ସମ୍ବଲପୁର

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ବୋଇଂ-୭୩୭ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଅବତରଣ ସଫଳ

 ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ  ବୋଇଂ-୭୩୭ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଅବତରଣ ସଫଳ

ଝାରସୁଗୁଡ଼ାଅଫିସ,୧୨।୯ 

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନିକସ୍ତରରେ ତପତ୍ରତା ଓ ଉତ୍କଣ୍ଠା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ମୋଦିଙ୍କ ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ମୁତାବକ ସମସ୍ତ ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋର୍‌ଦାର୍‌ ହୋଇଛି।  ଭାରତୀୟ ବାୟୁ ସେନାର ବୋଇଂ-୭୩୭ ବିମାନ ଯୋଗେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଝାରସୁଗୁଡା ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କରିବେ। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହାକୁ ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଭାବେ ଅବତରଣ କରାଯାଇଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୨ ତାରିଖ ପୂର୍ବରୁ ଏହିପରି ଆହୁରି ଥରେ କିମ୍ବା ଦୁଇଥର ବିମାନର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଅବତରଣ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ବିମାନବନ୍ଦର ଅଧିକାରୀ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ବାୟୁ ସେନାର ବିଜନେସ୍‌ ବୋଇଂ ଜେଟ୍‌-୭୩୭ ଅବତରଣ କରିଥିଲା। ବିମାନରେ ଆସିଥିବା ଅଧିକାରୀମାନେ ବିମାନବନ୍ଦରର ସ୍ଥିତି ଓ ଭିତ୍ତିଭୂମି ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ବୋଇଂ ବିମାନର ଏହା ପ୍ରଥମ ଅବତରଣ। ଏହି ଅବତରଣ ସଫଳତାର ସହ ହୋଇଥିବା ଝାରସୁଗୁଡା ବିମାନ ବନ୍ଦର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏସ୍‌.କେ. ଚୌହାନ କହିଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ସମ୍ବଲପୁର

ନାମାଙ୍କନ ଭରିଲେ ସୁରେଶ ପୂଜାରୀ

ନାମାଙ୍କନ ଭରିଲେ ସୁରେଶ ପୂଜାରୀ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ୍‌, ୨୫।୩: ବରଗଡ଼ ଲୋକ ସଭା ଆସନ ପାଇଁ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀ ସୁରେଶ ପୂଜାରୀ ସୋମବାର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । 

  ବିଜେଡି, ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀ କୋଳାକୋଳି

ବିଜେଡି, ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀ କୋଳାକୋଳି

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ୍‌,୨୫।୩: ବରଗଡ଼ ଲୋକ ସଭା ଆସନ ପାଇଁ ସୋମବାର ଉଭୟ ବିଜେଡି ଓ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସରେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି ।

ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କଲେ ପ୍ରସନ୍ନ

ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କଲେ ପ୍ରସନ୍ନ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ୍‌,୨୫।୩: ବରଗଡ଼ ଲୋକ ସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରସନ୍ନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ସୋମବାର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି ।

ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କେ.ଭି.

ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କେ.ଭି.

ପାଟଣାଗଡ଼,୨୫।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ପାଟଣାଗଡ଼ ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସୋମବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ ଟାରେ କନକ ବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂଦେଓ ପାଟଣାଗଡ଼ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। 

ବିଜେପୁର ଆସନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ଭରିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ବିଜେପୁର ଆସନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ଭରିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ପଦ୍ମପୁର,୨୫।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବରଗଡ଼ ଜିଲା ବିଜେପୁର ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ସୋମବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି।

ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଡକାୟତ ଅନୀଲ ଆହତ

ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଡକାୟତ ଅନୀଲ ଆହତ

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୨୫ା୩ : ରାଉରକେଲା ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ତରଙ୍ଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରୁଟକୁପିଢ଼ି-ଚିକଟଚଣ୍ଡୀ ଫରେଷ୍ଟ ରୋଡ୍‌ରେ ପୋଲିସ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଡକାୟତ ଅନୀଲ ତିର୍କୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଆଇଜିଏଚ୍‌୍‌ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଆଜି ବିଜେପୁରରୁ ନାମାଙ୍କନ ଭରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଆଜି ବିଜେପୁରରୁ ନାମାଙ୍କନ ଭରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ୍‌/ସୋହେଲା,୨୫ା୩:ବରଗଡ଼ ଜିଲା ବିଜେପୁର ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ସୋମବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ପଦ୍ମପୁର ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କରିବେ।

