ଅପରାଧ | ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ବ୍ୟାଙ୍କ ଡକାୟତଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ: ଗୟାରୁ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗିରଫ

ବ୍ୟାଙ୍କ ଡକାୟତଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ: ଗୟାରୁ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗିରଫ
ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୧।୭: ଇଣ୍ଡିଆନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଡକାୟତି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିବା ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା। ମଙ୍ଗଳବାର ବିହାର ରାଜ୍ୟ ଗୟା ଜିଲାରୁ ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ୨ ଡକାୟତ ଓମ୍‌ ପ୍ରକାଶ ଦାସ ଓ ରାଜେଶ ଦାସଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ଅନୁଗୋଳ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରେସ୍‌ ଇସ୍ତାହାରରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ଗିରଫ ଡକାୟତଙ୍କ ନିକଟରୁ ୩୪୩ ଗ୍ରାମ ସୁନା ସହ ବନ୍ଧୁକ ଓ ଜୀବନ୍ତଗୁଳି ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଉଭୟଙ୍କୁ ଗୟାର ସେରଘଟି ଏସ୍‌ଡ୍‌ିଜିଏମ୍‌ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବା ପରେ ଅନୁଗୋଳ ଅଣାଯିବ। ଗିରଫ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଗତ ଏପ୍ରିଲ ୬ରେ ଅନୁଗୋଳସ୍ଥିତ ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କ ଡକାୟତି ଘଟଣାରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସେମାନଙ୍କ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ୧୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ୧୩ଟି ବ୍ୟାଙ୍କରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି। ଅନୁଗୋଳ ଏସ୍‌ପି ମିତ୍ରଭାନୁ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଯାଇଥିବା ୨ଟି ଟିମ୍‌ ଗୟା ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନଙ୍କୁ କାବୁ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ୨ ଡକାୟତ ଧରା ପଡ଼ିବା ପରେ ଏହା ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ ପାଇଁ ଆଶ୍ୱାସନା ପାଲଟିଛି। କାରଣ ଗତ ୩ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସହରର ଦୁଇଟି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଯେପରି ଡକାୟତି କରାଯାଇଥିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଉପରୁ ସହରବାସୀଙ୍କ ଆସ୍ଥା ତୁଟିଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଥିବା ଏହି ସଫଳତା କେବଳ ଉକ୍ତ ଦୁଇଟି ବ୍ୟାଙ୍କ ଡକାୟତି ଘଟଣାର ରହସ୍ୟ ନୁହେଁ, ବରଂ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଧରା ପଡ଼ିଥିବା ଡକାୟତଙ୍କୁ ଆଣିବାକୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଗୋଳ କୋର୍ଟରୁ ଅନୁମତି ନେଇ ଆଉ ଏକ ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଗୟା ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଛି। ସମ୍ଭବତଃ ବୁଧବାର ଏସ୍‌ପି ମହାପାତ୍ର ୨ ଡକାୟତଙ୍କୁ ଧରି ଅନୁଗୋଳ ପହଞ୍ଚିପାରନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏଥିସହ ଗିରଫ ଡକାୟତଙ୍କୁ କେଉଁଠି ରଖାଯାଇ ପଚରା ଉଚରା କରାଯିବ ସେ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଇଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜିଲା ପୋଲିସର କେତେଜଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଅନ୍ୟ କାହାରିକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୋପନରେ ପୋଲିସ ଏହି ତଦନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଇଣ୍ଡିଆନ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଜବତ ହୋଇଥିବା ଏକ ବାଇକ୍‌ ହିଁ ଡକାୟତଙ୍କ ନିକଟରେ ପୋଲିସକୁ ପହଁଞ୍ଚାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଉକ୍ତ ବାଇକ୍‌କୁ ରିଫାଇନାନ୍ସରେ କିଣିବା ବେଳେ ଡକାୟତମାନେ ଦେଇଥିବା ଆଧାରକାର୍ଡକୁ ଭିତ୍ତିକରି ପୋଲିସ ଗୟାରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ମିଳିଛି। ସୋମବାର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ଉପାଧ୍ୟାୟ ଅନୁଗୋଳ ଯାଇ ପୂରା ଘଟଣାର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିବା ସହ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଧରାଯିବ ବୋଲି ଆଭାସ ଦେଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଡକାୟତଙ୍କ ନିକଟତ୍ତର ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏପରିକି ଏଡିଜି ଉପାଧ୍ୟାୟ ଅନୁଗୋଳ ଛାଡ଼ିବା ପୂର୍ବରୁ ଗୋଟିଏ ଟିମ୍‌ ଜିଲା ବାହାରକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଅନ୍ୟଏକ ଟିମ୍‌ ଅପରାହ୍ନରେ ଜିଲା ଛାଡ଼ିଥିଲା। ସେହିପରି ଲୁଟ ହୋଇଥିବା ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଦୁଇ ଦିନ ହେବ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆସିବା ସହ ଅନୁଗୋଳ ଥାନାକୁ ଯାଇ ହାଜିରା ଦେଉଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କର୍ମଚାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି, ପୋଲିସ କହିଥିବାରୁ ଥାନାକୁ ଯାଉଛୁ। ତଦନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛୁ। ପୋଲିସ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲକର ସିଜ୍‌ କରିଥିବାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ପରିଚାଳନା ସ୍ବାଭାବିକ ହୋଇନାହିଁ। ଆସନ୍ତା ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ବପରି ଚାଲିବ ବୋଲି ବ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରବନ୍ଧକ ସ୍ମୃତିରଞ୍ଜନ ଶତପଥୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ବ୍ୟାଙ୍କରେ ସିସିଟିଭି ସହ ଲୁଟେରାମାନେ କାଟିଦେଇଥିବା କମ୍ପ୍ୟୁଟର ତାର ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀର ମରାମତି କରାଯାଉଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ଅପରାଧ | ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ସମୁଦୀଘରେ ଚରିତ୍ର ସନ୍ଦେହରେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ  ହତ୍ୟାକଲେ ବୃଦ୍ଧ

ସମୁଦୀଘରେ ଚରିତ୍ର ସନ୍ଦେହରେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକଲେ ବୃଦ୍ଧ

ପାଲଲହଡ଼ା,୨୩।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପାଲଲହଡ଼ା ଉପଖଣ୍ଡ ଖମାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାରକୋଟିଆ ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ସ୍ବାମୀ ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରିଆମାଳ ଅଞ୍ଚଳର ବଳ ବେହେରାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଗବତୀ(୪୫)।

ଓଢ଼ଣି ଫସିଯାଇଛି କହି ୧ଲକ୍ଷ ଲୁଟିନେଲେ

ଓଢ଼ଣି ଫସିଯାଇଛି କହି ୧ଲକ୍ଷ ଲୁଟିନେଲେ

ପୁରୀ ଅଫିସ,୨୩।୨: କିଛିଦିନର ନୀରବତା ପରେ ସହରରେ ଏକ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଉଠିଛନ୍ତି। ଦୁଇଜଣ ଲୁଟେରା ପୁରୀ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁକୁନ୍ଦମିଶ୍ର ନଗର ଛକରେ ଜଣେ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କଠାରୁ ୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିିଛି। ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର ଚାରିନଳା ଗ୍ରାମର ସୁକାନ୍ତି ପୃଷ୍ଟି ଲିଖିତ ଭାବେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କୁ ନେଇ ବିବାଦ ଥମୁନି, ସପକ୍ଷରେ ଶହୀଦଙ୍କ ଦାଦା

ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କୁ ନେଇ ବିବାଦ ଥମୁନି, ସପକ୍ଷରେ ଶହୀଦଙ୍କ ଦାଦା

କଟକ ଅଫିସ, ୨୩।୨-ଶହୀଦ ଯବାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଦାଦାଙ୍କୁ ଠେଲାପେଲା କରି ବିବାଦକୁ ଆସିଥିବା କଟକ-ବାରବାଟୀ ବିଧାୟକ ତଥା ବିଜେଡି ଜିଲା ସଭାପତି ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କ ପାଇଁ ଅଡୁଆ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ସେ ଘଟଣା ପାଇଁ କ୍ଷମାପ୍ରାର୍ଥନା କରିସାରିଥିବାବେଳେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ବିରୋଧୀ ଦଳଗୁଡ଼ିକ ହାତଛଡ଼ା କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି।

ରାଜନୈତିକ ଆକ୍ରୋଶରୁ ଉକୁନ୍ଦରା ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ଘରକୁ ବୋମାମାଡ଼

ବିରିଡ଼ି/ବାଲିଆ,୨୩।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବିରିଡ଼ି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୨୨ ମୌଜା ଉକୁନ୍ଦରା ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଦାଶଙ୍କ ଘରକୁ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟାରେ ବୋମାମାଡ଼ ହୋଇଛି। ତେବେ ଏଥିରେ କୌଣସି ଜୀବନହାନୀ ଘଟି ନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଘର ନିକଟରେ ଥିବା କାର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ କାର ପଛ ପାର୍ଶ୍ୱ ଚେପା ହୋଇଯିବା ସହ କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। 

ରାଜନୈତିକ ଆକ୍ରୋଶରୁ ଉକୁନ୍ଦରା ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ଘରକୁ ବୋମାମାଡ଼

