ମନୋରଞ୍ଜନ |

ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା: ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ

ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା: ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ
ବମ୍ବେ: ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଡ୍ବେନ୍‌ ବ୍ରାଭୋ ଆଜିକାଲି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବାକୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍‌ସ ଖେଳୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ମ୍ୟାଚରେ ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ତଥାକଥିତ ପ୍ରେମିକା ମଡେଲ ନତାଶା ସୁରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ବ୍ରାଭୋ ନିଜର କିଛି ସିକ୍ରେଟ କହିଛନ୍ତି। ଏକ ଟକ୍‌ ଶୋ’ରେ ହରଭଜନ ସିଂହ ବ୍ରାଭୋଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରିଥିଲେ। ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଦୀପିକା ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୋଲି ବ୍ରାଭୋ କହିବା ସହ ତାଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଦୀପିକାଙ୍କ ପରି ବ୍ରାଭୋ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଅଭିନେତା ଭାବେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ସୂତା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଭୂମି

ସୂତା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଭୂମି

ମୁମ୍ବାଇ:ବଲିଉଡରେ ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଭୂମି ପେଦନେକର ଏବେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି।

ସୂତା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଭୂମି

ସୂତା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଭୂମି

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡରେ ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଭୂମି ପେଦନେକର ଏବେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଭୂମି ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ର ପୋଷାକକୁ ନେଇ କରୁଥିବା ବିଜ୍ଞାପନ ପରେ କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଆଧୁନିକ ପୋଷାକ ଅପେକ୍ଷା ଆରାମଦାୟକ ପୋଷାକ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ।

ତିନୋଟି ଭାଷାରେ ତିଆରି ହେବ ଜୟାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌

ତିନୋଟି ଭାଷାରେ ତିଆରି ହେବ ଜୟାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌

ଚେନ୍ନାଇ,୧୬।୮: ଏବେ ବାୟୋପିକ୍‌ର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ରିୟଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ ଷ୍ଟୋରୀକୁ ରିଲ୍‌ ଲାଇଫରେ ଦେଖିବା ପରେ ଦର୍ଶକେ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନର କିଛି ଅଜଣା କଥା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣି ପାରୁଛନ୍ତି। ଏବେ ଏହି କ୍ରମରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ତାମିଲନାଡୁର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବର୍ଗତା ଜୟାଲଲିଥାଙ୍କ ଜୀବନ କାହାଣୀ। 

‘ଗୋଲ୍ଡ’ ଭର୍‌ସେସ ‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’

‘ଗୋଲ୍ଡ’ ଭର୍‌ସେସ ‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’

ମୁମ୍ବାଇ: ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ବୁଧବାର ସିଲ୍‌ଭର ସ୍କ୍ରିନ୍‌ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ‘ଗୋଲ୍ଡ’ ଏବଂ ଜନ୍‌ ଆବ୍ରାହମ୍‌ଙ୍କ ‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’। ‘ଗୋଲ୍ଡ’ରେ ଦେଶପ୍ରେମ ଭରପୂର ରହିଥିବାବେଳେ ସ୍ପୋର୍ଷ୍ଟ, ଡ୍ରାମା ଏବଂ ଇତିହାସ ସବୁକିଛି ନଜର ଆସିଛି। ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ୧୯୩୬ ମସିହାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

‘ତଖତ୍‌’ ମୋ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରକଳ୍ପ: ଭୂମି

‘ତଖତ୍‌’ ମୋ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରକଳ୍ପ: ଭୂମି

ମୁମ୍ବାଇ: କରନ୍‌ ଜୋହରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଥିବା ‘ତଖତ୍‌’ ଫିଲ୍ମ ମୋ ଅଭିନୟ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରକଳ୍ପ ବୋଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୂମି ପେଡନେକର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳବାର ଏଠାରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ୍‌ରେ ‘ରାଇସିନ୍‌ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡ’ର ଆମ୍ବାସାଡର ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇବା ଅବସରରେ ତଖତ୍‌ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ମନକଥା କହିଛନ୍ତି। 

ଦୀପିକାଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗଦେବେ ୩୦ ଅତିଥି

ଦୀପିକାଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗଦେବେ ୩୦ ଅତିଥି

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ଆଉ ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବାହାଘରର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପର୍ବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ୨୦ରେ ପଦ୍ମାବତ୍‌ ଫେମ୍‌ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌ ବଲିଉଡ ନାୟକ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ।

ସଲମାନ ଶେୟାର କଲେ ଆୟୁଷଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଗୀତ

ସଲମାନ ଶେୟାର କଲେ ଆୟୁଷଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଗୀତ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟକ ସଲମାନ ଖାଁ ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଆୟୁଷ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭରାତ୍ରି’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଟୁଇଟରରେ ଏହା ଶେୟାର କରି ସୁଲତାନ୍‌ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ୍‌ ଲେଖିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଗୀତ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। 

କପିଲଙ୍କଠାରୁ ଟ୍ରେନିଂ ନେବେ ରଣବୀର

କପିଲଙ୍କଠାରୁ ଟ୍ରେନିଂ ନେବେ ରଣବୀର

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂ ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ସେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ତାଙ୍କ ଅଗାମୀ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ। ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ କପିଳ ଦେବଙ୍କଠାରୁ କୁଆଡେ ଟ୍ରେନିଂ ନେବେ।

ଫିଲ୍ମରେ ଦେଶପ୍ରେମ

ଫିଲ୍ମରେ ଦେଶପ୍ରେମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୪।୮: ଭାରତୀୟ ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମର କାହାଣୀ ଓ ଘଟଣାବଳୀ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ମିଶିଯାଇଛି କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବନାହିଁ। ଲୋକଙ୍କ ଦେଶପ୍ରେମ ଭାବପ୍ରବଣତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଅନେକ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି। 

ନେତା ହେବେ ନାହିଁ ଆମିର

ନେତା ହେବେ ନାହିଁ ଆମିର

ମୁମ୍ବାଇ: ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆର କେତେଜଣ କଳାକାର ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ଦେଉଥିବା ବେଳେ ଏଥିରୁ କିନ୍ତୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଆମିର ଖାଁ। ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଓ ସାମାଜିକ ଘଟଣାବଳୀକୁ ନେଇ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ରଖୁଥିବା ଆମିର ନିକଟରେ ଏଭଳି କଥା କହିଛନ୍ତି। 

ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ହିଟ୍‌

ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ହିଟ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ହି-ମ୍ୟାନ୍‌ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କ ୨ ପୁଅ ସନ୍ନି ଦଓ୍ବେଲ ଓ ବବି ଦଓ୍ବେଲଙ୍କୁ ନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ମୁଭି ‘ୟମଲା ପଗଲା ଦିଓ୍ବାନା ଫିର୍‌ ସେ’ରେ ଏମାନେ ନଜର ଆସିବେ।

ଚାନ୍ଦନୀଙ୍କୁ ମନେପକାଇଲେ ହି-ମ୍ୟାନ୍‌

ଚାନ୍ଦନୀଙ୍କୁ ମନେପକାଇଲେ ହି-ମ୍ୟାନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ଆଜିବି ଚାନ୍ଦନୀଙ୍କ କଥା ମନେପଡିଲେ ଭିଜିଯାଉଛି ଆଖି। ଅନେକେ ଏବେ ବି ତାଙ୍କୁ ଭୁଲିପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ଛାଡି ଯାଇଥିବା ନାୟିକା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ମନେପକାଇ ଭାବବିହ୍ବଳ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ହି-ମ୍ୟାନ୍‌ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର।