ସମ୍ବଲପୁର

ଧାନ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା

ନୂଆଗାଁ,୬।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲା ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ ବିଶ୍ରା ଥାନା ଅଧୀନ ବାଗଡେଗା ସାପ୍ତାହିକ ହାଟ ସମ୍ମୁଖରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୧୧ଟାରେ ଏକ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ଏଥିରେ ବାରିଲେପ୍ଟା ଗ୍ରାମର ଧାନ ବ୍ୟବସାୟୀ ହରିଦର୍ଶନ ସାହୁ (୪୪)ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଗୁଳି ବାଜିଛି। ଉକ୍ତ ଘଟଣା ପରେ ସେଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ବାରିଲେପ୍ଟା-ବିଶ୍ରା ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ୩ଘଣ୍ଟା ଧରି ସେହି ରାସ୍ତାରେ ଯାତାୟତ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧକାରୀଙ୍କୁ ବୁଝାଶୁଝା କରିବା ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଶାନ୍ତ ପଡିଥିଲା । ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛି। ଉକ୍ତ ଘଟଣା ପଛରେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଶତ୍ରୁତା କିମ୍ବା ଲେଭି ଆଦାୟ ଥାଇ ପାରେ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ପିଏଲ୍‌ଏଫଆଇର ହାତ ଥିବା ଏଠାରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ପୋଲିସ ତନାଘନା ଚଳାଇଛି ।
All Right Reserved By

ସମ୍ବଲପୁର

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଧାନ କିଣା ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ମେ ୨୦ରୁ ରବି ଧାନ କିଣା ଆରମ୍ଭ

ନୂଆପଡା ଅଫିସ,୨୫ା୪: ଆସନ୍ତା ମେ ୨୦ ତାରିଖଠାରୁ ରବି ଧାନ ସଂଗ୍ରହ କରାଯିବ ବୋଲି ଗୁରୁବାର ସ୍ଥାନୀୟ ସଦ୍ଭାବନା ସଭାଗୃହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଧାନକିଣା ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତି ନିଆଯାଇଛି। 

ବଡ଼ଗାଁ ରାମଲୀଳା ଯାତ୍ରା: ହନୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୀତା ଠାବ, ଲଙ୍କା ଦହନ

ବଡ଼ଗାଁ ରାମଲୀଳା ଯାତ୍ରା: ହନୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୀତା ଠାବ, ଲଙ୍କା ଦହନ

ବଡ଼ଗାଁ, ୨୫।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ)- ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲା ବଡ଼ଗାଁର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରାମଳୀଲା ଯାତ୍ରା ମହୋତ୍ସବର ଦ୍ୱାଦଶ ରଜନୀରେ ହନୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୀତା ଠାବ ଓ ଲଙ୍କା ଦହନ ମଞ୍ଚସ୍ଥ ହୋଇଛି। 

ବେଆଇନ ମହୁଲ ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ ଜବତ

ବେଆଇନ ମହୁଲ ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ ଜବତ

ଜୁନାଗଡ,୨୫।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜୁନାଗଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନମାଲୀପୁର ଛକ ରାଇସ୍‌ମିଲ ନିକଟରେ ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ବେଆଇନ ମହୁଲ ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପକୁ ଜୁନାଗଡ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛ। 

ସତ୍ତା ହରାଉଛି ତ୍ରିଶୁଳବନ୍ଧ

ସତ୍ତା ହରାଉଛି ତ୍ରିଶୁଳବନ୍ଧ

ବେଲପଡା, ୨୫ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ବେଲପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସଦର ଗଁା ବେଲପଡାରେ ରହିଛି ପୁରାତନ ଜଳାଶୟ ତ୍ରିଶୁଳବନ୍ଧ।  ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥ  ୪୨କଡରେ ଥିବା ପ୍ରାୟ ୬ଏକର ପରିମିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏହି ଜଳାଶୟ  ଏବେ ତାର ସତ୍ତା ହରାିବାକୁ ବସିଛି। 

ପ୍ରଥମ ବୀମାଗ୍ରାମ ଭାବେ ମାନ୍ୟତା ପାଇଲା କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲାର ଲକଟାଖମନ

ଭବାନୀପାଟଣା, ୨୫।୪ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋବର୍ଦ୍ଧନପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ଏକ ଛୋଟିଆ ଗାଁ ଲକଟାଖମନ। ଏହି ଗାଁର ଜନସଂଖ୍ୟା ମାତ୍ର ୨୭୮ ଥିବା ବେଳେ ଗାଁର ସମସ୍ତେ ଅନୁସୂଚିତ ଜନଜାତି ବର୍ଗର। ତେବେ ଗାଁର ୧୦୩ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାରତୀୟ ଜୀବନ ବୀମା ନିଗମ ଦ୍ୱାରା ବୀମାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି।

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ନାବାଳିକା ଅପହରଣ ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ନାବାଳିକା ଅପହରଣ ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ

ଭବାନୀପାଟଣା, ୨୫।୪ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ସରଲାଞ୍ଜି ଗ୍ରାମର ମହେଶ ସାହୁ ଗତ ବୁଧବାର ଅପହରଣ କରିନେଇଥିବା ସଦର ଥାନାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । 

ଲାଲବାହାଦୁର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମେ’ ୩ରୁ ବାଳିକାବାଳକ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ଭବାନୀପାଟଣା, ୨୫।୪ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ସ୍ଥାନୀୟ ଲାଲବାହାଦୁର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଷ୍ଟାଡିୟମଠାରେ ପ୍ରତିବର୍ଷବପରି ଚଳିତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ବାଳିକାବାଳକଙ୍କ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଆୟୋଜନ ହେବ। 

ବରଗଡ଼ର ୩ ବୁଥ୍‌ରେ ମତଦାନ ଜାରି: ଅପରାହ୍ନ ୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ୪୨.୧୩%

ବରଗଡ଼ର ୩ ବୁଥ୍‌ରେ ମତଦାନ ଜାରି: ଅପରାହ୍ନ ୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ୪୨.୧୩%

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୫।୪- ଗୁରୁବାର ବରଗଡ଼ ଜିଲାର ତିନୋଟି ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ କେନ୍ଦ୍ର ତଥା ପଦ୍ମପୁର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ଡଭା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କୁଲ (ବୁଥ ନମ୍ବର ୧୬), ବରଗଡ଼ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ଶକ୍ତିନଗର ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କୁଲ ( ବୁଥ ନମ୍ବର ୬୮) ଏବଂ ଅତାବିରା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ଅରେଇଗୁଡି ନୋଡାଲ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କୁଲ ( ବୁଥ ନମ୍ବର ୨୩୫ )ରେ ସାନି ମତଦାନ ଚାଲିଛି ।

ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଆସି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡ଼ିଲେ ମହିଳା

ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଆସି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡ଼ିଲେ ମହିଳା

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୫।୪- ବରଗଡ଼ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ବୁଥ୍‌ ନମ୍ବର ୬୮ ଶକ୍ତିନଗର ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କୁଲରେ ଗୁରୁବାର ସକାଳ ୭ ଟାରୁ ସାନି ମତଦାନ ଚାଲିଛି । ମତଦାନ ପାଇଁ ଭୋଟରଙ୍କ ଲମ୍ବାଧାଡି ଲାଗିଛି।

ବରଗଡ଼ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ପରିସରରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ: ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ

ବରଗଡ଼ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ପରିସରରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ: ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୫।୪-ବରଗଡ଼ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ପରିସରରେ ଗୁରୁବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୧୦ଟାରେ ଜନୈକ ଯୁବକ ଗଛରେ ଚଢ଼ି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।  ଯୁବକଜଣକ ସ୍ଥାନୀୟ କେନାଲପଡ଼ାର ନିବାସୀ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ବେଣ୍ଟ ଶିକାରକୁ ଯାଇ ନିଜେ ଶିକାର ହେଲେ ଯୁବକ

ବେଣ୍ଟ ଶିକାରକୁ ଯାଇ ନିଜେ ଶିକାର ହେଲେ ଯୁବକ

ମାଲକାନଗିରି,୨୫ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) : ମାଲକାନଗିରି ଜିଲାରେ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଜିଲାର ଖଇରପୁଟ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିନ୍ଧିଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ଚୈତ୍ରପର୍ବ ଉପଲକ୍ଷେ ବେଣ୍ଟ ଶିକାରକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ସାଙ୍ଗରେ ଯାଇଥିବା ସାଥୀଙ୍କ ଧନୁତୀରର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଜଣେ ଯୁବକ। 

୨ଟି ବୁଥ୍‌ରେ ସାନି ମତଦାନ

୨ଟି ବୁଥ୍‌ରେ ସାନି ମତଦାନ

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼,୨୫ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲାର ୨ଟି ବୁଥ୍‌ରେ ଇଭିଏମ୍‌ରେ ତୃଟି ଯୋଗୁ ମତଦାନ ବାତିଲ ହୋଇଥିଲା। ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ଗୁରୁବାର ଏହି ୨ଟି ବୁଥ୍‌ରେ ସାନି ମତଦାନ ହେଉଛି। 


Model This Week

ତୁଳସୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ
Why Dharitri