ବାଣିଜ୍ୟ |

ନୀରବ,ଚୋକସୀଙ୍କୁ ସିବିଆଇର ସାନି ସମନ

ନୀରବ,ଚୋକସୀଙ୍କୁ ସିବିଆଇର ସାନି ସମନ
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୮-୩(ପି.ଟି.) ପଞ୍ଜାନ ନ୍ୟାଶନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କର ୧୨,୬୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଘୋଟାଲାରେ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ ନୀରବ ମୋଦି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାମୁଁ ମେହୁଲ ଚୋକସୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ତଦନ୍ତକାରୀ ଏଜେନ୍ସି ସିବିଆଇ ଗୁରୁବାର ସାନି ସମନ ଜାରି କରିଛି। ମହାଘୋଟାଲା ମାମଲାରେ ଜାରି ରହିଥିବା ତଦନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଏଜେନ୍ସିଗୁଡିକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଉଭୟଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି। ସିବିଆଇ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଫେବୃୟାରୀ ୧୯,୨୩ ଏବଂ ୨୮ରେ ତିନୋଟି ସମନ ଜାରି କରି କରିଥିଲା। ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ରେ ହାଜର ହେବା ଲାଗି ନୀରବ ଏବଂ ଚୋକ୍‌ସୀଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ଉଭୟ ଭାରତ ଆସି ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସିବିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି। ଭାରତ ଆସିବାକୁ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଥିଲେ ସେମାନେ ରହୁଥିବା ଦେଶର ଭାରତୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଜଣାଇବାକୁ ସିବିଆଇ ନୀରବ ଏବଂ ଚୋକ୍‌ସୀଙ୍କୁ କହିଛି। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଭାରତ ଆସିବାର ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସେମାନଙ୍କୁ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ସିବିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତଦନ୍ତରେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ବୋଲି ନୀରବ ଏବଂ ଚୋକସୀଙ୍କୁ ସିବିଆଇ କହିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ବାରମ୍ବାର ସମନ ଜାରି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଉଭୟ ଏହାଇ ଯିବା ସହ ବିଦେଶରେ ରହୁଛନ୍ତି। ନୀରବ ଏବଂ ଚୋକ୍‌ସୀ ବେଆଇନ ଭାବେ ଏଲଓୟୁ ଏବଂ ଲେଟର ଅଫ୍‌ କ୍ରେଡିଟ ହାତେଇ ଏହି ଭଳି ବଡ ଧରଣର ଟକେଇ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିବା ସିବିଆଇ କହିଛି।
All Right Reserved By

ବାଣିଜ୍ୟ |

ଜିଓ ଓ ଏମ୍‌ଆଇର ରେଡ୍‌ମି ଗୋ ଜିଓ ଡିଜିଟାଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ ଅଫର

ଜିଓ ଓ ଏମ୍‌ଆଇର ରେଡ୍‌ମି ଗୋ ଜିଓ ଡିଜିଟାଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ ଅଫର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୩-୩: ଜିଓ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ରେଡ୍‌ମି ଗୋ ଅଫର୍‌ ସହିତ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ପୁଣି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଡିଜିଟାଲ୍‌ ସମ୍ଭାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

ଆସିଲା ନୂଆ ହନର୍‌ ୧୦ ଲାଇଟ୍‌  ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ

ଆସିଲା ନୂଆ ହନର୍‌ ୧୦ ଲାଇଟ୍‌ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୩-୩: ହାୱାଇର ଇ-ବ୍ରାଣ୍ଡ ଡିଜିଟାଲ୍‌  ଡିଭିଜନ୍‌ ହନର୍‌ ପକ୍ଷରୁ ୩ ଜିବି ରାମ୍‌ ଏବଂ ୩୨ଜିବି ରମ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ହନର୍‌ ୧୦ ଲାଇଟ୍‌ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ର ବଜାର ପ୍ରବେଶ ହୋଇଛି। 

ନୂଆ ପେମେଣ୍ଟ ସଲ୍ୟୁସନ ଆଣିଲା ଏମ୍‌ଆଇ

ନୂଆ ପେମେଣ୍ଟ ସଲ୍ୟୁସନ ଆଣିଲା ଏମ୍‌ଆଇ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୩-୩: ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ନିର୍ମାତା ଏମ୍‌ଆଇ ପକ୍ଷରୁ ଫ୍ଲେକ୍ସ ଲିମିଟେଡ଼  ସହଭାଗିତାରେ ଭାରତରେ ଏହାର ସପ୍ତମ ଉପତ୍ାଦନ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ଥାପନ ହୋଇଛି। ସେହିଭଳି କମ୍ପାନୀ ନୂତନ ରେଡ଼ମି ଗୋର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛି।

ଜେଏସ୍‌ଡବ୍ଲ୍ୟୁ ପକ୍ଷରୁ ଓଡ଼ିଶାରେ ଏହାର ସେଲ୍ସ ଟିମ୍‌ର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଗ୍ରୀନ୍‌ ସିମେଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତକାରୀ କମ୍ପାନୀ, ଜେଏସଡ୍ଲ୍ୟୁ ସିମେଣ୍ଟ, ଗ୍ରାହକ ଅନୁଭୂତିକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ପୂର୍ବ ଭାରତରେ ଏହାର ସେଲ୍ସ ଟିମ୍‌କୁ ସମ୍ପ୍ରସାରିତ କରୁଛି। ଓଡ଼ିଶା, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ, ବିହାର ଓ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ୧୫୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକଙ୍କ ନିଯୁକ୍ତି ସହିତ ଏହାର ସେଲ୍ସ ଫୋର୍ସକୁ ବୃଦ୍ଧି କରୁଛି।

ଆମ୍‌ୱେ ପକ୍ଷରୁ ଇଟ୍‌ ହାର୍ଡ ଇଟ୍‌ ସ୍ମାର୍ଟ ଅଭିଯାନ

ଆମ୍‌ୱେ ପକ୍ଷରୁ ଇଟ୍‌ ହାର୍ଡ ଇଟ୍‌ ସ୍ମାର୍ଟ ଅଭିଯାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଆମ୍‌ୱେ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ସୁସ୍ଥକର ଜୀବନଶୈଳୀ ପାଇଁ ସନ୍ତୁଳିତ ପୋଷଣ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ଲାଭକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ଏବଂ ପ୍ରଚାର କରିବା ପାଇଁ ଇଟ୍‌ ହାର୍ଡ ଇଟ୍‌ ସ୍ମାର୍ଟ ନାମକ ଅଭିଯାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି।

ଲାଇଫବୟ ପକ୍ଷରୁ ’ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେହଭାଗୀ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଲାଇଫବୟ ପକ୍ଷରୁ ’ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେହଭାଗୀ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଲାଇଫବୟ ପକ୍ଷରୁ କୁମ୍ଭ ମେଳା ଅବସରରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ିହେବା ପାଇଁ ହାତ ଧୋଇବା ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ‘ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେହଭାଗୀ ’ନିକଟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

ନୂତନ  ଅଗ୍‌ମେଣ୍ଟେଡ଼ ରିଅଲିଟି ଟି-ସାର୍ଟ ବଜାରରେ

ନୂତନ ଅଗ୍‌ମେଣ୍ଟେଡ଼ ରିଅଲିଟି ଟି-ସାର୍ଟ ବଜାରରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଲାଇଫ୍‌ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡ, ରୋଡ଼ଷ୍ଟର ପକ୍ଷରୁ ଅଗ୍‌ମେଣ୍ଟେଡ଼ ରିଅଲିଟି ଟିଗୁଡ଼ିକର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଶୁଭାରମ୍ଭ ସହିତ ରୋଡ଼ଷ୍ଟେର୍‌ ମ୍ୟାରେଜ୍‌ ଫ୍ୟାସନ୍‌, ଡିଜାଇନ୍‌ ଓ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ସହ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସେଟ୍‌ର ଟି-ସାର୍ଟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। 

୧୬୬ କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କଲା ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା ସନଲାଇଫ ରିଟାୟାରଡ ଫଣ୍ଡ

୧୬୬ କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କଲା ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା ସନଲାଇଫ ରିଟାୟାରଡ ଫଣ୍ଡ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା କ୍ୟାପିଟାଲ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ସହଯୋଗୀ ସଂସ୍ଥା ଆଦିତ୍ୟ ବିର୍ଲା ସନଲାଇଫ୍‌ ରିଟାୟାରମେଣ୍ଟ ଫଣ୍ଡ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଏହାର ଏନ୍‌ଏଫ୍‌ଓ ଅବଧିରେ ୧୬୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି।

ଫୋନ୍‌ ପେ ଆପ୍‌ର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଦେଶର ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କ୍ଷୁଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀ

ଫୋନ୍‌ ପେ ଆପ୍‌ର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଦେଶର ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କ୍ଷୁଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଦେଶର ୭୦ ଅଧିକ ସହରର ୧.୫୦ ଲକ୍ଷ କ୍ଷୁଦ୍ର ଦୋକାନରେ ଫୋନ୍‌ ପେର ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି। ବଡ ବଡ ଷ୍ଟୋର ଷ୍ଟୋର ସହ ପ୍ରମୁଖ ଇକମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଫୋନ ପେ ଦ୍ୱାରା ପେମେଣ୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଜଣା ପଡିଛି। 

ସାମ୍‌ସଙ୍ଗ୍‌ର ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ଏ-୧୦ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ଏବେ ବଜାରରେ

ସାମ୍‌ସଙ୍ଗ୍‌ର ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ଏ-୧୦ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ଏବେ ବଜାରରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ସାମ୍‌ସଙ୍ଗ୍‌ ପକ୍ଷରୁ  ପରବର୍ତ୍ତୀ ପିଢିର ନୂତନ ଗ୍ୟାଲେକ୍ସି ଏ-୧୦ ମୋବାଇଲ୍‌ ବଜାରକୁ ଆସିଛି। ଏହାର ବଜାର ଦର ୮୪୯୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। 

ଆନନ୍ଦ ମାର୍ଗ ସ୍କୁଲକୁ ଏସ୍‌ବିଆଇ ଲାଇଫର ସହାୟତା

ଆନନ୍ଦ ମାର୍ଗ ସ୍କୁଲକୁ ଏସ୍‌ବିଆଇ ଲାଇଫର ସହାୟତା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩: ଏସବିଆଇ ଲାଇଫ୍‌ ରାଜ୍ୟରେ ଅପପୁଷ୍ଟି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛି। ରାଜ୍ୟର ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଆକିନିଆରେ ଥିବା ଆନନ୍ଦ ମାର୍ଗ ସ୍କୁଲର ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମୌଳିକ ଆବଶ୍ୟକତା ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ  ଦିଗରେ କମ୍ପାନୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। 

ଆଦିତ୍ୟ ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇରେ ସର୍ଭିସ କ୍ୟାମ୍ପ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩-୩ : ଆଦିତ୍ୟ ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇର ଉତ୍ତରାସ୍ଥିତ ଶୋ’ରୁମ ପକ୍ଷରୁ ସର୍ଭିସ କ୍ୟାମ୍ପ‘ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ’ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି। କମ୍ପାନୀର ଏଭିପି ହରମୋହନ ମହାନ୍ତି ଏହାକୁ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ। 


Model This Week

ଚନ୍ଦନ, ସରିତା, ସୁଶିଲ, ସଙ୍ଘମିତ୍ରା