ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ବୀରାଶାଳ ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌କୁ ଏନ୍‌ଓସି

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୨।୭-ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେବ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ବ୍ଲକ ବୀରାଶାଳସ୍ଥିତ ବିମାନ ଅବତରଣ କେନ୍ଦ୍ର। ଏଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ସାଧାରଣ ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ସାଧାରଣ ଅଭିଯୋଗ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ନୋ ଅବ୍‌ଜେକଶନ ସାର୍ଟିଫିକେଟ (ଏନ୍‌ଓସି) ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ଦୀର୍ଘଦିନର ଆଶା ସାକାର ରୂପ ନେବାକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସ୍ବାଗତ କରିଛନ୍ତି ଜିଲାବାସୀ। ଆଦିବାସୀ ବହୁଳ କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ବ୍ଲକ ବୀରାଶାଳରେ ରହିଛି ବହୁ ପୁରାତନ ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌। ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବା ପରେ ଏହାର ଉନ୍ନତୀକରଣ ଦିଗରେ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର। ସାଧାରଣ ପ୍ରଶାସନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏହାକୁ ବିମାନ ଅବତରଣ କେନ୍ଦ୍ରରେ ରୂପାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି। ହେଲେ ଏହାକୁ କେବଳ ବିମାନ ଅବତରଣରେ ସୀମିତ ନ ରଖି ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ ତାଲିମ କେନ୍ଦ୍ର ଭାବେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିଲା। ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଜେନେରାଲ ଆଡମିନିଷ୍ଟ୍ରେଶନ ଓ ପବ୍ଲିକ ଗ୍ରିଭାନ୍ସ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୧୮ ଜୁନ୍‌ ୧୯ରେ ଏନ୍‌ଓସି ସମ୍ପର୍କରେ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦରର ଗଭର୍ନମେଣ୍ଟ ଏଭିଏଶନ ଟ୍ରେନିଂ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ (ଜିଏଟିଆଇ)ର ଆକାଉଣ୍ଟାବୁଲ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ପତ୍ର ସଂଖ୍ୟା ନଂ. ୧୬୯୫୪ରେ ଜଣାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ୩ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉକ୍ତ ଏନ୍‌ଓସି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ପତ୍ରରେ କେତେକ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ବୀରାଶାଳା ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ କେବଳ ଜିଏଟିଆଇ ପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଲାଗି ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହେବନାହିଁ। ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ରେ ତାଲିମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଚାଲୁ ନ ଥିବା ସମୟରେ ସରକାରୀ, ବେସରକାରୀ ବିମାନ, ହେଲିକପ୍ଟର ଅବତରଣ କରିପାରିବ। ସରକାରୀ ଓ ବେସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଏଭିଏଶନ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ଏଥିଲାଗି ଜିଏଟିଆଇ ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିଭାଗ ଯୋଗାଯୋଗରେ ରହିବ। ତାଲିମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ବିଭାଗୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କଠାରୁ ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁମତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଜିଏଟିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ଉକ୍ତ ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ କେବଳ ଉଡ଼ାଣ ତାଲିମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରିବ। ସାଧାରଣ ପ୍ରଶାସନ ବିଭାଗର ବିନା ଅନୁମତିରେ ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ର ଉନ୍ନତୀକରଣ କିମ୍ବା କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ଜିଏଟିଆଇର କାର୍ଯ୍ୟପନ୍ଥାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବା ପରେ ଏନ୍‌ଓସି ରିନ୍ୟୁଆଲ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ଏଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି। ବୀରାଶାଳ ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ ୫୬ ଏକର ଜମିରେ ପରିବ୍ୟାପ୍ତ। ୨୦୧୩ରେ ଏହାର ଉନ୍ନତୀକରଣ କରାଯାଇ ଏହାକୁ ନବାଗତ ପାଇଲଟ୍‌ଙ୍କ ତାଲିମ ଲାଗି ବିମାନ ଅବତରଣ କେନ୍ଦ୍ର ଭାବେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିଲା। ଏଥିପାଇଁ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ଜରିଆରେ ପ୍ରାଥମିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୧ କୋଟି ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇ ପାଚେରି ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିଲା। ହେଲେ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଅଭାବ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇ ନ ଥିବାରୁ ହାତୀପଲ ଉକ୍ତ ପାଚେରିକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। ୨୦୧୬-୧୭ରେ ସାଧାରଣ ପ୍ରଶାସନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଦତ୍ତ ୭ କୋଟି ୩୯ଲକ୍ଷ ୬୬ହଜାର ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ଏହାର ରନ୍‌ୱେ ଫିଲ୍‌ଡ ଏବଂ ଡ୍ରେନ୍‌ର ଉନ୍ନତୀକରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏତେସବୁ ସତ୍ତ୍ୱେ ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ର ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ଭିତ୍ତିଭୂମିର ବିକାଶ ହୋଇପାରିନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ପାଇଲଟଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଗୃହ ତିଆରି ହୋଇନାହିଁ। ଅନେକ କାମ ବାକି ରହିଛି। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ନିର୍ବାହୀଯନ୍ତ୍ରୀ ମନୋରଞ୍ଜନ ବିଶ୍ୱାଳ କୁହନ୍ତି, ଉଡାଣ ତାଲିମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଜିଏଟିଆଇକୁ ଏନ୍‌ଓସି ମିଳିଛି। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନକୁ ମଧ୍ୟ ଅବଗତ କରାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ବିଶ୍ରାମଗୃହ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ ଅଟକଳ ହୋଇଛି। ଏହାର ଟେଣ୍ଡର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ନ୍ୟୁକ୍ଲିୟର ଶକ୍ତି ବିଷୟରେ ବୁଝିଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ନ୍ୟୁକ୍ଲିୟର ଶକ୍ତି ବିଷୟରେ ବୁଝିଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ତାଳଚେର,୧୯ା୮(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ଏଫ୍‌ସିଆଇସ୍ଥିତ ଭାରୀଜଳ କାରଖାନା ପକ୍ଷରୁ ଏକ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସ୍ଥାନୀୟ କରଡାପଲ୍ଲୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ  ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଶନିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଜମିବାଡି ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ: ବଡ଼ ଭାଇକୁ ମାଡ଼ ମାରି ସାନ ଗିରଫ

ଜମିବାଡି ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ: ବଡ଼ ଭାଇକୁ ମାଡ଼ ମାରି ସାନ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା, ୧୯ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ଥାନା ମାଣିକପୁର ଗ୍ରାମର ବିଜୟ ବେହେରାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ଜୟ ବେହେରା ରବିବାର ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ନଂ. ୮୮/୧୮ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଜୟଙ୍କୁ ଗିରଫ ପରେ ଆଠମଲ୍ଲିକ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। 

 ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ରାମିଆଳ ନଦୀରେ ଭାସିଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ

ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ରାମିଆଳ ନଦୀରେ ଭାସିଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ

ଭୁବନ, ୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗାଧୋଉଥିବାବେଳେ ରାମିଆଳ ନଦୀରେ ଭାସିଯାଇ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ଭୁବନ ଥାନା ଯମୁନାକୋଟ ଗ୍ରାମର ବିଜୟ ବାରିକଙ୍କ ପୁର ପରମାତ୍ମାପରମପ୍ରିୟ ବାରିକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଶନିବାର ରାତିରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଆଦିପୁରା ନଦୀଘାଟରେ ଗାଧୋଇବାବେଳେ ସେ ନଦୀ ସୁଅରେ ଭାସିଯାଇଥିଲେ।

ଭୁବନ ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ: ମାଙ୍କଡ଼ାପଥର ଚାଲାଣ ବେଳେ ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ

ଭୁବନ ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ: ମାଙ୍କଡ଼ାପଥର ଚାଲାଣ ବେଳେ ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ

ଭୁବନ, ୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବେଆଇନ ଭାବେ ମାଙ୍କଡ଼ାପଥର ଚାଲାଣ କରୁଥିବାବେଳେ ଭୁବନ ପୋଲିସ ଏକ ନମ୍ବର ବିହୀନ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ କରିଛି। ଟ୍ରାକ୍ଟରଟି ନୂଆହାଟରୁ ଭୁବନ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଆସୁଥିବା ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା।

ତାଲୁକ ଆଇନ ସେବା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ଆଇନ ସଚେତନତା ଶିବିର

ତାଲୁକ ଆଇନ ସେବା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ଆଇନ ସଚେତନତା ଶିବିର

କାମାକ୍ଷାନଗର,୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ତାଲୁକ ଆଇନ ସେବା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ବ୍ଲକ ସଭାଗୃହ ପରିସରରେ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଜନମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ଆଇନ ସଚେତନତା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଜାଲରେ ପଡିଲା ୮ ଫୁଟ୍‌ ଲମ୍ବ ଅଜଗର

ଜାଲରେ ପଡିଲା ୮ ଫୁଟ୍‌ ଲମ୍ବ ଅଜଗର

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ନତଡା ପଞ୍ଚାୟତ ଆମ୍ବପାଳ ଗ୍ରାମର ତାଳସାଗର ପୋଖରୀରୁ ରବିବାର ଏକ ୮ ଫୁଟ୍‌ ଲମ୍ବର ଅଜଗର ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। 