ସପନ ହେଇ ରହିଗଲା ଆବାସ ଘର  କିଡ଼୍‌ନୀ ବେମାରରେ ଆଏଁଖ୍‌ ମୁଜ୍‌ଲେ ଲାଲଧର

ସପନ ହେଇ ରହିଗଲା ଆବାସ ଘର କିଡ଼୍‌ନୀ ବେମାରରେ ଆଏଁଖ୍‌ ମୁଜ୍‌ଲେ ଲାଲଧର

ଖଡିଆଳ,୨୫।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ଉଭଏ କେନ୍ଦ୍ର ଆର ରାଏଜ ସରକାର ଗରିବ୍‌ ଦୁଖି, ନିଆଁସିମାନକର ଲାଗି ଅନେକ ଆବାସ ଯୋଜନା କାଯ୍‌କାରୀ କରୁଛନ୍‌। ହେଲେ ସରକାରକଁର ଇ ସବୁ ମହତ୍‌ ଯୋଜନା ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲାରେ ବାଟବନା ହେଉଥିବାର ଦେଖ୍‌ବାକେ ମିଲୁଛେ। 

ସରକାରୀ ସାହାଯ୍‌ରୁ ବଁଚିତ୍‌ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ରୋହିତ

ସରକାରୀ ସାହାଯ୍‌ରୁ ବଁଚିତ୍‌ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ରୋହିତ

ପଲମ, ୨୫ା୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ):   କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ନର୍ଲା ବ୍ଲକ ଘଣ୍ଟମାଲ ପଁଚେତ୍‌ର ତିଲେଇମାଲ ଗାଁର ରୋହିତ ବାଗ(୧୪)। ସେ ଜନମୁ ମୁକ ଆର ବେମାରିଆଟା। ରୋହିତକେ ୬ ବଛର ହେଲାବେଲେ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଡାକ୍‌ତରଖାନା ବୋର୍ଡ ତା.୧.୧.୨୦୧୦ରେ ୭୫ ପରତିଶତ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଥିବାର ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦେଇଥିଲା। 

ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ଟଁକା ବାଧକ୍‌  ଦମୟନ୍ତୀର ଚିନ୍‌ତାରେ ଘାରି ହେଉଛନ୍‌ ମା’ବାପ୍‌

ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ଟଁକା ବାଧକ୍‌ ଦମୟନ୍ତୀର ଚିନ୍‌ତାରେ ଘାରି ହେଉଛନ୍‌ ମା’ବାପ୍‌

କୋକସରା, ୨୫ା୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ):  କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା କୋକସରା ବ୍ଲକ ବଡ଼ପୋଡ଼ାଗୁଡ଼ା ପଁଚେତ୍‌ର ତଲାଗାଁର ପବିତ୍ର ନାଏକ ଆର ଲୋଚନିକର ତୁରତିଅ ଝି’ ଦମୟନ୍ତୀ ନାଏକ(୨୦)।

ଦାଉ ସାଧୁଛେ ଯକ୍ଷ୍ମା ରୋଗ୍‌   ସରକାରୀ ସାହାଯ୍‌ରୁ ବଁଚିତ ଘଇସାନ

ଦାଉ ସାଧୁଛେ ଯକ୍ଷ୍ମା ରୋଗ୍‌ ସରକାରୀ ସାହାଯ୍‌ରୁ ବଁଚିତ ଘଇସାନ

ବିନିକା,୨୫ା୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ):  ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ବିନିକା ବ୍ଲକ ବାଙ୍କିଘିର୍ଡ଼ି ପଁଚେତ୍‌ ସାରଙ୍ଗପାଲି ଗାଁ ର ମଛିନ୍ଦ୍ର ସୁନା(୭୦)। ଇ ବୁଢ଼ାକାଲେ ମଛିନ୍ଦ୍ର ଯକ୍ଷ୍ମା ରୋଗ୍‌ରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିବାର ମାଏକିନା ଘଇସାନ(୬୯) ଆର ଛାର୍‌ରି ଝି’ ସତ୍ୟଭାମା(୩୩)ର ବୋଝ୍‌ ଉଠଉଛନ୍‌। 

ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ: ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ

ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ: ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ

କୁତ୍ରା, ୨୪।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ)- ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲା କୁତ୍ରାର ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ପାଖରେ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ସଫରି ନାମକ ଏକ ଘରୋଇ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା। ଅଳ୍ପକେ ଏକ ବଡଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବସଯାତ୍ରୀ ବଞ୍ଚିଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ବସ ରାଉରକେଲାରୁ କୁତ୍ରାକୁ ଆସୁଥିବାବେଳେ କୁତ୍ରା ଚୁନିପଡା ଛକରେ ଥିବା ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ପାଖରେ ବସରେ ବସିଥିବା ଯାତ୍ରୀମାନେ ପାଟି କରିଥିଲେ। 


Model This Week

ରଶ୍ମି
Why Dharitri