ଅପରାଧ | ସମ୍ବଲପୁର

ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୧୩ା୬: କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ଥାନା ପୋଲିସ ବୁଧବାର ଭୋର ସାଢ଼େ ୫ଟାରେ ସ୍ଥାନୀୟ କୁଡ଼କି ଛକରେ ଚଢ଼ାଉକରି ୨ ଗଞ୍ଜେଇ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମେଦିନପୁର ଅଞ୍ଚଳର ରାଜୁ ମଲ୍ଲିକ ଓ ଏସ୍‌.କେ. ଅସବୁଲ। ପୋଲିସ ଏକ ସ୍କୋର୍ପିଓ ଗାଡ଼ିରୁ ୩୮ କେ.ଜି. ୨୦୦ ଗ୍ରାମ ଗଞ୍ଜେଇ, ୬୦ ହଜାର ୭୦୦ ଟଙ୍କା ଓ ୨ ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍‌ ଜବତ କରିଛି ା ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଫିରିଙ୍ଗିଆରୁ ବାହାରକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ନେଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ମିଳିଥିଲା ା ଫଳରେ ଫିରିଙ୍ଗିଆ-ଫୁଲବାଣୀ ରାସ୍ତାର କୁଡକି ଛକ ପାଖରେ ପୋଲିସ ସଜାଗ ହୋଇ ରହିଥିଲା ା ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ୪୨/୧୮ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ଥାନାଅଧିକାରୀ ଧିରେନ ବେହେରା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ଅପରାଧ | ସମ୍ବଲପୁର

ପୋଲିସକୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ଜଣେ ଗିରଫ

ପୋଲିସକୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ଜଣେ ଗିରଫ

ଧାମନଗର,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ପୋଲିସକୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ଧୂଷୁରୀ ଥାନା ପୋଲିସ ସାହାସପୁର ଗ୍ରାମର ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ ମହାଳିକଙ୍କୁ ଶନିବାର ଗିରଫ କରିଛି। 

କାଠ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

କାଠ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

ବଡ଼ବିଲ, ୧୮।୮(ସ.ପ୍ର.): ବଡ଼ବିଲ ପିଏଚଡ଼ି ଅଞ୍ଚଳରେ ବନ ଓ ପୋଲିସ ବିଭାଗର ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର କାଠ ଜବତ ବେହାସହ ୫ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। 

୮ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସ୍‌ଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

୮ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସ୍‌ଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୮ା୮ : ପୁରୀ ଜିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସେ ହେଲେ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ। ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ୮ ଗ୍ରାମ୍‌ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ କରାଯାଇଛି। 

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୮।୮(ବ୍ୟୁରୋ): ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର  କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନା ପୋଲିସ ଶନିବାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘର ନୟାପଲ୍ଲୀସ୍ଥିତ ସାଲିଆ ସାହିରେ।

ପିଡବ୍ଲୁଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ: ପୋଲିସ ବିଳମ୍ବରେ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ଉତ୍ତେଜନା

ପିଡବ୍ଲୁଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ: ପୋଲିସ ବିଳମ୍ବରେ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ଉତ୍ତେଜନା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୮।୮: ବାରିପଦା ସହର ଜନଗହଳପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଳ ତଥା କଚେରୀ ରୋଡ୍‌ସ୍ଥିତ ପିଡବ୍ଲୁଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରୁ ଶନିବାର ଲୁଟ ହୋଇଛି। 

ପୁରୀଘାଟ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣା: ୧୧ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ପୁରୀଘାଟ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣା: ୧୧ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

କଟକ ଅଫିସ, ୧୮।୮: କଟକ ପୁରୀଘାଟ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଅଗଷ୍ଟ ୨ ତାରିଖରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଲୁଟ ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ୧୦ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଶନିବାର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଭଡ଼ା ଘରେ ଚାଲିଥିଲା ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ: କିଙ୍ଗପିନ୍‌ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ

ଭଡ଼ା ଘରେ ଚାଲିଥିଲା ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ: କିଙ୍ଗପିନ୍‌ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ

ଧର୍ମଶାଳା,୧୮।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଧର୍ମଶାଳା ଥାନା ରସୁଲପୁର ବ୍ଲକ ଅଧିନସ୍ଥ ବ୍ରହ୍ମବରଦା ହାଟସ୍ଥିତ ଏକ ଭଡା ଘରେ ଦେହବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥିଲା। ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ୨ଜଣ ଦେହଜୀବୀ, ୨ଜଣ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସମେତ କାରୋବାର ଚଳାଉଥିବା ଜଣେ କିଙ୍ଗପିନ୍‌ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ନାଲ୍‌କୋ ଥାନା ନିକଟରୁ କାର୍‌ ଚୋରି

ନାଲ୍‌କୋ ଥାନା ନିକଟରୁ କାର୍‌ ଚୋରି

ବଅଁରପାଳ,୧୮।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନାଲ୍‌କୋ ଥାନାଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରରେ ଥିବା ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଏକ ଇଣ୍ଡିଗୋ କାର୍‌(ଓଆର୍‌୧୯ ପି ୦୧୮୬) ଚୋରି ହୋଇଛି।

ବିନା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ସିମ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗ: ଜଣେ କୋର୍ଟଚାଲାଣ

କୋରେଇ,୧୮ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ବିନା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ସିମ୍‌ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ  ପାଣିକୋଇଲି ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଜଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ଧର୍ମଶାଳା ଥାନା କଣ୍ଟିଗଡ଼ିଆ ଶଙ୍ଖ ଗ୍ରାମର ଅମର ଜେନା(୨୫) ା

ପୁଅର ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଦମ୍ପତି

ପୁଅର ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଦମ୍ପତି

କୋରେଇ,୧୮ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ପୁଅର ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରିବା ଦାବିରେ ଶୁକ୍ରବାର ଯାଜପୁର ଏସ୍‌ପି ଚରଣ ସିଂ ମୀନାଙ୍କୁ ଭେଟି ଆକୁଳ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଦମ୍ପତି। ୨ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଘଟଣାର ବିଚାର କରାଯିବ ବୋଲି ଏସ୍‌ପି ମୀନା ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । 

ଦୟନୀୟ ଭାବେ ମଇଁଷି ଚାଲାଣ, ପୋଲିସକୁ ନାଲିଆଖି ଦେଖାଇଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ : ୪ ଗିରଫ, ଟ୍ରକ୍‌ ଚାଳକ ଫେରାର

ଦୟନୀୟ ଭାବେ ମଇଁଷି ଚାଲାଣ, ପୋଲିସକୁ ନାଲିଆଖି ଦେଖାଇଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ : ୪ ଗିରଫ, ଟ୍ରକ୍‌ ଚାଳକ ଫେରାର

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ,୧୮ା୮: ସମ୍ପ୍ରତି ଗୋ ଚାଲାଣ ଉଦ୍‌ବେଗଜନକ ସ୍ଥିତିରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଲାଣି। ଏହାକୁ ରୋକିବାକୁ ପୋଲିସକୁ ନାକେଦମ ହେବାକୁ ପଡୁଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ କଥା ଛାଡନ୍ତୁ ପୋଲିସକୁ ନାଲି ଆଖି ଦେଖାଇବାକୁ ଡରୁନାହାନ୍ତି।

ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ନିଖୋଜ ଭଉଣୀ, ଭାଇ

ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ନିଖୋଜ ଭଉଣୀ, ଭାଇ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ/ଚାନ୍ଦବାଲି,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ପୁରୁଣା ବଜାର ଥାନା ଅଧୀନ ଡାକ ଚଉକିଆ ମହଲା ବସ୍ତିର ଦୁଇ ନାବାଳକ ଭଉଣୀ ଓ ଭାଇ ଗତ ୪ ଦିନ ହେବ ନିଖୋଜ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ମତୋ ବଜାର ନିକଟସ୍ଥ କଚେରି ପଡ଼ିଆରେ ରହୁଥିବା କେଳା ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।