ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ଚମ୍ପୁଆ ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ: ଲୁହାପଥର ସହ ଟ୍ରେଲର ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

ଚମ୍ପୁଆ ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ: ଲୁହାପଥର ସହ ଟ୍ରେଲର ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
ଚମ୍ପୁଆ,୭।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଚମ୍ପୁଆ ପୋଲିସ ରିମୁଳି ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଙ୍ଗୁଳିଆ (ବାଟବାସୁଦେବପୁର)ଠାରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ପୁରୁଣା ଲୁହାପଥର କ୍ରଶର ନିକଟରୁ ଚୋରି ହେଉଥିବା ଲୁହାପଥର ସହିତ ଟ୍ରେଲରକୁ ଜବତ କରିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ୫ଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଟ୍ରେଲରରେ ୧୨ ଟନ୍‌ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୁହାପଥର ବୋଝେଇ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।
All Right Reserved By

ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ବନ୍ଧୁକ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ବନ୍ଧୁକ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଜି.ଉଦୟଗିରି,୨୬।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଜି.ଉଦୟଗିରି ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ମୁକୁଲିଙ୍ଗିଆ ଗ୍ରାମର ଭାଗିରଥୀ ସାହୁଙ୍କ ଠାରୁ ଏକ ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ କରିବା ସହ ବେଆଇନ ଭାବେ ବନ୍ଧୁକ ରଖିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏନେଇ ନଂ.୪୦/୧୯ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିବା ଜି.ଉଦୟଗିରି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଜୀବନାନନ୍ଦ ଜେନା କହିଛନ୍ତି।

୬ ଜଣଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

୬ ଜଣଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

ଆନନ୍ଦପୁର/ହାଟଡିହୀ, ୨୬ା୩ (ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ.ଏ.): ଆନନ୍ଦପୁର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ ରାଜେଶ ଦାଶ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଶୁଣାଣି କରି ୬ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି। 

ଗାଡ଼ି ବିକ୍ରି ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇ ଛାତ୍ରୀ ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର

ଗାଡ଼ି ବିକ୍ରି ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇ ଛାତ୍ରୀ ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର

କଟକରୋଡ୍‌,୨୬ା୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ଓଏଲଏକ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ଗାଡ଼ି ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଅନେକେ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଉଛନ୍ତି ଲୁଟେରା। ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ।

ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି

ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି

ଗଞ୍ଜାମ,୨୬ା୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ଗଞ୍ଜାମ ଥାନା ବଡ଼ବଜାର ଏଟିଏମ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ଏକ ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ ଚୋରି କରିନେଇଛି। 

୨୦ ହଜାର ଝାମ୍ପିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

୨୦ ହଜାର ଝାମ୍ପିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ଓଡ଼ଗାଁ, ୨୬।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ସ୍ଥାନୀୟ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବଜାର ଛକରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। ସେ ଲସି ପିଇବାକୁ ପାଖ ଦୋକାନକୁ ଯିବା ବେଳେ ମୋପେଡରେ ଟାଙ୍ଗିଥିବା ଟଙ୍କାଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗକୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଝାମ୍ପି ନେଇଛନ୍ତି।  

ପୋଷ୍ଟର ଚିରାକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା, ଥାନାରେ ଏତଲା

ପୋଷ୍ଟର ଚିରାକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା, ଥାନାରେ ଏତଲା

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୨୫ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଗୌଡ଼ଗାଁରେ ବିଜେଡିର ପୋଷ୍ଟର ଚିରାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା ଲାଗି ରହିଛି। ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଗ୍ରାମର ବଜାର ଛକରେ ଥିବା ଅମର ବେହେରାଙ୍କ ଘର କାନ୍ଥରେ ଲାଗିଥିବା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋ ସମ୍ବଳିତ ପୋଷ୍ଟରକୁ କେହି ଉପାଡି ନେଇଥିଲେ। ସୋମବାର ସକାଳେ ଏନେଇ ଭାଜପା ଗୋଷ୍ଠୀର ଯୁବକଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟି ଓ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପୁଣି ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ। ଉଭୟ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛକାପଞ୍ଝା ଲାଗି ରହିଛି। ଭାଜପାର କେତେଜଣ କର୍ମୀ ଜବରଦସ୍ତ ଅମରଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ଚଢ଼ି ପୋଷ୍ଟର ଉପାଡ଼ି ନେବା ସହ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଚମକ ଦେଇଥିବା ସେ କେ.ନୂଆଗାଁ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି।

ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୩୫ ହଜାର ଗାଏବ

ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୩୫ ହଜାର ଗାଏବ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୨୫।୩(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କରେ ଥିବା ଜଣେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜମାଖାତାରୁ ୩୫ ହଜାର ଟଙ୍କା କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଚଞ୍ଚକତା କରି ଗାଏବ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଭ୍ରମରବାଡ଼ି ପଞ୍ଚାୟତ କେରୁବାଡ଼ି ଗ୍ରାମ ଶ୍ରାମବାଡ଼ି ସାହିର ସୁଜନା ନାୟକ। ସୋମବାର ସେ ଶାଖା ପରିଚାଳକ କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଭାବେ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ସହ ସୁଜନାଙ୍କ ଦସ୍ତଖତକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ଶାଖା ପରିଚାଳକ ସେଠୀ କହିଛନ୍ତି।

ଠକେଇ ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୨୫।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପାଟପୁର ଥାନା ଜିଉରା ଗ୍ରାମର ବାବୁ ସେଠୀଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଦହିସର ଥାନା ପୋଲିସ ସୋମବାର ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇଛି। ଦହିସର ଥାନା ମାମଲା ନଂ.୧୧୬/୧୯ ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଟ୍ରାନଜିଟ୍‌ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବା ପାଇଁ ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ଗ୍ରାମ ନ୍ୟାୟାଳୟ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ନିକଟରେ ଦହିସର ଥାନା ସବ୍‌ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଏସ. ମଗର ଲିଖିତ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ।

ବେଆଇନ ବନ୍ଧୁକ ରଖି ଗିରଫ

ବେଆଇନ ବନ୍ଧୁକ ରଖି ଗିରଫ

ଘଣ୍ଟାପଡା, ୨୫।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ):କଣ୍ଟାମାଳ ଥାନା ଘଣ୍ଟାପଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଉମା ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ବେଆଇନ ଭାବେ ବନ୍ଧୁକ ରଖିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ମାମଲା:  ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋର୍ଟଚାଲାଣ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋର୍ଟଚାଲାଣ

ଭୁବନ,୨୫ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଓ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଯମୁନାକୋଟ ଗ୍ରାମର କାର୍ତ୍ତିକ ନାୟକ (୧୯)କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ସୋମବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। 

୨ୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ

୨ୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ

ପରଜଙ୍ଗ,୨୫ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ୨ୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରବିବାର ରାତିରେ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ମାରଣାସ୍ତ୍ର ସହ ୯ ଗିରଫ

ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ମାରଣାସ୍ତ୍ର ସହ ୯ ଗିରଫ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୨୫।୩-ବାଲେଶ୍ୱର ସହଦେବଖୁଣ୍ଟା ମଡ଼େଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଫିରିଙ୍ଗିପାଟଣା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଘରେ ରବିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ୪୦ମିନିଟ୍‌ରେ ୯ଜଣ ଡକାୟତ ଡକାୟତି ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ବେଳେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି। 


Model This Week

ରଶ୍ମି
Why Dharitri