ଖେଳ |

ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ ଲିଜେଣ୍ଡ ହାଡଲିଙ୍କ କକର୍ଟ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସଫଳ

ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ ଲିଜେଣ୍ଡ ହାଡଲିଙ୍କ କକର୍ଟ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସଫଳ
ଓ୍ବେଲିଙ୍ଗଟନ,୧୩।୬(ଏଏଫ୍‌ପି)- ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ ଲିଜେଣ୍ଡ ରିଚାର୍ଡ ହାଡଲି କକର୍ଟ ରୋଗର ନିରାକରଣ ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଶା କରାଯାଉଛି ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯିବେ। ଏ ନେଇ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡିଆନେ ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି। ”ଗତ ମାସରେ ସେ ମେଡିକାଲକୁ ରୁଟିନ ଚେକ୍‌ଅପ୍‌ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ପେଟରେ କକର୍ଟ ହୋଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ। ଏଣୁ ସଫଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଜରିଆରେ ପେଟରୁ ଟ୍ୟୁମର କଢ଼ା ଯାଇଛି। ସେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯିବେ“ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ୬୬ ବର୍ଷୀୟ ହାଡଲି ଶାରୀରିକ ଭାବେ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ କେମୋ ଥେରାପି ନେବେ। ଏହି ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତବୋଲର ପ୍ରଥମ ଖେଳାଳି ଭାବେ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ ୪୦୦ ଉଇକେଟ ନେଇଥିଲେ। ସେ ୧୯୯୦ରେ ଅବସର ନେବା ବେଳକୁ ୮୬ଟି ଟେଷ୍ଟ ଖେଳି ମୋଟ ୪୩୧ ଉଇକେଟ୍‌ ନେଇଥିଲେ। ଦ୍ରୁତ ବୋଲିଂ ସାଙ୍ଗକୁ ସେ ଜଣେ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାରିୟରରେ ସେ ୩,୧୨୪ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ୨ଟି ଶତକ ଓ ୧୫ଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ରହିଛି।
All Right Reserved By

ଖେଳ |

ମାଲେସିଆ ମାଷ୍ଟର୍ସ: ସେମିରେ ସାଇନା, ହାରିଲେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ

ମାଲେସିଆ ମାଷ୍ଟର୍ସ: ସେମିରେ ସାଇନା, ହାରିଲେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ

କୁଆଲାଲମ୍ପୁର, ୧୮।୧(ପି.ଟି.)- ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟାର୍‌ ଶଟ୍‌ଲର ସାଇନା ନେହ୍ବାଲ ପୂର୍ବତନ ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିୟନ ନାଜୋମି ଓକୁହାରାଙ୍କୁ ହରାଇ ଏଠାରେ ଚାଲିଥିବା ସାଢ଼େ ୩ ଲକ୍ଷ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ମାଲେସିଆ ମାଷ୍ଟର୍ସ ବ୍ୟାଡ୍‌ମିଣ୍ଟନ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ମହିଳା ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ବର୍ଗର ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। 

 ନାସେର ଜିତିଲେ ଡାକାର ରାଲି

ନାସେର ଜିତିଲେ ଡାକାର ରାଲି

ପିସ୍କୋ (ପେରୁ), ୧୮ା୧-ନାସେର ଅଲ-ଆତିୟା ୨୦୧୯ ଡାକାର ରାଲି କାର ରେସ୍‌ ଜିତିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଟୟୋଟା ଟିମ୍‌ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଟାଇଟଲ ଆଣିଦେଇଛନ୍ତି। କାତାରର ଏହି  ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କର କିନ୍ତୁ ଏହା ହେଉଛି ତୃତୀୟ ଡାକାର ବିଜୟ। 

ସାଇରେ ସିବିଆଇ ଚଢ଼ାଉ: ୬ ଅଧିକାରୀ ଗିରଫ

ସାଇରେ ସିବିଆଇ ଚଢ଼ାଉ: ୬ ଅଧିକାରୀ ଗିରଫ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୧-ସ୍ଥାନୀୟ ଜବାହରଲାଲ ନେହରୁ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟସ୍ଥ ସ୍ପୋଟର୍‌ସ ଅଥରିଟି  ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ (ସାଇ) କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବ୍ୟୁରେ ଅଫ୍‌ ଇନ୍‌ଭେଷ୍ଟିଗେଶନ (ସିବିଆଇ) ତରଫରୁ ଚଢ଼ୋଉ କରାଯାଇଛି। ଲାଞ୍ଚ ନେବା  ଅଭିଯୋଗରେ ସାଇର ୬ଜଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ପୂର୍ବରୁ କେତେଜଣ ଅଧିକାରୀ ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ସିବିଆଇ ତରଫରୁ ଏହି ରେଡ୍‌ କରାଯାଇଥିଲ।  ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସ୍ତରର କେତେଜଣ ଅଧିକାରୀ ଏଥିରେ ସାମିଲ ଥିଲେ। ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ଡାଇରେକ୍ଟର ଇନ୍‌ ଜେନେରାଲ ଆଡମିଷ୍ଟ୍ରେଶନ ଓ୍ବିଙ୍ଗ୍‌ ଏସ୍‌.କେ. ଶର୍ମା, ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଫିସର ଲଳିତ ଜୋଲି। ସେହିପରି ଜୁନିୟର ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ହରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ, ଅପର ଡିଭିଜନାଲ କ୍ଲର୍କ ଭି.କେ. ଶର୍ମା ଓ ଦୁଇ ବେସକାରୀ ବ୍ୟକ୍ତି ମନଦୀପ ଆହୁଜା ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ୟୁନୁସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ୍‌ କରାଯାଇଛି। 

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ବିଜୟ

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ବିଜୟ

ମେଲବୋର୍ନ, ୧୮।୧(ପି.ଟି.)- ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମାଟିରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଭ୍ରମଣକାରୀ ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ  ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ଜିତି ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ମେଲବୋର୍ନ କ୍ରିକେଟ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ (ଏମ୍‌ସିଜି)ରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତ ଘରୋଇ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୪ଟି ବଲ୍‌ ବାକିଥାଇ ୭ ଉଇକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଫଳରେ ୩ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ଏହି ସିରିଜକୁ ଭାରତ ୨-୧ ବ୍ୟବଧାନରେ ହାତେଇ ନେଇଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତ ୨-୧ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଟି୨୦ ସିରିଜ ୧-୧ରେ ଡ୍ର ରହିଥିଲା। 

 ରାନୀଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ହକି ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ :  ସୁନୀତା, ନମିତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ: ଦୀପଗ୍ରେସ୍‌, ଲିଲିମା ସାମିଲ

ରାନୀଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ହକି ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ : ସୁନୀତା, ନମିତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ: ଦୀପଗ୍ରେସ୍‌, ଲିଲିମା ସାମିଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୧(ପି.ଟି.)- ଜାନୁୟାରୀ ୨୬ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳର ସ୍ପେନ୍‌ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଏକ ୧୮ ଜଣିଆ ଦଳ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ହକି ଇଣ୍ଡିଆ ଏହି ଦଳ ଘୋଷଣ କରିଛି। ଅଭିଜ୍ଞ ଷ୍ଟ୍ରାଇକର ରାନୀ ରାମପାଲଙ୍କୁ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ସେହିପରି ଅଭିଜ୍ଞ ଗୋଲ କିପର ସବିତା ତାଙ୍କର ଡେପୁଟୀ ନୁଯୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି।  ଦୁଇ ତାରକା ଓଡ଼ିଆ ଖେଳାଳି ସୁନୀତା ଲାକ୍ରା ଓ ନମିତା ଟପ୍ପୋଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଦୀପଗ୍ରେସ୍‌ ଏକ୍କା ଓ ଲିଲିମା ମିଞ୍ଜ୍‌ଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଗସ୍ତରେ ଭାରତ ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷରେ ୪ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିବ। ସେହିପରି ମହିଳା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ରନର୍ସଅପ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିବ। ଆସନ୍ତା ୨୪ ତାରିଖରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ସ୍ପେନ ଅଭିମୂଖେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି ଭାରତୀୟ ଦଳର ଜାତୀୟ ଅଭ୍ୟାସ ଶିବିର ଚାଲିଥିଲା। 

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ୍‌ ଓପନ୍‌: ଫେଡରର, ସାରାପୋଭା ଚତୁର୍ଥ ରାଉଣ୍ଡରେ

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ୍‌ ଓପନ୍‌: ଫେଡରର, ସାରାପୋଭା ଚତୁର୍ଥ ରାଉଣ୍ଡରେ

ମେଲବୋର୍ନ,୧୮।୧(ପି.ଟି.)-ଏଠାରେ ଚାଲିଥିବା ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ ଓପନ୍‌ ପଞ୍ଚମ ଦିବସରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଅଭିଜ୍ଞ ସୁଇଜରଲାଣ୍ଡ ଟେନିସ୍‌ ତାରକା ରୋଜର ଫେଡରର ପୁରୁଷ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ଚତୁର୍ଥ ରାଉଣ୍ଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ଗତଥରର ଚାମ୍ପିୟନ ତଥା ତୃତୀୟ ସିଡ ଖେଳାଳି ୩୭ ବର୍ଷୀୟ ଫେଡରର ଶୁକ୍ରବାର ଖେଳାଯାଇଥିବା ତୃତୀୟ ରାଉଣ୍ଡ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୬-୨, ୭-୫, ୬-୨ ସେଟ୍‌ରେ ଆମେରିକାର ଟେଲର ଫ୍ରିଜ୍‌ଙ୍କୁ ହରାଇ ଚତୁର୍ଥ ରାଉଣ୍ଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି।

ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ:   ଚହଲଙ୍କୁ ୬ ଉଇକେଟ: ଭାରତର ଟାର୍ଗେଟ ୨୩୧

ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ଚହଲଙ୍କୁ ୬ ଉଇକେଟ: ଭାରତର ଟାର୍ଗେଟ ୨୩୧

ମେଲବୋର୍ନ, ୧୮।୧- ସ୍ଥାନୀୟ ମେଲବୋର୍ନ କ୍ରିକେଟ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ଭ୍ରମଣକାରୀ ଭାରତ ମଧ୍ୟେରେ ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଟସ୍‌ ଜିତି ଭାରତ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଥିବା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଲେଗ୍‌ ସ୍ପିନର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ବୋଲିଂର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇ ନ ପାରି ୪୮.୪ ଓଭରରେ ୨୩୦ ରନ କରି ଅଲଆଉଟ ହୋଇଛି। ଚହଲ ୬ ଉଇକେଟ ହାସଲ କରି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ବଡ଼ ସ୍କୋର ହାସଲ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇନାହାନ୍ତି। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ତରଫରୁ ପିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡ୍ସକମ୍ବ ସର୍ବାଧିକ ୫୮, ଶନ୍‌ ମାର୍ଶ ୩୯, ଉସ୍‌ମାନ ଖ୍ବଜା ୩୪, ଗ୍ଲେନ୍‌ ମ୍ୟାକ୍ସଓ୍ବେଲ ୨୬ ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ବୋଲିଂରେ ଭାରତ ତରଫରୁ ଚହଲଙ୍କ ୬ ଉଇକେଟକୁ ବାଦ୍‌ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଓ ମହମ୍ମଦ ସାମି ଦୁଇଟି ଲେଖାଏ ଉଇକେଟ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।  

ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ବିଜୟ ଶଙ୍କରଙ୍କ ପଦାର୍ପଣ

ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ବିଜୟ ଶଙ୍କରଙ୍କ ପଦାର୍ପଣ

ମେଲବୋର୍ନ, ୧୮।୧- ସ୍ଥାନୀୟ ମେଲବୋର୍ନ କ୍ରିକେଟ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ଭ୍ରମଣକାରୀ ଭାରତ ମଧ୍ୟେରେ ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ୩ଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି। ତାମିଲନାଡୁ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ବିଜୟ ଶଙ୍କର ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦିନିକିଆ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ବିଶ୍ରମା ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଲେଗ୍‌ ସ୍ପିନର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି। ସେହିପରି ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ କେଦାର ଯାଦବ ଖେଳିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି।

ଭିନେଶ ଫୋଗତ ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ

ଭିନେଶ ଫୋଗତ ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ

ମୋନାକୋ,୧୮।୧(ପି.ଟି.)- ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଯୋଦ୍ଧା ଭିନେଶ ଫୋଗତଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଭାବେ ବିଶ୍ୱ କ୍ରୀଡ଼ାର ସମ୍ମାନଜନକ ଲୌରିଅସ ପୁରସ୍କାର ପାଇଁ ସୁପାରିସ କରାଯାଇଛି। ଏହି ପୁରସ୍କାର ଫେବୃୟାରୀ ୧୮ ତାରିଖରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। 

ନୂଆ ଡୋପ୍‌ ଟେଷ୍ଟ:  ଅଲିମ୍ପିକ ପଦକ ବିଜେତା ବିଫଳ

ନୂଆ ଡୋପ୍‌ ଟେଷ୍ଟ: ଅଲିମ୍ପିକ ପଦକ ବିଜେତା ବିଫଳ

ପ୍ୟାରିସ, ୧୮ା୧ (ଏଏଫ୍‌ପି)- ଅଲିମ୍ପିକ ପଦକ ବିଜୟୀ ଫ୍ରି-ଷ୍ଟାଇଲ ରେସ୍‌ଲର ଡାଭିଟ୍‌ ମୋଜ୍‌ନାସଭିଲି  ଡୋପ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।  ୨୦୧୨ ଲଣ୍ଡନ ଗେମ୍ସରୁ ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଥିବା ସାମ୍ପଲର ଆଉଥିରେ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯିବାବେଳେ ସେଥିରେ ଟରିନାବଲ ଷ୍ଟେରଏଡ୍‌ର ମାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। 

ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜ୍‌ ଖେଳିବ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଦଳ

ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜ୍‌ ଖେଳିବ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଦଳ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୧(ପି.ଟି.)- ଭାରତୀୟ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଦଳ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ସୀମିତ ଓଭର ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ ସିରିଜ୍‌ ଖେଳିବ। ଉଭୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ୩ ଦିନିକିଆ ଓ ପରେ ୩ ଟି୨୦ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳାଯିବ। 

 ଶୁଣାଣି  ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ:  ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ରାହୁଲଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ

ଶୁଣାଣି ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ: ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ରାହୁଲଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୮ା୧ (ପି.ଟି.)-ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡ (ବିସିସିଆଇ) ପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ଜଣେ ଅମ୍ବୁଡ୍‌ସମ୍ୟାନ ନିଯୁକ୍ତି ଦେବା ଲାଗି ପ୍ରଶାସକ କମିଟି (ସିଓଏ) ଗୁରୁବାର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିକଟରେ ନିବେଦନ କରିଛି।