

ଏଟିଏମ୍‌ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ: ପୋଲିସ ଛାନ୍‌ଭିନ ଆରମ୍ଭ

ଏଟିଏମ୍‌ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ: ପୋଲିସ ଛାନ୍‌ଭିନ ଆରମ୍ଭ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ୍‌,୧୪।୧୦-
ବରଗଡ଼ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିରମାଲ ଛକସ୍ଥିତ ଆନ୍ଧ୍ରାବ୍ୟାଙ୍କର ଏଟିଏମକୁ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରିରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଏଟିଏମରେ ଗଚ୍ଛିତ ରହିଥିବା ନଗଦ ଟଙ୍କାକୁ ଲୁଟିନେବାରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ସଫଳ ନା ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି, ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ । ଖବରପାଇ ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବରଗଡ଼ ଏସଡ଼ିପିଓ ସୁରେଶ କୁମାର ନାଏକ, ସଦର ଥାନା ଆଇଆଇସି ମମତା ନାୟକ, ଟାଉନ ଥାନା ଆଇଆଇସ ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ଭୋଇ ପ୍ରମୁଖ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚି ଛାନଭିନ 

୨୧୭ ଲିଟର ରନ୍ଧାମଦ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

୨୧୭ ଲିଟର ରନ୍ଧାମଦ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ଲୋଇସିଂହା,୧୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଦଶହରା ପୂଜାକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଜିଲା ଅବକାରୀ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଓ ଲୋଇସିଂହା ଅବକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲୋଇସିଂହା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ମିଳିତ ଚଢାଉ ହୋଇଯାଇଛି। ବଘାପାଲି ଓ ଉଚ୍ଚବାହାଲ ଗ୍ରାମରେ ଚଢାଉ କରି ୩ ଜଣଙ୍କ ଠାରୁ ୧୨୦ ଲିଟର ରନ୍ଧା ମଦ ଓ ସାଢେ ୭ ଲିଟର ବିଅର ଜବତ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ବଘାପାଲି ଗ୍ରାମର କରୁଣାକର ବେହେରା, ଉଚ୍ଚ ବାହାଲଗ୍ରାମର ଦୁର୍ଲଭ ଦୋରା ଓ ପୁଷ୍ପାଳି ସେଠ। 

ଯୁବକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ନୂଆମୋଡ: ଧରା ପଡିଲେ ୩ ହତ୍ୟାକାରୀ

ଯୁବକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ନୂଆମୋଡ: ଧରା ପଡିଲେ ୩ ହତ୍ୟାକାରୀ

ଟିଟିଲାଗଡ,୧୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)
ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଟିଟିଲାଗଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାତବହନି ଜଙ୍ଗଲର ଥିବା ଏକ ନାଳରୁ  ପୋଲିସ ଗତ ମାସ ୯ତାରିଖରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ଶନିବାର ଏହି ଘଟଣା ନୂଆ ମୋଡ ନେଇଛି। ଏହି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରି ପୋଲିସ  ଶିକ୍ଷକ ଫକୀର ଲୁହା, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାଧବୀ ଏବଂ ଭିଣୋଇ ବିଷ୍ଣୁ ପ୍ରସାଦ ମହାନନ୍ଦଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିବା ଆଇଆଇସି ପ୍ରଭାତ ରଞ୍ଜନ ମହାନ୍ତି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

ପୋଲିସ ଅଧିକାରିଣୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ପ୍ରତାରଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ପୋଲିସ ଅଧିକାରିଣୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ପ୍ରତାରଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ୍‌,୧୪।୧୦
ବରଗଡ଼ ଜିଲାର ଜଣେ ପଦସ୍ଥ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରିଣୀଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଏବଂ ପରେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରିଣୀ ଜଣକ ପ୍ରତାରଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ଘଟଣା ଏଠାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। ଘଟଣାଟି ଥାନାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଶନିବାର ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମ ପ୍ରତାରକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ରାତ୍ରି ପ୍ରାୟ ୯ଟାରେ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଜିଲା ବାହାରର ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ 

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇଲେ ଶିକ୍ଷକ : ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କଲେ ବିଇଓ

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇଲେ ଶିକ୍ଷକ : ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କଲେ ବିଇଓ

ଦେଓଗାଁ,୧୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)
ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଦେଓଗାଁ ବ୍ଲକ କୁତୁର୍ଲା ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁରସିଂ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ  ବିଦ୍ୟାଳୟ ଶ୍ରେଣୀ କୋଠରିରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ଅଶ୍ଲିଳ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ସ୍କୁଲର ଜଣେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନାମରେ। ଏ ନେଇ ସ୍କୁଲ ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭ୍ୟମାନେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନାମରେ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ(ବିଇଓ)ଭାଗ୍ୟବତୀ ଦାଶଙ୍କ ନିକଟରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବଦଳି କରି ତାଙ୍କ ବଦଳରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି 

ରାସ୍ତାରୁ ଟେକିନେଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ଧମକ: ଥାନାରେ ଏତଲା

ରାସ୍ତାରୁ ଟେକିନେଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ଧମକ: ଥାନାରେ ଏତଲା

ରିଆମାଳ, ୧୪।୧୦ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲା ରିଆମାଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅର୍ଜୁନଝରି ଅଞ୍ଚଳରେ ଜନୈକା ମହିଳାଙ୍କୁ ଶନିବାର ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ରିଆମାଳ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମହିଳା ଜଣକ ସକାଳ ୯ଟାବେଳେ ନିଜ ଜମିର ପାଣି ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଜମିରୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ସେହି ଗ୍ରାମର ବସନ୍ତ ସୁହୁଳା (୨୭) ତାଙ୍କୁ ବାଟରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ମହିଳା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଯୁବକଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ସେ ଶୁଣିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଓଲଟି 

ଗାଡି କାଚ ଭାଙ୍ଗି ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା, ଲାପ୍‌ଟପ ଚୋରି

ଗାଡି କାଚ ଭାଙ୍ଗି ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା, ଲାପ୍‌ଟପ ଚୋରି

କୋଣାର୍କ,୧୪।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ପୁରୀ ଜିଲା ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ବେଳାଭୂମିକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ କାର କାଚ ଭାଙ୍ଗି ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା, ଲାପ୍‌ଟପ ଏବଂ ଜରୁରୀ କାଗଜପତ୍ର  ଥିବା ଏକ ବ୍ୟାଗ ରବିବାର ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ପଡ଼ିରହିଛି ଏକାଧିକ ମାମଲା: ତାଗିଦ କଲେ ଡିସିପି

ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ପଡ଼ିରହିଛି ଏକାଧିକ ମାମଲା: ତାଗିଦ କଲେ ଡିସିପି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୪।୧୦(ବ୍ୟୁରୋ): ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକାଧିକ ଥାନାରେ ପୁରୁଣା ମାମଲା ପଡ଼ିରହିଛି। ସେଗୁଡ଼ିକର ତଦନ୍ତ ଅଧାରେ ଅଟକିଛି। ସବୁଠୁ ଅଧିକ ମାମଲା ପଡି ରହିଛି ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ। ତେଣୁ ଶନିବାର ଡିସିପିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଅପରାଧ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକରେ ଡିସିପି ଅନୁପ ସାହୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍‌ କରିଛନ୍ତି।

ଚୋରା ମଦ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ଚୋରା ମଦ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୧୪।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚୋରା ଦେଶୀ ଓ ବିଦେଶୀ ମଦ କାରବାର ଅବାଧରେ ଚାଲିଛି ା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ କଟକ ଅବକାରୀ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସି ବ୍ୟୁରୋ ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ୧୫ ଲିଟର ବିଦେଶୀ ଓ ୮ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରାଯାଇଛି।