ବାଣିଜ୍ୟ |

ହୋଣ୍ଡା ଏକ୍ସ-ବ୍ଲେଡ୍‌ର ଡେଲିଭରି ଆରମ୍ଭ, ଏକ୍ସଶୋ’ରୁମ୍‌ ଦିଲ୍ଲୀ ମୂଲ୍ୟ: ୭୮,୫୦୦ ଟଙ୍କା

ହୋଣ୍ଡା ଏକ୍ସ-ବ୍ଲେଡ୍‌ର ଡେଲିଭରି ଆରମ୍ଭ, ଏକ୍ସଶୋ’ରୁମ୍‌ ଦିଲ୍ଲୀ ମୂଲ୍ୟ: ୭୮,୫୦୦ ଟଙ୍କା
ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୩-୩ ହୋଣ୍ଡା ମୋଟରସାଇକଲ୍‌ ଆଣ୍ଡ୍‌ ସ୍କୁଟର ଇଣ୍ଡିଆ (ଏଚ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ଆଇ) ପକ୍ଷରୁ ଏହାର ୧୬୦ ସିିସି ବିଶିଷ୍ଟ ସ୍ପୋର୍ଟି ମୋଟରସାଇକଲ୍‌ ଏକ୍ସ-ବ୍ଲେଡ୍‌ର ମୂଲ୍ୟ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି। ପ୍ରଥମ ଥର ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋରେ ଉନ୍ମୋଚନ କରାଯାଇଥିବା ଏକ୍ସ-ବ୍ଲେଡ୍‌ର ଏକ୍ସଶୋ’ରୁମ୍‌ ଦିଲ୍ଲୀ ମୂଲ୍ୟ ୭୮,୫୦୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଏକ୍ସ-ବ୍ଲେଡ୍‌ ବିଷୟରେ ହୋଣ୍ଡା ମୋଟରସାଇକଲ୍‌ ଆଣ୍ଡ୍‌ ସ୍କୁଟର ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ବରିଷ୍ଠ ଉପ-ସଭାପତି(ବିକ୍ରି ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ) ୟଦବିନ୍ଦର ସିଂ ଗୁଲେରିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ନୂଆ ପିଢ଼ି ତଥା ଜେନେରେଶନ୍‌ ଜେଡ୍‌ଙ୍କ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ଫ୍ୟୁଚରିଷ୍ଟିକ୍‌ ଏକ୍ସ-ବ୍ଲେଡ୍‌କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି। ପୂର୍ବ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଅନୁଯାୟୀ, ଏହାର ଡେଲିଭରି ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି। ଷ୍ଟାଇଲ୍‌, ହୋଣ୍ଡାର ଏଚ୍‌ଇଟି ୧୬୦ ସିସି ଇଞ୍ଜିନ୍‌ ଏବଂ ସୁପିରିୟର ପ୍ରଯୁକ୍ତି ସହିତ ଏକ୍ସ-ବ୍ଲେଡ୍‌ ନୂଆ ମାନଦଣ୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି। ଏହି ବାଇକ୍‌ରେ ରହିଛି ଫ୍ୟୁଚରିଷ୍ଟିକ୍‌ ଏଲ୍‌ଇଡି ହେଡ୍‌ଲ୍ୟାମ୍ପ୍‌ ଯାହା ଏହି ବର୍ଗରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ସ୍ପୋର୍ଟି ଡୁଆଲ୍‌ ଆଉଟ୍‌ଲେଟ୍‌ ପୋର୍ଟ ସାଇଲେନ୍‌ସର୍‌ ଥିବା ବେଳେ ୧୬୨ ସିସିର ଏଚ୍‌ଇଟି ଇଞ୍ଜିନ ରହିଛି। ଏହା ମାଟେ ମାର୍ଭଲ୍‌ ବ୍ଲୁ ମେଟାଲିକ୍‌, ମାଟେ ଫ୍ରୋଜେନ୍‌ ସିଲଭର ମେଟାଲିକ୍‌, ପର୍ଲ ସ୍ପାର୍ଟାନ୍‌ ରେଡ୍‌, ପର୍ଲ ଇଗନିୟସ ବ୍ଲାକ୍‌ ଏବଂ ମାଟେ ମାର୍ସଲ୍‌ ଗ୍ରିନ୍‌ ମେଟାଲିକ୍‌ ଭଳି ୫ଟି ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।
All Right Reserved By