ରାଜନୈତିକ ଆକ୍ରୋଶରୁ ଉକୁନ୍ଦରା ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ଘରକୁ ବୋମାମାଡ଼

ବିରିଡ଼ି/ବାଲିଆ,୨୩।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବିରିଡ଼ି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୨୨ ମୌଜା ଉକୁନ୍ଦରା ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଦାଶଙ୍କ ଘରକୁ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟାରେ ବୋମାମାଡ଼ ହୋଇଛି। ତେବେ ଏଥିରେ କୌଣସି ଜୀବନହାନୀ ଘଟି ନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଘର ନିକଟରେ ଥିବା କାର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ କାର ପଛ ପାର୍ଶ୍ୱ ଚେପା ହୋଇଯିବା ସହ କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୨୨।୨- ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ କେରେଡିଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ୨ବାଇକ୍‌ ମୁହଁାମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେବାରୁ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ମେଡିକାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଫିରିଙ୍ଗିଆ ଥାନା କାମ୍ବାପଡାର ନବଘନ କହଁର। ଗୁରୁତର ଦ୍ୱୟ ହେଲେ ଫିରିଙ୍ଗିଆ କାଳିପଙ୍ଗାର ବିବତ୍ସ ସାହୁ ଓ କେରେଡି ପଞ୍ଚାୟତ ଥାନାକାଟୁ ଗ୍ରାମର ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରଧାନ। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କେରେଡିରୁ ମାଘମାସ ଯାତ୍ରା ଦେଖି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ୨ ବାଇକ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବିବତ୍ସଙ୍କ ଉପରେ ଗୋଟିଏ ଗାଡି ପିଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଦମକଳ ବାହିନୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଫୁଲବାଣୀ ମେଡିକାଲ ଆଣିଥିଲେ। ସେଠାରେ ନବଘନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

କପି କରି ଧରାପଡିଲେ ୧୦ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ

କପି କରି ଧରାପଡିଲେ ୧୦ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୨୨।୨- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାର ପ୍ରଥମ ଦିବସରେ ମାତୃଭାଷା ବିଷୟରେ କପିକରି ୧୦ ଜଣ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଧରାପଡିଛନ୍ତି। କପି ରୋକିବା ପାଇଁ ଜିଲା ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ୪ଟି ସ୍କ୍ବାଡ ଗଠିତ ହୋଇଥିଲା। 

ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଶିକ୍ଷକ ଗିରଫ

ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଶିକ୍ଷକ ଗିରଫ

ତିହିଡି, ୨୨।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ଥାନା ଅଧୀନ କଁ।ପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ କଁ।ପଡ଼ାବିନ୍ଧା ଗ୍ରାମର ବିନିଲତା ଦାସ ନାମ୍ନୀ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗତ ୧୫ ତାରିଖରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା।

୪ର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ, ଶିକ୍ଷକ ଫେରାର

୪ର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ, ଶିକ୍ଷକ ଫେରାର

ଧାମନଗର,୨୨।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା  ଏକ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକ ଜଣେ ୪ର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଲଜ୍ଜା: ୩ ବର୍ଷ ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଲଜ୍ଜା: ୩ ବର୍ଷ ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ମହାକାଳପଡ଼ା,୨୨।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ଜମ୍ବୁ ମେରାଇନ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୁକ୍ରବାର ଜଣେ ୩ ବର୍ଷୀୟ ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଛି। ପଡ଼ୋଶୀ ଘରର ଜଣେ ନାବାଳକ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ପରିବାରଲୋକେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। 

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଛୁରାମାଡ଼, ଯୁବକ ମୃତ

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଛୁରାମାଡ଼, ଯୁବକ ମୃତ

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଅଫିସ,୨୨।୨: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ଜଟଣୀ ବିକାଶନଗରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ଼ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ହେଲେ ରାକେଶ ତ୍ରିପାଠୀ। 

ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ପୁଣି ୨୮୩.୨୪୦ଗ୍ରାମର ସୁନା ଜବତ:  ସାର୍ଟ ବୋତାମରେ ଲୁଚାଇ ଆଣୁଥିଲେ ଯାତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ପୁଣି ୨୮୩.୨୪୦ଗ୍ରାମର ସୁନା ଜବତ: ସାର୍ଟ ବୋତାମରେ ଲୁଚାଇ ଆଣୁଥିଲେ ଯାତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୨।୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ଶୁକ୍ରବାର କଷ୍ଟମ୍‌ ବିଭାଗ ୨୮୩.୨୪୦ଗ୍ରାମର ସୁନା ଜବତ କରିଛନ୍ତି। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।