ଅପରାଧ | ରାୟଗଡା

୧୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

୧୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ
ମାଲକାନଗିରି,୧୧।୯ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) - ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ଓର୍କେଲ ପୋଲିସ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଏକ ଗଞ୍ଜେଇଭର୍ତ୍ତି  ଗାଡି ଜବତ କରିଛି। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ମେହେବୁବ୍‌ ରେହେମାନ (୨୮), ଜଲାଲ ଶେଖ୍‌ (୨୩)  ଓ ବସିର୍‌ ଶେଖ (୨୪) । ବାଲିମେଳା ଏସ୍‌ଡିପିଓ ମାନସ ରଞ୍ଜନ ବାରିକଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଓର୍କେଲ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୁମିତ୍ରା ଜେନାଙ୍କ ସହ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏମ୍‌.ଭି.- ୩୫ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ମୋଟର ଯାଞ୍ଚ କରିଥିବା ବେଳେ ବାଲିମେଳା ଆଡୁ ଏକ କାର୍‌ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଦେଖି ଏହାକୁ ଅଟକାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ।  ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଗାଡିରୁ ୪ଟି ବ୍ୟାଗରେ ଥିବା ପ୍ରାୟ ୧ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ସୋମବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି। ଜବତ ଗଞ୍ଜେଇର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୧୨ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କା ହେବ।  
All Right Reserved By

ଅପରାଧ | ରାୟଗଡା

୩୦ ଲିଟର ମଦ ଜବତ

୩୦ ଲିଟର ମଦ ଜବତ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୦ା୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନିଶା ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଜାମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମ ରାସ୍ତାରେ ସେହି ଗ୍ରାମର ବିନୟ ବେହେରାଙ୍କଠାରୁ ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ୩୦ ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ଜବତ କରିଛି। ଏଥିସହ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। ଏ ନେଇ ନଂ. ୨୦୮/୧୮ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।


ମଦ ପିଇବାକୁ ଟଙ୍କା ମାଗି ବିଫଳ ହେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ,  ଯୁବକ ଗିରଫ

ମଦ ପିଇବାକୁ ଟଙ୍କା ମାଗି ବିଫଳ ହେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ, ଯୁବକ ଗିରଫ

ନୀଳଗିରି,୨୦ା୧୮(ଡି.ଏନ.ଏ)-ନୀଳଗିରି ବ୍ଲକ ବରହମପୁର ଥାନା ଅଧୀନ ମାଟିଆଳି ଗାଁର ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦର ସିଂ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ଗ୍ରାମର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ମଦ ପିଇବାକୁ ଟଙ୍କା ମାଗି ବିଫଳ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ଜଣେ ଗିରଫ

ରୂପ୍‌ସା, ୨୦।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ରୂପ୍‌ସା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲଛମନଖୁଣ୍ଟା ଗ୍ରାମରେ ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ କାର୍ତ୍ତିକ ମହାନ୍ତି ନାମକ ଯୁବକଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। କାର୍ତ୍ତିକ ପଡ଼ୋଶୀ ରାଧାଗୋବିନ୍ଦ ଦାସଙ୍କ ଘରର ଆଜବେଷ୍ଟସ୍‌ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ସହ ଗାଳିଗୁଲଜ କରି ହତ୍ୟା ଧମକ ନେଇ ଏକ ମାମଲା (ନଂ. ୮୭/୧୮) ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଅପରପକ୍ଷରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପନତ୍ୀ ଶାନ୍ତିଲତାଙ୍କୁ ରାଧାଗୋବିନ୍ଦ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ସହ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। 

କଟକ ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ: ୭ ଚୋରା ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର

କଟକ ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ: ୭ ଚୋରା ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର

ବାଲୁଗଁ।,୨୦।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଏକ ଚୋରା ବାଇକ୍‌ ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଠାବ କରିବାରେ କଟକ ପୋଲିସ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବୟାନକ୍ରମେ ବାଲୁଗଁା ଓ ବାଣପୁରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ୭ଗୋଟି ଚୋରା ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ।

