ବାଲେଶ୍ୱର

ଜଳେଶ୍ୱରରେ ସିବିଆଇ ଟିମ୍‌

ଜଳେଶ୍ୱର,୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଆସିଥିବା ସିବିଆଇର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍‌ ବୁଧବାର ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଜଳେଶ୍ୱର ସହର ଅଧୀନ ୭ ନମ୍ବର ଓ୍ବାର୍ଡ ଶାସନବାଡ୍‌ ଗ୍ରାମରେ ପହଞ୍ଚି ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ସଂସ୍ଥା ଗ୍ରୀନ-ରେ କମ୍ପାନୀର ଫେରାର ଥିବା ୨ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଘର ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ। ସିବିଆଇ ସ୍ପେଶାଲ କୋର୍ଟରୁ ଆଣିଥିବା ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ ବଳରେ ୨ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମିର ତହିରୁଦ୍ଦିନ ଓରଫ ବାରକତି ଓ ଖାଲିକ ଶାହାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏହି ଟିମ ଏଠାରେ କାହାକୁ ନ ପାଇ ଖାଲି ହାତରେ ଫେରିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଗ୍ରୀନ-ରେର ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଗିରଫ ହୋଇ ଝାରପଡ଼ା ଜେଲରେ ରହିଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ବାଲେଶ୍ୱର

ସଙ୍କଟରେ ନାଟ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠାନ, ଦୁର୍ଦ୍ଦିନରେ କଳାକାର

ସଙ୍କଟରେ ନାଟ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠାନ, ଦୁର୍ଦ୍ଦିନରେ କଳାକାର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୨୭ା୩ - ଆଜି ବିଶ୍ୱ ନାଟକ ଦିବସ। ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଏକଦା ନାଟ୍ୟ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା।| ଏବେ  ଆଗଭଳି ଆଉ ନାଟ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନାହିଁ କି  ମଞ୍ଚ ନାଟକ ପରିବେଷଣ ହେଉନାହିଁ। କଳାକାର ଥିଲେ ବି  ସେମାନଙ୍କୁ କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଲାଗି ଉପଯୁକ୍ତ ମଞ୍ଚ ମିଳୁ ନାହିଁ। 

ନବୀନ ନିବାସରେ ଜଳେଶ୍ୱର ବିଜେଡି ବଞ୍ଚାଅ ଧ୍ୱନି

ନବୀନ ନିବାସରେ ଜଳେଶ୍ୱର ବିଜେଡି ବଞ୍ଚାଅ ଧ୍ୱନି

ଜଳେଶ୍ୱର, ୨୭।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଜଳେଶ୍ୱର ବିଜେଡିର କେତେକ ନେତୃବୃନ୍ଦ ଏବଂ କର୍ମୀ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ନବୀନ ନିବାସକୁ ଯାଇ ଦଳର ସୁପ୍ରିମୋ ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଭେଟି ଫେରିଛନ୍ତି। 

ରେମୁଣାରେ ଭାଜପାର ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା: ପରିବର୍ତ୍ତନ ନାରା ଦେଲେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ, କର୍ମକର୍ତ୍ତା

ରେମୁଣାରେ ଭାଜପାର ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା: ପରିବର୍ତ୍ତନ ନାରା ଦେଲେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ, କର୍ମକର୍ତ୍ତା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୨୭।୩-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ରେମୁଣା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ବଦ୍ଧର୍ର୍ନପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ମଣିନାଗେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିର ପଡ଼ିଆରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ୩୦ମିନିଟ୍‌ରେ ଭାଜପାର ସଂକଳ୍ପ ଯାତ୍ରା ସାଙ୍ଗକୁ ପ୍ରଥମ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା: ଛେଚା ଖାଇଲେ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଅଧିକାରୀ

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା: ଛେଚା ଖାଇଲେ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଅଧିକାରୀ

ଜଳେଶ୍ୱର, ୨୭।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଜଳେଶ୍ୱର ବ୍ଲକ ରାଇବଣିଆ ଥାନା ଓଲମାରା ପଞ୍ଚାୟତ ରାଜନଗର ଗ୍ରାମର ପୁରାତନ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢୁଥିବା ୨ୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ଅକ୍ଷୟ ନାୟକଙ୍କୁ ସୋମବାର ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ଭିତରେ ଏକ ବିଷାକ୍ତ ସାପ କାମୁଡିବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ତୀବ୍ର ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। 

