ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ, ୬ ଗିରଫ

ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ, ୬ ଗିରଫ
ଜଳେଶ୍ୱର, ୧୦।୯ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଜଳେଶ୍ୱର ଥାନା ଆଇଆଇସି ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ମାଝୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ଟିମ୍‌ ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ସହରର ଝାଡ଼େଶ୍ୱରପୁରସ୍ଥିତ ସେକ୍‌ ଗମିରୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଅତର୍କିତ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ। ଚଢାଉ ବେଳେ ୬ ଜଣ ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ସହ ନଗଦ ୪୨ ହଜାର ୭୫୫ ଟଙ୍କା, ୬ ମୋବାଇଲ ଓ ୩ ବାଇକ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଗିରଫ ଜୁଆଡ଼ିମାନେ ହେଲେ ସେକ୍‌ ଗମିରୁଦ୍ଦିନ, ହିରୋ ବକ୍ସ, ସେକ ମମତାଜ, ସେକ୍‌ ଗନିରୁଦ୍ଦିନ, ସେକ ମଙ୍ଗଲୁ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ ଦର୍ଶାଇ ପରେ ଜାମିନରେ ଛାଡ଼ିଥିଲେ। ଚଢ଼ାଉ ଟିମ୍‌ରେ ଏସ୍‌ଆଇ ସେକ୍‌ ଇମରାନ୍‌, ଏଏସ୍‌ଆଇ ରମାକାନ୍ତ ସେଠୀ, ସତ୍ୟନାରାୟଣ ବଳ ଓ ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀ ତଥା କର୍ମଚାରୀ ସାମିଲ ଥିଲେ।
All Right Reserved By

ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ଚିଲିକାରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡ଼ାଣ ଘଟଣା: ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନୋଟିସ

ଚିଲିକାରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡ଼ାଣ ଘଟଣା: ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନୋଟିସ

ପୁରୀ ଅଫିସ, ୧୯ା୯: ଚିଲିକା ଉପରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡ଼ାଣ କରି ହରଡ଼ଘଣାରେ ପଡିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ଏମ୍‌ପି ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା। ଉକ୍ତ ହେଲିକପ୍ଟରରେ ବୈଜୟନ୍ତ ପାଇଲଟ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ଅଭିଜିତ ଆୟର ମିତ୍ର ଏବଂ ଆରତୀ ଟିକୋ ରହିଥିଲେ। ବୁଧବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଟା ବେଳେ କେସ୍‌ର ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ପୁରୀ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛି। 

ସିବିଆଇ ଅଫିସରେ ହାଁସଦା

ସିବିଆଇ ଅଫିସରେ ହାଁସଦା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯।୯(ବ୍ୟୁରୋ)- ସିବିଆଇ ଅଫିସରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୧୧ଟାରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଏମ୍‌ପି ରାମଚନ୍ଦ୍ର ହାଁସଦା। ସିବିଆଇ ଅଫିସକୁ ସେ ଯିବାର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟଭାବେ ଜଣାପଡି ନ ଥିବାବେଳେ ସେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ନେବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ସିବିଆଇର ଜଣେ ଅଫିସର କହିଛନ୍ତି।

ସିୱେଜ୍‌ ଜିଏମ୍‌ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ମହିମାନନ୍ଦଙ୍କ ଅଡୁଆ ବଢିଲା, ହାଇକୋର୍ଟ ଦେଇଥିବା ଜାମିନ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଖାରଜ

ସିୱେଜ୍‌ ଜିଏମ୍‌ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ମହିମାନନ୍ଦଙ୍କ ଅଡୁଆ ବଢିଲା, ହାଇକୋର୍ଟ ଦେଇଥିବା ଜାମିନ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଖାରଜ

କଟକ ଅଫିସ, ୧୯।୯- ଓଡ଼ିଶା ଷ୍ଟିଭେଡର୍ସ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ଶିଳ୍ପପତି ମହିମାନନ୍ଦ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା ଅଡୁଆ। ସିୱେଜ୍‌ କମ୍ପାନୀ ପରିଚାଳକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସ୍ବାଇଁ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମହିମାନନ୍ଦଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟ ୨୦୧୭ ମେ ୧୬ରେ ଜାମିନ ମଞ୍ଜୁର କରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହା ବିରୋଧରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ ଏଲ୍‌. ନାଗେଶ୍ୱର ରାଓ ଓ ବିଚାରପତି ମୋହନ ଏମ୍‌. ଶାନ୍ତନାଗୌଦାରଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ ଖଣ୍ଡପୀଠ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରି ଉକ୍ତ ଜାମିନକୁ ଖାରଜ କରିଦେଇଛନ୍ତି। 

ବେଆଇନ ଗୁଟ୍‌ଖା କାରଖାନା ଉପରେ ଚଢାଇ: କଞ୍ଚାମାଲ ଜବତ,୨ ଗିରଫ

ମୁନିଗୁଡା, ୧୮।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-
ରାୟଗଡା ଜିଲା ମୁନିଗୁଡା ଥାନା ଅଧୀନ ଆଙ୍କୁଲପଦର ଗ୍ରାମରେ ଏକ ବେଆଇନ ଗୁଟ୍‌ଖା କାରଖାନା ଉପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ୫ କୁଇଣ୍ଟାଲ କଞ୍ଚା ମାଲ ଜବତ କରିବା ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ଆଙ୍କୁଲପଦର ଗ୍ରାମର ମହୋନ ଗୁଡୁମ୍ବାକା(୩୨) ଓ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଞ୍ଚଳର ବଳରାମ ଗୌଡ (୨୬)। 

ନିଖୋଜ  ଏମ୍‌ବିଏ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଲା:ଆଇପିଏଲ୍‌ ବେଟିଂରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ନିଖୋଜ ଏମ୍‌ବିଏ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଲା:ଆଇପିଏଲ୍‌ ବେଟିଂରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୮।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ତାରସିଂ ଥାନା ଭୋଗରା ଗ୍ରାମର ଏମ୍‌ବିଏ ଛାତ୍ର ଜିତୁ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ମଙ୍ଗଳବାର କିରିଆମ୍ବ ଜଙ୍ଗଲରୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ଗତମାସ ୨୮ ତାରିଖରୁ ସେ ନିଖୋଜ ଥିଲେ।

ବାଘୁଣୀ ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା : ୪ ମାମଲା ରୁଜୁ, ୨୪୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ବାଘୁଣୀ ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା : ୪ ମାମଲା ରୁଜୁ, ୨୪୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ବନ୍ତଳା, ୧୮।୯ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପୁରୁଣାକୋଟ ଥାନା ସାତକୋଶିଆ ଅଭୟାରଣ୍ୟର ଟକରପଡ଼ା ରେଞ୍ଜ ହାତୀବାରି ଗ୍ରାମରେ ଗତ ୧୨ ତାରିଖ ବୁଧବାର ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ ଯେଉଁ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିଲେ ସେ ନେଇ ଥାନାରେ ୪ଟି ପୃଥକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ବନ୍ଧୁକ, ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଡକାୟତି

ବନ୍ଧୁକ, ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଡକାୟତି

ତାଳଚେର,୧୮ା୯(ନି.ପ୍ର.)- ହାଣ୍ଡିଧୂଆଁ ଲେଭଲ କ୍ରସିଂ ଏଫ୍‌ସିଆଇ ଚାଳଗଡ ରାସ୍ତାର ଅନନ୍ତ ରେସିଡେନନ୍ସି ନିକଟରେ ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ରେଲୱେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଶତ୍ରୁଘନ ଜେନାଙ୍କ ଘରୁ ରବିବାର ରାତିରେ ସୁନା ଗହଣା ଓ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଡକାୟତି ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ କଲିୟାରୀ ଥାନାରେ ସୋମବାର ଏତଲା ଦିଆଯାଇଛି।

ଚା’ ପିଇବାକୁ ଆସି ଲୁଟ୍‌, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଚା’ ପିଇବାକୁ ଆସି ଲୁଟ୍‌, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ


କଣିହାଁ,୧୮।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଚା’ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍‌ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ କଣିହାଁ ବ୍ଲକ ସମଲ ଥାନା ପୋଲିସ ସୋମବାର ରାଉରକେଲା ଅଞ୍ଚଳର ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।

ପୋଲିସକୁ ଧମକ, ୪ କୋର୍ଟଚାଲାଣ

ପୋଲିସକୁ ଧମକ, ୪ କୋର୍ଟଚାଲାଣ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୮।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଥାନା ଭିତରେ ପଶି ପୋଲିସକୁ ଧମକ ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜରପଡା ପୋଲିସ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ସୋମବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। 

ଶାଳ କାଠ ସହ ୨ ସାଇକେଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

ଶାଳ କାଠ ସହ ୨ ସାଇକେଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

ଓଡ଼ଗାଁ,୧୮।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଓଡ଼ଗାଁ ବନାଞ୍ଚଳ କର୍ମଚାରୀ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାଘୁଆ ଛକ ନିକଟରୁ ୨ ଚୋରା କାଠ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତିି। ସେମାନେ ହେଲେ ରୋହିବାଙ୍କ ପଞ୍ଚାୟତ ହଲନ୍ଦାପଲୀ ଗ୍ରାମର ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ନାହାକ(୩୨) ଓ ପ୍ରତାପ ନାୟକ(୪୫)।

ହାଜତରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ଘଟଣା: ୨ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ନିଲମ୍ବିତ

ହାଜତରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ଘଟଣା: ୨ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ନିଲମ୍ବିତ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୧୮ା୯: ଗତ ୧୨ ତାରିଖରେ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଓଡ଼ିଶୋ ପଞ୍ଚାୟତ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। 

ଚୋରା ମଦ କାରବାର: ୩ ଗିରଫ

ଚୋରା ମଦ କାରବାର: ୩ ଗିରଫ

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି, ୧୮।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଗଜପତି ଜିଲା ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ରାୟଗଡ଼, ମହାଦେଇପୁର, କଡମାସିଂ, ପଦ୍ମପୁର, ନାରାୟଣପୁର ଇତ୍ୟାଦି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ୩ଜଣ ଚୋରା ମଦବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ା ସେମାନେ ହେଲେ ନାରାୟଣପୁରର ଟୁନି ମିଶାଲ, ପଦ୍ମପୁରର ସୁନୀତା ସାହୁକାର ଏବଂ ସିମାଦ୍ରୀ ସେନାପତି। ୩ଶହ କେଜି ମହୁଲ ପୋଚ, ୧୨୦ ଲିଟର ମହୁଲି ମଦ ଓ ସରଞ୍ଜାମ ଜବତ ହୋଇଛି।