ମନୋରଞ୍ଜନ |

ନିଜକୁ କେବେ ଅସଫଳ ଭାବନ୍ତିନି ଗୋବିନ୍ଦା

ନିଜକୁ କେବେ ଅସଫଳ ଭାବନ୍ତିନି ଗୋବିନ୍ଦା
ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଦୁନିଆରେ ୩ଦଶକରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ସମୟ କାମ କରିଥିବା ଗୋବିନ୍ଦା ନିଜକୁ କେବେ ଅସଫଳ ବୋଲି ଭାବି ନାହାନ୍ତି। ଅବଶ୍ୟ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧୁମ୍‌ ମଚେଇ ପାରୁ ନାହିଁ। ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ସେ କେବେ ଆଶା ହରାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଫ୍ରାଇଡେ’ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସଫଳ ହୁଅନ୍ତୁ ଅବା ଅସଫଳ ସେ କିନ୍ତୁ କେବେ କାମରୁ ବିରତି ନେଇ ନାହାନ୍ତି। ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସର୍ବଦା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି ବୋଲି କୁହନ୍ତି ଗୋବିନ୍ଦା। ସଫଳ ଅସଫଳକୁ ସେ କେବେ ତର୍ଜମା କରି ନାହାଁନ୍ତି କି ପଛକୁ ଫେରି ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜକୁ ସର୍ବଦା ଫିଟ୍‌ ରଖିଥିବାରୁ କାମ କରିବାକୁ ସେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। 
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଜାଣନ୍ତି କାହାକୁ ଭାଇ ସମ୍ବୋଧନ କରି କ୍ୟାପସନ୍‌ ଲେଖିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

ଜାଣନ୍ତି କାହାକୁ ଭାଇ ସମ୍ବୋଧନ କରି କ୍ୟାପସନ୍‌ ଲେଖିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ‘ଭାରତ’କୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି। ଏହି ଫିଲ୍ମର  ଶୁଟିଂ ବି ସରିଛି। ଚଳିତବର୍ଷ ଇଦ୍‌ ଉପଲକ୍ଷେ ଏହା ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ‘ଭାରତ’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ସଲମାନ୍‌ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି

ଆଖି କ’ଣ ନ ଦେଖିଲା

ଆଖି କ’ଣ ନ ଦେଖିଲା

ଏକ ସୁନ୍ଦର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବଲିଉଡ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ମାନଙ୍କ ଗ୍ଲାମର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସୁଯୋଗ ଜି ସିନେ ଆଓ୍ବାର୍ଡସ ୨୦୧୯ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ରେଡ୍‌ କାର୍ପେଟ ଉପରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌, କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ମଲାଇକା ଆରୋରା, ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କ ପରି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିବାବେଳେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ନିଜର ଲୁକ୍‌, ଷ୍ଟାଇଲ ଏବଂ ଚେହେରାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ କିଣି ନେଇଥିଲେ।

ଅଣ୍ଡରଓ୍ବାଲର୍‌ଡ ଡନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ, କ୍ୟାରିୟରକୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇଥିଲେ ଏମାନେ

ଅଣ୍ଡରଓ୍ବାଲର୍‌ଡ ଡନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ, କ୍ୟାରିୟରକୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇଥିଲେ ଏମାନେ

ବଲିଉଡ୍‌-ଅଣ୍ଡରଓ୍ବାଲର୍‌ଡ ସମ୍ପର୍କ ବହୁ ପୁରୁଣା। ତାହା କୌଣସି କଳାକାରଙ୍କୁ ଧମକ ଦେବା ଅବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ। ତେବେ ଏମିତି ବହୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅଣ୍ଡରଓ୍ବାଲର୍‌ଡ ଡନ୍‌ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ନିଜ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟକୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୁଣି ଥରେ ବିବାହ କଲେ ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ପୁଣି ଥରେ ବିବାହ କଲେ ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର ସିଂହ ୨୦୧୮ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ଇଟାଲିରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଅଳ୍ପ କେତେ ହାତଗଣତି ଅତିଥି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ସ୍ବାଡ୍ରନ ଲିଡର ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ

ସ୍ବାଡ୍ରନ ଲିଡର ବିଜୟ କାର୍ଣ୍ଣିକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡରେ ଏବେ ଦେଶଭକ୍ତି ମୁଭି ନିର୍ମାଣର ସମୟ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କର ଅପ୍‌ କମିଂ ଫିଲ୍ମ‘ଭୁଜ, ଦ ପ୍ରାଇଡ୍‌ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ’ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ପରଦାକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି।

ବିବାହ ପରର ପ୍ରଥମ ହୋଲି ପାଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଟେଲି କଳାକାର, ସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇ ଲଗାଇବେ ହର୍ବାଲ ରଙ୍ଗ

ବିବାହ ପରର ପ୍ରଥମ ହୋଲି ପାଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଟେଲି କଳାକାର, ସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇ ଲଗାଇବେ ହର୍ବାଲ ରଙ୍ଗ

