ବ୍ରହ୍ମପୁର

ସମୁଦ୍ରରେ ଡଙ୍ଗାବୁଡି ୧ ଗୁରୁତର, ୭ ଆହତ

ସମୁଦ୍ରରେ ଡଙ୍ଗାବୁଡି ୧ ଗୁରୁତର, ୭ ଆହତ
ଗଞ୍ଜାମ,୧୧।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାନ ନୋଳିଆ ଗାଁର ୭ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ସମୁଦ୍ରକୁ ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସମୁଦ୍ରରେ ଡଙ୍ଗା ବୁଡିଯିବାରୁ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୬ଜଣ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନେ ହେଲେ ଡି. ଗୁରେୟା , ଡି. ସନ୍ନ୍ୟାସୀ, ଡି. କାଲେୟା, ଡି. ସୀମାଦ୍ରି, ଏ. ଆରେୟା, ଏ. ମୁକଡୁ ଏବଂ ଏମ୍‌. ନାରାୟଣ। 
ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀମାନେ ସମୁଦ୍ରଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ମିଟର ଗଭୀରକୁ ଯିବାପରେ ସମୁଦ୍ରର ଉଚ୍ଚ ଜୁଆର ମାଡ଼ରେ ଡଙ୍ଗା ବୁଡିଯାଇଥିଲା। ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ଗଞ୍ଜାମ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ସନ୍ନ୍ୟାସୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି। ଡଙ୍ଗାର ଉତ୍ତପ୍ତ ଲୁହା ପୋଲ୍‌ରେ ବାଜି ତାଙ୍କ ଶରୀରର କିଛି ଅଂଶ ପୋଡିଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।
All Right Reserved By

ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବଦଳି ବାତିଲ ଦାବିରେ ବାଲିପଦର ବନ୍ଦ

ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବଦଳି ବାତିଲ ଦାବିରେ ବାଲିପଦର ବନ୍ଦ

ବୁଗୁଡ଼ା, ୨୧।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ବୁଗୁଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଲିପଦର ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଭଗବାନ ପୂଜାରୀଙ୍କ ବଦଳି  ବାତିଲ ଦାବିରେ ଶୁକ୍ରବାର ବାଲିପଦର ବନ୍ଦ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। 

ଗୋଆରୁ ଅସିଲା ମତ୍ସଜୀବୀଙ୍କ ମୃତଦେହ,  ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ

ଗୋଆରୁ ଅସିଲା ମତ୍ସଜୀବୀଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ

ଛତ୍ରପୁର,୨୧।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଚମାଖଣ୍ଡି ଥାନା ଅଧୀନ କତୁରୁ ଗ୍ରାମର ମତ୍ସଜୀବୀ ଜି. ନାରାୟଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଶୁକ୍ରବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିିଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ମାଛ ମାରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଗୋଆ ନିକଟ ସମୁଦ୍ରରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ିରୁ ନାବାଳିକା ଚାଲାଣ ଘଟଣା: ୩ ଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉ ନ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୨୧।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ବ୍ରାହ୍ମଣୀଗାଁ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏବଂ ଚାଇଲ୍ଡଲାଇନ ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯିବା ଘଟଣାକୁ ୩ ଦିନ ବିତିଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ପ୍ରଶାସନକୁ ଖବର ଦିଆଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅଣାଯିବା ପାଇଁ ଏଯାବତ୍‌ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇ ନ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଡରାଉଛି ବାତ୍ୟା ‘ଡାଏ’: ୯ଟି ଜିଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି

ଡରାଉଛି ବାତ୍ୟା ‘ଡାଏ’: ୯ଟି ଜିଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୧।୯(ବ୍ୟୁରୋ): ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଲଘୁଚାପ ଝଡବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେଇଛି। ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ଗୋପାଳପୁର ଛୁଇଁବା ପରେ ଏହା ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶା ଓ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ସୀମା ଦେଇ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁଛି।

ସକଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ବେଲପତ୍ର ଅର୍ପଣ

ସକଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ବେଲପତ୍ର ଅର୍ପଣ

ବୁଗୁଡ଼ା,୨୧ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବିଶ୍ୱଶାନ୍ତି ପାଇଁ ବୁଗୁଡ଼ା ବ୍ଲକ ବାଲିପଦର ନିକଟସ୍ଥ ପ୍ରତାପଧନଞ୍ଜୟପୁରରେ ପୂଜା ପାଉଥିବା ସକଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ୩ ଦିନରେ ୧ ଲକ୍ଷ ବେଲପତ୍ର ଅର୍ପଣ କରାଯାଇଛି। ଗୁରୁବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶେଷ ହୋଇଛି। ବିଶ୍ୱଶାନ୍ତି ସହ ଅଧିକ  ଫସଲ ଅମଳ ସକାଶେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବର୍ଷ ଏଭଳି କରାଯାଉଛି। ଅନ୍ତରପଡ଼ା ନିକଟସ୍ଥ ଶାଙ୍କୁଳାଇ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବେଲପତ୍ର ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇ ଭାଦ୍ରବ ମାସ ନବମୀ, ଦଶମୀ ଓ ଏକାଦଶୀରେ ବୈଦିକ ବ୍ରାହ୍ମଣମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତାହାକୁ ମହାଦେବଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରାଯାଇଛି। ଜଗନ୍ନାଥ ଶତପଥୀ, ଦେବୀ ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର ପ୍ରମୁଖ ବ୍ରାହ୍ମଣମାନେ ବେଲପତ୍ର ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। 

କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ନ ଦେଲେ ରୁଜୁ ହେବ ମାମଲା

କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ନ ଦେଲେ ରୁଜୁ ହେବ ମାମଲା

ଛତ୍ରପୁର,୨୧ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ)-ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟ ଲଘୁଚାପ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଝଡବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବର୍ଷା ହେଉଥିବାରୁ ନଦୀ ଓ ନାଳରେ ବନ୍ୟା ଜଳ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ଏଣୁ  ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବନ୍ୟା ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଡିପ୍ଲୋମା ଇଞ୍ଜିନିୟରମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି ହୋଇଛି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ନ ଦେଲେ ଛୁଟିରେ ଥିବା ଯନ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସିଆରପିଏସ୍‌ ଏବଂ ଜାତୀୟ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା ଆକ୍ଟ ଆଧାରରେ କ୍ରିମିନାଲ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯିବ। ବ୍ରହ୍ମପୁର ଡ୍ରେନେଜ୍‌ ବିଭାଗର ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ଏହି  ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା (ନଂ.୨୨୯୬) ଜାରି ହୋଇଛି। ତେଣୁ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବନ୍ୟା ମୁକାବିଲା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବନ୍ୟା ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସମୂହ ଛୁଟିରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗର ଯନ୍ତ୍ରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ  ରାଜ୍ୟ ଜଳସମ୍ପଦ ବିଭାଗର ସଚିବ ପି. କେ ଜେନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେଲେ ପୋଡ଼ମପେଟାବାସୀ

ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେଲେ ପୋଡ଼ମପେଟାବାସୀ

ଗଞ୍ଜାମ,୨୧ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଲଘୁଚାପ ଅବପାତ ରୂପ ନେବାପରେ ବାତ୍ୟା ଆଶଙ୍କା ଦେଖା ଦେଇଛି। ଏହା ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟ ରାତିରେ ଗୋପାଳପୁର ନିକଟରେ ଉପକୂଳ ଛୁଇଁବା ଓ ଜୋରରେ ପବନ ବହିବା ନେଇ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ପୂର୍ବାନୁମାନ ପରେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପର ହୋଇ ଉଠିଛି। ୨ ଦିନ ହେଲା ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ସମୁଦ୍ର ଉପକୂଳରେ ରହୁଥିବା ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଜିଲାପାଳ ବିଜୟ ଅମୃତା କୁଲାଙ୍ଗେ ଗୁରୁବାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଅବଗତ କରିବା ପରେ ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପର ହୋଇ ଉଠିଛି।

ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ବନ୍ଦ ହେବ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ, ପଲିଥିନ

ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ବନ୍ଦ ହେବ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ, ପଲିଥିନ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୧ା୯-  ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ, ପଲିଥିନ ବ୍ୟାନ ହେବ ା ଏ ନେଇ ବ୍ରହ୍ମପୁର ମହାନଗର ନିଗମ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଗୁରୁବାର ଏକ ଜରୁରୀ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା ଏଥିରେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାପାଳ ବିଜୟ ଅମୃତା କୁଲାଙ୍ଗେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ ା ଏବେ କେରଳ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ଗୋଆ, ଆନ୍ଧ୍ରରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଓ ପଲିଥିନ ବ୍ୟବହାରକୁ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି ା 