ଚାକିରୀ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ବଳାତ୍କାର: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଚାକିରୀ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ବଳାତ୍କାର: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି, ୨୦।୧୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଜଣେ  ୨୩ ବର୍ଷ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇବା ସହ ଚାକିରୀ କରାଇଦେବା ଏବଂ ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧିର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ବାରମ୍ବାର ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ବ୍ରାହ୍ମଣୀଗାଁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛିା 

ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି ଘଟଣା: ୮  କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି ଘଟଣା: ୮ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା:୨୦।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା ବଜାରରେ ଥିବା ମୋବାଇଲ ଦେକାନରୁ ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୨୮ ତାରିଖ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଦୋକାନ ଭାଙ୍ଗି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ ସହ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଚୋରି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ୮ ଜଣଙ୍କୁ ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା ଥାନା ପୋଲିସ  ମଙ୍ଗଳବାର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

ବେଆଇନ କାଠ ଚାଲାଣ: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର କାଠ ଜବତ

ବେଆଇନ କାଠ ଚାଲାଣ: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର କାଠ ଜବତ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୨୦।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ରେଞ୍ଜ ଅଧୀନ ବନ୍ତ ବ୍ଲକର ପ୍ରଧାନପଡ଼ା ରାସ୍ତାରୁ ବେଆଇନ ଚାଲାଣ କାଠଗଣ୍ଡି ମିନିଟ୍ରକକୁ ବନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ରାତିରେ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ଜୁଆଆଡା ଉପରେ ଚଢାଉ: ୨୦ ଜୁଆଡି ଗିରଫ

ଜୁଆଆଡା ଉପରେ ଚଢାଉ: ୨୦ ଜୁଆଡି ଗିରଫ

ମାଲକାନଗିରି, ୨୦।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): ମାଲକାନଗିରି ଜିଲାର ୨୭ ଗ୍ରାମରେ ଜୁଆ ଆଡାରେ ଚଢ଼ାଉ ହୋଇଛି। ଜିଲା ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଜୁଆଆଡାରେ ଚଢ଼ାଉବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା।

ହାଇଦ୍ରାବଦରେ ଦାଦନ ଖଟୁଛନ୍ତି  ୨ ନାବାଳକ:ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ପରିବାର

ହାଇଦ୍ରାବଦରେ ଦାଦନ ଖଟୁଛନ୍ତି ୨ ନାବାଳକ:ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ପରିବାର

କାଳିଆପାଣି, ୨୦ା୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କାଳିଆପାଣି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ିପାଳ ପଞ୍ଚାୟତ ଅରଡ଼ାପାଳ ଗ୍ରାମର  ସୁଦର୍ଶନ ଦେହୁରୀଙ୍କ ପୁଅ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ିପାଳ ସ୍କୁଲର ୭ମ ଶ୍ରେଣୀ ପାଠ ପଢନ୍ତି।  

ରେଳ ୱାଗନ୍‌ରୁ ତେଲ ଚୋରି ଘଟଣା:   ଜଣେ ଗିରଫ

ରେଳ ୱାଗନ୍‌ରୁ ତେଲ ଚୋରି ଘଟଣା: ଜଣେ ଗିରଫ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ/ବାହାନଗା,୧୯।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ବାହାନଗାସ୍ଥିତ ରେଳ ଲାଇନ୍‌ରେ ଗତ ଶନିବାର ଏକ ତେଲ ଭର୍ତ୍ତି  ରେଳ ୱାଗନ୍‌ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ବେଳେ କେତେକ ଲୋକ ସେଥିରୁ ତେଲ ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। 

ମାଛଚୋରଙ୍କୁ ଧରି ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଲେ

ଚାନ୍ଦବାଲି, ୧୯।୧୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି ଘେରିରେ ପଶି ମାଛ ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରି ଲୋକେ ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି।

କାଠ ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି ଜବତ, ୪ ଗିରଫ

କାଠ ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି ଜବତ, ୪ ଗିରଫ

ବଡ଼ବିଲ,୧୯।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ରୁଗୁଡି ଥାନା ପୋଲିସ ସୋମବାର କାଠ ବୋଝେଇ ୨ ସ୍କର୍ପିଓକୁ ଜବତ କରିଛି। ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ବଡ଼ବିଲ ବନ ବିଭାଗକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି।