ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ |

ମହିଳା କ୍ରିକେଟର କଲେ ସମଲିଙ୍ଗୀ ବିବାହ

ମହିଳା କ୍ରିକେଟର କଲେ ସମଲିଙ୍ଗୀ ବିବାହ

ଜୋହାନ୍ସ୍‌ବର୍ଗ,୧୦।୭: ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଦୁଇ ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ସମଲିଙ୍ଗୀ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଦଳର କ୍ୟାପଟେନ ଡେନ୍‌ ବୈନ୍‌ ନିକେର୍କ ଦଳର ଅନ୍ୟତମ ସଦସ୍ୟା ମୈରୀଜାନେ କାପେଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ସେମାନେ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଦଳର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟା ଯୋଗଦେଇଥିଲେ। ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏହି ସମଲିଙ୍ଗୀ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା। ଏହାର ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡ଼ିଆରେ ଅପଲୋଡ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ମିଳିଛି ଶହ ଶହ ଲାଇକ୍‌।

All Right Reserved By

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ |

ଜଳୁଛି ଜାପାନ: ୪୪ ମୃତ

ଜଳୁଛି ଜାପାନ: ୪୪ ମୃତ

ଟୋକିଓ,୨୩।୭: ଜାପାନରେ ପ୍ରବଳ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ ଫଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଜୁଲାଇ ୯ରୁ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ ଜାରି ରହିଥିବା ଯୋଗୁ ଗତ ଶନିବାର ୧୧ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା।

ତିଆରି ହେଲା ଉଡ଼ନ୍ତା ସୁଟ୍‌

ତିଆରି ହେଲା ଉଡ଼ନ୍ତା ସୁଟ୍‌

ଲଣ୍ଡନ,୨୩।୭: ବ୍ରିଟେନ୍‌ର ଏକ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ଏକ ଉଡ଼ନ୍ତା ସୁଟ୍‌। ଏହାକୁ ପିନ୍ଧି ଏୟାରମ୍ୟାନ୍‌ ଭଳି ଆକାଶରେ ଉଡ଼ିହେବ।

ନଓ୍ବାଜ ଅସୁସ୍ଥ

ନଓ୍ବାଜ ଅସୁସ୍ଥ

ଇସଲାମାବାଦ,୨୩।୭: ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନଓ୍ବାଜ ଶରିଫ୍‌ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି। ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଓ ୟୁରିନାରୀ ଇନ୍‌ଫେକ୍ସନ୍‌ ଯୋଗୁ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ବାର୍ଥ ଡେ’ ପାର୍ଟିରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ: ୯ ଆହତ

ବାର୍ଥ ଡେ’ ପାର୍ଟିରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ: ୯ ଆହତ

ଟରୋଣ୍ଟା,୨୩।୭: କାନାଡ଼ା ଟରୋଣ୍ଟୋସ୍ଥିତ ଗ୍ରୀକ୍‌ ଟାଉନ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୯ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ଅଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ବୋକୋ ହରାମ ଆକ୍ରମଣ: ୧୮ ମୃତ

ବୋକୋ ହରାମ ଆକ୍ରମଣ: ୧୮ ମୃତ

ନାଇଜର,୨୨।୭: ବୋକୋ ହରାମ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରତାର ପୁଣି ଏକ ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେନାର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବୋକୋହରାମ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଙ୍ଗଠନ ଦ୍ୱାରା ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଏମାନେ ନାଇଜର ସହ ଚାଡ ସୀମାର ବହୂ ଦୂରରେ ଥିବା ଦାବୁଆର ଦକ୍ଷିଣର ଏକ ଗାଁ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

ପାକିସ୍ତାନରେ ଆତ୍ମଘାତୀ ଆକ୍ରମଣ

ପାକିସ୍ତାନରେ ଆତ୍ମଘାତୀ ଆକ୍ରମଣ

ଇସ୍‌ଲାମାବାଦ,୨୨।୭: ପାକିସ୍ତାନ ନିର୍ବାଚନକୁ ଆଉ ମାତ୍ର ୩ ଦିନ ବାକି ଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ହିଂସା ଥମିବାର ନାଁ ନେଉନି। ରବିବାର ଡେରା ଇସମେଲ ଖାଁ ସହରରେ ହୋଇଥିବା ଏ

