ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଅଡୁଆରେ କଙ୍ଗନା

ଅଡୁଆରେ କଙ୍ଗନା
ସତେଯେମିତି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପିଛା ଛାଡିବାକୁ ଅଡୁଆ ନାରାଜ। ହ୍ରିତିକଙ୍କ ସହ ତୁ ତୁ ମେଁ ମେଁ ଶେଷ ନ ହେଉଣୁ ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଛନ୍ତି ଏହି ନାୟିକା। ଐତିହାସିକ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ତଥା ନାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଲୋକବର୍ତ୍ତିକା ସାଜିଥିବା ଝାନ୍‌ସୀର ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଈଙ୍କ ଜୀବନକୁ ନେଇ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମଣିକର୍ନିକା : ଦ କୁଇନ୍‌ ଅଫ ଝାନ୍‌ସୀ’। ଉକ୍ତ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି କଙ୍ଗନା ରାଣାଓ୍ବତ। ଫିଲ୍ମଟିକୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ ଆଶା ବାନ୍ଧି ବସିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏହାର ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରଡକ୍ସନ ବେଳେ କେଁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ବୋଲି ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ରଚୟିତା ଅପୂର୍ବ ଆସରାନୀ ପରୋକ୍ଷରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେତେକ ସିନ୍‌ର ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ କଙ୍ଗନା ଜିଦ୍‌ ଧରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ତେବେ ଏସବୁ ଅଭିଯୋଗ ପଛରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ରହିଛି ତାହା କେବଳ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ହିଁ ଜଣା। ଦେଖାଯାଉ, କେଉଁପାଣି କୁଆଡେ ଯାଉଛି।

All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଧୁମ୍‌ ମଚେଇଲା କ୍ରିତି-କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ବିବାହ

ଧୁମ୍‌ ମଚେଇଲା କ୍ରିତି-କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ବିବାହ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ଡ୍ୟାନସିଂ ଷ୍ଟାର କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟନ ଓ ଚୁଲ୍‌ବୁଲି ନାୟିକା କ୍ରିତି ସାନନ୍‌ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଏକ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ବଡ ପରଦାରେ ଧମାଲ୍‌ ମଚେଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବା ଏହି ଯୋଡି କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ଲୁକା ଛପି’ରେ ନଜର ଆସିବେ। 

ପିସିଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ତାଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁର ‘ଡାଏନା’ଙ୍କ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌, ମୂଲ୍ୟ ୩୫,୨୨୦ ଟଙ୍କା

ପିସିଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ତାଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁର ‘ଡାଏନା’ଙ୍କ ଜ୍ୟାକେଟ୍‌, ମୂଲ୍ୟ ୩୫,୨୨୦ ଟଙ୍କା

ବମ୍ବେ: ନିଜଠାରୁ ବୟସରେ ସାନ ପ୍ରେମିକ ନିକ୍‌ ଜୋନାସ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ତଥା ହଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା। ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ନିକ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଉପରେ ଗଣମାଧ୍ୟମର ନଜର ରହି ଆସୁଛି। ଏବେ କିନ୍ତୁ ପିସି ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ସେ ବି ନିଜ ପୋଷା କୁକୁର ଡାଏନା ପାଇଁ। 

ଚାଲିଛି ଗୁରୁ  ଖୋଜା

ଚାଲିଛି ଗୁରୁ ଖୋଜା

ଉର୍ବଶୀ ରୌଟେଲା ଏବେ ଗୁରୁ ଖୋଜିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ। ହେଲେ ହଠାତ୍‌ ତାଙ୍କର ଗୁରୁଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡ଼ିଲା କାହିଁକି ? ଅସଲ କଥା ହେଲା, ସେ କମେଡି ଶିଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସୀମିତ ସମୟ ଭିତରେ ଏହି ବିଷୟରେ କିପରି ଅନେକ କଥା ଜାଣିହେବ ସେଥିପାଇଁ ଏବେଠାରୁ ଲାଗିପଡ଼ିଛନ୍ତି ସେ।

ଅପେରା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌:ସମାଜଧର୍ମୀ ନାଟକ ହିଁ ଲେଖିଥାଏ

ଅପେରା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌:ସମାଜଧର୍ମୀ ନାଟକ ହିଁ ଲେଖିଥାଏ

‘ନାଟକଟିଏ କେବଳ ଲେଖିଦେଲେ ଜଣେ ନାଟ୍ୟକାରର ଦାୟିତ୍ୱ ସରିଗଲା ବୋଲି ଭାବିବା ଭୁଲ। ସେହି ନାଟକରୁ ସମାଜ ଅନେକ ଭଲ କଥା ଯଦି ଶିଖିପାରିଲା ତେବେ ଜାଣିବେ ଯେ ମୋର ପରିଶ୍ରମ ସାର୍ଥକ ହେଲା। ଆଜିକାଲି ସମାଜରେ ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟୁଛି।

ଏଥର ସତସତିକା

ଏଥର ସତସତିକା

ପୂର୍ବରୁ ସେ ବେଶ୍‌ କେତେଥର ମିଛିମିଛିକା ବର ସାଜିସାରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏଥର ସତସତିକା ବର ବେଶରେ ସେ କନ୍ୟାଘରକୁ ଯିବେ। ସେ ହେଲେ ଅଭିନେତା ବାବୁରାଜା। ବିଶେଷଭାବରେ କମେଡି ଏବଂ ଜଣେ ଚରିତ୍ର ଅଭିନେତା ଭାବରେ  ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ସେ। 

ପରଦାରେ ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢ଼େଇ

ପରଦାରେ ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢ଼େଇ

ସବୁ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଅବସାନ ଘଟାଇ ସୁଶାନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢ଼େଇ’ ଚଳିତ ମାସ ୨୫ରେ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସୁଛି। ଲଭ୍‌, ଇମୋସନ, ଆକ୍ସନ ଏବଂ କମେଡିକୁ ନେଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କାହାଣୀ ଗତିଶୀଳ। 

ଟୁ-ଇନ୍‌-ଓ୍ବାନ ସମ୍ବିତ

ଟୁ-ଇନ୍‌-ଓ୍ବାନ ସମ୍ବିତ

ଅଭିନେତାକୁ ପ୍ରଯୋଜକ ହେବା କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ଓଲିଉଡ୍‌ରେ ଏହାର ଅନେକ ନଜୀର ରହିଛି। ନିକଟରେ ଏହି ତାଲିକାରେ ନିଜ ନାମକୁ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି ନାୟକ ସମ୍ବିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ। ତାଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଳାଇଛନ୍ତି ସମରେଶ ରାଉତରାୟ ଏବଂ ଅଭିନେତା ବୁଲୁ।

‘ସେଲଫିସ୍‌ ଦିଲ୍‌’ରେ ଶ୍ରେୟାନ-ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ

‘ସେଲଫିସ୍‌ ଦିଲ୍‌’ରେ ଶ୍ରେୟାନ-ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ

ଗୋଟିଏ ପଟେ ନବାଗତ ଶ୍ରେୟାନ ଆଉ ଅନ୍ୟପଟେ ଇତିମଧ୍ୟରେ ବେଶ୍‌ କେତୋଟି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଥିବା ଚୁଲବୁଲି ନାୟିକା ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ। ଏହି ଯୋଡ଼ିକୁ ନେଇ ନିର୍ମିତ ହେଉଛି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ସେଲଫିସ୍‌ ଦିଲ୍‌’। 

ଆଇଟମ୍‌କୁ  ନା

ଆଇଟମ୍‌କୁ ନା

ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖଁା ଗୋଟିଏ କଥାକୁ ନାକ ଟେକୁଛନ୍ତି। ଯେତେ ପାରିଶ୍ରମିକ ମିଳିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ସେପରି ଅଫରକୁ କେବେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଶୁଣାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

‘ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌’ରେ ଅକ୍ଷୟ,କରିନା

‘ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌’ରେ ଅକ୍ଷୟ,କରିନା

ମୁମ୍ବାଇ: ଅପ୍‌କମିଙ୍ଗ୍‌ ମୁଭି ‘ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌’ର ଶୁଟିଂ ବୁଧବାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। କରିନା କପୁର ଖଁାଙ୍କ ସହ ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ଆକ୍ସନ ଶୋ’ର ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। 

ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ଆସି ସୁଭାଷ ଘାଇ ପାଲଟି ଗଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ଆସି ସୁଭାଷ ଘାଇ ପାଲଟି ଗଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୪।୧: ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ଆସି ଶେଷରେ ସୁଭାଷ ଘାଇ ପାଲଟି ଥିଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। ଗୁରୁବାର ସେ ୭୪ତମ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ୧୯୪୫ ଜାନୁୟାରୀ ୨୪ରେ ନାଗପୁରଠାରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। 

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ରିୟା ସେନ୍‌!

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ରିୟା ସେନ୍‌!

ମୁମ୍ବାଇ,୨୪।୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ଚୁଲ୍‌ବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁନ୍ଦରୀ ରିୟା ସେନ୍‌ ଗୁରୁବାର ୩୮ ବର୍ଷରେ କରିଛନ୍ତି ପଦାର୍ପଣ। ସେ ୧୯୮୧ ଜାନୁୟାରୀ ୨୪ରେ କୋଲକତାଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।