ଫୁରସତ |

ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲେ ମିଳିବ ଚାକିରି: ଦରମା ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲେ ମିଳିବ ଚାକିରି: ଦରମା ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
ଅନେକ ଲୋକ ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ବା ଆଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାଆନ୍ତି। ହେଲେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ନୁହେଁ ଲୁଚାଛପାରେ ଏସବୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖାଯାଇଥାଏ। ହେଲେ ଏମିତି ଏକ ଦେଶ ଅଛି ଯେଉଁଠି ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲେ ମିଳିବ ଚାକିରି ତା’ସହ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଦରମା। ଡେନମାର୍କରେ ମିଳୁଛି ଏହି ଅଫର୍‌। ଏହି ଚାକିରି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି। ଡେନମାର୍କର ଏକ ନାଇଟ୍‌ କ୍ଲବ ଏଥିପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ହେଉଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ କେବଳ ବସିରହି ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବେ ଓ ମାସ ଶେଷରେ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରମା ନେବେ। କଥାଟା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ବି ସତ। ତେବେ ଉକ୍ତ ନାଇଟ୍‌ କ୍ଲବ ମାଲିକଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଲା ଏପରି କଲେ ତାଙ୍କ କ୍ଲବ ଫେମସ ହେବା ସହ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ ହେବ। ଅବଶ୍ୟ ଏହି ଚାକିରି ପାଇଁ ସେ କେତେଗୁଡିଏ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ରଖିଛନ୍ତି କ୍ଲବ ମାଲିକ। ଯେମିତିକି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କର ବୟସ ୧୮ ବର୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ହୋଇଥିବ। ଏହାସହ ପ୍ରତିଦିନ ୨୦ ଘଣ୍ଟା ବସି ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ। ଡେନମାର୍କରେ ଥିବା ହର୍ନସ୍ଥେଲ ବାର ନାମକ ଏକ ନାଇଟ୍‌ କ୍ଲବ ତା’ର ଫେସବୁକ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛି। 

All Right Reserved By

ଫୁରସତ |

୧୦୦ ଟଙ୍କାରେ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍‌ ଜିନ୍ସ

୧୦୦ ଟଙ୍କାରେ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍‌ ଜିନ୍ସ

ସାଧାରଣତଃ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍‌ କପଡା ପିନ୍ଧିବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଥାଏ। ଅର୍ଥାଭାବରୁ କେହିକେହି ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍‌ କପଡା କିଣିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥାନ୍ତି। 

ଲୁହ ଆସିଲେ ଲାଲ୍‌ ପଡିଯାଉଛି ଶରୀର

ଲୁହ ଆସିଲେ ଲାଲ୍‌ ପଡିଯାଉଛି ଶରୀର

ବିଶ୍ୱରେ ଏମିତି କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅଜବ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି। ଏମିତି ଏକ ନିଆରା ରୋଗରେ ପୀଡିତ ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଲିଣ୍ଡେସ୍‌ ଚୋବ୍ରେ।

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅପେକ୍ଷାରେ ୫୦୦ ଜୀବଜନ୍ତୁ

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅପେକ୍ଷାରେ ୫୦୦ ଜୀବଜନ୍ତୁ

ଜୀବଜନ୍ତୁଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନ ପାଲଟିିଛନ୍ତି କେନିଆର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି। ପ୍ରତିଦିନ ଟ୍ରକ୍‌ ଭଡା କରି ୩୦୦୦ ଲିଟର ପାଣି ବୋହିଆଣି ୫୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଜୀବଜନ୍ତୁଙ୍କ ଶୋଷ ମେଣ୍ଟାଇଥାନ୍ତି କେନିଆର ପ୍ୟାଟ୍ରିକ୍‌ କିଲୋନୋଜୋ ମ୍ବେଲୁଆ।

ହିନ୍ଦୀ ଟୁଇଟ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢ଼ୁଛି

ହିନ୍ଦୀ ଟୁଇଟ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢ଼ୁଛି

ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍‌: ଭାରତରେ ହିନ୍ଦୀରେ ଟୁଇଟ୍‌ କରିବାର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧିପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଆମେରିକାରେ ଜଣେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ସମେତ କେତେକ ଗବେଷକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଏହା ଜଣାପଡିଛି।

ଅବସର ସମୟରେ ମେକାନିକ୍‌ କାମ କରନ୍ତି ରାଜା

ଅବସର ସମୟରେ ମେକାନିକ୍‌ କାମ କରନ୍ତି ରାଜା

ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଦେଶର ରାଜା ସେ ପୁଣି ଅବସର ସମୟରେ କାର୍‌ ମେକାନିକ୍‌ ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି! ଏହା ଶୁଣିବାକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସତ। 

ଯେଉଁଠି ରୋଗୀଙ୍କୁ ମାଟିରେ ପୋତି କରାଯାଏ ଚିକିତ୍ସା

ଯେଉଁଠି ରୋଗୀଙ୍କୁ ମାଟିରେ ପୋତି କରାଯାଏ ଚିକିତ୍ସା

ସୌଦିରେ ଉଦୁଉଦିଆ ଖରାବେଳେ ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ମୁସ୍କିଲ୍‌। ମାତ୍ର ଏଠାରେ ରୋଗୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଉତ୍ତପ୍ତ ବାଲିରେ କରାଯାଏ। ରୋଗୀଙ୍କ ଶରୀରରୁ କପଡ଼ା କାଢ଼ିନିଆଯାଏ ଏବଂ  ଖରାରେ ବେକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାଲିରେ ଗାତରେ ଠିଆ କରି ପୋତି ଦିଆଯାଏ। 

ସଫଳତା ପାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି କଳାକାରଙ୍କ କିପରି ଥିଲା ଜୀବନ

ସଫଳତା ପାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି କଳାକାରଙ୍କ କିପରି ଥିଲା ଜୀବନ

କଳାକାର ନିଜ ଅଭିନୟ ଦ୍ୱାରା ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହିଥାନ୍ତି। କେତେବେଳେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇଥାନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ କନ୍ଦାଇଥାନ୍ତି। ଅଭିନୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ କଳାକାର ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାନ୍ତି। ମାତ୍ର ପରଦା ଉପରେ ଚମକୁଥିବା କଳାକାରଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର କେତେ ସଂଘର୍ଷମୟ ତାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଜଣା ନ ଥାଏ। 

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇଁ ଆପଣେଇ ପାରିବେ ଏହି ଉପାୟ

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇଁ ଆପଣେଇ ପାରିବେ ଏହି ଉପାୟ

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇଁ ବେଡ୍‌ ରୁମ୍‌ ବେଶ୍‌ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଏଠାରେ ପଡ଼ିଥିବା ବେଡ୍‌ ଏବଂ ଏଥିରେ  ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବାମୀ କେଉଁ ଦିଗକୁ ମୁଣ୍ଡ କରି ଶୋଉଛନ୍ତି ତାହା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ସରସତାକୁ ସୂଚିତ କରିଥାଏ ବୋଲି ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରହିଛି ଉଲ୍ଲେଖ। ଉତ୍ତର-ପଶ୍ଚିମ କିମ୍ବା ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ଦିଗକୁ ମୁଣ୍ଡ କରି ଶୋଇଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ନ ଥାଏ। 

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ସହ ୬ ଦିନ ବିତାଇଲେ ସ୍ବାମୀ

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ସହ ୬ ଦିନ ବିତାଇଲେ ସ୍ବାମୀ

ଇଂଲଣ୍ଡର ରାଜଧାନୀ ଲଣ୍ଡନରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ସହ ୬ ଦିନ ବିତାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ୍ବେଣ୍ଡେ ଡେଭିସନ୍‌ ୧୦ ବର୍ଷ ଧରି ସର୍ଭିକାଲ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡ଼ିତ ହେବାପରେ ଦେହତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ। 

ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣାର ୧୭ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମହିଳା ଜୀବିତ

ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣାର ୧୭ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମହିଳା ଜୀବିତ

ରାୟପୁର, ୨୦।୯: ଛତିଶଗଡ଼ର ଭୀମରାଓ ଆମ୍ବେଡକର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଡାକ୍ତର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିବାର ୧୭ ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ମହିଳା ଜୀବିତ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି।

ଲଙ୍କାରେ ହରିଶବ୍ଦ! ପାକିସ୍ତାନରେ ଗଣେଶ ପୂଜା ଧୁନ୍‌

ଲଙ୍କାରେ ହରିଶବ୍ଦ! ପାକିସ୍ତାନରେ ଗଣେଶ ପୂଜା ଧୁନ୍‌

କରାଚୀ, ୨୦।୯: ବିଘ୍ନବିନାଶନ ଗଣେଶଙ୍କ ଆରାଧନା କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ, ପଡୋଶୀ ଦେଶ ପାକିସ୍ତାନରେ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍‌ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କରାଯାଏ। 

୪୦ ବର୍ଷ ଭିତରେ ୪,୨୪୫ ଆବେଦନ : ମିଳୁନି ନ୍ୟାୟ

୪୦ ବର୍ଷ ଭିତରେ ୪,୨୪୫ ଆବେଦନ : ମିଳୁନି ନ୍ୟାୟ

ଭୋପାଳ, ୨୦।୯: ୪୦ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କଲେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ମିଳୁନି ନ୍ୟାୟ। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଧଓ୍ବାରୀରେ ରହୁଥିବା ବୃଦ୍ଧ ରାମସ୍ବରୂପ ଲଖେରା ନିଜ ଜମି ଆବଣ୍ଟନକୁ ନେଇ ୧୯୭୨ରେ ପ୍ରଥମେ ଆଇନର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲେ।