ମନୋରଞ୍ଜନ |

ରାଜି ହେଲେ ଅଭିଷେକ

ରାଜି ହେଲେ ଅଭିଷେକ
ଯାହା ଘଟିଗଲା ତାହା ଅତୀତ ଆଉ ତାହାକୁ ଭୁଲି ଯିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ। କେତେବେଳେ କ’ଣ ଘଟିଥିଲା ତାହାକୁ ଯଦି ଧରି ବସିବେ ତେବେ ଆଗକୁ ଆଗେଇବା ଅସମ୍ଭବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସେ।  ନିକଟରେ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ରାଇଟର ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ମନୋମାଳିନ୍ୟ ହୋଇଥିଲା। ଅନୁରାଗଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ମନମର୍ଜିୟଁା’ରେ ଅଭିଷେକ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଚଳିତ ମାସରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ସମୟରେ କେତେକ କଥାକୁ ନେଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ବାକ୍‌ଯୁଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲା। ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଥିଲା ଯେ ଅନୁରାଗଙ୍କ ସହ ଆଦୌ କଥା ହୋଇ ନ ଥିଲେ ଅଭିଷେକ। କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅସଲ କାରଣ ଉପରକୁ ପରଦା ହଟାଇଛନ୍ତି ଅଭିଷେକ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘୨୦୦୪ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ମଣି ରତ୍ନମଙ୍କ ‘ୟୁବା’ ସମୟରୁ ତାଙ୍କ ସହ ମୋର କଥାବାର୍ତ୍ତା ନ ଥିଲା। ସେହି ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଲେଖିଥିଲେ ଅନୁରାଗ। ହେଲେ ସେଥିରେ ମୋ ଅଭିନୟକୁ ନେଇ ସେ କିଛି ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ମୋତେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଦେଇଥିଲା। ହେଲେ ସେହି ଘଟଣାକୁ ଏବେ ମୁଁ ମନରୁ ପୋଛି ଦେଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ‘ମନମର୍ଜିୟଁା’ରେ କାମ କରିଛି। ଏଣିକି ଯଦି ପୁଣି ଥରେ ଅଫର ମିଳେ ତେବେ ମନା କରିବି ନାହିଁ।’
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ଭାଇରାଲରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି କି  ଏହି ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌

ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ଭାଇରାଲରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି କି ଏହି ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: କିଛିଦିନ ହେବ ଅବସାଦ ଭିତରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତା କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ଅକ୍ଷରା ହାସନ। କାରଣ ତାଙ୍କର କିଛି ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ମା’ ହେବେ ଅନୁଷ୍କା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମା’ ହେବେ ଅନୁଷ୍କା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ହିଟ୍‌ ଯୋଡି ବିରୁଷ୍କା ଏବେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନଙ୍କୁ ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ ଦେବେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଓ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବିବାହକୁ ପାଖାପାଖି ଏକ ବର୍ଷ ପୂରଣ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କେବେ ଅନୁଷ୍କା ମା’ ହେବେ ତାକୁ ହିଁ ଅପେକ୍ଷା ରଖିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ। 

ଦୀପିକାଙ୍କ ନାଁ ବଦଳାଇବାକୁ ନେଇ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିଷ

ଦୀପିକାଙ୍କ ନାଁ ବଦଳାଇବାକୁ ନେଇ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିଷ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର ସିଂ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ସୁଦୂର ଇଟାଲୀରେ ଏମାନଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏମାନେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ନୂଆ ଜୀବନ।

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମା’ହୋଇଛନ୍ତି ନେହା

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମା’ହୋଇଛନ୍ତି ନେହା

ବମ୍ବେ: ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମା’ ହେବା ବଲିଉଡରେ କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନେହା ଧୁପିଆ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହାର କିଛି ଦିନ ନ ଯାଉଣୁ ସେ ମା’ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। କଥାଟା ଅନେକଙ୍କୁ ହଜମ ହୋଇ ନ ଥିବା ବେଳେ ଏବେ ପତି ଅଙ୍ଗଦ ଏହାର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ଛୁଟୁଛି ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ

ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ଛୁଟୁଛି ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡର ଆଉ ଏକ ଷ୍ଟାର କପଲ୍‌ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ। ଇଟାଲୀର ଲେକ କେମୋରେ ଦୀପିକା  ପାଦ୍ୟୁକୋନ ଓ ରଣବିର ଉଭୟ ସିନ୍ଧି ଓ କୋଙ୍କଣୀ ପରମ୍ପରାନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।

ଶାହାରୁଖଙ୍କ ନୂଆ ପ୍ରେମିକା

ଶାହାରୁଖଙ୍କ ନୂଆ ପ୍ରେମିକା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ବାଦଶାହା ଶାହାରୁଖ ଖାଁ ଜଣେ ଧନୀ କଳାକାର ଭାବେ ବେଶ ପରିଚିତ। କେବଳ ଧନ ନୁହେଁ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ତାଙ୍କର ରହିଛି ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ। 

ଦୀପବୀରଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ବଲିଉଡ୍‌

ଦୀପବୀରଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ବଲିଉଡ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: କୋଙ୍କଣୀ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ସରିଛି ବଲିଉଡର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହ। ଗୋଟିଏ ସୂତାରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟିକା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ନାୟକ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଜୀବନ।

ସୁଯୋଗ ପାଇ ବି ପାଇ ନ ଥିଲି

ସୁଯୋଗ ପାଇ ବି ପାଇ ନ ଥିଲି

ସିନେମା କରିବାର ଭୂତ ମୁଣ୍ଡରେ ଥାଏ। ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ଯେହେତୁ ଅହେତୁକ ଦୁର୍ବଳତା ଥିଲା, ଏଣୁ କେମିତି ସିନେମାରେ ଟିକେ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ଖାଲି ସେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଥାଏ।

ପାଠ ପଢ଼ିବେ ସୋନମ

ପାଠ ପଢ଼ିବେ ସୋନମ

ସୋନମ କପୁର କଲେଜ ଯିବେ। ସେଠାରେ ପାଠ ପଢ଼ିବେ। ତେଣୁ ନିଜର ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ସେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ଅନେକ ହୁଏତ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି ଯେ ଘର ସଂସାର କରିବା ପରେ ସୋନମ କାହିଁକି ପାଠପଢ଼ା ଆଡକୁ ମନ ବଳାଇଲେ ?

ଏ ଦିଲ୍‌ ତତେ ଦେଲି

ଏ ଦିଲ୍‌ ତତେ ଦେଲି

‘ଏ ଦିଲ୍‌ ତତେ ଦେଲି’ ଟାଇଟଲରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଏହାର କାହାଣୀ ପ୍ରେମ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଜଣେ ଜଣକୁ ଦିଲ୍‌ ଦେବା ବଡ କଥା ନୁହେଁ, ହେଲେ ସେହି ପ୍ରେମର ମୁଣ୍ଡି ମାରିପାରିଲେ ହେଲା।

ଅଜବ ସଞ୍ଜୁର ଗଜବ ଲଭ୍‌

ଅଜବ ସଞ୍ଜୁର ଗଜବ ଲଭ୍‌

ସଞ୍ଜୁ ଚରିତ୍ର ସହ ଓଡ଼ିଆ ସିନେ ଦର୍ଶକ ପ୍ରାୟ ପରିଚିତ। କାରଣ ଏହି ଭୂମିକାରେ ଅଧିକାଂଶ ଥର ବାବୁସାନ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। ପୁଣି ଅଶୋକ ପତିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଛି ଏଭଳି ଭୂମିକା। 

ଓ୍ବେବ୍‌ ସିରିଜରେ କରୀନା

ଓ୍ବେବ୍‌ ସିରିଜରେ କରୀନା

କଥାରେ ଅଛି, ଏମନ ଖୋଜୁଥାଏ ଯାହା କାଳେ ପ୍ରାପତ ହୁଏ ତାହା। ଦେଖୁନାହାନ୍ତି, ଯେଉଁ ଆଶା ପୂରଣ ନେଇ କରୀନା ଚାହିଁ ବସିଥିଲେ ତାହା କିପରି ପୂରଣ ହୋଇଛି।