ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଇର୍‌ଫାନ୍‌ଙ୍କ ସହ କାମ କରିବେନି ଦୀପିକା

ଇର୍‌ଫାନ୍‌ଙ୍କ ସହ କାମ କରିବେନି ଦୀପିକା
ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ଡିମ୍ପଲ ଗର୍ଲ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌ ଏବେ ଇର୍‌ଫାନ୍‌ ଖାଁଙ୍କ ସହ କାମ କରିବେ ନାହିଁ । ପଦ୍ମାବତ୍‌ ଷ୍ଟାର ଦୀପିକା ଆଗକୁ ଅଭିନେତା ଇର୍‌ଫାନ୍‌ ଖାଁଙ୍କ ସହ ମିଶି ଫିଲ୍ମ ‘ସପନା ଦିଦି’ରେ କାମ କରିଥାଆନ୍ତେ। ହେଲେ ବିଶାଲ ଭରଦ୍ୱାଙ୍କ ନିର୍ମିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାଣ ତାରିଖ ସ୍ଥିର ହୋଇ ପାରୁ ନ ଥିବାରୁ ଏଥିରୁ ଓହରି ଯାଇଛନ୍ତି ପଦ୍ମାବତ୍‌ ଫେମ୍‌ ଦୀପିକା। କାରଣ ଇର୍‌ଫାନ୍‌ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଣ୍ଡନରେ କ୍ୟାନସରର ଚିକିତ୍ସା କରାଉଛନ୍ତି। ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଭାରତ ଫେରିବାକୁ ଆହୁରି କିଛିଦିନ ସମୟ ଲାଗିପାରେ। ଏପଟେ ନଭେମ୍ବରରେ ଦୀପିକାଙ୍କର ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏସବୁକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଦୀପିକା ‘ସପନା ଦିଦି’ରେ କାମ କରିବାକୁ ନେଇଥିବା ସାଇନିଂ ଆମାଉଣ୍ଟକୁ ଫେରାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। କାରଣ ଫିଲ୍ମ କେବେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ତା’ର କୌଣସି ସଠିକ୍‌ ସୂଚନା ନାହିଁ। ତେଣୁ ସାଇନିଂ ଆମାଉଣ୍ଟକୁ ପାଖରେ ରଖିବାକୁ ଉଚିତ୍‌ ମଣିନାହାନ୍ତି ଦୀପିକା। ଯେବେ ଇରଫାନ୍‌ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିବେ ଓ ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ସିଡ୍ୟୁଲ ଆରମ୍ଭ ହେବ ସେବେ ସେ ଇର୍‌ଫାନ୍‌ଙ୍କ ସହ କାମ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। 
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଈ ଥିଲେ ଦିବ୍ୟଦ୍ରଷ୍ଟା: କଙ୍ଗ୍‌ନା ରାଣାଓ୍ବତ୍‌

ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଈ ଥିଲେ ଦିବ୍ୟଦ୍ରଷ୍ଟା: କଙ୍ଗ୍‌ନା ରାଣାଓ୍ବତ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ଝାନ୍‌ସୀ ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଈ ଜଣେ ଦିବ୍ୟଦ୍ରଷ୍ଟା ମହିଳା ଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗ୍‌ନା ରାଣାଓ୍ବତ୍‌ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପିଲାଦିନୁ ସେ ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଈଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣନ୍ତି। ବ୍ରିଟିଶ ଶାସକ ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାରେ ସେ ଥିଲେ ପ୍ରଥମ ମହିଳା। ସେ ସ୍ବାଧୀନତା ପାଇଁ ପୁରୁଷ ବେଶରେ ଭୟଙ୍କର ଲଢ଼େଇ କରି ବ୍ରିଟିଶ୍‌ ବାହିନୀକୁ ଝାନ୍‌ସି ଅଧିକାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇ ନ ଥିଲେ।

୧୩୯୮ ଚାଷୀଙ୍କ ଋଣ ଶୁଝିଲେ ଅମିତାଭ

୧୩୯୮ ଚାଷୀଙ୍କ ଋଣ ଶୁଝିଲେ ଅମିତାଭ

ମୁମ୍ବାଇ: ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ୍‌ ବଚ୍ଚନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ୧୩୯୮ ଚାଷୀଙ୍କ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ସହାୟତା କରିଛନ୍ତି। ୭୦ଜଣ ଚାଷୀ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଚିଠି ନେବାରେ ସେ ସହାୟତା କରିଥିଲେ ବୋଲି ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ୭୬ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅମିତାଭ୍‌ ବ୍ଲଗ୍‌ପୋଷ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ବଢୁଛି ତୈମୁରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା

ବଢୁଛି ତୈମୁରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା

ମୁମ୍ବାଇ: ଷ୍ଟାରକିଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଛନ୍ତି ତୈମୁର ଅଲି ଖାଁ। କିଛିଦିନ ତଳେ ମିଡିଆଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ପିତାମାତା। ହେଲେ ତାହା ସମ୍ଭବ ହେଲାନି। 

ପ୍ରଶଂସାରେ ଝିଅକୁ ପୋତି ପକାଇଲେ ମା’ କରିନା

ପ୍ରଶଂସାରେ ଝିଅକୁ ପୋତି ପକାଇଲେ ମା’ କରିନା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ନବାଗତା ନାୟିକା ସାରା ଅଲ୍ଲି ଖାଁ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’। ନିକଟରେ ଏହାର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି।

ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟିକା ହେଲେ ପର୍ନଷ୍ଟାର

ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟିକା ହେଲେ ପର୍ନଷ୍ଟାର

ମୁମ୍ବାଇ: ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରିଚା ଚଡ୍ଡା। ହେଲେ ଏବେ ଏହି ବୋଲ୍ଡ କୁଇନ୍‌ଙ୍କ ପର୍ନଷ୍ଟାର ଅବତାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କରିଥିବା ରିଚା ଏବେ ପର୍ନଷ୍ଟାର ଭୂମିକାରେ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଜବରଦସ୍ତ ପରଫରମାନ୍ସ। 

ବିବାହକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

ବିବାହକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ମୋ ବିବାହ ଦେଖିବାକୁ ଶୁଭାକାଂକ୍ଷୀମାନେ ଏତେ ତରବର ନ ହୋଇ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ବୋଲି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ୨୦୧୯ରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଆଲିଆ ବିବାହ କରୁଥିବା ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରଚାର ହୋଇଛି।

ତୈମୁରଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଫଟୋର ମୂଲ୍ୟ କେତେ ଜାଣନ୍ତି କି?

ତୈମୁରଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଫଟୋର ମୂଲ୍ୟ କେତେ ଜାଣନ୍ତି କି?

ବଲିଉଡରେ ଏବେ ଷ୍ଟାର୍‌ କିଡ୍ସଙ୍କୁ ନେଇ ଏକପ୍ରକାର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି। କିଙ୍ଗ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ପୁଅ ଅବରାମଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅଭିନେତା ସୈଫ୍‌ ଓ କରିନାଙ୍କ ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଷ୍ଟାର୍‌ କିଡ୍ସଙ୍କୁ ଦେଖି ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ଭିଡ ଜମୁଛି। 

ସଫଳ ଯୋଡ଼ି ସିଲୁ-କାଳୀ

ସଫଳ ଯୋଡ଼ି ସିଲୁ-କାଳୀ

ଜଲିଉଡ୍‌ର ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍‌ ଯାତ୍ରାଯୋଡ଼ିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସିଲୁ-କାଳୀ ବେଶ୍‌ ପ୍ରସିଦ୍ଧ। ସିଲୁଙ୍କ ମୂଳନାମ ସମ୍ପଦ ପ୍ରସାଦ ସ୍ବାଇଁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସେ ‘ସିଲୁ’ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା। ସେହିଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଳୀଙ୍କ ମୂଳନାମ ନିକିତା ସ୍ବାଇଁ।

”ଭଲ କଳାକାର ହେଇ ବଞ୍ଚତ୍ବାକୁ ଚାହେଁ“

”ଭଲ କଳାକାର ହେଇ ବଞ୍ଚତ୍ବାକୁ ଚାହେଁ“

କିଏ ଚାହେଁ ବଡ଼ ହୋଇ ଭଲ ଚାକିରି କରିବ। ହେଲେ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ସେ ବଡ଼ ହେଇ ଜଣେ କଳାକାର ହେବେ। ସତେ ଯେମିତି କଳାକୁ ସାଥିରେ ନେଇ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ସେ। 

କନ୍ୟା ସନ୍ତାନର ଜନନୀ ହେଲେ ନେହା

କନ୍ୟା ସନ୍ତାନର ଜନନୀ ହେଲେ ନେହା

ମୁମ୍ବାଇ: ସେଲିବ୍ରିଟି କପୁଲ ନେହା ଧୁପିଆ ଓ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀ ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନର ଅଭିଭାବକ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି। ରବିବାର ସକାଳେ ନେହା ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୋନାଲିଙ୍କ ପରେ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ହେଲେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ସୋନାଲିଙ୍କ ପରେ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ହେଲେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୧୧: ବଲିଉଡରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ଦୁଃଖ ବି ରହିଛି। ଏବେ ନାୟିକା ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ହୋଇ ବିଦେଶରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ  ସେ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହେବାର କାମନା କରୁଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଲେ ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଲେ ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର କପୁର ରବିବାର ସକାଳୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରିବାକୁ ଅନେକ ଲୋକ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ।