ମନୋରଞ୍ଜନ |

୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ଆସିବେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର-ରେଖା

୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ଆସିବେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର-ରେଖା
ବମ୍ବେ: ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି ଦଓ୍ବେଲ ବ୍ରଦର୍ସ ଓ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ୟମଲା ପଗଲା ଦିଓ୍ବାନା’। ଚର୍ଚ୍ଚାର କାରଣ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଡିଭା ରେଖା। ଫିଲ୍ମ ‘ୟମଲା ପଗଲା ଦିଓ୍ବାନା-୩’ରେ ଏଥର ସ୍ପେଶାଲ ଆପିୟରାନ୍ସରେ ନଜରକୁ ଆସିବେ ରେଖା। ଗଣମାଧ୍ୟମ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମର ସ୍ପେଶାଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ ନମ୍ବର ପାଇଁ ନିର୍ମାତା ରେଖାଙ୍କୁ ଅଫର ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ପୁରୁଣା ଗୀତର ରିମିକ୍ସ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସହ ରେଖା ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ପ୍ରକୃତ କଥା ହେଲା ଏହା କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ‘ରଫ୍‌ତା ରଫ୍‌ତା ଦେଖୋ ଆଁଖ ମେରେ ଲଢି ହୈ’ର ରିମେକ୍‌, ଯେଉଁଥିରେ ରେଖା ଓ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଟପ୍‌ ଷ୍ଟାର ତାଲିକା ଶୀର୍ଷରେ ଦୀପିକା

ଟପ୍‌ ଷ୍ଟାର ତାଲିକା ଶୀର୍ଷରେ ଦୀପିକା

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତୀୟ ସିନେମା-୨୦୧୮ର ଟପ୍‌ ଷ୍ଟାର ତାଲିକା ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌। ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଓମ୍‌ ଶାନ୍ତି ଓମ୍‌’ର ସହ-ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଟପିଯାଇଥିବା ପ୍ରମୁଖ ଗ୍ଲୋବାଲ ମୁଭି ଓ୍ବେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ ଆଇଏମ୍‌ଡିବି ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ହ୍ବିଲ୍‌ ଚେୟାରରେ ଅନୁଷ୍କା

ହ୍ବିଲ୍‌ ଚେୟାରରେ ଅନୁଷ୍କା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟିକା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବେ ହ୍ବିଲ୍‌ ଚେୟାରକୁ ଆପଣାଇ ନେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ନିତିଦିନର ସବୁକାମ ହ୍ବିଲ୍‌ ଚେୟାର ଉପରେ ବସି କରୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ହେଲେ ଏହା ରିୟଲ ଲାଇଫ୍‌ରେ ନୁହେଁ ରିଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ରେ ଏମିତି କରୁଛନ୍ତି ନାୟିକା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା। 

କୋହଲି-ନାସୀରୁଦ୍ଦିନ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ

କୋହଲି-ନାସୀରୁଦ୍ଦିନ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ନସିରୁଦ୍ଦିନ୍‌ ଶାହ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲି ହୋଇଛନ୍ତି ମୁହାଁମୁହିଁ। ନସିରୁଦ୍ଦିନ୍‌ କେହଲୀଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କ୍ରିକେଟର କହିବା ସହିତ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। 

ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସିନ୍‌ରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଥିଲେ ଶ୍ରୁତି

ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସିନ୍‌ରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଥିଲେ ଶ୍ରୁତି

ମୁମ୍ବାଇ,୧୮।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୁତି ସେଠ୍‌ ମଙ୍ଗଳବାର ୩୯ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୭୯ ଡିସେମ୍ବର ୧୮ରେ ସେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଛୋଟପରଦାରେ ସରାରତ୍‌ ତାଙ୍କୁ ନୂଆ ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲା।

‘ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦିଏ ପୁରସ୍କାର’

‘ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦିଏ ପୁରସ୍କାର’

ମୁମ୍ବାଇ: ପୁରସ୍କାର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦିଏ ବୋଲି ମୋଷ୍ଟ ପ୍ରମିଜିଙ୍ଗ ନ୍ୟୁକମର ଆଓ୍ବାର୍ଡ ପାଇବା ଅବସରରେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ମଦନ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜର ପ୍ରକୃତ ନାଁ କହିଲେ କରନ୍‌

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜର ପ୍ରକୃତ ନାଁ କହିଲେ କରନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ଆଗଧାଡିର ନିର୍ମାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରନ୍‌ ଜୋହର ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାଁ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି କଥା ହୋଇଛନ୍ତି। କରନଙ୍କ ଟେଲିଭିଜନ ଶୋ’ କଫି ଉଇଥ୍‌ କରନ୍‌ରେ ସେ ଏହି ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। 

ଲଭ୍‌ ମ୍ୟାରେଜ୍‌ ପରେ ବି ସଚିନ୍‌ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉ ନ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ

ଲଭ୍‌ ମ୍ୟାରେଜ୍‌ ପରେ ବି ସଚିନ୍‌ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉ ନ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୭।୧୨: ଛୋଟପରଦାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସଚିନ୍‌ ଶ୍ରଫ୍‌ଙ୍କ ୩୯ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ସୋମବାର ପାଳିତ ହେଉଛି। ୧୯୭୯ ଡିସେମ୍ବର ୧୭ରେ ସେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ଜେନେଲିୟାଙ୍କୁ ୨ଥର ବିବାହ କରିଥିଲେ ରିତେଶ୍‌

ଜେନେଲିୟାଙ୍କୁ ୨ଥର ବିବାହ କରିଥିଲେ ରିତେଶ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୭।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ତଥା କମେଡି କିଙ୍ଗ୍‌ ରିତେଶ୍‌ ଦେଶମୁଖଙ୍କର ୪୦ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ସୋମବାର ପାଳିତ ହେଉଛି। ୧୯୭୮ ଡିସେମ୍ବର ୧୭ରେ ସେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 

ଗୋଟିଏ ଭୁଲ୍‌ ଟୁଇଟ୍‌ ଯୋଗୁ ଜନ୍‌-ବିପାଶାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲା ଫାଟ

ଗୋଟିଏ ଭୁଲ୍‌ ଟୁଇଟ୍‌ ଯୋଗୁ ଜନ୍‌-ବିପାଶାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲା ଫାଟ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୭।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ହଙ୍କ୍‌ ଜନ ଆବ୍ରାହମ୍‌ ସୋମବାର ୪୬ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୭୨ ଡିସେମ୍ବର ୧୭ରେ ସେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ଅନ-ସ୍କ୍ରିନ୍‌ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଚିତ

ଅନ-ସ୍କ୍ରିନ୍‌ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଚିତ

ପଣଜୀ: ‘ଆଙ୍ଗ୍ରି ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଗଡେସ୍‌’ର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚରିତ୍ର ହେଉ ଅଥବା ‘ଏସ୍‌ ଦୁର୍ଗା’ର ଦୁର୍ଗା, ‘ସାକ୍ରିଡ ଗେମ୍‌ସ’ର ସୁଭଦ୍ରା କିମ୍ବା ‘ମଣ୍ଟୋ’ ଫିଲ୍ମର ଇସ୍‌ମତ ଚରିତ୍ର ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଧିକ ପରିଚିତି ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଜଶ୍ରୀ ଦେଶପାଣ୍ଡେ। ଲୋକେ ତାଙ୍କ ନାମ ଅପେକ୍ଷା ଅନ-ସ୍କ୍ରିନ୍‌ କ୍ୟାରେକ୍ଟରକୁ ଅଧିକ ଜାଣିଥିବାରୁ ସେ ବେଶ୍‌ ଖୁସି।

ସାରାଙ୍କ ହାତରେ ଆଉ ଏକ ଅଫର୍‌

ସାରାଙ୍କ ହାତରେ ଆଉ ଏକ ଅଫର୍‌

ମୁମ୍ମାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’ମାଧ୍ୟମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଶୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାଁ ଓ ଅମ୍ରିତା ସିଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଏବେ ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ‘ଶିମ୍ବା’ର ପ୍ରମୋଶନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। 

ଦିଶା ଯାହା ଖୋଜୁଥିଲେ

ଦିଶା ଯାହା ଖୋଜୁଥିଲେ

କଥାରେ ଅଛି-ଏ ମନ ଖୋଜୁଥାଏ ଯାହା କାଳେ ପ୍ରାପତ ହୁଏ ତାହା। ଦିଶା ପଟାନି ଯାହା  ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଆଶା କରିଥିଲେ ତାହା ପୂରଣ ହୋଇଛି।