ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ମେଳାରୁ ଜାଲ୍‌ ନୋଟ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

ମେଳାରୁ ଜାଲ୍‌ ନୋଟ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୬।୪: ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରି ପୋଖରୀ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ସୁନାମୁହିଁ ମେଳାରୁ ବ୍ୟାପକ ପରିମାଣର ଜାଲ୍‌ ନୋଟ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ୩ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଭଣ୍ଡାରି ପୋଖରୀ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି। ଜବତ ହୋଇଥିବା ନୋଟର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୧୮ ହଜାର ଟଙ୍କା ହେବ। ୫ଶହ ଓ ଶହେ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟକୁ ଜାଲ୍‌ କରି ବଡ ଚତୁରତାର ସହ ଉକ୍ତ ଯୁବକମାନେ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଠକୁଥିଲେ। ତେବେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଉକ୍ତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ୍‌ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

All Right Reserved By

ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ: ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ,୨୨।୭(ଡି.ଏନ.ଏ)- ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ସହ ମାଡ଼ ମାରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବଡ଼ଚଣା ପୋଲିସ ଶନିବାର ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଚଣ୍ଡିଖୋଲ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।

ଧରାପଡ଼ିଲା ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ରାକେଟ: ଗଞ୍ଜାମରୁ କୋଲକତା ଭାୟା ଭୁବନେଶ୍ୱର

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୨।୭(ବ୍ୟୁରୋ)- ଗଞ୍ଜାମରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଦେଇ ଟ୍ରେନରେ କୋଲକତା ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ଏକ ର଼୍ୟାକେଟ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛି। ଶନିବାର କୋଲକତାକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଉକ୍ତ ର଼୍ୟାକେଟର ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଶହୀଦନଗର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ନାବାଳିକା ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ବିବାହିତ ଯୁବକ ଗିରଫ

ବାହାନଗା,୨୧।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ଅଭଣା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଆରୂହାବାଡ ପଞ୍ଚାୟତ ରୂପଖଣ୍ଡ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ବିବାହିତ ଯୁବକ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିବା ସୋର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିକରି ଥାନାରେ ୩୬୩/୧୮ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା।

ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ

ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୨୧।୭: ରାସୋଳ ବ୍ଲକ ବାବନ୍ଧ ଗ୍ରାମରେ ୨୦୧୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୫ରେ ସଙ୍ଗଠିତ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଜୟନ୍ତୀ ସାହୁ (୨୮) ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାର ରାୟ ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ ପ୍ରଣୀତା ମହାନ୍ତି ମାମଲାର ବିଚାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ କାଳିଆ ସାହୁ (୪୦)ଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ସହ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡ଼ି କର୍ମୀଙ୍କ ଘରେ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ୍‌ : ଯୁବତୀ, ଯୁବକ ଅଟକ

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡ଼ି କର୍ମୀଙ୍କ ଘରେ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ୍‌ : ଯୁବତୀ, ଯୁବକ ଅଟକ

ବାଲିଆପାଳ, ୨୧ା୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲିଆପାଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମକୁଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡ଼ି କର୍ମୀଙ୍କ ଘରେ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ୍‌ ଚାଲିଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଆସୁଥିଲା। ସେଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ରହିଥିବା ଖବର ପାଇ ଶୁକ୍ରବାର ଗ୍ରାମବାସୀ ଉକ୍ତ ଘରକୁ ଘେରାଉ କରିବା ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ପକାଇଥିଲେ।

ରାଜପଥ କଡ଼ ହୋଟେଲ ନିଶା ବେପାରୀଙ୍କ ଭୂସ୍ବର୍ଗ: ରାତି ଅଧରେ ଚଢାଉ, ୨ ଗିରଫ

ରାଜପଥ କଡ଼ ହୋଟେଲ ନିଶା ବେପାରୀଙ୍କ ଭୂସ୍ବର୍ଗ: ରାତି ଅଧରେ ଚଢାଉ, ୨ ଗିରଫ

ବାହାନଗା, ୨୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ସୋରଠାରୁ ବାଲେଶ୍ୱର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାସ୍ତା କଡରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଗଢିଉଠିଛି ହୋଟେଲ ଓ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ। ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ୧୬ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ବେଗୁନିଆ ଓ ଶେରଗଡଠାରେ ଥିବା ଦୁଇଟି ହୋଟେଲ ଓ ରେଷ୍ଟରାଣ୍ଟ ଉପରେ ବୁଧବାର ରାତି ଅଧରେ ଖନ୍ତାପଡା ଥାନା ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରିଛି।

ହରିଣ ମାଂସ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ

ହରିଣ ମାଂସ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ

ସୁକିନ୍ଦା, ୨୦।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଯାଜପୁର ଜିଲା ସୁକିନ୍ଦା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନ୍ଧଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ବନ୍ଧଗାଁ ଗ୍ରାମରେ ହରିଣ ମାଂସ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ସୁକିନ୍ଦା ବନାଞ୍ଚଳ ଅଧିକାରୀ ଶୁକ୍ରବାର ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନାବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ଘଟଣା: ସୁଧାର ଗୃହ ପକ୍ଷରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ, ୨୦।୭ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନାବାଳିକା(୧୪)ଙ୍କୁ ନିଜ ଦାଦା ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ବଳାତ୍କାର କରିବା ଓ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଦ୍ୱୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ପାରିନାହିଁ।

ବସ୍ତିରେ ଚୋରା ମଦ ବିକ୍ରିକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଘରେ ପଶି ୫ଜଣଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣିଲେ

ବସ୍ତିରେ ଚୋରା ମଦ ବିକ୍ରିକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଘରେ ପଶି ୫ଜଣଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣିଲେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୦।୭(ବ୍ୟୁରୋ): ବସ୍ତିରେ ଚୋରା ମଦ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଗୋଟିଏ ପରିବାର ୫ଜଣଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି। ଏଥିସହ ତାଙ୍କ ଘରେ ବ୍ୟାପକ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ। କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଫାଳିକିଆ ବସ୍ତିରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା।

ଚନ୍ଦକା ଗଣବଳାତ୍କାର ମାମଲା: ଶଳା, ଭିଣୋଇ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୦ା୭(ବ୍ୟୁରୋ)- ଚନ୍ଦକା ଗଣବଳାକତ୍ାର ମାମଲାରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକାଶ ସେଠୀ ଓ ରଞ୍ଜନ ସେଠୀଙ୍କୁ ଦୋଷମୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

 କାଠ  ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ ଜବତ

କାଠ ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ ଜବତ

ବେତନଟୀ,୧୯ା୭.(ଡି.ଏନ.ଏ)-ବେତନଟୀ ବନାଞ୍ଚଳ ଅଧିକାରୀ ଘନଶ୍ୟାମ ସିଂଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବନ ବିଭାଗର ଏକ ଟିମ୍‌ ଗୁରବାର ଗଡଦେଉଳିଆ ନିକଟରୁ ଏକ ଚୋରା କାଠ ଗଣ୍ଡି ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ ଜବତ କରିଛି।

ଯୌତୁକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଅଭିଯୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୧୯ା୭: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଶିଆପାଳ ଗ୍ରାମର ଆଲୋକ ନାୟକ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ବୁଧବାର ଯୌତୁକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ୨୦୧୫ ମେ’ ୨୭ ତାରିଖରେ ଆଲୋକଙ୍କୁ କଟକ ଜିଲା ଟାଙ୍ଗି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଗ୍ରାମର ସୁମିତ୍ରା ନାଥ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

Watch Live Broadcast of Rath Yatra Puri, Odisha Here

Model This Week

ରୂପେଶ