ବାଣିଜ୍ୟ |

ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପଦକ୍ଷେପ

ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପଦକ୍ଷେପ
ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୧-୧୦: ବାତ୍ୟା ତିତ୍‌ଲିକୁ ନଜରରେ ରଖି ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ପକ୍ଷରୁ ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି। କେତେକ ଟ୍ରେନକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ କେତେକର ଚଳାଚଳ ସମୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଆଉ କିଛିକୁ ସାମୟିକ ଭାବେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିବା ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ କହିଛି। ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୧୦ଟା ପରଠାରୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୋଡ ଏବଂ ବିଜୟନଗରମ ମଧ୍ୟରେ ଟ୍ରେନ ଚଳାଚଳକୁ ବାତିଲ୍‌ କରାଯାଇଛି। ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲା ପରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ବୋଲି ରେଲଓ୍ବେ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି। ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ରେଲଓ୍ବେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛି। ଛତ୍ରପୁର, ଗଞ୍ଜାମ, ରମ୍ଭା, ହୁମ୍ମା, ପଲାସା, ଶ୍ରୀକାକୁଲମ୍‌ ଭଳି ଷ୍ଟେଶନକୁ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଭାବେ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି। ଷ୍ଟେଶନଗୁଡିକ ସହ ନିରନ୍ତର ଯୋଗାଯୋଗ ରକ୍ଷା ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି। ବିଦ୍ୟୁତ ସଂଯୋଗ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଡିଜେଲ ଚାଳିତ ଇଞ୍ଜିନ, ଟ୍ରାକ୍‌ ସଫା ଲାଗି ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇଛି। ସେହିଭଳି ୮୪୫୫୮୮୫୯୩୬,୦୬୭୪-୨୩୦୧୫୨୫, ୦୬୭୪-୨୩୦୧୬୨୫ ହେଲ୍‌ପଲାଇନ ସୁବିଧା କରାଯାଇଛି।  ଭୁବନେଶ୍ୱର-ବାଙ୍ଗାଲୋର-ପ୍ରଶାନ୍ତି ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ଭୁବନେଶ୍ୱର-ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ବୁଧବାରର ସାଲିମାରଠାରୁ ଆସୁଥିବା ସାଲିମାର-ସିକନ୍ଦରାବାଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ବୁଧବାରର ଗୁଣୁପୁର-ପୁରୀ ପାସେଞ୍ଜର, ଗୁରୁବାର ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାରର ସମ୍ବଲପୁର-କୋରାପୁଟ-ସମ୍ବଲପୁର ପାସେଞ୍ଜର, ଗୁରୁବାର ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାରର ସମ୍ବଲପୁର-ଜୁନାଗଡ ରୋଡ-ସମ୍ବଲପୁର ପାସେଞ୍ଜର, ଗୁରୁବାର ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାରର ବିଶାଖାପଟଣାମ-ରାୟପୁର-ବିଶାଖାପାଟଣାମ୍‌ ପାସେଞ୍ଜରକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି। ରାଉରକେଲା-ପୁରୀ-ରାଉରକେଲା  ପାସେଞ୍ଜର ଗୁରୁବାର ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ପାଇଁ ବାତିଲ ହୋଇଛି। 
 ଅନ୍ୟ କେତେକ ଟ୍ରେନକୁ ସାମୟିକ ଭାବେ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଟ୍ରେନଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ଗୁରୁବାରର ଭୁବନେଶ୍ୱର-ସିକନ୍ଦରାବାଦ ବିଶାଖା ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ଭୁବନେଶ୍ୱର-ମୁମ୍ବାଇ କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ପୁରୀ- ବିଶାଖାପାଟଣା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲୁଥିବା ବୁଧବାରର ତିରୁପତି-ପୁରୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ବିଶାଖାପାଟଣା-ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟରେ ଚାଲୁଥିବା ସିକନ୍ଦରାବାଦ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିଶାଖା ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ବିଶାଖାପାଟଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟରେ ଚାଲୁଥିବା ମୁମ୍ବାଇ-ଭୁବନେଶ୍ୱର କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ରହିଛି। ଭାଗଲପୁର-ୟଶବନ୍ତପୁର ଅଙ୍ଗା ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଅଧାରୁ ଅଟକିଛି। ସିଲଚର ତ୍ରିଭେନ୍ଦ୍ରମ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବୁଧବାର ହାଓଡାଠାରେ ଅଟକାଯାଇଛି। ଉଭୟ ବୁଧବାର ଏବଂ ଗୁରୁବାର ଲାଗି ପଲାସା-ବିଶାଖାପାଟଣମ-ପଲାସା ପାସେଞ୍ଜର ବିଜୟ ନଗରମଠାରେ ଆଶିଂକଭାବେ ବାତିଲ ହୋଇଛି।
 ଅପରପକ୍ଷରେ ଅନ୍ୟ କେତେକ ଟ୍ରେନ୍‌ର ଗତିପଥ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ବୁଧବାରର ଚେନ୍ନାଇରୁ ଆସୁଥିବା ଚେନ୍ନାଇ-ସାନ୍ତ୍ରାଗାଛି ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବିଜୟ ନଗରମ-ଟିଟଲାଗଡ-ସମ୍ବଲପୁର-ଝାରସୁଗୁଡା-ଟାଟା-ଖଡଗପୁର ଦେଇ ଯିବ। ସେହିଭଳି ଚେନ୍ନାଇ-ହାଓଡା ଏକ୍ସପ୍ରେସ  ସମାନ ରୁଟରେ ଯିବ। ତ୍ରିଭେନ୍ଦ୍ରମ-ସିଲଚର ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବିଜୟ ନଗରମ-ଟିଟଲାଗଡ-ସମ୍ବଲପୁର-ଝାରସୁଗୁଡା- ଆସାନସୋଲ ହୋଇ ଯିବ। ହାଇଦ୍ରାବାଦ-ହାଓଡା ଇଷ୍ଟକୋଷ୍ଟ କାଜିପେଟ-ବଲହରଶାହା-ନାଗପୁର-ବିଳାସପୁର-ଝାରସୁଗୁଡା-ଟାଟା-ଖଡଗପୁର ଦେଇ ଯିବ। ଅନ୍ୟ ଟ୍ରେନଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ବୁଧବାରର ପୁଡୁଚେରୀ-ହାଓଡା, ଭୁବନେଶ୍ୱର-ଜଗଦଲପୁର ଜୁନାଗଡ ଏକ୍ସପ୍ରେସ,  ହାଓଡା-ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଇଷ୍ଟକୋଷ୍ଟ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ଅଗରତାଲା-ବାଙ୍ଗାଲୋର କାଣ୍ଟ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ସିକନ୍ଦରାବାଦ-ହାଓଡା ଫାଲକନାମା ଏକ୍ସପ୍ରେସ,  ହାଓଡା-ଚେନ୍ନାଇ କରମଣ୍ଡଳ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ହାଓଡା-ଏସ୍‌ଏସ୍‌ପିଏନ୍‌ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ହାଓଡା-ୟଶବନ୍ତପୁର ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ଏର୍ନାକୁଲମ-ପାଟଣା ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଭଳି ଟ୍ରେନର ଗତିପଥ ବଦଳା ଯାଇଛି। ସୂଚୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେନ ମଧ୍ୟରେ  ବୁଧବାର ଏବଂ ଗୁରୁବାରର ହାଓଡା-ଚେନ୍ନାଇ ମେଲ୍‌, ସାଲିମାର ତ୍ରିଭେନ୍ଦ୍ରମ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ରହିଛି। ପୁରୀ-ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ-ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ପୁରୀ-ହାଓଡା ଜଗନ୍ନାଥ ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି। ସେହିଭଳି ଆରଆରବି ପରୀକ୍ଷା ବାତ୍ୟା ଯୋଗୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି। ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଅଧୀନରେ ଆସୁଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ତଥା ତାରିଖ ନେଇ ପରେ ଅବଗତ କରାଯିବ ବୋଲି ଆର୍‌ଆରବି ଭୁବନେଶ୍ୱର ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। 

All Right Reserved By

ବାଣିଜ୍ୟ |

କୋଇଲା ଯୋଗାଣରେ ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ଉଦ୍ୟୋଗକୁ ପ୍ରାଥମିକତା

କୋଇଲା ଯୋଗାଣରେ ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ଉଦ୍ୟୋଗକୁ ପ୍ରାଥମିକତା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫-୧୦: ତାପଜ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଉତ୍ପାଦନ କରୁଥିବା ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ଉଦ୍ୟୋଗଗୁଡିକ ପ୍ରଥମେ କୋଇଲା ଯୋଗାଣ ଲାଗି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର କୋଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍‌(ସିଆଇଏଲ୍‌)କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫଳରେ ଗଚ୍ଛିତ କମ୍‌ ଥିବା ଘରୋଇ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଉତ୍ପାଦନକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏବେ ଭାଳେଣି ପଡିଛି। 

ଆଇଏଲ୍‌ଆଣ୍ଡ୍‌ଏଫ୍‌ଏସ୍‌କୁ ଝଟ୍‌କା : ମାମଲାରୁ ବର୍ତ୍ତିବାକୁ ସମୟ ଦେଲେନି ଏନ୍‌ସିଏଲ୍‌ଟି

ଆଇଏଲ୍‌ଆଣ୍ଡ୍‌ଏଫ୍‌ଏସ୍‌କୁ ଝଟ୍‌କା : ମାମଲାରୁ ବର୍ତ୍ତିବାକୁ ସମୟ ଦେଲେନି ଏନ୍‌ସିଏଲ୍‌ଟି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫-୧୦: କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଓ ଇନଫ୍ରାଷ୍ଟ୍ରକ୍‌ଚର ଲିଜିଂ ଆଣ୍ଡ୍‌ ଫାଇନାନ୍ସିଆଲ ସର୍ଭିସେସ୍‌(ଆଇଏଲ୍‌ଆଣ୍ଡ୍‌ଏଫ୍‌ଏସ୍‌)କୁ ଏନ୍‌ସିଏଲ୍‌ଟିରୁ ଜୋରଦାର ଝଟ୍‌କା ଲାଗିଛି।

ଆପ୍‌ ଜରିଆରେ ଟ୍ରେନ ଯାତ୍ରୀ ‘ଶୂନ୍‌ ଏଫଆଇଆର’ ଦାଏର କରିପାରିବେ

ଆପ୍‌ ଜରିଆରେ ଟ୍ରେନ ଯାତ୍ରୀ ‘ଶୂନ୍‌ ଏଫଆଇଆର’ ଦାଏର କରିପାରିବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫-୧୦:ଚୋରି, ଦୁର୍ବ୍ୟହାର, ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପରାଧ ଭଳି ଘଟଣାର ଅଭିଯୋଗ କରିବା ଲାଗି ଟ୍ରେନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏଣିକି ପରବର୍ତ୍ତୀ ଷ୍ଟେଶନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବନି। ଯାତ୍ରା କାଳରେ ଟ୍ରେନ ଯାତ୍ରୀ ମୋବାଇଲ ଆପ୍‌ ଜରିଆରେ ଯେକୌଣସି ଅପରାଧିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ।

ବିମୁଦ୍ରୀକରଣ ପରେ ୧୦ ହଜାର ଜମାକାରୀଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍‌

ବିମୁଦ୍ରୀକରଣ ପରେ ୧୦ ହଜାର ଜମାକାରୀଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫-୧୦: କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ୨୦୧୬ରେ ବିମୁଦ୍ରୀକରଣ ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ସାଧାରଣ ଜନତା ଅଚଳ ହୋଇଯାଇଥିବା ୫୦୦ ଓ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍‌କୁ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଜମା ରଖିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ଟଙ୍କା ଜମା ରଖିବା ନେଇ ଏବେ ଆୟକର ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ବେନାମୀ ଆଇନ ଅଧୀନରେ ୧୦ ହଜାର ଜମାକାରୀଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଛି।

ନୂଆ କେୱାଇସି ଗାଇଡଲାଇନ ଲାଗି ଆର୍‌ବିଆଇକୁ ଅନୁରୋଧ

ନୂଆ କେୱାଇସି ଗାଇଡଲାଇନ ଲାଗି ଆର୍‌ବିଆଇକୁ ଅନୁରୋଧ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫-୧୦: ଆଧାର ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପରେ ଏବେ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସେକ୍ଟରରେ କଓ୍ବୋଇସି(ନୋ ଇଓର କଷ୍ଟମର ବା ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତୁ)କୁ ନେଇ ଏବେ ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଉଡ଼ାନ ସେବା ଲାଗି ନିଲାମ ଆହ୍ବାନ କଲେ ସରକାର

ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଉଡ଼ାନ ସେବା ଲାଗି ନିଲାମ ଆହ୍ବାନ କଲେ ସରକାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫-୧୦:କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ‘ଉଡ଼େ ଦେଶ କା ଆମ୍‌ ନାଗରିକ’(ଉଡ଼ାନ) ଯୋଜନାର ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଂସ୍କରଣ ଲାଗି ଇଚ୍ଛୁକ କମ୍ପାନୀଙ୍କ ଠାରୁ ନିଲାମ ଆହ୍ବାନ କରିଛନ୍ତି। ଦେଶରୁ ବଛା ବଛା ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳ ଲାଗି ବିମାନ ସମ୍ପର୍କ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ସରକାର ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ଆଧାର ମଡେଲ ଆପଣାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ମାଲେସିଆ

ଆଧାର ମଡେଲ ଆପଣାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ମାଲେସିଆ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫-୧୦:ଆଧାର ମଡେଲକୁ ଆପଣାଇବା ଲାଗି ମାଲେସିଆ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଇ ଭାରତ ବ୍ୟାପକ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିବାରୁ ନିଜ ଦେଶରେ ଦୁର୍ନୀତିକୁ ରୋକିବା ଲାଗି ମାଲେସିଆ ଏବେ ଆଧାର ମଡେଲ ଲାଗୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

ତୈଳ କମ୍ପାନୀ ସିଇଓଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ତୈଳ କମ୍ପାନୀ ସିଇଓଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫-୧୦: ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ଅଶୋଧିତ ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଦେଶ ସମ୍ମୁଖରେ ଏବେ ଆର୍ଥିକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସୋମବାର ଏକ ବୈଠକ ଡାକିଛନ୍ତି। 

ଡାଟା ଲୋକାଲାଇଜେଶନ; ଜିଦ୍‌ରେ ଅଟଳ ଆର୍‌ବିଆଇ

ଡାଟା ଲୋକାଲାଇଜେଶନ; ଜିଦ୍‌ରେ ଅଟଳ ଆର୍‌ବିଆଇ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫-୧୦: ଡାଟା ଲୋକାଲାଇଜେଶନକୁ ନେଇ ଭାରତୀୟ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ(ଆର୍‌ବିଆଇ) ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଜାରି ପରେ ଭାରତରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଗୁଗୁଲ୍‌, ଫେସବୁକ୍‌ ଭଳି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କମ୍ପାନୀମାନେ ଏବେ ଅଡୁଆରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି। ଚଳିତ ମାସ ୧୫ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କମ୍ପାନୀମାନେ ଦେଶରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ପେମେଣ୍ଟ ଡାଟାକୁ ଗଚ୍ଛିତ ରଖିବାକୁ ଆର୍‌ବିଆଇ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

 ଓଡିଶା ବଜାରରେ ପୁନଃ ପ୍ରବେଶ କଲା ଆଇଡି ବ୍ରାଣ୍ଡ

ଓଡିଶା ବଜାରରେ ପୁନଃ ପ୍ରବେଶ କଲା ଆଇଡି ବ୍ରାଣ୍ଡ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪-୧୦: ପ୍ରମୁଖ ସୁ’ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆଇଡି ଓଡିଶାରେ ଏହାର ସ୍ଥିତି ଦୃଢୀକରଣ ପଦକ୍ଷେପ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଜାରରେ ପୁନଃ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରତି ଡିଲର ତଥା ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ରେସପନ୍ସ ମିଳିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ଆଶାବାଦୀ ରହିଛି। ଓଡିଶା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ବିତରଣକାରୀ ଭାବେ ରାମଜୀ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସର ସଞ୍ଜୟ ଲୋହିଆଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଛି। 

ୟୁବିଆଇର ଏନ୍‌ଏଫସି ଡେବିଟ୍‌ କାର୍ଡ

ୟୁବିଆଇର ଏନ୍‌ଏଫସି ଡେବିଟ୍‌ କାର୍ଡ

ୟୁନାଇଟେଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ(ୟୁବିଆଇ) ପକ୍ଷରୁ କଣ୍ଟାକ୍ଟଲେସ୍‌ ଡେବିଟ୍‌କାର୍ଡର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ପାର୍ବଣ ଧମାକା ଅଫର

ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ପାର୍ବଣ ଧମାକା ଅଫର

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୩-୧୦: ରିଲାଏନ୍ସ ଜୁଏଲ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ପାର୍ବଣକୁ ନଜରରେ ରଖି ନୂଆ ପାର୍ବଣ ଧମାକା ଅଫର ସମ୍ପର୍କରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି।୧୨ ଅକ୍ଟୋବରଠାରୁ ୧୧ ନଭେମ୍ବର ଯାଏ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଗ୍ରାହକ ଉଠାଇ ପାରିବେ। ଏହି ସମୟରେ ୭୫,୦୦୦ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ଦାମ୍‌ର ସୁନା ଗହଣା କ୍ରୟ ଉପରେ ଗଢାମୂଲ୍ୟରେ ଫ୍ଲାଟ ୫୦% ରିହାତି ଉପଲବ୍ଧ।