ଶୁକ୍ରବାର ହୋଲି। ରଙ୍ଗର ଏହି ପର୍ବକୁ ପାଳନ କରିବା ଲାଗି ବଲିଉଡ ତଥା ଟେଲି କଳାକାରମାନେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ଗତବର୍ଷ ହାତକୁ ଦୁଇ ହାତ ହୋଇଥିବା ଯୋଡ଼ି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ବିବାହ ପରର ପ୍ରଥମ ହୋଲି। ତେବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିବା ଟେଲିଭିଜନ କଳାକାରମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ରହିଛନ୍ତି କପିଲ-ଗିନ୍ନି, ଲବଲିନ୍‌-କୌଶିକ୍‌, ଜୟସିଂହ-ଭାରତୀ କୁମାର, ପାରୁଲ ଚୌହାନ-ଚିରାଗ ଠକ୍କର, ରୁବିନା ଦିଲାଇକ୍‌-ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଳା ପ୍ରମୁଖ ଯୋଡ଼ିି।

ଟୁଇଟରରେ ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ କୋଳରେ ବେବି ଆଲିୟା

ଟୁଇଟରରେ ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ କୋଳରେ ବେବି ଆଲିୟା

ମୁମ୍ବାଇ,୨୦।୩: ଟୁଇଟରରେ ଏବେ ଦବଙ୍ଗ ଭାଇଜାନ୍‌ ସଲମାନ୍‌ ଖାଁ ଏବଂ ଚୁଲ୍‌ବୁଲୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜାରି ରହିଛି। ଫଟୋରେ ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ କୋଳରେ ବେବି ଆଲିୟାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। 

ରାଜନୀତି କରିବେ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌

ରାଜନୀତି କରିବେ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ,୨୦।୩: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌ ରାଜନୀତି କରିବେ। ମାନେ ରିୟଲ ଲାଇଫ୍‌ରେ ନୁହେଁ। ସେ ଏକ ତାମିଲ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ରାଜନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିବେ।

ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଶୋ’ରେ ଲଭ୍‌ବାର୍ଡ ରଣବିର-ଆଲିଆଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା, ହାତରେ ହାତ ଛନ୍ଦି ବୁଲିଲେ

ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଶୋ’ରେ ଲଭ୍‌ବାର୍ଡ ରଣବିର-ଆଲିଆଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା, ହାତରେ ହାତ ଛନ୍ଦି ବୁଲିଲେ

ବମ୍ବେ: ସତକୁ ବେଶି ଦିନ ଲୁଚାଇ ହୁଏନା। ଏହି ଉକ୍ତିଟି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ-ଅଭିନେତାଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ। କହିବାର ଅର୍ଥ, ବଲିଉଡରେ ନିତି ନୂଆ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠେ। ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ହୁଏ। ହେଲେ ଏହାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ସ୍ବୀକାର କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏଭଳି ଜଣେ ଲଭ୍‌ବାର୍ଡ ହେଉଛନ୍ତି ରଣବିର-ଆଲିଆ। 

ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମହିଳା ତାଲିକାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମହିଳା ତାଲିକାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ଲସ୍‌ ଏଞ୍ଜେଲସ୍‌: ବିଶ୍ୱ ଆଇକନ୍‌ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଜୋନାସ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ୟୁଏସ୍‌ଏ ଟୁଡେଜ୍‌ ଲିଷ୍ଟ୍‌ର ୫୦ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଓପ୍‌ରା ଓ୍ବିନ୍‌ଫ୍ରେ ଏବଂ ମେରିଲ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଅନ୍ୟତମ।

୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ତନୁଶ୍ରୀ

୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ତନୁଶ୍ରୀ

୨୦୦୫ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଶିକ୍‌ ବନାୟା ଅପ୍‌ନେ’ ଯୋଗେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିବା ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିଣି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ‘ଚକୋଲେଟ୍‌’, ‘ରକିବ୍‌’ ‘ଢ଼ୋଲ’ ପରି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ହଠାତ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଅଲବିଦା କହି ପରଦାରୁ ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ୧୯୮୪ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯ ତାରିଖରେ ଜାମସେଦପୁରରେ ଜନ୍ମିତ ତନୁଶ୍ରୀ ମିସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୟୁନିଭର୍ସ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ୨୦୧୮ରେ ତନୁଶ୍ରୀ ଭାରତରେ ‘ମି-ଠୁ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ସକ୍ରିୟ କରିଥିଲେ। 

ରାଜ କପୁରଙ୍କ ହୋଲି ଉତ୍ସବରେ କେବେବି ଯୋଗ ଦେଇ ନ ଥିଲେ ଦେବ ଆନନ୍ଦ

ରାଜ କପୁରଙ୍କ ହୋଲି ଉତ୍ସବରେ କେବେବି ଯୋଗ ଦେଇ ନ ଥିଲେ ଦେବ ଆନନ୍ଦ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ଶୋ ମ୍ୟାନ ଭାବେ ପରିଚିତ ରାଜ କପୁର ପ୍ରଥମେ ଆର୍‌କେ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ପାଳନ କରୁଥିଲେ ହୋଲି। ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା ରଖିଥାଆନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟି।


Model This Week

ଚନ୍ଦନ, ସରିତା, ସୁଶିଲ, ସଙ୍ଘମିତ୍ରା