ଗିରଫ ହେଲେ କୋଟିପତି କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ

ଗିରଫ ହେଲେ କୋଟିପତି କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨୧ା୯- ଆୟ ବହିଭୂର୍ର୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ  ବ୍ରହ୍ମପୁର ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗ ଗୁରୁବାର  ରାୟଗଡା ଜିଲା ଗୁଣପୁର ସମନ୍ନିତ ଆଦିବାସୀ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥା (ଆଇଟିଡିଏ)ର କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଗଗନବିହାରୀ ପତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ା ବ୍ରହ୍ମପୁର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟର ମିସ୍‌ କେସ ନଂ ୬/୧୮ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧବାର ବ୍ରହ୍ମପୁର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଡିଭିଜନ ପକ୍ଷରୁ ୱାରେଣ୍ଟ ତଲାସି ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା ା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସ୍‌ପି ମାୟାଧର ସ୍ବାଇଁଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପାଞ୍ଚୋଟି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍‌ ଏକକାଳୀନ ସକାଳୁ ଗଗନଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ ା 

ପ୍ରଥମ ସେମିଷ୍ଟର ପରୀକ୍ଷାଖାତା ମୂଲ୍ୟାୟନ ଆରମ୍ଭ

ପ୍ରଥମ ସେମିଷ୍ଟର ପରୀକ୍ଷାଖାତା ମୂଲ୍ୟାୟନ ଆରମ୍ଭ

ଭଞ୍ଜନଗର,୨୧।୯(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଚଳିତ ବର୍ଷ ସୂଚାରୂପେ ଯୁକ୍ତ ୩ ପରୀକ୍ଷା ପରିଚାଳନା ଓ ଉତ୍ତର ଖାତା ମୂଲ୍ୟାୟନ ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ, ଦ୍ୱିତୀୟ, ତୃତୀୟ, ଚତୁର୍ଥ, ପଞ୍ଚମ ଓ ଷଷ୍ଠ ସେମିଷ୍ଟର ପରୀକ୍ଷା ହେବ। ଡିସେମ୍ବର ୭ରୁ ପ୍ରଥମ ସେମିଷ୍ଟର ପରୀକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ୨୦୧୯ ଏପ୍ରିଲ ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସେମିଷ୍ଟର ପରୀକ୍ଷା ହେବ। ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରୁ ତୃତୀୟ ଓ ୨୨ ତାରିଖରୁ ୫ମ ସେମିଷ୍ଟର ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ। ସେହିପରି ୨୦୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ଶେଷ ସପ୍ତାହରୁ ଚତୁର୍ଥ ସେମିଷ୍ଟର ଓ ଫେବୃୟାରୀ ଶେଷ ସପ୍ତାହରୁ ଷଷ୍ଠ ସେମିଷ୍ଟର ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସାମ୍ଭାବ୍ୟ ତାରିଖ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛି। ପରୀକ୍ଷା ସରିବା ପରେ ମୂଲ୍ୟାୟନ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି।

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ବାଳକ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ବାଳକ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର,୨୧ା୯:  କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ଖଜାପଲ୍ଲୀରେ ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୪ଟାରେ ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ସୁମନ ବିଷୋୟୀ (୯) ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ କୋଦଳା ମେଡିକାଲ ଓ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଗୁରୁବାର ସକାଳୁ ମୃତଦେହ ଧରି ଖଜାପଲ୍ଲୀ ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର-କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ।  ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସତ୍ତ୍ବେ ଗ୍ରାମବାସୀ ରାସ୍ତାରେ ପାଲବାନ୍ଧି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାଏ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ।

ବ୍ଲକ ସମ୍ମୁଖରେ ଜନପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଧାରଣା

ବ୍ଲକ ସମ୍ମୁଖରେ ଜନପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଧାରଣା

ବାଲିଗୁଡା,୨୧ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) - ବାଲିଗୁଡା ବ୍ଲକ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଗୁରୁବାର ୧୬ ନଂ. ଜୋନ  ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ କିଆସିଂ ମଲିକ, ବ୍ଲକ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷା ମିନତି ସୁନା ଓ ମିଡିଆକିଆ ନାଏବ ସରପଞ୍ଚ ସୁଟ୍ରି ମଳିକ ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ। ବ୍ଲକ ତରଫରୁ ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଓ ବଠକର ସୂଚନା ଏମାନଙ୍କୁ ଦିଆ ଯାଉ ନ ଥିବା ପ୍ରତିବାଦରେ ଧାରଣା ଦେଇଥିବା କହିଥିଲେ। ଜିଲା ପରିଷଦସଭ୍ୟ ମଲିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବ୍ଲକ ତରଫରୁ ହେଉଥିବା ବୈଠକ ବାବଦରେ ଆମକୁ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଉ ନାହିଁ, ବିଭିନ୍ନ କାଯର୍‌ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ଆମକୁ ସାମିଲ କରାଯାଉ ନାହିଁ। ଆମେ କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ହୋଇଥିବାରୁ ଅଣଦେଖା କରାଯାଉଛି ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।