ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’: ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ହେଟ୍‌ ଷ୍ଟୋରି-୪’

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’: ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ହେଟ୍‌ ଷ୍ଟୋରି-୪’
ଭୁବନେଶ୍ୱର,୮।୩(ବ୍ୟୁରୋ)-ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’ରେ ଏଥର ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ତିନି ତିନୋଟି ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ। ଗତଥର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ‘ପରୀ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସେତେଟା ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ନ ଥିବା ବେଳେ ଏଥର ଓ୍ବିକେଣ୍ଡ କିନ୍ତୁ ୩ଟି ଭିନ୍ନ ସ୍ବାଦର ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛି। ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଏରୋଟିକ୍‌ ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ‘ହେଟ୍‌ ଷ୍ଟୋରି’ ସିରିଜ୍‌ର ୪ର୍ଥ ଫିଲ୍ମ ‘ହେଟ୍‌ ଷ୍ଟୋରି-୪’ ସହ ଆଉ ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍‌ ଜଙ୍ଗ୍‌ଲୀ’ ଓ ‘ଥ୍ରୀ ଷ୍ଟୋରେଜ୍‌’ ଚଳିତ ଶୁକ୍ରବାର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଏହାସହ ଆମେରିକାନ୍‌ ଆକ୍ସନ ଓ ଆଡ୍‌ଭେଞ୍ଚର ଫିଲ୍ମ ‘ଟମ୍‌ ରେଡର’ ମଧ୍ୟ ଏଥର ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବିଶାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ହେଟ୍‌ ଷ୍ଟୋରି-୪’ର ଲିଡ୍‌ରୋଲରେ ରହିଛନ୍ତି ଉର୍ବଶୀ ରଟେଲା ଓ କରନ ଓ୍ବାହି। ଫିଲ୍ମରେ ଉର୍ବଶୀ ଓ କରନଙ୍କ ହଟ୍‌ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରତିଥର ଭଳି ଏଥର ମଧ୍ୟ ସମୀର ଆରୋରାଙ୍କ କାହାଣୀ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବ। ସବୁଠାରୁ ବଡ଼କଥା ହେଲା, ହେଟ୍‌ ଷ୍ଟୋରିର ଏହି ସିକ୍ୟୁଏଲ୍‌ ଏକ ସତ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। ସେହିଭଳି ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୀତ ସୁପରହିଟ୍‌ ହୋଇଥିବାରୁ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପ୍ରେମ, ପ୍ରତାରଣା ଓ ପ୍ରତିଶୋଧର କାହାଣୀକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ‘ହେଟ୍‌ ଷ୍ଟୋରି-୪’ର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଭିଭାନ ଭାଟେନା, ଇହାନା ଧିଲନ୍‌, ଗୁଲଶନ ଗ୍ରୋଭର ଏବଂ ରିତା ସିଡ୍ଡିକିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସେହିଭଳି ଅର୍ଜୁନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ଥ୍ରୀ ଷ୍ଟୋରେଜ୍‌’ରେ ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ କି ଦୁଇଟି ନୁହେଁ, ୩ଟି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କାହାଣୀକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ରିତେଶ ସିଧଓ୍ବାନୀ, ଫରାନ ଅଖତର ଏବଂ ପ୍ରିୟା ଶ୍ରୀଧରନ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ଏହି ଥ୍ରୀଲର ଡ୍ରାମାର ଲିଡ୍‌ରୋଲରେ ରିଚା ଚଢା, ପୁଲକିତ୍‌ ସମ୍ରାଟ ଓ ସରମନ ଯୋଶୀ ରହିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଶନ୍ନି ସିଂ, ରେଣୁକା ସାହାଣେ, ଆୟେଶା ଅହମ୍ମଦ ଓ ଅଙ୍କିତ ରାଠିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସେହିଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ରେଣୁକା ସାହାଣେଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୂଆ ଅବତାରରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶୁଟିଂ ବସ୍ତି ଅଞ୍ଚଳରେ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଗୋଷ୍ଠୀର କାହାଣୀକୁ ଏହା ପ୍ରତିଫଳନ କରିବ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଥିବା ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍‌ ଜଙ୍ଗ୍‌ଲୀ’ ଭିନ୍ନ ସ୍ବାଦର ଫିଲ୍ମ। ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ସହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଆଲେୟା ସେନ୍‌ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ, ସକିବ୍‌ ସଲିମ, ଅଭିଳାସ, ନିଧି ସିଂ ଓ ଆୟଶା କଦୁସକର ନଜର ଆସିବେ। ପ୍ରେମ ଓ ବନ୍ଧୁତାର ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ପର୍ଯ୍ୟବସିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଜବରଦସ୍ତ କମେଡିର ମଜା ନେଇପାରିବେ ଦର୍ଶକ।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

୧୯୬୭-୨୦୧୪ ମଧ୍ୟରେ ଏହିସବୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ଲୋସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢି ଜିତିଛନ୍ତି

୧୯୬୭-୨୦୧୪ ମଧ୍ୟରେ ଏହିସବୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ଲୋସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢି ଜିତିଛନ୍ତି

ସିନେମା ଓ ରାଜନୀତି ମଧ୍ୟରେ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ବଲିଉଡ ହେଉ କି ଟଲିଉଡ ସିନେ ଷ୍ଟାର୍‌ମାନେ ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗ ଦେବା ପରମ୍ପରା ବହୁ ଆଗରୁ ରହିଛି। 

ଆଶାରେ ନମ୍ରତା

ଆଶାରେ ନମ୍ରତା

ନବାଗତା ନମ୍ରତା ସିଂଦେଓ। ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପ୍ରଥମ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ତୋ ପାଇଁ ଫେରିବି ବସୁଧା ଚିରି’ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। 

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ସାରା

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ସାରା

ସୈଫ ତନୟା ସାରାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏବେ କେବଳ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଦୁହିଁଙ୍କ ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାରା ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ଏହା ଏଭଳି ଆଲୋଚନାକୁ ଆହୁରି ଖୋରାକ ଯୋଗାଇଛି।

ୟାମିଙ୍କ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ମନ୍ତ୍ର

ୟାମିଙ୍କ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ମନ୍ତ୍ର

ଆଜିକାଲିର ଦୁନିଆରେ ଆମେ ଫିଟ୍‌ ରହିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ। ଆଉ ସେଥିରୁ ୟାମି ଗୌତମ ବାଦ୍‌ ପଡନ୍ତେ କିପରି ?

ମା’ ହେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମା’ ହେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ: ନୀଳ ନୟନା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଲାଟେଷ୍ଟ ଫଟୋକୁ ଅପେକ୍ଷା ରଖିଥାଆନ୍ତି ଦର୍ଶକେ। ହେଲେ ଏଥର ଯେଉଁ ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ଗସିପ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି। 

ଘୋଷଣା ହେଲା ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ପୁରସ୍କାର: ରଣବୀର-ଆଲିଆ ଶ୍ରେଷ୍ଠ

ଘୋଷଣା ହେଲା ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ପୁରସ୍କାର: ରଣବୀର-ଆଲିଆ ଶ୍ରେଷ୍ଠ

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୪।୩:୨୦୧୮ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା ହୋଇଛି। ମୁମ୍ବାଇରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ରଙ୍ଗାରଙ୍ଗ ଉତ୍ସବରେ ଏହି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାର ଦାମ୍‌ କେତେ ଜାଣନ୍ତି

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାର ଦାମ୍‌ କେତେ ଜାଣନ୍ତି

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାଓ୍ବତ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରତି ଭାଗ୍ୟଦେବୀ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଛନ୍ତି। ଚଳିତବର୍ଷ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’, ‘ଦ କୁଇନ୍‌ ଅଫ୍‌ ଝାନ୍‌ସୀ’ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବାବେଳେ ସେ ମନାଲିରେ କିଣିଥିବା ଏକ ବଙ୍ଗଳା ବି ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ।  

ବଲିଉଡ୍‌ରେ କିସିଂ ଏବଂ ଲିପ୍‌ଲକ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇମରାନ୍‌ ହାସ୍‌ମୀ

ବଲିଉଡ୍‌ରେ କିସିଂ ଏବଂ ଲିପ୍‌ଲକ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇମରାନ୍‌ ହାସ୍‌ମୀ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୪।୩: ବଲିଉଡ୍‌ର କିସିଂ ଷ୍ଟାର ଇମରାନ୍‌ ହାସ୍‌ମୀ ରବିବାର ୪୦ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୧୯୭୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୪ରେ ମୁମ୍ବାଇଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 

ସଲ୍ଲୁ ଯାହା ଚାହୁଁଥିଲେ..

ସଲ୍ଲୁ ଯାହା ଚାହୁଁଥିଲେ..

ସଲ୍ଲୁ ମିଅଁା ଓରଫ ସଲମାନ ଖଁା ଯାହା ଚାହୁଁଥିଲେ ତାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ହୋମ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ‘ଦବଙ୍ଗ-୩’। ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ଯେ, ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଚଳିତବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହେଉ।  

ଅଭିନୟକୁ ଗୁଡ୍‌ବାୟ କରିବେ ଆମୀର!

ଅଭିନୟକୁ ଗୁଡ୍‌ବାୟ କରିବେ ଆମୀର!

ନିଜର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆମୀର ଖଁା ପ୍ରାୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଆନ୍ତି। ଏଣୁତେଣୁ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ ନ କରି ବର୍ଷକୁ ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆକ୍ଟିଂ କରିବାକୁ ସେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି। 

ପରଦାରେ ହିଟ୍‌ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ‘କେଶରୀ’, ୨ ଦିନରେ କଲାଣି ୩୭.୭୬ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ

ପରଦାରେ ହିଟ୍‌ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ‘କେଶରୀ’, ୨ ଦିନରେ କଲାଣି ୩୭.୭୬ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ

ବମ୍ବେ: ଗୋଲ୍ଡ, ପ୍ୟାଡ୍‌ମ୍ୟାନ ଏବଂ ୨.୦ ଭଳି ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ପରେ ଏବେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ‘କେଶରୀ’ ପରଦାରେ। ଏହାକୁ ହୋଲି ଉପଲକ୍ଷେ ରିଲିଜ୍‌ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ରିଲିଜ୍‌ର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଏହା ୨୧.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରି ରେକର୍ଡ କରିଛି।

ପିଏମ୍‌ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌: ଜାଭେଦ ଅଖତର ପରେ ଏହି ଗୀତିକାର ଆଣିଲେ ଅଭିଯୋଗ

ପିଏମ୍‌ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌: ଜାଭେଦ ଅଖତର ପରେ ଏହି ଗୀତିକାର ଆଣିଲେ ଅଭିଯୋଗ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୩।୩: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ ‘ପିଏମ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଉମଙ୍ଗ କୁମାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ହୋଲିରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇସାରିଛି। ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ପରେ ସବୁ ମହଲରୁ ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। 


Model This Week

ରଶ୍ମି
Why Dharitri