କିଙ୍ଗ୍‌ ମେକର ହେବା ପାଇଁ ହାଫିଜ୍‌ଙ୍କ ଆଶା

କିଙ୍ଗ୍‌ ମେକର ହେବା ପାଇଁ ହାଫିଜ୍‌ଙ୍କ ଆଶା

ଲାହୋର,୨୨।୭: ଆଗାମୀ ଜୁଲାଇ ୨୫ ହେବ ପାକିସ୍ତାନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ। ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଯେତେ ପାଖେ ଆସୁଛି ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ନେତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ନେଇ ସେତେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜାରି ରହିଛି।

ସୁପର ମାର୍କେଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ: ଜଣେ ମୃତ

ସୁପର ମାର୍କେଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ: ଜଣେ ମୃତ

ଲସ୍‌ଏଞ୍ଜେଲସ୍‌,୨୨।୭: ଆମେରିକା କର୍ଲିଫର୍ନିଆ ସ୍ଥିିତ ଲସ୍‌ଏଞ୍ଜେଲସ୍‌ର ଏକ ସୁପର ମାର୍କେଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟି ଜଣେ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

 ଏବେ ବଲ୍‌ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ

ଏବେ ବଲ୍‌ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ

ଓ୍ବାଶିଂଟନ,୨୧।୭: ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ୍‌ଙ୍କୁ ରୁଷ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭ୍ଲାଦିମିର ପୁଟିନ୍‌ ଏକ ଫୁଟବଲ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଲାଲ ଓ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଏହି ଫୁଟବଲକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତନ୍ନ ତନ୍ନ କରି ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି।

ଦକ୍ଷିଣ ସିରିଆରେ ବିମାନ ଆକ୍ରମଣ: ୨୬ ମୃତ

ଦକ୍ଷିଣ ସିରିଆରେ ବିମାନ ଆକ୍ରମଣ: ୨୬ ମୃତ

ଦମିସ୍କ,୨୧।୭: ସିରିଆର ଦକ୍ଷିଣରେ ଥିବା ଦାରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୁକ୍ରବାର ହୋଇଥିବା ବିମାନ ଆକ୍ରମଣରେ ଅତିକମ୍‌ରେ ୨୬ ଜଣ ନାଗରିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ଏଚ୍‌ଆଇଭି ପଜିଟିଭ୍‌ ରକ୍ତରେ ହେଲା ଲେଡି ଡାଏନାଙ୍କ ପେଣ୍ଟିଂ

ଏଚ୍‌ଆଇଭି ପଜିଟିଭ୍‌ ରକ୍ତରେ ହେଲା ଲେଡି ଡାଏନାଙ୍କ ପେଣ୍ଟିଂ

ଲଣ୍ଡନ,୨୧।୭: ବ୍ରିଟେନ୍‌ ରାଜକୁମାରୀ ଲେଡି ଡାଏନାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ପାଖାପାଖି ୨୧ ବର୍ଷ ବିତି ଗଲାଣି। ହେଲେ ଏବେବି ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଥମୁନାହିଁ। ପ୍ରିନ୍ସ ଚାର୍ଲସଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ଏକ କାର୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୧୯୯୭ରେ ଡାଏନାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆୟୋଜିତ ଯୁଦ୍ଧାଭ୍ୟାସରେ ପ୍ରଥମଥର ଭାଗନେବ ଭାରତ

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆୟୋଜିତ ଯୁଦ୍ଧାଭ୍ୟାସରେ ପ୍ରଥମଥର ଭାଗନେବ ଭାରତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/କାନବେରା,୨୧।୭: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବାୟୁସେନା ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ବହୁରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବାୟୁସେନା ଅଭ୍ୟାସ ‘ପିଚ୍‌ ବ୍ଲାକ୍‌-୨୦୧୮’ରେ ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭାଗ ନେବାକୁ ଯାଉଛି।

Watch Live Broadcast of Rath Yatra Puri, Odisha Here

Model This Week

ଚିଣ୍ଟୁ