ସମୂହ ଛୁଟିରେ ଯିବେ ଡିପ୍ଲୋମା ଇଞ୍ଜିନିୟର

ସମୂହ ଛୁଟିରେ ଯିବେ ଡିପ୍ଲୋମା ଇଞ୍ଜିନିୟର

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୯।୮- କ୍ୟାଡର ପୁନର୍ଗଠନ ନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୮ରୁ ରାଜ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ  ୮,୫୦୦ ଡିପ୍ଲୋମା ଇଞ୍ଜିନିୟର ସମୂହଛୁଟିରେ ଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ରେଙ୍ଗାଳି ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲ ଡାକବଙ୍ଗଳାରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଶାଖା ଡିପ୍ଲୋମା ଇଞ୍ଜିନିୟର ସେବାସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀ ଉପଦେଷ୍ଟା ରବିନାରାୟଣ ସାମନ୍ତରାୟ, ସମ୍ପାଦକ ସୁଦର୍ଶନ ଜେନା ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

ନିଷ୍କାସନ ହେଉନି  ପାଣି: ୨ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଜାମ

ନିଷ୍କାସନ ହେଉନି ପାଣି: ୨ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଜାମ


ବଅଁରପାଳ,୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଣ୍ଡସର ୫୫ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥରୁ ପାଣି ନିଷ୍କାସନ ହୋଇପାରୁ ନାହଁି। ଫଳରେ ରାସ୍ତାରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଗର୍ତ୍ତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। 

ନାଲ୍‌କୋ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ମୃତ

ନାଲ୍‌କୋ ଠିକା ଶ୍ରମିକ ମୃତ


ବଅଁରପାଳ,୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ନାଲ୍‌କୋ ସ୍ମେଲଟର ପ୍ଲାଣ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ଠିକାଶ୍ରମିକ ରବିବାର  ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ସେ ହେଲେ ତାପସ ରାଉତ। 

ଓଡ଼ିଶୀ ନୃତ୍ୟର ମଜାନେଲେ ବିଦେଶୀ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ଓଡ଼ିଶୀ ନୃତ୍ୟର ମଜାନେଲେ ବିଦେଶୀ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୯।୮- ନ୍ୟୁୟର୍କସ୍ଥିତ ରୋଚେଷ୍ଟର ୟୁନିର୍ଭସିଟିର ୫ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର  ଦେବାଂଶୀ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏକାଡେମୀ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ହେଲେ ଏମିଲି କର୍‌ବେଟ୍‌, ଡେଭିଡ୍‌ ବେଲକିନ୍‌, ଆଣ୍ଟୋନିଟି ନାଗୁଏନ୍‌, ଡାନ୍ସିଲ ପସ୍କୁଆ, ଲୋନାର ଟେଲ୍ସ। ସମ୍ପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଢେଙ୍କାନାଳର ଏକ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଂସ୍ଥାର କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି।

ପ୍ରତି ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ଗଠନ ହେବ ର଼୍ୟାଗିଂ ବିରୋଧୀ ଟିମ୍‌

ପ୍ରତି ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ଗଠନ ହେବ ର଼୍ୟାଗିଂ ବିରୋଧୀ ଟିମ୍‌

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୯ା୮- ବିଭିନ୍ନ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନଗୁଡ଼ିକରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଯେପରି ର଼୍ୟାଗିଂର ଶିକାର ନ ହୁଅନ୍ତି ସେ ନେଇ ସରକାର ସଚେତନତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ ଥିବା ବୈଷୟିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର କର୍ମକର୍ତ୍ତା, ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ଓ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ ହୋଇଥିବା ଜିଲାସ୍ତରୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଶନିବାର ଜିଲାପାଳ ଅନିଲ କୁମାର ସାମଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବସିଥିଲା। 

କଟକ ସ୍ପୋଟର୍‌ସ ହଷ୍ଟେଲ ଚାମ୍ପିୟନ

କଟକ ସ୍ପୋଟର୍‌ସ ହଷ୍ଟେଲ ଚାମ୍ପିୟନ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୯ା୮- ଅନୁଗୋଳ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମରେ ଚାଲିଥିବା ଓପି ଜିନ୍ଦଲ ଅନୁଗୋଳ କପ୍‌ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଶନିବାର ବିଏଚ୍‌ଏଲ୍‌ ଅନୁଗୋଳ ଓ କଟକ ସ୍ପୋଟର୍‌ସ ହଷ୍ଟେଲ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ କଟକ ଟିମ୍‌ ୨-୦ ଗୋଲରେ ଚାମ୍ପିୟନ ହୋଇଛି।