ରାଜ୍ୟ |

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’: ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ବିଶ୍ୱରୂପ୍‌-୨’, ‘ଲସ୍ଥମ୍‌ ପସ୍ଥମ୍‌’

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’: ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ବିଶ୍ୱରୂପ୍‌-୨’, ‘ଲସ୍ଥମ୍‌ ପସ୍ଥମ୍‌’
ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୦।୮(ବ୍ୟୁରୋ)- ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’ରେ ଏଥର ରିଲିଜ୍‌ ହେବ କମଲ୍‌ ହାସନଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବିଶ୍ୱରୂପ୍‌-୨’। ଉଭୟ ତାମିଲ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ସ୍ପାଏ ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ, ଯାହାର କାହାଣୀ ରଚନା ସହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ନିଜେ କମଲ ହାସନ୍‌। ୨୦୧୩ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ବିଶ୍ୱରୂପମ୍‌ର ଏହା ସିକ୍ୟୁଏଲ୍‌। ଫିଲ୍ମର ଲିଡ୍‌ରେ କମଲ୍‌ ହାସନ ରହିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନେତା ରାହୁଲ ବୋଷ, ପୂଜା କୁମାର, ଆଣ୍ଡ୍ରି ଜେରେମିହା, ଶେଖର କପୁର, ଜୟଦୀପ ଆହ୍ଲାଓ୍ବତ୍‌, ଓ୍ବାହିଦା ରେହମାନ, ଦୀପକ ଜେଠି ଓ ଅନନ୍ତ ମହାଦେବନ୍‌ ରହିଛନ୍ତି। କମଲ ହାସନ ର’ ଏଜେଣ୍ଟ ମେଜର ବିଷାମ୍‌ ଅହମ୍ମଦ କଶ୍ମିରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବେଳେ ରାହୁଲ ବୋଷଙ୍କୁ ଅଲ୍‌କାଏଦା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଓମାର କ୍ୟୁରେସୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ନ୍ୟୁୟର୍କ ସହର ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଅଲ୍‌କାଏଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ର’ ଏଜେଣ୍ଟ ହାସନ କିଭଳି ଏହାର ଖୋଳତାଡ଼ କରୁଛନ୍ତି, ତାହା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସେହିଭଳି ଆଉ ଏକ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଲସ୍ଥମ୍‌ ପସ୍ଥମ୍‌’ ମଧ୍ୟ ଶୁକ୍ରବାର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ମାନବ ଭଲ୍ଲାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏକ ସତ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନର ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ, ଯେଉଁମାନେ ଦୁବାଇ ସହରରେ ପରସ୍ପର ସହ ଦେଖା ହେଉଛନ୍ତି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଢ଼ିଉଠୁଛି ଏକ ନିବିଡ଼ ବନ୍ଧୁତା। ହେଲେ ଏହା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଏହି ବନ୍ଧୁତା ଉଚ୍ଚନୀଚ୍ଚ ଦେଇ ଗତିକରିଛି। ଦୁଇଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଆଜନ୍ମ ଶତ୍ରୁତା ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ପରୀକ୍ଷା ନେଇଛି, ଯାହାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଗତିଶୀଳ ହୋଇଛି। ଏହାର ବିଭିନ୍ନ ଭୂମିକାରେ ସମର ବର୍ମାନୀ, ଫହାଦ ଖାନ୍‌, ସ୍ବର୍ଗତ ଓମ୍‌ ପୁରୀ, ଟିସ୍କା ଚୋପ୍ରା, ଡଲି ଆଲୁଓ୍ବାଲିଆ, ପ୍ରିୟାଂଶୁ ଚାଟାର୍ଜୀ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହାବ୍ୟତୀତ ଇଂଲିଶ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ଦି ମେଜ୍‌’ ବି ଏଥର ପରଦାକୁ ଆସୁଛି। ଜନ୍‌ ଟର୍ଟେଲଟବ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏକ ସାଇନ୍ସ ଫିକ୍ସନ ହରର୍‌ ଫିଲ୍ମ। ୧୯୯୭ରେ ଷ୍ଟିଭ୍‌ ଅଲ୍‌ଟେନ୍‌ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ପୁସ୍ତକ ‘ମେଜ୍‌: ଏ ନୋଭେଲ ଅଫ୍‌ ଡିପ୍‌ ଟେରର୍‌’ ଉପରେ ଏହା ଆଧାରିତ। ଫିଲ୍ମର ଲିଡ୍‌ରେ ରହିଛନ୍ତି ଜାସନ୍‌ ଷ୍ଟାଥମ୍‌, ଲି ବିଙ୍ଗ୍‌ବିଙ୍ଗ୍‌, ରେନ୍‌ ଓ୍ବିଲସନ୍‌, ରୁବି ରୋଜ୍‌, ଓ୍ବିନ୍‌ଷ୍ଟନ୍‌ ଚାଓ ପ୍ରମୁଖ କଳାକାର। ଏହି ଆମେରିକାନ୍‌-ଚାଇନିଜ୍‌ କୋପ୍ରଡକ୍ସନ ଫିଲ୍ମରେ ୭୫ଫୁଟର ଏକ ମେଗାଲୋଡୋନ୍‌ ସାର୍କ କିଭଳି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି, ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।
All Right Reserved By

