ରାଜ୍ୟ |

ଜେଲ ଗଲେ ଟିଟୋଙ୍କ ୨ ସହଯୋଗୀ: ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ନିଲମ୍ବିତ ଆଇଆଇସି

ଜେଲ ଗଲେ ଟିଟୋଙ୍କ ୨ ସହଯୋଗୀ: ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ନିଲମ୍ବିତ ଆଇଆଇସି
ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୨।୯(ବ୍ୟୁରୋ)-ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ଷ୍ଟର ସୟଦ ଉସ୍‌ମାନ ଅଲୀ ଓରଫ ଟିଟୋ ଲିଙ୍କ୍‌ରେ ଅଧିକ ଖୋଳତାଡ଼ ପାଇଁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଜଟଣୀର ପୂର୍ବତନ ତଥା ନିଲମ୍ବିତ ଆଇଆଇସି ସଞ୍ଜୀବ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ। ଏଥିପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୋର୍ଟରେ ଏସ୍‌ଟିଏଫ ପକ୍ଷରୁ ଆବେଦନ କରାଯାଇଛି। କୋର୍ଟଙ୍କ ଅନୁମତି ମିଳିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏସ୍‌ଟିଏଫ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରିବ।

ଅନ୍ୟପଟେ ନିଲମ୍ବିତ ଆଇଆଇସି ସଞ୍ଜୀବ ଏବଂ ଟିଟୋଙ୍କ ମଧ୍ୟସ୍ଥ ସାଜିଥିବା ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲା ମୁକୁନ୍ଦପୁରର ଦୀପ୍ତି ରଞ୍ଜନ ଦାସଙ୍କ ସମେତ ଟିଟୋଙ୍କ ଅନ୍ୟତମ ସହଯୋଗୀ କଟକ ଟାଙ୍ଗୀ ଅଞ୍ଚଳର ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ସାହୁଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି। ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦଫା ୩୮୭, ୫୦୬, ୧୨୦ବ(ବି), ୩୪ ଏବଂ ୨୫ ଓ ୨୭ ଆମର୍‌ସ ଆକ୍ଟରେ ମାମଲା(୧୧/୧୮) ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଦୀପ୍ତିଙ୍କୁ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟରେ କୁଜଙ୍ଗ ଜେଏମ୍‌ଏଫସିରେ ହାଜର କରିଥିଲା। ରବିବାର ସକାଳେ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଦୀପ୍ତିଙ୍କ ମୁକୁନ୍ଦପୁର ଓ ପଟିଆସ୍ଥିତ ଘରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା। ଚଢାଉ ବେଳେ ଗୋଟିଏ ବନ୍ଧୁକ,୧୨ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି, ଗୋଟିଏ ଅଡି କାର, ଗୋଟିଏ ସୁଇଫ୍ଟ କାର ଓ ୬୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ ହୋଇଥିଲା। ସେହିଦିନ ରାତିରେ ଟାଙ୍ଗୀ ସରଦୋଳା ଗ୍ରାମର ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଚଢାଉ କରି ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ବୋଲି ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଏସ୍‌ପି ସତ୍ୟଜିତ୍‌ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି।

ସେହିପରି ପୂର୍ବରୁ ସପୋ ଦେଇଥିବା ବୟାନ ଆଧାରରେ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସଞ୍ଜୀବଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣି ପଚରାଉଚରା ପରେ ଟିଟୋ ଏବଂ ଦୀପ୍ତିଙ୍କ ଆପରାଧିକ ସାମ୍ରାଜ୍ୟର ଆଉକିଛି ତଥ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ଏହାସହ ଥାନା ବାବୁ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କେତେ ଫାଇଦା ପାଇଛନ୍ତି ତାହାର ମଧ୍ୟ ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇପାରିବ। ମଙ୍ଗଳବାର ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଦୀପ୍ତିଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ବେଳେ କିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ ମିଳିଛି। ଟିଟୋ, ସଞ୍ଜୀବ ଏବଂ ଦୀପ୍ତି ଏକାଧିକ ଥର ଗୋଆ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ହୋଟେଲରେ ରହିବା ସହ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ମଉଜମସ୍ତି କରିଥିବା ଦୀପ୍ତି ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଆଗରେ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ଖବରଦାତା ସେମାନଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିବା ଆଶଙ୍କା କରି  ସେମାନେ ଗୋଆରେ ମିଟିଂ କରୁଥିଲେ। ସଞ୍ଜୀବ ଟିଟୋଙ୍କୁ ଆପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିବା ନେଇ ସେଠାରେ ମୋଟା ରକମର ଡିଲ୍‌ ହେଉଥିଲା। ଦୀପ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଏସବୁ ତଥ୍ୟ ମିଳିବା ପରେ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ସଞ୍ଜୀବଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ଟିଟୋଙ୍କଠାରୁ ସେ କେତେ ଫାଇଦା ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିବା ଲାଗି ପଚରାଉଚରା କରିବ ବୋଲି ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦୀପ୍ତି ଯୁବତୀ ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଆସୁଥିଲା। ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଏହାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ସେ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲାରୁ ଏକାଧିକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୋଆ ଚାଲାଣ କରିଥିବା ନେଇ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ହାତରେ ପ୍ରମାଣ ଲାଗିଛି। ତେଣୁ ଏସ୍‌ଟିଏଫ ଦୀପ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।
All Right Reserved By

ରାଜ୍ୟ |

ପଶ୍ଚିମଓଡିଶାରେ ହାଇକୋର୍ଟ ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ପ୍ରସଙ୍ଗ: ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ଲଢେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ସିଏସି

ପଶ୍ଚିମଓଡିଶାରେ ହାଇକୋର୍ଟ ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ପ୍ରସଙ୍ଗ: ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ଲଢେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ସିଏସି

ସମ୍ବଲପୁର, ୧୨।୧୧(ବ୍ୟୁରୋ): ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାରେ ହାଇକୋର୍ଟର ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦାବି ନେଇ ଏବେ ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ଲଢେଇ କରିବାକୁ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା ଓକଲ ସଂଘ ସମୂହ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କିମିଟି(ସିଏସି) ସ୍ଥିର କରିଛି।

ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା:୧୪ରୁ ଖୋଲିବ ଧାନ ମଣ୍ଡି

ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା:୧୪ରୁ ଖୋଲିବ ଧାନ ମଣ୍ଡି

 ସୋନପୁର,୧୨।୧୧(ନି.ପ୍ର.): ଓଡିଶାର ଅନ୍ୟତମ ସର୍ବାଧିକ ଧାନ ଉତ୍ପାଦନକାରୀ ଜିଲା ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର। ନଭେମ୍ବର ୧୪ ତାରିଖରୁ ଏହି ଜିଲାରେ ଖରିଫ ଋତୁ ଧାନ ସଂଗ୍ରହ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଅନଲାଇନ ଚାଷୀ ପଞ୍ଜୀକରଣ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅନୁଯାୟୀ ଜଳସେଚିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକର ପିଛା ଚାଷୀ ୧୯କୁଇଣ୍ଟାଲ ଏବଂ ଅଣଜଳସେଚିତ ଅଞ୍ଚଳ ପାଇଁ ୧୩କୁଇଣ୍ଟାଲ ଧାନ ବିକ୍ରି କରିପାରିବେ। 

କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଅନନ୍ଥ କୁମାରଙ୍କ ପରଲୋକ: ରାଜ୍ୟ ଭାଜପାର ଗଭୀର ଶୋକ

କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଅନନ୍ଥ କୁମାରଙ୍କ ପରଲୋକ: ରାଜ୍ୟ ଭାଜପାର ଗଭୀର ଶୋକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨।୧୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଭାଜପା ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ନେତା ତଥା କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରର ସଂସଦୀୟ ବ୍ୟାପାର ଏବଂ ସାର ଓ ରସାୟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅନନ୍ଥ କୁମାରଙ୍କ ରବିବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ପରଲୋକ ଘଟିଛି।

ପୁରୀ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା: ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଫସାଇବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର: କଂଗ୍ରେସ

ପୁରୀ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା: ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଫସାଇବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର: କଂଗ୍ରେସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨।୧୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଧାଡ଼ି ଦର୍ଶନକୁ ବିରୋଧ ପ୍ରତିବାଦରେ ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୩ ତାରିଖରେ ଜଗନ୍ନାଥ ସେନା ପକ୍ଷରୁ ପୁରୀ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ପୁରୀରେ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା। ଉକ୍ତ ଘଟଣାରେ  କଂଗ୍ରେସ ସିଧା ସଳଖ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛି।

କୂଅରେ ଖସିପଡ଼ି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ

କୂଅରେ ଖସିପଡ଼ି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ

 ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ୍‌, ୧୨।୧୧-ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପାଲଲହଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଲୁରି ପଞ୍ଚାୟତରେ ସୋମବାର ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। କୂଅରେ ଖସିପଡ଼ି ଅର୍ଜୁନଝରି ଗ୍ରାମର ୪ବର୍ଷର ଦୁଇଜଣ ନାବାଳିକା ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି।

ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ

ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୨।୧୧: ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ଭାରତର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଶିଳ୍ପପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୩ଟାରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଭିତର କାଠ ନିକଟରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

‘ଆମେ ନାଟକ କାହିଁକି ଦେଖିବା’ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର : - ଧୀରେନ୍ଦ୍ର, କୈଳାଶଙ୍କୁ ଶ୍ରୀନାଟ୍ୟ, ସୁବାଷଙ୍କୁ ପହିଲି ପରସ ନାଟ୍ୟ ସମ୍ମାନ

‘ଆମେ ନାଟକ କାହିଁକି ଦେଖିବା’ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର : - ଧୀରେନ୍ଦ୍ର, କୈଳାଶଙ୍କୁ ଶ୍ରୀନାଟ୍ୟ, ସୁବାଷଙ୍କୁ ପହିଲି ପରସ ନାଟ୍ୟ ସମ୍ମାନ

ସମ୍ବଲପୁର,୧୨।୧୧(ବ୍ୟୁରୋ)- ଶ୍ରୀକଲଚରାଲ ଆସୋସିଏସନ୍‌ ଆୟୋଜିତ ଆମେ ନାଟକ କାହିଁକି ଦେଖିବା ଶୀର୍ଷକ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର ଝାଡୁଆପଡ଼ା ବଡ଼ଦୁଆରଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି । ଏହି ଆଲୋଚନା ଚକ୍ରରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଜିଲାରୁ ନବୀନ ଓ ପ୍ରବୀଣ ନାଟ୍ୟକାର, ନାଟ୍ୟପ୍ରେମୀ, ନାଟ୍ୟ ସମୀକ୍ଷକ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଶ୍ରୀକଲ୍‌ଚରାଲ ଆସୋସିଏଶନ ସଭାପତି ସତ୍ୟରଞ୍ଜନ ବହିଦାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସଂଯୋଜନା କରିଥିଲେ। ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଧିରେନ୍ଦ୍ରନାଥ ମଲ୍ଲିକ, ରାଉରକେଲାର ଶରତ ଦାଶ ଓ କୈଳାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ, କୋରାପୁଟର ନରେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଆଲୋଚକ ଭାବେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଯୁବ ନାଟ୍ୟକାର ସତ୍ୟନାରାୟଣ ଠାକୁର, ରାଜକୁମାର ସାହୁ, ପ୍ରଦ୍ୟୁନ୍ନ ସାହୁ, ସୁଜିତ ପଣ୍ଡା, ମମତା ପଣ୍ଡା, ତୁଷାରକାନ୍ତ ସାହୁ, ଆକାଶ ମୁନି ଓ ସୁକାନ୍ତ ପାଢ଼ୀ ପ୍ରଶ୍ନତ୍ତୋର କର୍ତ୍ତା ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଆଲୋଚକ ଓ ପ୍ରଶ୍ନତ୍ତୋର କର୍ତ୍ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ନାଟକ କାହିଁକି ଦେଖିବା ବିଷୟରେ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। 

ବିଚରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୨ ଓ୍ବାର୍ଡର ନିଲମ୍ବିତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୨।୧୧- ବାଲେଶ୍ୱର ଜେଲ ପରିସରରେ କଏଦୀର ଆକ୍ରମଣରେ ବିଚାରାଧୀନ ବନ୍ଦୀ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ ଓରଫ ସେନାପତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଜେଲରେ ୨ ଓ୍ବାର୍ଡରଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି।

ଓଡ଼ିଶାରେ ଜେଏସପିଲ୍‌ର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ: ନବୀନ ଜିନ୍ଦଲ

ଓଡ଼ିଶାରେ ଜେଏସପିଲ୍‌ର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ: ନବୀନ ଜିନ୍ଦଲ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୨।୧୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଓଡ଼ିଶାରେ ନିଜ ଇସ୍ପାତ କାରଖାନାର ଉତ୍ପାଦନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଜେଏସପିଏଲ୍‌ କମ୍ପାନୀ।  ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜନତା ମୈଦାନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡ଼ିଶା କନକ୍ଲେଭ୍‌ରେ ଯୋଗଦେଇ ଏହା କହିଛନ୍ତି କମ୍ପାନୀର ମୁଖ୍ୟ ନବୀନ ଜିନ୍ଦଲ। 

ଓଡ଼ିଶାରେ ୨ ବର୍ଷରେ ୨ ବିଲିୟନ୍‌ ଡଲାର ନିବେଶ କରିବ ବିର୍ଲା

ଓଡ଼ିଶାରେ ୨ ବର୍ଷରେ ୨ ବିଲିୟନ୍‌ ଡଲାର ନିବେଶ କରିବ ବିର୍ଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୨।୧୧(ବ୍ୟୁରୋ): ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡ଼ିଶା କନକ୍ଲେଭର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଭାରତର ପ୍ରମୁଖ ଶିଳ୍ପପତିମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜନତା ମୈଦାନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି କନକ୍ଲେଭ୍‌ରେ ଯୋଗଦେଇ ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା ଗ୍ରୁପ୍‌ର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍‌ କୁମାର ମଙ୍ଗଲମ୍‌ ବିର୍ଲା ଓଡ଼ିଶା ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଭୂୟସୀ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

ଓଡ଼ିଶାରେ ୩ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିବ ରିଲାଏନ୍ସ

ଓଡ଼ିଶାରେ ୩ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିବ ରିଲାଏନ୍ସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୨।୧୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜନତା ମୈଦାନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡ଼ିଶା କନକ୍ଲେଭ୍‌ରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ଭାରତର ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ।

ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଳା ବୋଳି ଏଟିଏମରୁ ଲୁଟି ନେଲେ ଟଙ୍କା

ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଳା ବୋଳି ଏଟିଏମରୁ ଲୁଟି ନେଲେ ଟଙ୍କା

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଅଫିସ୍‌, ୧୨।୧୧: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଟାଉନ ଥାନା ବାଘମାରୀ ଫାଣ୍ଡି ତୁଳସୀପୁରର ଇଣ୍ଡିକାସ୍‌ ଏଟିଏମରୁ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। ରବିବାର ରାତିରେ ଲୁଟେରାମାନେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଳା ବୋଳି ଲୁଟ କରିଥିଲେ।