ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଛାତରୁ ପଡି ମହିଳା ଗୁରୁତର

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୨ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.) -ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ବଡଡୁମ୍ବୁଳା ପଞ୍ଚାୟତ ସୁମନ୍ତପୁର ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ମହିଳ ଛାତରୁ ଖସି ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ହେଲେ ଝିଲି ପ୍ରଧାନ। ମଙ୍ଗଳବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୧୨ଟାରେ ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ପାଇଁ ଘର ଛାତକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅସାବଧାନତା କାରଣରୁ ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ୨ଟି ହାତ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଦିଗପହଣ୍ଡି ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର  ବଡ଼ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର  କରାଯାଇଛି।

All Right Reserved By

ବ୍ରହ୍ମପୁର

ବଡ଼ ମେଡିକାଲ: ୟୁଜର୍ସ ଫି ଫଳକ  ହଟୁନି

ବଡ଼ ମେଡିକାଲ: ୟୁଜର୍ସ ଫି ଫଳକ ହଟୁନି

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୭ା୧୧: ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡମେଡିକାଲ ଆରଡିସି (ରିଜିଓନାଲ୍‌ ଡାଇଗ୍ନୋଷ୍ଟିକ୍‌ ସେଣ୍ଟର)ରୁ ୟୁଜର୍ସ ଫି ଫଳକ କମାଯାଇନି।

ଖାଲି ପଡ଼ିଲା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଡେଙ୍ଗୁ ୱାର୍ଡ

ଖାଲି ପଡ଼ିଲା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଡେଙ୍ଗୁ ୱାର୍ଡ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୭ା୧୧- ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ଼ ମେଡିକାଲର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଡେଙ୍ଗୁ ୱାର୍ଡ ଶୁକ୍ରବାର ଖାଲି ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ା ଚଳିତ ମାସରେ  ଶୁକ୍ରବାର ସୁଦ୍ଧା ୨ ରୋଗୀ ରହିଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। 

ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଧରାପଡ଼ିଲେ ଫରେଷ୍ଟର

ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଧରାପଡ଼ିଲେ ଫରେଷ୍ଟର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୭ା୧୧- ଖଲ୍ଲିକୋଟ ରେଞ୍ଜ୍‌ ଅଧିନସ୍ଥ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ବିଟ୍‌ ହାଉସ୍‌ର ଫରେଷ୍ଟର ଶୁକ୍ରବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ପଡିଛନ୍ତି। ଫରେଷ୍ଟର ଶିବ ବେହେରା ଜଣେ କାଠ ବେପାରୀଙ୍କଠାରୁ  ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ କାବୁ କରାଯାଇଛି। 

ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଦାନ ଖର୍ଚ୍ଚ କର:ଜିଲାପାଳ

ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଦାନ ଖର୍ଚ୍ଚ କର:ଜିଲାପାଳ

ଛତ୍ରପୁର,୧୭ା୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ)- ୨୦୧୯ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଶୁକ୍ରବାର ଛତ୍ରପୁରସ୍ଥିତ ଜିଲାପରିଷଦ ଭବନ ଠାରେ ପୋଲିସ-ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ସମନ୍ବୟ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ବାବୁଲା ହତ୍ୟା ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବାବୁଲା ହତ୍ୟା ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଆସିକା,୧୭ା୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) -ଆସିକା ଥାନା ଜୟପୁର ଗ୍ରାମରେ ଗତ ଜାନୁୟାରୀ ୨୬ରେ ସେହି ଗ୍ରାମର ବାବୁଲା ପାତ୍ରଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ ନିଜ ଘର ବାରିପଟ ପାଇଖାନା ଟାଙ୍କିରୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। 

ଗଣବଳାତ୍କାର ଘଟଣା: ୨ ଗିରଫ, ବାଳସୁଧାର ଗୃହ ଗଲେ ୨ ନାବାଳକ

ଗଣବଳାତ୍କାର ଘଟଣା: ୨ ଗିରଫ, ବାଳସୁଧାର ଗୃହ ଗଲେ ୨ ନାବାଳକ

ପୋଲସରା,୧୭ା୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପୋଲସରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଭଉଣୀଭାଇଙ୍କ ସହ ଶୋଇଥିବା ଜଣେ ୨୦ ବର୍ଷୀୟା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୪ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଗଣବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। 

ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଚାଷୀଙ୍କ ଗଣଧାରଣା

ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଚାଷୀଙ୍କ ଗଣଧାରଣା

କୋଦଳା,୧୬।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କୋଦଳା ଓ ବେଗୁନିଆପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଋଷିକୁଲ୍ୟା ରୟତ ମହା ସଭା ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ  ବହୁ ଚାଷୀ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଗଣଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି। ସୀମାଞ୍ଚନ ନାହାକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଅଞ୍ଚଳର ହଜାର ହଜାର ଚାଷି ସ୍ଥାନୀୟ ଦଣ୍ଡୀଶ୍ୱର ପୀଠରୁ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରି ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚଥିଲେ।

ଆଦିବାସୀ ସୌରା ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଧର୍ମୀୟ ସମ୍ମିଳନୀ

ଆଦିବାସୀ ସୌରା ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଧର୍ମୀୟ ସମ୍ମିଳନୀ

ଧରାକୋଟ,୧୬।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଧରାକୋଟ ବ୍ଲକର ବାହାରପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ନବକେଶର ଅଧିବାସୀମାନଙ୍କର ଏକ ଧର୍ମୀୟ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପୂର୍ବତନ ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ବିଧାୟକ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଜେନା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି, ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା କଂଗ୍ରେସର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ସାକା ସୁଜିତ ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥି, ସମାଜିକକର୍ମୀ ଦୟାନିଧି ସେଠୀ, ଜିଲା ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ସମ୍ପାଦକ ସୁନିଲ ଚୌଧୁରୀ, ବାବୁଲା ସ୍ବାଇଁ, ବିଜୟ ମଣ୍ଡଳ, ଚିନ୍ମୟ କୁମାର ହୋତା ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

କଂଗ୍ରେସର ସାଙ୍ଗଠନିକ ସଭା

କଂଗ୍ରେସର ସାଙ୍ଗଠନିକ ସଭା

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୬।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ବଳରାମପୁର ଶୈବପୀଠରେ ଗୁରୁବାର ବମକେଇ ଜିଲା ପରିଷଦ ଜୋନସ୍ତରୀୟ ସାଙ୍ଗଠନିକ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବୃନ୍ଦାବନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଆୟୋଜିତ ସଭାରେ କଂଗ୍ରେସ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା କମିଟିର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ସାକା ସୁଜିତ, ଉପସଭାପତି ପ୍ରଫୁଲ ପଣ୍ଡା ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

କୋଦଳାରେ ସମବାୟ ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

କୋଦଳାରେ ସମବାୟ ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

କୋଦଳା,୧୬।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କୋଦଳା ସମବାୟ କେନ୍ଦ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଶୁକ୍ରବାର ସର୍ବଭାରତୀୟ ସମବାୟ ସପ୍ତାହ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବ୍ୟାଙ୍କର ସହ ପରିଚାଳକ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଚରଣ ସ୍ବାଇଁଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଆସିକା ସମବାୟ କେନ୍ଦ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କର ସଭାପତି ବିରେନ୍ଦ୍ର କେଶରୀ ଆରୁଖ, ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଭାବେ ଆସିକା ସମବାୟ କେନ୍ଦ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କ ଏଜିଏମ୍‌ ଟି. ଗୋବିନ୍ଦ ରେଡ୍ଡୀ, ଏଆରଇଏ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କପିଳେଶ୍ୱର ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସମେତ ୧୪ଟି ସେବା ସମବାୟ ସମିତିର ପରିଚାଳନା ପରିଷଦର ସ୍ଥାୟୀ ସଭାପତି ଓ ସମ୍ପାଦକ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଗୋଶାଳାରେ ଗୋଷ୍ଟାଷ୍ଟମୀ ଉତ୍ସବ

ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଗୋଶାଳାରେ ଗୋଷ୍ଟାଷ୍ଟମୀ ଉତ୍ସବ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୬।୧୧: ବ୍ରହ୍ମପୁର ଆଗା ସାହି ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଗୋଶାଳା ପରିସରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଗୋଷ୍ଟାଷ୍ଟମୀ ଉତ୍ସବ ଶୁକ୍ରବାର ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ସକାଳୁ ହୋମପୂଜା ସହ ଗୋପୂଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । 

ଚୋରି ଅଟୋ ଉଦ୍ଧାର, ୨ ଗିରଫ

ଚୋରି ଅଟୋ ଉଦ୍ଧାର, ୨ ଗିରଫ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୬ା୧୧-ଏକ ପାସେଞ୍ଜର ଅଟୋ ଚୋରି ମାମଲାରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି|