ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ମେରିଲ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ ଆଓ୍ବାର୍ଡ

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ମେରିଲ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ ଆଓ୍ବାର୍ଡ
ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍‌: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦକ୍ଷତା ଲାଗି ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ମେରିଲ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। ଓମେନ୍‌ ଇନ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଆଣ୍ଡ ଟେଲିଭିଜନ୍‌ (ଡବ୍ଲ୍ୟୁଆଇଏଫ୍‌ଟି) ଇଣ୍ଡିଆ ଆଓ୍ବାର୍ଡସ ପାଇବାରେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ୧୯୯୪ ବିଶ୍ୱସୁନ୍ଦରୀ ମାନ୍ୟତାପ୍ରାପ୍ତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଶନିବାର ହଲିଉଡ୍‌ର ହୟାତ୍‌ ରିଜେନ୍ସିରେ ଏହି ପୁରସ୍କାର ପାଇବେ। ଓ୍ବିଫ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମ ଶିଳ୍ପରେ ଅଭିନୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଏହି ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯିବ।  ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଜୋୟା ଅଖତର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦକ୍ଷତା ପାଇଁ ଓ୍ବାଇଲର ଆଓ୍ବାର୍ଡ  ଏବଂ ‘ଧଡକ୍‌’ରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଓ୍ବିଫ୍ଟ ଇମରଲାଡ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ପାଇବେ। ବଲିଉଡ୍‌ ଏବଂ ହଲିଉଡ୍‌ରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠତ୍ୱ ପ୍ରତିପାଦନ କରିଥିବା କଳାକାରଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିବା ପାଇଁ ଓ୍ବିଫ୍ଟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରାଯାଇଛି।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଗମ୍ଭୀର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ ସାରା: ୧୦ ଜଣରେ ଜଣଙ୍କୁ ହୁଏ ଏହି ସମସ୍ୟା

ଗମ୍ଭୀର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ ସାରା: ୧୦ ଜଣରେ ଜଣଙ୍କୁ ହୁଏ ଏହି ସମସ୍ୟା

ମୁମ୍ବାଇ: ନିକଟରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଛୋଟେ ନଓ୍ବାବ ଶୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାଁଙ୍କ ଲାଡ୍‌ଲି ସାରା ଅଲ୍ଲି ଖାଁ। ହେଲେ ସେ ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଗମ୍ଭୀର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ ଥିବା କହିଛନ୍ତି। 

ଛମ୍ମା ଛମ୍ମା ଗୀତରେ ଠୁମ୍‌କା ଲଗାଇବେ ଏଲି

ଛମ୍ମା ଛମ୍ମା ଗୀତରେ ଠୁମ୍‌କା ଲଗାଇବେ ଏଲି

ମୁମ୍ବାଇ: ଏବେ ଚାଲିଛି ରିକ୍ରିଏଟ୍‌ର ଜମାନା। କିଛି ପୁରୁଣା ଗୀତକୁ ରିକ୍ରିଏଟ୍‌ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ କିଣିଛନ୍ତି ନିର୍ମାତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। ନିକଟରେ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍‌ଙ୍କ ଦିଲ୍‌ବର ଗୀତ ଆସିଥିଲା ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ।

ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ୧୦୮ ମିନିଟ୍‌ରେ ୪୨ ପ୍ରଶ୍ନ

ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ୧୦୮ ମିନିଟ୍‌ରେ ୪୨ ପ୍ରଶ୍ନ

ଚଣ୍ଡିଗଡ, ୨୧।୧୧: ଶିଖ୍‌ ମାନଙ୍କ ପବିତ୍ର ଧର୍ମଗ୍ରନ୍ଥ ଗୁରୁ ଗ୍ରନ୍ଥ ସାହେବର କଥିତ ଅପମାନ ଅଭିଯୋଗରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ପଞ୍ଜାବ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେଶନ୍‌ ଟିମ୍‌(ଏସଆଇଟି) ଜେରା କରିଛି। 

ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଈ ଥିଲେ ଦିବ୍ୟଦ୍ରଷ୍ଟା: କଙ୍ଗ୍‌ନା ରାଣାଓ୍ବତ୍‌

ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଈ ଥିଲେ ଦିବ୍ୟଦ୍ରଷ୍ଟା: କଙ୍ଗ୍‌ନା ରାଣାଓ୍ବତ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ଝାନ୍‌ସୀ ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଈ ଜଣେ ଦିବ୍ୟଦ୍ରଷ୍ଟା ମହିଳା ଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗ୍‌ନା ରାଣାଓ୍ବତ୍‌ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପିଲାଦିନୁ ସେ ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଈଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣନ୍ତି। ବ୍ରିଟିଶ ଶାସକ ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାରେ ସେ ଥିଲେ ପ୍ରଥମ ମହିଳା। ସେ ସ୍ବାଧୀନତା ପାଇଁ ପୁରୁଷ ବେଶରେ ଭୟଙ୍କର ଲଢ଼େଇ କରି ବ୍ରିଟିଶ୍‌ ବାହିନୀକୁ ଝାନ୍‌ସି ଅଧିକାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇ ନ ଥିଲେ।

