ଜାତୀୟ |

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣବଳାତ୍କାର

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣବଳାତ୍କାର
ହରିୟାଣା, ୧୪।୯: ହରିୟାଣାର ରେବାଡିରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଗଣବଳାତ୍କାର ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନିଆଯାଇ ଗଣବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସୂଚନା ମୁତାବକ, ପୀଡିତା ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ରେଲଓ୍ବେ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ। ମହେନ୍ଦ୍ରଗଡରେ ଥିବା ଏକ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରେ ସେ କୋଚିଂ ନେଉଥିଲେ। କୋଚିଂ ସାରି ଫେରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ୩ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ। ନିଶା ବଟିକା ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହ ଗଣବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ।
All Right Reserved By

ଜାତୀୟ |

ଅଭିନେତା ଆଲୋକ ନାଥଙ୍କ ନାଁରେ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ରୁଜୁ

ଅଭିନେତା ଆଲୋକ ନାଥଙ୍କ ନାଁରେ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ରୁଜୁ

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୧।୧୧: ଟିଭି ତଥା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଆଲୋକ ନାଥଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏକ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। 

ଅମୃତସର ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା: ଜଣେ ଗିରଫ

ଅମୃତସର ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା: ଜଣେ ଗିରଫ

ଅମୃତସର, ୨୧।୧୧: ପଞ୍ଜାବର ଅମୃତସରରେ ନିକଟ ନିରଙ୍କାରୀ ଭବନରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ବୁଧବାର ପୋଲିସ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ସ୍ଥାନୀୟ ନିବାସୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। 

ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଖାଇଗଲା ବିଲେଇ

ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଖାଇଗଲା ବିଲେଇ

କୋଏମ୍ବାଟୁର୍‌, ୨୧।୧୧: ତାମିଲନାଡୁର କୋଏମ୍ବଟୁର ସରକାରୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଖାଇଦେଇଛି ବିଲେଇ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। 

ପିଆଜ କିଲୋ ୧ଟଙ୍କା

ପିଆଜ କିଲୋ ୧ଟଙ୍କା

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ,୨୧।୧୧: କର୍ନାଟକର ପିଆଜ ଚାଷୀ ଏବେ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇ ବସିଛନ୍ତି। କାରଣ ଏବେ ଏଠି ପିଆଜ କିଲୋ ପ୍ରତି ଦାମ୍‌ ରହିଛି ୧ଟଙ୍କା। ଗତ ସପ୍ତାହେ ତଳେ ଏଠାରେ ପିଆଜ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ ୫ଶହ ଟଙ୍କା ଥିବା ବେଳେ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଏହା ୨ଶହ ଟଙ୍କାକୁ ଖସି ଆସିଥିଲା।

ଫେରିବେ ତେଜ ପ୍ରତାପ

ଫେରିବେ ତେଜ ପ୍ରତାପ

ପାଟନା,୨୧।୧୧: ଆର୍‌ଜେଡି ମୁଖ୍ୟ ତଥା ବିହାରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାବଦଙ୍କ ପୁଅ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

ଜେଲରେ ଥାଇ କଏଦୀ କାଟିଲେ ଯୌନାଙ୍ଗ

ଜେଲରେ ଥାଇ କଏଦୀ କାଟିଲେ ଯୌନାଙ୍ଗ

କୋଚି, ୨୧।୧୧: କେରଳର କୋଚିରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଇଦୁକିର ପିରାମିଡ୍‌ ସବଜେଲରେ ଜଣେ କଏଦୀ ବ୍ଲେଡରେ ତାଙ୍କ ଯୌନାଙ୍ଗ କାଟିଦେଇଛନ୍ତି।

ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ୧୦୮ ମିନିଟ୍‌ରେ ୪୨ ପ୍ରଶ୍ନ

ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ୧୦୮ ମିନିଟ୍‌ରେ ୪୨ ପ୍ରଶ୍ନ

ଚଣ୍ଡିଗଡ, ୨୧।୧୧: ଶିଖ୍‌ ମାନଙ୍କ ପବିତ୍ର ଧର୍ମଗ୍ରନ୍ଥ ଗୁରୁ ଗ୍ରନ୍ଥ ସାହେବର କଥିତ ଅପମାନ ଅଭିଯୋଗରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ପଞ୍ଜାବ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେଶନ୍‌ ଟିମ୍‌(ଏସଆଇଟି) ଜେରା କରିଛି। 

ଗୋଟିଏ ଥରରେ ୩ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ମହିଳା

ଗୋଟିଏ ଥରରେ ୩ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ମହିଳା

ମଣ୍ଡି,୨୧।୧୧: ହିମାଚଳପ୍ରଦେଶରେ ଜଣେ ମହିଳା ଗୋଟିଏ ଥରରେ ୩  ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଏଠାରେ ଅନେକ ମହିଳା ୩ ଯାଆଁଳା ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଆଣ୍ଡାମାନ ବୁଲି ଆସିଥିବା ଆମେରିକୀୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ଆଣ୍ଡାମାନ ବୁଲି ଆସିଥିବା ଆମେରିକୀୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ପୋର୍ଟ ବ୍ଲେୟାର/ଓ୍ବାଶିଂଟନ,୨୧।୧୧: ଆଣ୍ଡାମାନ ଓ ନିକୋବର ଦ୍ୱୀପ ବୁଲି ଆସିଥିବା ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଜନ୍‌ ଆଲେନ୍‌ ଚାଉ(୨୭) ନାମକ ଏହି ପର୍ଯ୍ୟଟକ ସେଣ୍ଟିନା ଆୟାରଲାଣ୍ଡ ବୁଲିବାକୁ ଯିବା ସମୟରେ କେତେଜଣ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ସାଥିରେ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। 

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ୪ ବର୍ଷରେ ମିଳିଥିବା ୧୯ଶହ ଉପହାରର ହେବ ଅନଲାଇନ୍‌ ନିଲାମ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ୪ ବର୍ଷରେ ମିଳିଥିବା ୧୯ଶହ ଉପହାରର ହେବ ଅନଲାଇନ୍‌ ନିଲାମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୧।୧୧: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ୪ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମିଳିଥିବା ୧୯ ଶହ ଉପହାରର ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ନିଳାମ କରାଯିବ।

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ନିର୍ବାଚନ: ବାଜିମାରିଲେ ସ୍ବାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ନିର୍ବାଚନ: ବାଜିମାରିଲେ ସ୍ବାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ଡେରାଡୁନ,୨୧।୧୧: ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ହୋଇଥିବା ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ବାଜି ମାରିଛନ୍ତି ସ୍ବାଧିନ ପ୍ରାର୍ଥୀ। ମୋଟ ୧୦୬୪ ଓ୍ବାର୍ଡରୁ ସ୍ବାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥୀ ୫୪୨ ଆସନ ଅକ୍ତିଆର କରିଛନ୍ତି। 

ଘରୋଇ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ: ପାଇଲଟ ସୁରକ୍ଷିତ

ଘରୋଇ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ: ପାଇଲଟ ସୁରକ୍ଷିତ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ,୨୧।୧୧: ତେଲେଙ୍ଗାନାର ରଙ୍ଗାରେଡି ଜିଲାରେ ବୁଧବାର ଏକ ଘରୋଇ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଶଙ୍କରପାଲି ମଣ୍ଡଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ମୋଲିକା ଗାଁ ନିକଟରେ ଏହା ଖସିପଡିଛି।