ଜାତୀୟ |

ମାଆଙ୍କ ବିନା ଗଣେଶଙ୍କୁ ଆରାଧନା କଲେ ରଣବୀର

ମାଆଙ୍କ ବିନା ଗଣେଶଙ୍କୁ ଆରାଧନା କଲେ ରଣବୀର
ମୁମ୍ବାଇ,୧୪।୯: ସାରା ଦେଶରେ ଗଣେଣ ଚତୁର୍ଥୀ ଖୁବ୍‌ ଧୁମ୍‌ଧାମ୍‌ରେ ପାଳନ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ରଣବୀର ବେହେଲ୍‌ କିନ୍ତୁ ନିରାଡମ୍ବର ଭାବେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଏହି ଉତ୍ସବକୁ। ମାୟାନଗରୀରେ ଏହା ସବୁଠାରୁ ବଡ ଉତ୍ସବ ଭାବେ ପାଳନ କରାଯାଇଥାଏ। ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟି ଅଗ୍ରପୂଜ୍ୟ ଗଣେଣଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ଆଣିଥାଆନ୍ତି। ହେଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ କ୍ୟାନସରର ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ଲଣ୍ଡନରେ ଥିବାରୁ ଏଥର ତାଙ୍କ ଘରେ ସ୍ବାମୀ ଗୋଲଡି ବେହେଲ୍‌ ଓ ପୁଅ ରଣବୀର ସୋନାଲିଙ୍କ ବିନା ଏ ବର୍ଷ ଏହି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ପିତାପୁତ୍ର ମାଆ ସୋନାଲିଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ଜୀବନ କାମନା କରିବା ସହ ବିଘ୍ନବିନାଶନଙ୍କ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଛନ୍ତି। 
All Right Reserved By

ଜାତୀୟ |

ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା: ବାସନ ମାଜିଲେ ନେତା

ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା: ବାସନ ମାଜିଲେ ନେତା

ଇନ୍ଦୋର୍‌,୧୮।୧୧: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭୋଟରଙ୍କୁ ହାତେଇବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ କରୁଛନ୍ତି। 

ରାଜସ୍ଥାନରେ ୯୦ ଏବଂ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ୧୦୫ ଭାଜପା-କଂଗ୍ରେସ ବିଦ୍ରୋହୀ

ରାଜସ୍ଥାନରେ ୯୦ ଏବଂ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ୧୦୫ ଭାଜପା-କଂଗ୍ରେସ ବିଦ୍ରୋହୀ

ଜୟପୁର/ଭୋପାଳ,୧୮।୧୧: ରାଜସ୍ଥାନ ୯୦ ଏବଂ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ୧୦୫ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭାଜପା ତଥା କଂଗ୍ରେସର ବିଦ୍ରୋହୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। 

ସୋନାଲିଙ୍କ ପରେ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ହେଲେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ସୋନାଲିଙ୍କ ପରେ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ହେଲେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୧୧: ବଲିଉଡରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ଦୁଃଖ ବି ରହିଛି। ଏବେ ନାୟିକା ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ହୋଇ ବିଦେଶରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ  ସେ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହେବାର କାମନା କରୁଛନ୍ତି।

ଆୟୁଷ ଯୋଜନା: ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ୬୮ପ୍ରତିଶତ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା

ଆୟୁଷ ଯୋଜନା: ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ୬୮ପ୍ରତିଶତ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୧୧: ଆୟୁଷ ଯୋଜନାରେ ୬୮ ପ୍ରତିଶତ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜନ ଆରୋଗ୍ୟ ଯୋଜନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏହା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଉଛି।

ପୃଥକ ପୃଥକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୧୦ ମୃତ

ପୃଥକ ପୃଥକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୧୦ ମୃତ

ବେଙ୍ଗାଲୁର/ରାଜକୋଟ,୧୮।୧୧: କର୍ନାଟକର ହୋସୁର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ରବିବାର ସକାଳେ ରାସ୍ତା କଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଏକ ମାଲବୁହା ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଏକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ଏଥିରେ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ସହ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଲେ ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଲେ ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର କପୁର ରବିବାର ସକାଳୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରିବାକୁ ଅନେକ ଲୋକ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

ସୁରକ୍ଷାବଳ-ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁହାଁମୁହିଁ

ସୁରକ୍ଷାବଳ-ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁହାଁମୁହିଁ

ଶ୍ରୀନଗର,୧୮।୧୧: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀର ଶୋପିଆନ୍‌ରେ ରବିବାର ସୁରକ୍ଷାବଳ ଓ ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଚାପମୁକ୍ତ ଜୀବନ: ପାଠ ପଢ଼ାଇଲେ ରବିଶଙ୍କର

ଚାପମୁକ୍ତ ଜୀବନ: ପାଠ ପଢ଼ାଇଲେ ରବିଶଙ୍କର

ଦୁବାଇ,୧୮।୧୧(ୟୁଏଇ): ଭାରତର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଗୁରୁ ରବିଶଙ୍କର ସଂଯୁକ୍ତ ଆରବ ଏମିରେଟ୍‌ସର ଶାରଜାଠାରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ଯୋଗ ଶିବିରରେ ଚାପମୁକ୍ତ ଜୀବନଯାପନ ପାଇଁ ଦିଗ୍‌ଦର୍ଶନ ଦେଇଛନ୍ତି। 

ସିବିଆଇ ବନାମ ସିବିଆଇ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଗଲେ ଆଉ ଜଣେ ଅଫିସର

ସିବିଆଇ ବନାମ ସିବିଆଇ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଗଲେ ଆଉ ଜଣେ ଅଫିସର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୭।୧୧: ଦେଶର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସି ସିବିଆଇରେ ଚାଲିଥିବା ଅନ୍ତଃକନ୍ଦଳ ଦିନକୁଦିନ ତୀବ୍ର ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସିବିଆଇର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆଲୋକ ବର୍ମା, ଡିଏସପି ଏକେ. ବକ୍ସିଙ୍କ ପରେ ଡେପୁଟୀ ଏସପି ଅଶ୍ୱିନୀ କୁମାର ଗୁପ୍ତା ନିଜ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍‌ ଅର୍ଡରକୁ ନେଇ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଯାଇଛନ୍ତି। 

ସାବରିମାଳା ମନ୍ଦିରରୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ସାବରିମାଳା ମନ୍ଦିରରୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଥିରୁଭାନନ୍ତପୁରମ୍‌, ୧୭।୧୧: କେରଳର ଐତିହାସିକ ସାବରିମାଳା ମନ୍ଦିରରୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ଜଣେ ୫୦ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। 

ଲୁଚେଇ ରଖିବା ଲାଗି ବହୁତ କିଛି ଅଛି: ଜେଟଲୀ

ଲୁଚେଇ ରଖିବା ଲାଗି ବହୁତ କିଛି ଅଛି: ଜେଟଲୀ

ଭୋପାଳ,୧୭।୧୧(ପିଟିଆଇ)- ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶ ଓ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜ୍ୟ ସିବିଆଇ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସାଧାରଣ ସମ୍ମତିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବା ପରେ ଭାଜପା ପରିଚାଳିତ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। 

୧୦୪ ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ହୋଇଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ

୧୦୪ ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ହୋଇଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ରାୟପୁର, ୧୭।୧୧: ଛତିଶଗଡ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଧନୀ ଓ ଗରିବ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡା ମୁକାବିଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏଠାରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ସରିଥିବାବେଳେ ସମସ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ତାଲିକା ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଛି।