ମନୋରଞ୍ଜନ |

ମହିଳାମାନେ ଆଜନ୍ମ ସଂଗ୍ରାମୀ: କରୀନା

ମହିଳାମାନେ ଆଜନ୍ମ ସଂଗ୍ରାମୀ: କରୀନା
ମୁମ୍ବାଇ: ମହିଳାମାନେ ଆଜନ୍ମ ସଂଗ୍ରାମୀ। ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ ଏବଂ ପ୍ରସବ ପରେ ବି ସେ କିପରି ନିଜର ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଥିଲେ ତାହାର ଉଦାହରଣ ଦେଇ କରୀନା କପୁର ଖାନ୍‌ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଭିନେତା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନେଇଥାଆନ୍ତି। ତେଣୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଉଦାହରଣ ଦେବା ଏଠାରେ ଯଥାର୍ଥ ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। 

ଆମକୁ ରୋଲ୍‌ ମଡେଲ୍‌ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ତେଣୁ ଆମ ପକ୍ଷରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଉଦାହରଣ ଦେବା ଯଥାର୍ଥ। ମୋ ମନରେ ଯେଉଁ ବିଶ୍ୱାସ ବସା ବାନ୍ଧେ, ତାହାକୁ ଅନୁସରଣ କରେ। ଏହା ହେଉଛି ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିସତ୍ତା ଯାହା କି ମୋତେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କରିପାରିଛି। ଜୀବନରେ ସବୁକିଛି ପାଇଛି। ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ମୁଁ ଏହା ଚାହିଁଥିଲି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିଲି ବୋଲି କରୀନା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। 

ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରତାକୁ ନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କିପରି ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି ସେ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଯାଇ କରୀନା ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, କରୀନା ୨୦୧୨ରେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ ରୂପେ ବାଛି ନେଇଥିଲେ। ୨୦୧୬ ଡିସେମ୍ବରରେ ଶିଶୁପୁତ୍ର ତୈମୁରକୁ ଜନ୍ମଦେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସଂସାର ଏବେ ହସିଲାପୂରିଲା ହୋଇପାରିଛି।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଗମ୍ଭୀର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡ଼ିତ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଭାବି ପତି ନିକ୍‌

ଗମ୍ଭୀର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡ଼ିତ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଭାବି ପତି ନିକ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଯେତିକି ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ଏବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନ ଟିକେ ଫିକା ପଡିଯାଇଛି। କାରଣ ତାଙ୍କ ଭାବି ପତି ଏକ ଗମ୍ଭୀର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ। 

ଗୋଟିଏ ରାତି ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦେବେ ୪୩ ଲକ୍ଷ

ଗୋଟିଏ ରାତି ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦେବେ ୪୩ ଲକ୍ଷ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ଗଳି କନ୍ଦିରେ ଏବେ ବିବାହ ଋତୁ ଚାଲିଥିବା ଅନୁଭବ ହେଉଛି। ନିକଟରେ ଦୀପବୀରଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଏହି ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଓ ତାଙ୍କ ଆମେରିକୀୟ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ନିକ୍‌ ଜୋନସ୍‌। 

୫ ମହିଳାଙ୍କ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ୧୮ ବର୍ଷ ସାନ ଗର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ସୁହେଲ୍‌

୫ ମହିଳାଙ୍କ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ୧୮ ବର୍ଷ ସାନ ଗର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ସୁହେଲ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ଲେଖକ ତଥା ସେଲିବ୍ରିଟି କନସଲଟାଣ୍ଟ ସୁହେଲ ସେଠ ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ୫୫ ବର୍ଷୀୟ ସୁହେଲ ଏବେ ତାଙ୍କଠାରୁ ୧୮ ବର୍ଷ ସାନ ୩୭ ବର୍ଷୀୟା ମଡେଲ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମେନନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଲମ୍ବା ଥିଲା ଦୀପିକାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ତାଲିକା: ବାଜିମାରିଲେ ରଣବୀର

ଲମ୍ବା ଥିଲା ଦୀପିକାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ତାଲିକା: ବାଜିମାରିଲେ ରଣବୀର

ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ଆଗ ଧାଡ଼ିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌। ଚଳିତ ନଭେମ୍ବର ୧୪ରେ ସେ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟଠାରୁ ହିଁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ସହ ନିଜ ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍‌କୁ ନେଇ ସେ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ନାମ  ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସମେତ ଅନେକଙ୍କ ସହ ଯୋଡାଯାଇଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଯାଣିବା କେଉଁମାନଙ୍କ ସହ ଦୀପିକାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା।  


ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ଯୋଧପୁର: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ମା’ ମଧୁ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ସବୁ ଦାୟିତ୍ୱ ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ପଡୁଛି। ପୂର୍ବତନ ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆମେରିକୀୟ ପପ୍‌ ଗାୟକ ନିକ୍‌ ଜୋନ୍‌ସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଏହି ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ବାହାଘର ପାଇଁ ମା’ ମଧୁ ଯୋଧପୁର ସହରକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। 

ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ଭାଇରାଲରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି କି  ଏହି ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌

ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ଭାଇରାଲରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି କି ଏହି ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: କିଛିଦିନ ହେବ ଅବସାଦ ଭିତରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତା କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ଅକ୍ଷରା ହାସନ। କାରଣ ତାଙ୍କର କିଛି ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ମା’ ହେବେ ଅନୁଷ୍କା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମା’ ହେବେ ଅନୁଷ୍କା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ହିଟ୍‌ ଯୋଡି ବିରୁଷ୍କା ଏବେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନଙ୍କୁ ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ ଦେବେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଓ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବିବାହକୁ ପାଖାପାଖି ଏକ ବର୍ଷ ପୂରଣ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କେବେ ଅନୁଷ୍କା ମା’ ହେବେ ତାକୁ ହିଁ ଅପେକ୍ଷା ରଖିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ। 

ଦୀପିକାଙ୍କ ନାଁ ବଦଳାଇବାକୁ ନେଇ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିଷ

ଦୀପିକାଙ୍କ ନାଁ ବଦଳାଇବାକୁ ନେଇ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିଷ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର ସିଂ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ସୁଦୂର ଇଟାଲୀରେ ଏମାନଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏମାନେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ନୂଆ ଜୀବନ।

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମା’ହୋଇଛନ୍ତି ନେହା

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମା’ହୋଇଛନ୍ତି ନେହା

ବମ୍ବେ: ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମା’ ହେବା ବଲିଉଡରେ କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନେହା ଧୁପିଆ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହାର କିଛି ଦିନ ନ ଯାଉଣୁ ସେ ମା’ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। କଥାଟା ଅନେକଙ୍କୁ ହଜମ ହୋଇ ନ ଥିବା ବେଳେ ଏବେ ପତି ଅଙ୍ଗଦ ଏହାର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ଛୁଟୁଛି ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ

ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ଛୁଟୁଛି ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡର ଆଉ ଏକ ଷ୍ଟାର କପଲ୍‌ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ। ଇଟାଲୀର ଲେକ କେମୋରେ ଦୀପିକା  ପାଦ୍ୟୁକୋନ ଓ ରଣବିର ଉଭୟ ସିନ୍ଧି ଓ କୋଙ୍କଣୀ ପରମ୍ପରାନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।

ଶାହାରୁଖଙ୍କ ନୂଆ ପ୍ରେମିକା

ଶାହାରୁଖଙ୍କ ନୂଆ ପ୍ରେମିକା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ବାଦଶାହା ଶାହାରୁଖ ଖାଁ ଜଣେ ଧନୀ କଳାକାର ଭାବେ ବେଶ ପରିଚିତ। କେବଳ ଧନ ନୁହେଁ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ତାଙ୍କର ରହିଛି ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ। 

ଦୀପବୀରଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ବଲିଉଡ୍‌

ଦୀପବୀରଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ବଲିଉଡ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: କୋଙ୍କଣୀ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ସରିଛି ବଲିଉଡର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହ। ଗୋଟିଏ ସୂତାରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟିକା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ନାୟକ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଜୀବନ।