ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଧରିତ୍ରୀ ଆଳାପ: ନୂଆ ନୂଆ ଷ୍ଟୋରିକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ହେଉ-ସନ୍‌ମିରା ନଗେଶ

ଧରିତ୍ରୀ ଆଳାପ: ନୂଆ ନୂଆ ଷ୍ଟୋରିକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ହେଉ-ସନ୍‌ମିରା ନଗେଶ
ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କ ଆକର୍ଷଣ ସାଜିଛନ୍ତି ଚୁଲ୍‌ବୁଲି ନାୟିକା ସନ୍‌ମିରା ନଗେଶ। ପିଲା ଦିନରୁ ତାଙ୍କର ମଡେଲିଂ ପ୍ରତି ଦୁର୍ବଳତା ଥିଲା। ମଡେଲିଂରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବେ ବୋଲି ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ। ତେଣୁ ଛୋଟ ବେଳରୁ ବିଭିନ୍ନ ମଡେଲିଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ତାଙ୍କୁ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଗଲା, ଯିଏକି ଏବେ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦୁନିଆର ଚମକୁଥିବା ଷ୍ଟାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସନ୍‌ମିରା ୨୦୦୯ରେ ‘ସୁନା ଚଢ଼େଇ ରୁପା ଚଢ଼େଇ’ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ପ୍ରଥମେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ‘ଆକାଶେ କି ରଙ୍ଗ ଲାଗିଲା’, ‘ଆଲୋ ମୋର କଣ୍ଢେଇ’, ‘ଶପଥ’, ‘ପ୍ରେମ ରୋଗୀ’ ଭଳି ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପାଠପଢ଼ା ପାଇଁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରୁ ଗ୍ୟାପ୍‌ ଚାହିଁଲେ। ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦୁନିଆକୁ ଜବରଦସ୍ତ ଢଙ୍ଗରେ ଫେରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ନୁହେଁ, ବରଂ ଲିଡ୍‌ ହିରୋଇନ ଭାବେ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ପାଇଥିବା ଅଫରକୁ ଗ୍ରହଣ କରିନେଇଥିଲେ। ୨୦୧୭ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ସପନର ପଥେ ପଥେ’ ଆସିଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ‘ଲୈଲା ଓ ଲୈଲା’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ତେବେ ‘ଲୈଲା ଓ ଲୈଲା’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶୁକୁଟି ସାହୁ ଗୀତ ପାଇଁ ସେ ପପୁଲାର ହୋଇଥିଲେ। ନିଜ ଅଭିନୟ ଓ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଯାଦୁରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭଲପାଇବା ସାଉଁଟିଥିବା ଏହି ନାୟିକାଙ୍କ ଘର ବାରିପଦାରେ। କିଛିଦିନ ତଳେ ସନ୍‌ମିରାଙ୍କ ଅଭିନୀତ  ଫିଲ୍ମ ‘ଲୋକାଲ ଟୋକା ଲଭ୍‌ ଚୋଖା’ ପରଦାକୁ ଆସିଥିବାବେଳେ ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭ୍‌ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌’ର ଶୁଟିଂରେ ସେ ବ୍ୟସ୍ତ। ଚଳିତ ସପ୍ତାହର ‘ଧରିତ୍ରୀ ଆଳାପ’ ସ୍ତମ୍ଭରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି ସନ୍‌ମିରାଙ୍କ କଥା।
* ଶିଶୁ କଳାକାରରୁ ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକାର ଯାତ୍ରା କିପରି ଥିଲା ?
-ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା। ୨୦୧୧ରେ ମୁଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବ୍ରେକ୍‌ ନେଇଥିଲି। ୨୦୧୭ରେ ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକା ଭାବେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କଲି, ଯାହାକୁ ମୁଁ ଆଶା କରି ନ ଥିଲି। ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ମଣି ଡାକିଥିଲେ। ସେଥିରେ ମୁଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲି। ତାଙ୍କର ଦୁଇଟା ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମୁଁ ସାଇନ କରିଥିଲି।
* ଛୋଟ ବେଳେ ଅଭିନେତା ସ୍ବରାଜଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ କାମ କରିବାର ଅନୁଭୂତି କିପରି ଥିଲା?
-ଯଦିଓ ଛୋଟବେଳେ ଆମେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ତା’ପରଠାରୁ ଆମେ କେବେ ଦେଖା ହୋଇ ନ ଥିଲୁ। ‘ଲୈଲା ଓ ଲୈଲା’ ପାଇଁ ଯେଉଁଦିନ ସ୍କ୍ରିନ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆସିଥିଲୁ ସେଦିନ ଦେଖାହେଲା। ଆମ ଭିତରେ କୋଅର୍ଡିନେଶନ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା। ସାଙ୍ଗ ଭଳି ସବୁବେଳେ ରହିଥାଉ।
* ‘ଲୈଲା ଓ ଲୈଲା’ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ସଙ୍ଗ୍‌ ହେଉ କିମ୍ବା ଶୁକୁଟି ସାହୁ ଗୀତ ହେଉ ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କ କୋଅର୍ଡିନେଶନ ଓ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଫର୍ମ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲା। ଏନେଇ କ’ଣ କହିବେ?
-ଡ୍ୟାନ୍ସରେ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋର ବେଷ୍ଟ ଦେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରେ। କୋରିଓଗ୍ରାଫରଙ୍କ ଉପରେ ମୁଁ ସର୍ବଦା ନିର୍ଭର କରେ। ସେ ଯେତେ ଫ୍ରି ଛାଡ଼ନ୍ତି, ମୁଁ ସେତେ ଭଲ କରିପାରେ। ଟାଇଟଲ ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ସୁମନ୍ତ ସାର ଥିଲେ। ସେ ଅନେକ ଜାଗାରେ ଆମକୁ ନିଜର ଓପିନିୟନ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ଫଳରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଫର୍ମକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସହଜ ହୋଇଥିଲା। ଶୁକୁଟି ସାହୁରେ ଲବୁନ-ଟୁବୁନ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଥିଲେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଷ୍ଟେପ୍‌କୁ ସିଏ କ୍ଲାରିଟି ସହ ଦେଖାନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ କୋ-ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏନର୍ଜେଟିକ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୋଇଥିଲା।
* କେଉଁଭଳି କ୍ୟାରେକ୍ଟରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି?
-ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସେଭଳି କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ୟାରେକ୍ଟରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଭାବିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ଯାହା ବି ଅଫର ଆସୁଛି ସବୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଚରିତ୍ର ଉପରେ ଆସୁ। ଫଳରେ ମୁଁ ନିଜକୁ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ କରିପାରିବି, ଯେଉଁଥିରେ କି ମୋର ଗ୍ରୋ ହୋଇପାରିବ। ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଲେ ପ୍ରକୃତରେ ଅଭିନୟ କ’ଣ ସେଥିରୁ ଜାଣିପାରିବି।
* ତୁମର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଏ ?
-ମହାଶ୍ୱେତା ରାୟ ଓ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି। ଦୁହିଁଙ୍କର ଅଭିନୟ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲଲାଗେ।
* ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଉଚିତ ବୋଲି ଭାବୁଛ କି ?
-ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ହେବା ଉଚିତ। ନୂଆ ଷ୍ଟୋରିକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ହେବା ଉଚିତ। ନୂଆ କନ୍‌ସେପ୍ଟକୁ ନେଇ ଓ ନୂଆ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରଖିବା ଉଚିତ, ଯାହାଫଳରେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ।
* ରିଲ ଓ ରିୟଲ ସନ୍‌ମିରା ଭିତରେ କ’ଣ ଫରକ?
-ରିଲ୍‌ରେ ଯେଉଁ ଚରିତ୍ର ଆମକୁ ଦିଆଯାଇଥାଏ ସେଥିରେ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଉ। କିନ୍ତୁ ରିୟଲରେ ମୁଁ ବହୁତ କମ୍‌ କଥା କହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ। ଚୁପ୍‌ଚାପ୍‌ ରହିବାକୁ ଭଲଲାଗେ।
* ମଡେଲିଂରେ ଆଗ୍ରହ ରହିଛି। ଆଗକୁ ଏନେଇ କିଛି ଯୋଜନା ଅଛି କି?
-ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀରୁ ମୁଁ ଅନେକ ମଡେଲିଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇ କ୍ରାଉନ ପାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ମୋର ଦୁର୍ବଳତା ରହିଛି। କିନ୍ତୁ ଦୁଇଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ କାମ କରିବା ସମ୍ଭବପର ବୋଲି ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେନି। ଯେହେତୁ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରତି ମୋର ପୂରା ଫୋକସ୍‌ ରହିଛି, ତେଣୁ ମଡେଲିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ସମୟ ମିଳୁ ନାହିଁ।
* କେଉଁଥିରେ ଆଗ୍ରହ ?
-ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ, ଶପିଂ, ଗୀତ ଗାଇବା ଓ ଲେଖାଲେଖି କରିବା।
* ପସନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ?
-ସବୁ ଘରୋଇ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ। ତେବେ ଚିକେନର ସବୁ ପ୍ରକାର ଆଇଟମ୍‌ ଖାଇବାକୁ ଭଲଲାଗେ।
- ସାକ୍ଷାତ୍‌: ଅସମାପିକା ସାହୁ
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ନାୟକ ଏବେ ଖଳନାୟକ

ନାୟକ ଏବେ ଖଳନାୟକ

ନାୟକ ଅନିଲ କପୁର ଏବେ ଖଳନାୟକ ହେବେ। ଅନୀସ ବାଜ୍‌ମୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ସିନେମାରେ ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଲଭ୍‌ ରଞ୍ଜନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କପୁର ଓ ଦିଶା ପଟାନୀ ପ୍ରମୁଖ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।

କରିନା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସାରା ଏହି ନାୟକଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ ନ କରନ୍ତୁ

କରିନା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସାରା ଏହି ନାୟକଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ ନ କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି ଶୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାଁ ଓ ଅମ୍ରିତା ସିଂଙ୍କ ଲାଡ୍‌ଲି ସାରା ଅଲ୍ଲି ଖାଁ। ସେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରୁକରୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଜଣେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ନାୟକଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରିବାକୁ ଏମିତିକି ସେ କାହା ସହ ଡେଟ୍‌ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ମଧ୍ୟ ଖୋଲାଖୋଲି କହି ସାରିଛନ୍ତି। 

ସଲମାନ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ  ରାଜି ହେଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

ସଲମାନ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ହେଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

ମୁମ୍ବାଇ,୧୯।୨: ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ୍‌ ସଲମାନ୍‌ ଖାଁଙ୍କ ମନ ଏବେ ଭାରି ଖୁସ୍‌। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ସୁନ୍ଦରୀ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ସଲୁ ଭାଇଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ ବାହାହେବାକୁ ହୋଇଛନ୍ତି ରାଜି। 

‘ଜୟ ମମି ଦି’ରେ ପୁନମ୍‌

‘ଜୟ ମମି ଦି’ରେ ପୁନମ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ବିଶିଷ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ୍‌ ଧିଲନ୍‌ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଜୟ ମମି ଦି’ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। 

ପାକିସ୍ତାନରେ ରିଲିଜ ହେବନାହିଁ ‘ଟୋଟାଲ ଧମାଲ’

ପାକିସ୍ତାନରେ ରିଲିଜ ହେବନାହିଁ ‘ଟୋଟାଲ ଧମାଲ’

ମୁମ୍ବାଇ: ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଟୋଟାଲ ଧମାଲ’ ପାକିସ୍ତାନରେ ରିଲିଜ ହେବନାହିଁ ବୋଲି ସୋମବାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା-ପ୍ରଯୋଜକ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ପୁଲ୍‌ଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ୪୯ ସିଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ଯବାନ ଶହୀଦ ହେବାପରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଟୋଟାଲ ଧମାଲ ପାକିସ୍ତାନରେ ରିଲିଜ ନ କରାଇବାକୁ ଟିମ୍‌ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା ଅଜୟ ଟୁଇଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି। 

ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସହାୟତା ଦେବ ‘ଟୋଟାଲ୍‌ ଧମାଲ୍‌’ ଟିମ୍‌

ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସହାୟତା ଦେବ ‘ଟୋଟାଲ୍‌ ଧମାଲ୍‌’ ଟିମ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୨: ପୁଲଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଶହୀଦ ହୋଇଥିବା ଯବାନଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତି ଛୁଟିଛି ସହାୟତାର ସୁଅ।

ଲିକ୍‌ ହେଲା ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡି ୯’ର ବିଜେତାଙ୍କ ନାଁ

ଲିକ୍‌ ହେଲା ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡି ୯’ର ବିଜେତାଙ୍କ ନାଁ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୨: ଏକ ଘରୋଇ ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପ୍ରସାରିତ ରିୟଲିଟି ଶୋ ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡି ୯’ ଏବେ ଘରେ ଘରେ ବେଶ୍‌ ପରିଚିତ। ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ଏହି ରିୟଲିଟି ଶୋ ଟିଆର୍‌ପିରେ ଏକ ନମ୍ବର ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। 

ପପ୍‌ ଗାୟକଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସୁହାନା

ପପ୍‌ ଗାୟକଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସୁହାନା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ବାଦଶାହା ଶାହାରୁଖ ଖାଁଙ୍କ ଲାଡ୍‌ଲି ସୁହାନା ଏବେ ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଷ୍ଟାର କିଡ୍‌। ସେ ଏବେ ଲଣ୍ଡନରେ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ କୋର୍ସ କରୁଛନ୍ତି। 

କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବିକଲେ ହେମା

କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବିକଲେ ହେମା

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮ା୨: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀର୍‌ର ପୁଲ୍‌ଓ୍ବାମାଠାରେ ସେନା ଗାଡି ଉପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣକୁ ବିଶିଷ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଭାଜପା ଏମ୍‌ପି ହେମା ମାଳିନୀ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି।

କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ରୁ ସିଦ୍ଧୁ ବିଦା

କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ରୁ ସିଦ୍ଧୁ ବିଦା

ବମ୍ବେ: ସୋନି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରୁ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ବିଦା କରାଯାଇଛି। ପୁଲଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣକୁ ନେଇ ସିଦ୍ଧୁ ପାକିସ୍ତାନର ସମର୍ଥନ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଶୋ’ରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। 

୨୪ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିବା ଏହି ଯୋଡି ୨୪ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଏକାଠି ହେବେ

୨୪ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିବା ଏହି ଯୋଡି ୨୪ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଏକାଠି ହେବେ

ମୁମ୍ବାଇ: ବିଗତ ଦିନର ନାୟିକା ଜୟା ପ୍ରଦା ଓ ନାୟକ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଆଜିବି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅଭୁଲା ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି। ୮୦-୯୦ ଦଶକରେ ଏମାନେ ଏକାଠି ପାଖାପାଖି ୨୪ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ। 

‘ଉରି’ ଟିମ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ପୁଲଓ୍ବାମା ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦିଆଯିବ ଏକ କୋଟି

‘ଉରି’ ଟିମ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ପୁଲଓ୍ବାମା ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦିଆଯିବ ଏକ କୋଟି

ବମ୍ବେ,୧୭।୨: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ସାରା ଦେଶକୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦେଇଛି। ଏଥିରେ ମୃତାହତ ହୋଇଥିବା ଯବାନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ସମବେଦନାର ସୁଅ ଛୁଟୁଛି। ସମସ୍ତେ ଏକ ହୋଇ ସହାୟତାର ହାତ ବଢ଼ାଉଛନ୍ତି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟାଇକ୍‌ ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଉରି’ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେବା ଲାଗି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।