ଜାତୀୟ |

ଚିକିତ୍ସା ଆଳରେ ଡାକ୍ତର କରୁଥିଲେ ବଳାତ୍କାର: ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ଚିକିତ୍ସା ଆଳରେ ଡାକ୍ତର କରୁଥିଲେ ବଳାତ୍କାର: ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ
ଅହମ୍ମଦାବାଦ, ୧୩।୬: ଚିକିତ୍ସା କରିବା ଆଳରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ସହ ଏହାର ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗୁଜରାଟରେ ପୋଲିସ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦ୍‌ ବଡ଼ୋଦରା ନାନ୍ଦେସର ଥାନ୍ତା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅନଗଢ଼ ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚିଛି ପୋଲିସ ଟିମ୍‌। ଅଭିଯୁକ୍ତ ହୋମିଓପ୍ୟାଥିକ୍‌ ଡାକ୍ତର ପ୍ରତୀକ ଯୋଶୀଙ୍କ କ୍ଲିନିକ୍‌ରେ କରାଯାଇଛି ଚଢ଼ାଉ । ଡ଼ାକ୍ତର ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବାବେଳେ କମ୍ପାଉଣ୍ଡର ଦିଲ୍ଲୀପ୍‌ ଗୋହିଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ପଚରା ଉଚରା ଜାରି ରହିଛି। ଦିଲ୍ଲୀପ୍‌ଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଡ଼ାକ୍ତରଙ୍କର ଥିବା ୩୦ଟି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏହା ସହିତ କ୍ଲିନିକ୍‌ରୁ ନିଶା ଇଞ୍ଜେକସନ୍‌, ଗର୍ଭନିରୋଧକ ଔଷଧ ଆଦି ଜବତ ହୋଇଛି। ଡ଼ାକ୍ତର ଏଭଳି ୫୦ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ଦିଲ୍ଲୀପ କହିଛନ୍ତି। କ୍ଲିନିକ୍‌ର ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ଏକ ଗୁପ୍ତ କ୍ୟାମେରାରେ ଭିଡ଼ିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରାଯାଉଥିଲା। ଦିନେ ଏସମ୍ପର୍କରେ କମ୍ପାଉଣ୍ଡର ଦିଲ୍ଲୀପ୍‌ ଅବଗତ ହେବାପରେ ଡ଼ାକ୍ତର ପ୍ରତୀକଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଡ଼ାକ୍ତରଙ୍କ ବଳାତ୍କାରର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ୬ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ବାମୀ ଇତିମଧ୍ୟରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିବା ଗାଁ ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀପ୍‌ ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅପଲୋଡ୍‌ କରିବା ପରେ ଜନୈକ ମହିଳା ଏନେଇ ନାନ୍ଦେସର ଥାନାରେ ମାମଲା ଦାଏର କରିଥିଲେ।
All Right Reserved By

ଜାତୀୟ |

ଭାଜପା ନିର୍ଲଜ ଲୋକଙ୍କ ଘର: ପ୍ରକାଶ ରାଜ

ଭାଜପା ନିର୍ଲଜ ଲୋକଙ୍କ ଘର: ପ୍ରକାଶ ରାଜ

ବେଙ୍ଗାଲୁର,୧୮।୧: ଅଭିନେତାରୁ ନେତା ବନିଥିବା ୫୩ ବର୍ଷୀୟ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଭାଜପା ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଭାଜପା ହେଉଛି ନିର୍ଲଜ ଲୋକଙ୍କ ଘର। ଏଥର ସେ ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିବା ବେଳେ ବେଙ୍ଗାଲୁର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲରୁ ନିର୍ଦ୍ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଫେସ୍‌ବୁକକୁ ପଛରେ ପକାଇଲା ହ୍ବାଟସ୍‌ ଆପ୍‌

ଫେସ୍‌ବୁକକୁ ପଛରେ ପକାଇଲା ହ୍ବାଟସ୍‌ ଆପ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୧: ଭାରତର ବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ଆପ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ହ୍ବାଟସ୍‌ ଆପ୍‌ ଏକ ନମ୍ବରରେ ରହିଛି। ଫେସ୍‌ବୁକକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଏହା ନମ୍ବର ଓ୍ବାନ ହୋଇଥିବା ଆନାଲିଟିକ୍‌ ଫର୍ମ ଆପ୍‌ ଆନ୍ନି ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ପ୍ରକଶ କରିଛି।

ଦେଶକୁ ଆବଶ୍ୟକ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ: ଅଖିଳେଶ

ଦେଶକୁ ଆବଶ୍ୟକ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ: ଅଖିଳେଶ

କୋଲକାତା,୧୮।୧: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଶନିବାର ଏକ ବିରାଟ ରାଲିର ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସମାଜବାଦି ପାର୍ଟି ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ ଶୁକ୍ରବାର କୋଲକତାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।

ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ସ୍କେଚ ତିଆରି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ନାବାଳକ

ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ସ୍କେଚ ତିଆରି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ନାବାଳକ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୧: ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ୧୩ ବର୍ଷର ବାଳକ ନିଜ ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇବାର ସ୍କେଚ ତିଆରି କରିବା ପରେ ଫ୍ୟାନରେ ଝୁଲିପଡି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ବାଳକ ଜଣକ ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଫ୍ୟାନର ଚିତ୍ର ସହ ଫାଶୀ ଲଗାଇବାର ସମୟ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି।