ବାଣିଜ୍ୟ |

ନୂତନ  ଅଗ୍‌ମେଣ୍ଟେଡ଼ ରିଅଲିଟି ଟି-ସାର୍ଟ ବଜାରରେ

ନୂତନ ଅଗ୍‌ମେଣ୍ଟେଡ଼ ରିଅଲିଟି ଟି-ସାର୍ଟ ବଜାରରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଲାଇଫ୍‌ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡ, ରୋଡ଼ଷ୍ଟର ପକ୍ଷରୁ ଅଗ୍‌ମେଣ୍ଟେଡ଼ ରିଅଲିଟି ଟିଗୁଡ଼ିକର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଶୁଭାରମ୍ଭ ସହିତ ରୋଡ଼ଷ୍ଟେର୍‌ ମ୍ୟାରେଜ୍‌ ଫ୍ୟାସନ୍‌, ଡିଜାଇନ୍‌ ଓ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ସହ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସେଟ୍‌ର ଟି-ସାର୍ଟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। 

୧୬୬ କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କଲା ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା ସନଲାଇଫ ରିଟାୟାରଡ ଫଣ୍ଡ

୧୬୬ କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କଲା ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା ସନଲାଇଫ ରିଟାୟାରଡ ଫଣ୍ଡ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା କ୍ୟାପିଟାଲ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ସହଯୋଗୀ ସଂସ୍ଥା ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା ସନଲାଇଫ୍‌ ରିଟାୟାରମେଣ୍ଟ ଫଣ୍ଡ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଏହାର ଏନ୍‌ଏଫ୍‌ଓ ଅବଧିରେ ୧୬୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି।

ଫୋନ୍‌ ପେ ଆପ୍‌ର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଦେଶର ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କ୍ଷୁଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀ

ଫୋନ୍‌ ପେ ଆପ୍‌ର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଦେଶର ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କ୍ଷୁଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଦେଶର ୭୦ ଅଧିକ ସହରର ୧.୫୦ ଲକ୍ଷ କ୍ଷୁଦ୍ର ଦୋକାନରେ ଫୋନ୍‌ ପେର ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି। ବଡ ବଡ ଷ୍ଟୋର ଷ୍ଟୋର ସହ ପ୍ରମୁଖ ଇକମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଫୋନ ପେ ଦ୍ୱାରା ପେମେଣ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଜଣା ପଡିଛି। 

ସାମ୍‌ସଙ୍ଗ୍‌ର ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ଏ-୧୦ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ଏବେ ବଜାରରେ

ସାମ୍‌ସଙ୍ଗ୍‌ର ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ଏ-୧୦ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ଏବେ ବଜାରରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ସାମ୍‌ସଙ୍ଗ୍‌ ପକ୍ଷରୁ  ପରବର୍ତ୍ତୀ ପିଢିର ନୂତନ ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ଏ-୧୦ ମୋବାଇଲ୍‌ ବଜାରକୁ ଆସିଛି। ଏହାର ବଜାର ଦର ୮୪୯୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। 

ଆନନ୍ଦ ମାର୍ଗ ସ୍କୁଲକୁ ଏସ୍‌ବିଆଇ ଲାଇଫର ସହାୟତା

ଆନନ୍ଦ ମାର୍ଗ ସ୍କୁଲକୁ ଏସ୍‌ବିଆଇ ଲାଇଫର ସହାୟତା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଏସବିଆଇ ଲାଇଫ୍‌ ରାଜ୍ୟରେ ଅପପୁଷ୍ଟି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛି। ରାଜ୍ୟର ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଆକିନିଆରେ ଥିବା ଆନନ୍ଦ ମାର୍ଗ ସ୍କୁଲର ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମୌଳିକ ଆବଶ୍ୟକତା ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ  ଦିଗରେ କମ୍ପାନୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। 

ଆଦିତ୍ୟ ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇରେ ସର୍ଭିସ କ୍ୟାମ୍ପ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩ : ଆଦିତ୍ୟ ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇର ଉତ୍ତରାସ୍ଥିତ ଶୋ’ରୁମ ପକ୍ଷରୁ ସର୍ଭିସ କ୍ୟାମ୍ପ‘ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ’ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି। କମ୍ପାନୀର ଏଭିପି ହରମୋହନ ମହାନ୍ତି ଏହାକୁ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ। 

ପସନ୍ଦ ପାଲଟୁଛି  ବ୍ଲାଷ୍ଟ ପ୍ରୁଫ୍‌ ଏଲ୍‌ପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର

ପସନ୍ଦ ପାଲଟୁଛି ବ୍ଲାଷ୍ଟ ପ୍ରୁଫ୍‌ ଏଲ୍‌ପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର

ନାଗପୁର,୨୩-୩: କନଫିଡେନ୍ସ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ ପକ୍ଷରୁ ବଜାରକୁ ଆସିଥିବା ଗୋ ଗ୍ୟାସ ଏଲିଟ୍‌ ଏଲ୍‌ପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର ଏବେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପସନ୍ଦ ପାଲଟୁଛି। ଏଲ୍‌ପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟିବା ଯୋଗୁ ଅନେକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। 

ପୁଲଓ୍ବାମା ଶହୀଦଙ୍କ ମାତାପିତା ଙ୍କୁ  ନାଲ୍‌କୋର ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ପୁଲଓ୍ବାମା ଶହୀଦଙ୍କ ମାତାପିତା ଙ୍କୁ ନାଲ୍‌କୋର ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୨-୩: ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ଶହୀଦ ହୋଇଥିବା ବୀର ଜବାନଙ୍କୁ ନାଲ୍‌କୋ ପକ୍ଷରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଜ୍ଞାପନ କରାଯାଇଛି। 

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଏଏସ୍‌ବିଏମ୍‌ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଏଏସ୍‌ବିଏମ୍‌ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୨-୩: ଏସିଆନ୍‌ ସ୍କୁଲ ଅଫ୍‌ ବିଜନେସ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ(ଏଏସ୍‌ବିଏମ୍‌)ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ପ୍ରଫେସର ବିଶ୍ୱଜିତ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାଜ୍ୟପାଳ ଗଣେଷି ଲାଲଙ୍କୁ ସୌଜନ୍ୟମୂଳକ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି। 

ନୂଆ ରୂପରେ ସମ୍ବଲପୁର-ପୁରୀ ଇଣ୍ଟରସିଟି

ନୂଆ ରୂପରେ ସମ୍ବଲପୁର-ପୁରୀ ଇଣ୍ଟରସିଟି

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୨-୩: ସମ୍ବଲପୁର-ପୁରୀ-ସମ୍ବଲପୁର ଏକ୍ସପ୍ରେସ ନୂଆ ରୂପରେ ବୁଧବାରଠାରୁ ଚଳାଚଳ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ଟ୍ରେନର ବଗିଗୁଡ଼ିକୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ମାନର ବଗିକୁ ଉନ୍ନୀତ କରାଯାଇଛି। 

ଓଡ଼ିଶା ବଜାରରେ ଲିଭଫାଷ୍ଟର ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ଟ

ଓଡ଼ିଶା ବଜାରରେ ଲିଭଫାଷ୍ଟର ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୨-୩: ଲିଭଫାଷ୍ଟ ବ୍ୟାଟେରୀଜ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ ପକ୍ଷରୁ ଏହାର ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଓଡିଶା ବଜାରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ୟୁପିଏସ୍‌, ବ୍ୟାଟେରୀ, ଷ୍ଟାବିଲାଇଜର, ସୋଲାର ପ୍ରଡକ୍ଟ ସାମିଲ ରହିଛି। 

ଆଇସିସି ପକ୍ଷରୁ ଜିଏସ୍‌ଟି କର୍ମଶାଳା

ଆଇସିସି ପକ୍ଷରୁ ଜିଏସ୍‌ଟି କର୍ମଶାଳା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୨-୩: ଇଣ୍ଡିଆନ ଚାମ୍ବର ଅଫ୍‌ କମର୍ସ(ଆଇସିସି) ପକ୍ଷରୁ ସାମଗ୍ରୀ ଓ ସେବା ଟିକସ(ଜିଏସ୍‌ଟି)ରେ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଶଂସୋଧନ ଉପରେ ଏକ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।


Model This Week

ଚନ୍ଦନ, ସରିତା, ସୁଶିଲ, ସଙ୍ଘମିତ୍ରା