ରୂପ୍‌ସା ଷ୍ଟେଶନରେ ଟିକେଟ କାଉଣ୍ଟର ବନ୍ଦ: ବଢୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ, ଟିକେଟ ନ ପାଇ ଫେରିଗଲେ ଯାତ୍ରୀ

ରୂପ୍‌ସା ଷ୍ଟେଶନରେ ଟିକେଟ କାଉଣ୍ଟର ବନ୍ଦ: ବଢୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ, ଟିକେଟ ନ ପାଇ ଫେରିଗଲେ ଯାତ୍ରୀ

ରୂପ୍‌ସା, ୨୬।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଦକ୍ଷିଣ-ପୂର୍ବ ରେଳପଥର ଖଡ଼ଗପୁର ଡିଭିଜନ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରୂପ୍‌ସା ରେଳ ଜଙ୍କଶନ ଓ ଷ୍ଟେଶନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ହେଲେ ଏହି ଷ୍ଟେଶନରେ ଥିବା ୨ଟି ବୁକିଂ କାଉଣ୍ଟର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ବନ୍ଦ ରଖାଯିବା ଯୋଗୁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି।

କୂଅରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ

କୂଅରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ

ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା,୨୬ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ): ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ମହୁଲଡ଼ିହା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପତରପଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ଘରପଛ ପଟ କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। 

ଦେଶୀମଦ ବୋଝେଇ ଟାଟା ଏସିଇ ଜବତ:  ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ଭଦ୍ରକ ଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା

ଦେଶୀମଦ ବୋଝେଇ ଟାଟା ଏସିଇ ଜବତ: ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ଭଦ୍ରକ ଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୨୬।୩:ବାଲେଶ୍ୱର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଭୋର୍‌ ସମୟରେ ସଦର ଥାନା ରସାଳପୁର ଅଞ୍ଚଳର କସବା ଛକରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ୧୨ଶହ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ସହିତ ଏକ ଟାଟା ଏସିଇ ଗାଡ଼ିକୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। 

୬ ଜଣଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

୬ ଜଣଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

ଆନନ୍ଦପୁର/ହାଟଡିହୀ, ୨୬ା୩ (ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ.ଏ.): ଆନନ୍ଦପୁର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ ରାଜେଶ ଦାଶ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଶୁଣାଣି କରି ୬ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି। 

ବାଲେଶ୍ୱରରେ ଭାଜପାର ପ୍ରଥମ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା

ବାଲେଶ୍ୱରରେ ଭାଜପାର ପ୍ରଥମ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨୬ା୩ : ରେମୁଣା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବର୍ଦ୍ଧନପୁର ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥ ମଣିନାଗେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିର ପଡ଼ିଆରେ ଭାଜପାର ସଂକଳ୍ପ ଯାତ୍ରା ସାଙ୍ଗକୁ ପ୍ରଥମ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ

କୋଳିମାଟି/ଆନନ୍ଦପୁର(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ./ସ୍ବ.ପ୍ର.), ୨୬।୩: କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଘସିପୁରା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ଧକୋଠାଠାରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତଥା ଆନନ୍ଦପୁର ବ୍ଲକ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବା ଘଟଣାକୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରି ନାରାୟଣ ପାତ୍ର ଦୃଢ଼ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି।

ଗୋଚର ଜମିରେ ଗୃହ ନିର୍ମାଣକୁ ବିରୋଧ: ଗଣଧାରଣା ଦେବାକୁ ଚେତାବନୀ

ଗୋଚର ଜମିରେ ଗୃହ ନିର୍ମାଣକୁ ବିରୋଧ: ଗଣଧାରଣା ଦେବାକୁ ଚେତାବନୀ

ତିହିଡ଼ି,୨୬।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡି ତହସିଲ ଅଧୀନ କୁବେରା ଓ ଦେଉଳା ମୌଜା ସଂଲଗ୍ନ ଲୁଣି ଚାନ୍ଦି ପଡ଼ିିଆରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୃହ ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି।ଗୋଚର ଜମିରେ ଏହି ନିର୍ମାଣକୁ ବିରୋଧ କରି ମଙ୍ଗଳବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ଭେଟି ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି। 

ଛଣ ବୋଝେଇ ଟାଟା ଏସିଇ ଜଳିଗଲା

ଛଣ ବୋଝେଇ ଟାଟା ଏସିଇ ଜଳିଗଲା

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୨୬।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ଅଧୀନ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବଜାରଠାରେ ଏକ ଟାଟା ଏସିଇ (ନଂ. ଓଆର୍‌୦୫ଏକେ୧୧୩୬) ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଜଳିଯାଇଛି। 


Model This Week

ରଶ୍ମି
Why Dharitri