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଟୋଟାଲ୍‌ ଧମାଲର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଟୋଟାଲ୍‌ ଧମାଲର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୧: ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଧମାଲ ସିରିଜ୍‌ର ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ ‘ଟୋଟାଲ ଧମାଲ’ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ଶୁକ୍ରବାର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ, ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ, ଅନିଲ କପୁର, ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ, ଜାଭେଜ ଜାଫ୍ରି, ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରା, ଆର୍ସାଦ ଓ୍ବାର୍ସିଙ୍କ ସହ ଆଉ କିଛି କଳାକାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ବଦଳିବ ମୁଗଲସରାଇ ତହସିଲର ନାଁ

ବଦଳିବ ମୁଗଲସରାଇ ତହସିଲର ନାଁ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ,୧୮।୧: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁଗଲସରାଇ ତହସିଲର ନାଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯିବ। ଏହାକୁ ନେଇ ବିଲ୍‌ ପାସ୍‌ ହୋଇସାରିଛି। ମୁଗଲସରାଇ ତହସିଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ପଣ୍ଡିତ ଦିନ ଦୟାଲ ଉପାଧ୍ୟାୟ ତହସିଲ କରାଯିବ।

ଘରୋଇ ସ୍କୁଲକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଅଭିଭାବକ: ମଣିପୁର ଆଗରେ; ଓଡ଼ିଶାରେ ଖେଳ ପଡ଼ିଆ ଅଭାବ

ଘରୋଇ ସ୍କୁଲକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଅଭିଭାବକ: ମଣିପୁର ଆଗରେ; ଓଡ଼ିଶାରେ ଖେଳ ପଡ଼ିଆ ଅଭାବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୧: ଦେଶରେ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ପିଲାଙ୍କୁ ପଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଅଭିଭାବକମାନେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଏକ ସର୍ଭେ ରିପୋର୍ଟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। 

ବିମାନରେ ହେବ ଦୁଗ୍ଧ ପରିବହନ: ଲିଟର ପିଛା ଦାମ୍‌ ୧୨୦ଟଙ୍କା

ବିମାନରେ ହେବ ଦୁଗ୍ଧ ପରିବହନ: ଲିଟର ପିଛା ଦାମ୍‌ ୧୨୦ଟଙ୍କା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୧: ଏବେ ରାଜଧାନିବାସୀ ପାଇବେ ପ୍ରମିୟମ୍‌ ମିଲ୍କ। ପୁଣେର ଡାଏରି ଫାର୍ମରୁ ସିଧାସଳଖ ବିମାନ ଯୋଗେ ଏହି ଦୁଗ୍ଧ ପହଞ୍ଚିବ ଦିଲ୍ଲୀରେ। ଏହାର ଦାମ ରଖାଯାଇଛି ଲିଟର ପିଛା ୧୨୦ ଟଙ୍କା। 

ଅର୍ଥ ସାଜୁଛି ବାଧକ: ବିବାହ ନ କରି ୪୦ ବର୍ଷ ଧରି ଲିଭ୍‌ ଇନ୍‌ରେ ରହୁଛନ୍ତି ଜନଜାତି ସମ୍ପ୍ରଦାୟ

ଅର୍ଥ ସାଜୁଛି ବାଧକ: ବିବାହ ନ କରି ୪୦ ବର୍ଷ ଧରି ଲିଭ୍‌ ଇନ୍‌ରେ ରହୁଛନ୍ତି ଜନଜାତି ସମ୍ପ୍ରଦାୟ

ରାଞ୍ଚି,୧୮।୧: ଝାଡଖଣ୍ଡରେ ପାଖରେ  ଟଙ୍କା ନ ଥିବାରୁ ଅନେକ ଜନଜାତି ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଲୋକେ ଏକାଠି ଲିଭ୍‌ ଇନ୍‌ରେ ରହୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି। 

ହିମାଚଳପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷପଦ ନେଇ କର୍ମୀ ହେଲେ ହାତାହାତି

ହିମାଚଳପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷପଦ ନେଇ କର୍ମୀ ହେଲେ ହାତାହାତି

ଶିମଲା,୧୮।୧: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଆଉ କିଛି ମାସଥିବାବେଳେ ହିମାଚଳପ୍ରଦେଶରେ କଂଗ୍ରେସରେ ଥିବା କନ୍ଦଳ ପଦାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦକୁ ନେଇ କର୍ମୀ ହୋଇଛନ୍ତି ହାତାହାତି।

ଝିଅ ନାମରେ ସମ୍ପତ୍ତି କଲେ ପିତା: ଖାପ୍‌ ପଞ୍ଚାୟତ ଜାରି କଲା ବାସନ୍ଦ ଦଣ୍ଡାଦେଶ

ଝିଅ ନାମରେ ସମ୍ପତ୍ତି କଲେ ପିତା: ଖାପ୍‌ ପଞ୍ଚାୟତ ଜାରି କଲା ବାସନ୍ଦ ଦଣ୍ଡାଦେଶ

ଯୋଧପୁର,୧୮।୧: ସମାଜରେ ପ୍ରଚଳିତ ପୁରୁଣା ପରମ୍ପରାକୁ ଖାପ୍‌ ପଞ୍ଚାୟତ ଧରି ରଖିବାକୁ କରୁଛି ଉଦ୍ୟମ। ଏହାର ସଦସ୍ୟ ତମ ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ରାଜସ୍ଥାନରେ।

ବିବାହ ବେଦୀରେ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ଗୁଳି କଲେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି: ପୋଲିସର ତନାଘନା

ବିବାହ ବେଦୀରେ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ଗୁଳି କଲେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି: ପୋଲିସର ତନାଘନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୮।୧: ବିବାହ ବେଦୀରେ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁଳି କରିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଶକାରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ। କନ୍ୟା ବର ଜୟମାଳା ଆଦାନପ୍ରଦାନ କରୁଥିବାବେଳେ ଏହା ଘଟିଥିବା କୁହାଯାଉଛି।