୧୩୯୮ ଚାଷୀଙ୍କ ଋଣ ଶୁଝିଲେ ଅମିତାଭ

୧୩୯୮ ଚାଷୀଙ୍କ ଋଣ ଶୁଝିଲେ ଅମିତାଭ

ମୁମ୍ବାଇ: ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ୍‌ ବଚ୍ଚନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ୧୩୯୮ ଚାଷୀଙ୍କ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ସହାୟତା କରିଛନ୍ତି। ୭୦ଜଣ ଚାଷୀ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଚିଠି ନେବାରେ ସେ ସହାୟତା କରିଥିଲେ ବୋଲି ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ୭୬ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅମିତାଭ୍‌ ବ୍ଲଗ୍‌ପୋଷ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ବଢୁଛି ତୈମୁରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା

ବଢୁଛି ତୈମୁରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା

ମୁମ୍ବାଇ: ଷ୍ଟାରକିଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଛନ୍ତି ତୈମୁର ଅଲି ଖାଁ। କିଛିଦିନ ତଳେ ମିଡିଆଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ପିତାମାତା। ହେଲେ ତାହା ସମ୍ଭବ ହେଲାନି। 

ପ୍ରଶଂସାରେ ଝିଅକୁ ପୋତି ପକାଇଲେ ମା’ କରିନା

ପ୍ରଶଂସାରେ ଝିଅକୁ ପୋତି ପକାଇଲେ ମା’ କରିନା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ନବାଗତା ନାୟିକା ସାରା ଅଲ୍ଲି ଖାଁ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’। ନିକଟରେ ଏହାର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି।

ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟିକା ହେଲେ ପର୍ନଷ୍ଟାର

ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟିକା ହେଲେ ପର୍ନଷ୍ଟାର

ମୁମ୍ବାଇ: ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରିଚା ଚଡ୍ଡା। ହେଲେ ଏବେ ଏହି ବୋଲ୍ଡ କୁଇନ୍‌ଙ୍କ ପର୍ନଷ୍ଟାର ଅବତାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କରିଥିବା ରିଚା ଏବେ ପର୍ନଷ୍ଟାର ଭୂମିକାରେ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଜବରଦସ୍ତ ପରଫରମାନ୍ସ। 

ବିବାହକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

ବିବାହକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ମୋ ବିବାହ ଦେଖିବାକୁ ଶୁଭାକାଂକ୍ଷୀମାନେ ଏତେ ତରବର ନ ହୋଇ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ବୋଲି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ୨୦୧୯ରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଆଲିଆ ବିବାହ କରୁଥିବା ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରଚାର ହୋଇଛି।

ତୈମୁରଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଫଟୋର ମୂଲ୍ୟ କେତେ ଜାଣନ୍ତି କି?

ତୈମୁରଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଫଟୋର ମୂଲ୍ୟ କେତେ ଜାଣନ୍ତି କି?

ବଲିଉଡରେ ଏବେ ଷ୍ଟାର୍‌ କିଡ୍ସଙ୍କୁ ନେଇ ଏକପ୍ରକାର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି। କିଙ୍ଗ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ପୁଅ ଅବରାମଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅଭିନେତା ସୈଫ୍‌ ଓ କରିନାଙ୍କ ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଷ୍ଟାର୍‌ କିଡ୍ସଙ୍କୁ ଦେଖି ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ଭିଡ ଜମୁଛି। 

ସଫଳ ଯୋଡ଼ି ସିଲୁ-କାଳୀ

ସଫଳ ଯୋଡ଼ି ସିଲୁ-କାଳୀ

ଜଲିଉଡ୍‌ର ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍‌ ଯାତ୍ରାଯୋଡ଼ିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସିଲୁ-କାଳୀ ବେଶ୍‌ ପ୍ରସିଦ୍ଧ। ସିଲୁଙ୍କ ମୂଳନାମ ସମ୍ପଦ ପ୍ରସାଦ ସ୍ବାଇଁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସେ ‘ସିଲୁ’ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା। ସେହିଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଳୀଙ୍କ ମୂଳନାମ ନିକିତା ସ୍ବାଇଁ।

”ଭଲ କଳାକାର ହେଇ ବଞ୍ଚତ୍ବାକୁ ଚାହେଁ“

”ଭଲ କଳାକାର ହେଇ ବଞ୍ଚତ୍ବାକୁ ଚାହେଁ“

କିଏ ଚାହେଁ ବଡ଼ ହୋଇ ଭଲ ଚାକିରି କରିବ। ହେଲେ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ ସେ ବଡ଼ ହେଇ ଜଣେ କଳାକାର ହେବେ। ସତେ ଯେମିତି କଳାକୁ ସାଥିରେ ନେଇ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ସେ।