ରାଜ୍ୟ |

ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଆହତ

ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଆହତ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ/ଛତିଆ, ୧୦।୧୨: ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଛତିଆ  ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ସୋମବାର ସକାଳ ୭ଟା ସମୟରେ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ ଓ ଦୁଇ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। 

୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅନିୟମିତତା, କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ

୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅନିୟମିତତା, କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୦।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)-  ଶହୀଦନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ କାର ଶୋରୁମର ଆକାଉଣ୍ଟସ୍‌ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

୭ ଡିଗ୍ରୀରେ ଫୁଲବାଣୀ

୭ ଡିଗ୍ରୀରେ ଫୁଲବାଣୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୦।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୀତର ପ୍ରକୋପ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଅଧିକ ଶୀତ ଅନୁଭୂତ ହେଉଛି। ରବିବାର ଫୁଲବାଣୀ ଜିଲାରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ରା ୭ ଡିଗ୍ରୀ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି। 

ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ସରକାର ଦେଲେ ପରାମର୍ଶ: ‘ଏନ୍‌ଓସି ପାଇ ନ ଥିବା ସ୍କୁଲରେ ପିଲାଙ୍କୁ ପଢ଼ାନ୍ତୁ ନାହିଁ’

ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ସରକାର ଦେଲେ ପରାମର୍ଶ: ‘ଏନ୍‌ଓସି ପାଇ ନ ଥିବା ସ୍କୁଲରେ ପିଲାଙ୍କୁ ପଢ଼ାନ୍ତୁ ନାହିଁ’

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୦।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ରାଜ୍ୟରେ ଛତୁ ଫୁଟିଲା ଭଳି ଇଂଲିଶ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲ ଖୋଲୁଛି। କିନ୍ତୁ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଇଂଲିଶ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲ ସରକାରଙ୍କ ବିନା ଏନ୍‌ଓସିରେ ଚାଲିଛି। ଏସବୁ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲ୍‌ରେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ନ ପଢ଼ାଇବାକୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯଦି ସେଠାରେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପଢ଼ାଉଛନ୍ତି ତେବେ ତୁରନ୍ତ ଯାଞ୍ଚ କରିନିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି। 

ନାଚ, ଖେଳକୁଦରେ ଉଛୁଳିପଡ଼ିଲା ଜନପଥ: ଶୀତୁଆ ସକାଳରେ ଏକାଠି ହେଲେ ରାଜଧାନୀବାସୀ

ନାଚ, ଖେଳକୁଦରେ ଉଛୁଳିପଡ଼ିଲା ଜନପଥ: ଶୀତୁଆ ସକାଳରେ ଏକାଠି ହେଲେ ରାଜଧାନୀବାସୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୦ା୧୨ (ବ୍ୟୁରୋ)- କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଚାଲୁଥିବା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପାଇଁ ରାଜଧାନୀରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଉତ୍ସବ ଲାଗି ରହିଛି।  ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଡଟ୍‌ ଫେଷ୍ଟ, ଫୁଡ୍‌ ଫେଷ୍ଟ୍‌ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପଥ ଉତ୍ସବ ଆଦି ଏକାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ପୁରୀରେ ମଡ୍‌ ଫେଷ୍ଟ୍‌ର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ରବିବାର ସକାଳେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପଥ ଉତ୍ସବ ଭିନ୍ନ ଆକର୍ଷଣ ପାଲଟିଛି।

ଖୋଲିବ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଚୋରା ଚାଲାଣ ପେଡ଼ି: ବିଦେଶ ଯାଇପାରେ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଟିମ୍‌

ଖୋଲିବ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଚୋରା ଚାଲାଣ ପେଡ଼ି: ବିଦେଶ ଯାଇପାରେ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ ଟିମ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୦।୧୨ (ବ୍ୟୁରୋ)- ଖୋଲିବ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଚୋରା ଚାଲାଣର ବିଦେଶ ଲିଙ୍କ୍‌।  ଏହି ଘଟଣାରେ ଶୁକ୍ରବାର ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଉଦଳାରୁ ଗିରଫ ୪ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଦାଶ ଓ ରଘୁନାଥ ବେହେରାଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିବ କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌। 

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ମାଲିକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ମାଲିକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୦ା୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ମାଲିକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହକୁ ରବିବାର ତାଙ୍କ ଭଡ଼ାଘରୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ମୃତକ ହେଲେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫୁଲବାଣୀ ଟାଉନ୍‌ ଥାନା ଅଧୀନ ମଙ୍ଗଳାସାହିର ଗୌରୀଶଙ୍କର ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ଗିରିଶ କୁମାର ଦାସ (୩୦)। ପୋଲିସ ଏ ନେଇ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା (ନଂ.୧୦୪/୧୮) ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଓପାଫ୍‌ର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ନିର୍ବାଚିତ

ଓପାଫ୍‌ର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ନିର୍ବାଚିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୦।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ଅର୍ଗାନାଇଜେଶନ ଅଫ୍‌ ପ୍ୟାରେଣ୍ଟସ୍‌ ଆସୋସିଏଶନ୍‌ସ ଫୋରମ(ଓପାଫ୍‌)ର ପ୍ରଥମ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ସଭା ରବିବାର ୟୁନିଟ୍‌-୮ସ୍ଥିତ ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବିଶ୍ୱବାସୀଙ୍କ ମନ ଜିଣୁଛି ହକି ଆନ୍ଥେମ୍‌: ୧୦ ମିଲିୟନ୍‌ ହୃଦୟ ଛୁଇଁଲା ‘ଜୟ ହିନ୍ଦ୍‌’

ବିଶ୍ୱବାସୀଙ୍କ ମନ ଜିଣୁଛି ହକି ଆନ୍ଥେମ୍‌: ୧୦ ମିଲିୟନ୍‌ ହୃଦୟ ଛୁଇଁଲା ‘ଜୟ ହିନ୍ଦ୍‌’

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୦।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)-ଗୁଲ୍‌ଜାରଙ୍କ କଲମରୁ ଏବଂ ବିଶିଷ୍ଟ ସଙ୍ଗୀତଜ୍ଞ ଏ.ଆର୍‌. ରହମନ୍‌ଙ୍କ ସ୍ବର ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହକି ଆନ୍ଥେମ୍‌ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱବାସୀଙ୍କ ମନ ଜିଣିଛି। ଓଡ଼ିଶା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ୨୦୧୮ ଲାଗି ରହମନ୍‌ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ‘ଜୟ ହିନ୍ଦ୍‌ ହିନ୍ଦ୍‌ ଜୟ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଗୀତ ଏବେ ଚାରିଆଡ଼େ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ ରହମନ୍‌ଙ୍କ କଣ୍ଠରୁ ଏହି ଗୀତ ଶୁଣିବା ପରେ ସମଗ୍ର ଦେଶ ଏବେ ଏହା ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଇଛି। 

ମହାନ୍‌ ସଂସ୍କୃତିର ବାର୍ତ୍ତା ଦିଏ ନୂଆଁଖାଇ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମହାନ୍‌ ସଂସ୍କୃତିର ବାର୍ତ୍ତା ଦିଏ ନୂଆଁଖାଇ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୦।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ଆମ ମହାନ୍‌ ସଂସ୍କୃତିରେ  ନୂଆଁଖାଇ ଏକ ବଡ଼ପର୍ବ। ବଡ଼ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାଥିରେ ନେଇ କାମ କରିବାକୁ ଏହି ପର୍ବ ପ୍ରେରଣା ଦିଏ।  ନୂଆଁଖାଇର ମହାନ୍‌ ବାର୍ତ୍ତାକୁ ନେଇ କାମ କଲେ, ଆମେ ଏକ ଆଦର୍ଶ ସମାଜ ଓ ସମୃଦ୍ଧ ରାଜ୍ୟ ଗଠନ କରିପାରିବା। ରବିବାର ୟୁନିଟ୍‌-୯ସ୍ଥିତ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟଠାରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ  ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟ୍‌ଘାଟ୍‌ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏହା କହିଛନ୍ତି।

ଗଠନ ହେଲା ରାଜ୍ୟ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ମହିଳା ମହାସଂଘ: ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାର୍ଥରକ୍ଷା ନିମନ୍ତେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୦।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)-ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ମଞ୍ଚ ପରେ କେବଳ ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗଠିତ ହୋଇଛି ରାଜ୍ୟ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ମହିଳା ମହାସଂଘ। ବରମୁଣ୍ଡାସ୍ଥିତ ବୋଉ ଫାଉଣ୍ଡେଶନ ପରିସରରେ ରବିବାର ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ମହାସଂଘ ଗଠନ ହେବା ସହ ଏହାର ପ୍ରଥମ ସାଧାରଣ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହାସହ ମହାସଂଘର ପ୍ରଥମ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କମିଟି ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିରୀକୃତ ହୋଇଥିଲା। 

ସରିଲା ମଡ୍‌ ଫେଷ୍ଟ: ନାଚି ନଚାଇଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ସରିଲା ମଡ୍‌ ଫେଷ୍ଟ: ନାଚି ନଚାଇଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ପୁରୀ ଅଫିସ, ୧୦ା୧୨: ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଚାଲିଥିବା ଦୁଇଦିନିଆ ମଡ୍‌ ଫେଷ୍ଟ ରବିବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଛି। ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ସନ୍ଧ୍ୟାର ଖାସ୍‌ ଆକର୍ଷଣ ଥିଲେ ବଲିଉଡ ଗାୟିକା ତଥା ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡଲ-୪ର ଫାଇନାଲିଷ୍ଟ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନେଗୀ। ଏକାଧିକ ଧୁମ୍‌ଧଡାକ ଗୀତ ପରିବେଷଣ କରି ବେଳାଭୂମିର ଶୀତୁଆ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଉଷ୍ମତା ଭରିଦେଇଥିଲେ। ଗୀତର ତାଳେ ତାଳେ ନିଜେ ନାଚିବା ସହ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ନଚାଇଥିଲେ।